HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Oliwka zawiera wyciąg z migdałów, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Oliwka od pierwszych dni życia

Oliwkę używałam po kąpieli, smarowałam dziecku ciało i skórę głowy. Super sprawdziła się na ciemieniuchę. Skórę dziecka również dobrze nawilża.
Oliwka ma super skład, warto na to zwrócić uwagę przy wyborze produktu dla niemowlaka.
Oliwka jest bardzo wydajna, nam starczyła na bardzo długo.

Dobra do suchej skóry

Tej oliwki używam od kilku lat, bo mam problemy z przesuszającą się skórą. Korzystam z niej głównie po kąpieli, bo fajnie wygładza moją skórę i sprawia, że jest bardzo delikatna i odżywiona :) Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych plam. Skład też jest całkiem niezły :)

Ideał

Ta oliwka sprawdza sie do wszystkiego:
- dodaję ją do maseczek
- używam na całe ciało
- nakładam na włosy ( potem są super miękkie i błyszczące)

Oliwka jest super polecam wam same naturalne składniki

Oliwka pięknie pachnie. Bardzo dobrze rozprowadza się po ciele. Nie wysusza skóry. Nie podrażnia jej ani nie uczula. Wydajne opakowanie. Prostota w swoim wykonaniu. Dostępny w wielu sklepach w rozsądnych pieniądzach.

McGaver w butelce

Świetny produkt o wszelakich zastosowaniach! Dla dzieci i rodziców. Do kąpieli, po kąpieli, na ciemieniuchę, w międzyczasie. Dobre składniki, dość przyjemna (jak na oliwkę) konsystencja. Opakowanie trwałe, ale niezbyt poręczne (zawsze brudzę butelkę i co za tym idzie, półkę na której stoi) - producent mógłby pomyśleć np. o pompce. Warto mieć w rodzinnej kosmetyczce.

Miłość

Znamy się i kochamy od lat.
Zużyłam wiele opakowań i pomimo testów innych balsamów i oliwek do tej wracam zawsze. Używam do ciała, do olejowania włosów, masażu skalpu, dodaje ją do peelingów domowej roboty a wkrótce również będzie mi pomagać w pielęgnacji dziecka.
Oliwka ma bardzo dobry skład. Jako jedna z niewielu nie ma w składzie parafiny na czym mi osobiście bardzo zależy. Konsystencja w moim odczuciu jest lżejsza niż w innych oliwkach dzięki czemu wchłania się lepiej i szybciej. Zapach przyjemny, bardzo delikatny.
Opakowanie ma wygodny dziubek dzięki czemu oliwka nie rozchlapuje nam się po całym świecie. Jak na oliwkę o tak dobrym składzie cena jest ok.
Polecam każdemu zawsze i wszędzie.

Używam do mycia i olejowania twarzy, super

Stosuję ją jako zabieg pielęgnacyjny na twarz, po otwarciu porów ciepłą parą lub ręcznikiem masuję twarz kilka minut. Czuję jak moja skóra dogłębnie się oczyszcza, pod palcami da się wyczuć wszystko co wychodzi z zatkanych porów ;) Nie zostawia nieprzyjemnego tłustego uczucia na twarzy.
Dodatkowym atutem jest nawilżenie i odpowiednie natłuszczenie skóry, buzia jest miękka i delikatna w dotyku, niektóre peelingi tak dobrze nie działają jak to :)
Świetny zabieg jak ze spa a domowym zaciszu. Jak dla mnie wielki plus!

O TAK!!!

Skusiłam się na tą oliwkę pod wpływem wielu pochlebnych opinii na jej temat. Przyznam szczerze, że próbowałam już w swoim życiu wielu różnych oliwek i najczęściej z tragicznym skutkiem. W kontakcie z moją skórą nie powodowały nawilżenia a wręcz przeciwnie- wysuszały mi skórę a po wielu dostawałam wysypki . Aż pewnego dnia znajoma poleciła mi oliwkę hipp. I chwała jej za to. Pasuje mi w niej dosłownie wszystko. zapach- który jest po prostu cudowny. Skład- prosty i co najważniejsze bez parafiny, idealnie nawilża moją skórę, która po jej zastosowaniu staje się gładka i cudownie pachnie. Ostatnio spróbowałam jej do olejowania włosów jako zamiennik oleju rycynowego i sprawiła się idealnie.

Bardzo dobra

+ super nawilża
+ po użyciu skóra jest mięciutka i świecąca
+ zapach, ale nie utrzymuje się zbyt długo
+ nie tłuści

Kupiłam dzięki recenzjom na wizażu i się nie zwiodłam :)

Moja ulubiona oliwka

Oliwka przeznaczona dla niemowląt, ale sprawdza się u mnie świetnie. Przyznam, że tego typu kosmetyk od lat stosuję w codziennej pielęgnacji.

Oliwka marki Hipp należy do moich ulubionych. Ze względu na działanie; bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawia ją miękka i gładką w dotyku. Często używam oliwki po depilacji nóg, wtedy mam pewność, że nogi nie będą podrażnione po goloniu. Dodatkowo oliwka Hipp ma piękny zapach. Nie znam się na składach, ale na różnych blogach kosmetycznych czytałam, iż jej skład jest niezły. Fakt, nigdy mnie nie podrażniła, ani nie uczuliła.

Wspaniały produkt

Jest to wspaniała oliwka, ma świetny skład. Nadaje się nie tylko dla dzieci... Stosuje ja codziennie jest bardzo wydajna. Napewno kupię ponownie... U mnie tak samo jak u mojej kilku miesięcznej córki fantastycznie się sprawdza

bardzo fajna oliwka

Oliwka pielęgnacyjna zawiera tylko naturalne olejki, w tym ekologiczny olejek migdałowy, dzięki czemu można ją stosować już od 1. dnia życia. Oliwka jest odpowiednia do pielęgnacji skóry, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Łagodnie pielęgnuje także skórę suchą i szorstką, również u dorosłych. Stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii. Jest dobrze tolerowana także przez wyjątkowo wrażliwą skórę, skłonną do atopii.