La Perla, Divina EDT

La Perla, Divina EDT

REKLAMA

Najnowszy zapach La Perla.
Łagodny kształt flakonu, wypolerowane, gładkie szkło. Buteleczka wydaje się być zaprojektowana specjalnie z myślą o zamknięciu jej w środku dłoni.
Zmysłowość podkreślona przez różowy, delikatny i łagodny kolor będący odzwierciedleniem kobiecości. Zapach stworzony przez: Céline Perdriel Givaudan
Owocowo - kwiatowy bukiet, który odzwierciedla czarujący urok luksusowego włoskiego ogrodu... w połączeniu z zaskakującym akordem szampana i truskawek.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, truskawka, szampan
nuta serca: róża, jaśmin, kwiat pomarańczy
nuta bazy: piżmo, wanilia, ambra, jasne drzewo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml, <50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wiosenny zapach !!!

Zapach delikatny, acz trwały. Przywodzi na myśl Miss Dior, tę której już nie ma w sklepach z nutą truskawki. Obecnie, nie kupuję już drogich perfum. Te są miłym zaskoczeniem za nieduże pieniądze.

Młodsza siostra Miss Dior

Na mojej skórze zapach jest rewelacyjny zwłaszcza jeśli przebywa się wiele godzin z innymi ludźmi w małych pomieszczeniach. Jest delikatny, ale nie nijaki. Ja czuję w nim truskawki i lekką ostrą nutkę wina musującego. Przypomina mi Miss Dior, ale w wersji łagodniejszej, troszkę ugrzecznionej. To dziewczynka, nie panna jak u Diora. Utrzymuje się kilka ładnych godzin. Zaletą jest też cena, w drogeriach internetowych poniżej stówki.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

popłuczynki

Nastawiałam się na truskawkę, gruszkę, różę.. a to taki odświeżaczek w dodatku chemiczny i nieładny.
Coś mi w tym nie gra, bo nie pojawiają się te wspomniane nuty owoców, ani róży, czy jaśminu. Za to pojawia się coś, co przypomina mi gumę do żucia a później coś sztucznego.
Trwałość ulotna około 2 h, co jest plusem przy tym nieszczególnym zapachu.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny i stosunkowo trwały zapach

Divine miałam kilka próbek (5) i powiem, że myślę by go kupić. Niewątpliwie jest to bardzo elegancki, kobiecy, zmysłowy i uwodzicielski zapach. Słodki ale nie za słodki i świeży. Moim zdaniem tą równowagę uzyskano dzięki połączeniu truskawek, mandarynek, kwiatów pomarańczy, jaśminu i róży z bardziej mocniejszymi składnikami typu: ambra, piżmo, wanilia i drzewo. Dlatego Divina mi odpowiada bowiem nie jest za słodki a słodki z drzewno nazwałabym orientalną nutą – (piżmo). Takie pomieszanie bardzo mi się spodobało, bowiem sam zapach jest stosunkowo trwały. Zdecydowanie polecam ten zapach na lato lub wiosnę. Reasumując śliczny świeżo owocowy zapach nie za słodki i trwały. Wart poznania.

Idealny na wiosnę

Jakiś czas temu dostałam te perfumki. Pierwsza reakcja: babcine! Po kilku minutach jednak stwierdziłam, że to całkiem sympatyczny zapach.

Plusy:
+ lekki, przyjemny, różany zapach
+ nie jest duszący, jak większość perfum

Minusy:
- zapach utrzymuje się naprawdę krótko:(

Używam tego produktu od: 2 tyg

Banalny ale sympatyczny

Divina to mój nieco przypadkowy nabytek, zobaczyłam jedna sztukę na półce e Rossmanie z tak zwana ceną na pożegnanie a więć bardzo atrakcyjną i skusiłam się w ciemno.

Zapach w pierwszej odsłonie, która na mojej skórze twa ponad trzy godziny , to musujące owoce na kwiatowym tle, zdecydowanie słodkie i cytrusowe. ładne chociaz momentami wyczuwam jakieś sztuczne nutki . Potem robi się delikatniej i bardziej drzewnie.

Na mnie się nie &quot;mydli &quot;, praktycznie cały czas zachowuje nutę świeżości.
Niezobowiązujący , młodzieńczy .Do codziennego noszenia.

Co ciekawe na wlosach pachnie bardzo delikatnie i dosyć szybko ulatuje, na skórze trzyma się u mnie kilka godzin.

Nudno i tanio

Te perfumy pachną naprawdę bardzo łądnie ale tylko przy pierwszym spryskaniu. Przypomina mi gumę do żucia Turbo czy Donald. Czuję zapach truskawek i bąbelków szampana ale jak dla mnie to wszystko jest zbyt słodkie i sztuczne :) Dobrze są w nim jakieś drzewne nuty bo inaczej mógłby przyprawić o ból głowy. Jak powiedziałam piękny zapach na 2-3 godziny, a później już staje się nudno i tanio

NIE

Bardzo polecano mi ten perfum. Na szczęście postanowiłam go najpierw na sobie przetestować. Po wyjściu z perfumerii byłam gotowa go kupić, ale trochę poczekałam i niemiłe zaskoczenie. Utlenił się ohydnie, przytłaczająco, babcinie i banalnie. Ten zapach na papierku wydaje się być neutralny, delikatny i kwiatowy. Radzę jednak testować na ciele.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

cudeńko .

dostałam w prezencie używam na specjalne okazje , jest cudowna , zapach prześliczny długo się utrzymuję , bardzo intensywny wystarczy raz popsikać , ma przepiękne opakowanie właściwie same plusy .
jednak cena jest trochę duża , ale mimo to uważam że warto ;)

takie nic

Eh no i mam problem z recenzją, bo to nie jest brzydki zapach, ale ta cena jest absolutnie śmieszna.

Zapach nic nie wnosi. Poprzedniczka napisała &quot;zapach tła&quot; to jest bardzo trafne określenie. Jest to bardzo bezpieczny zapach, który każdemu się spodoba, ale co w nim jest trudno powiedzieć. Dlatego zazdroszczę wszystkim, którzy coś tam wyczuwają.
Trwałość ok. 2 godzin, więc też nie porywa.
Na prezent idealny.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: testy liczne, próbki - kilkanaście

Zapach tła

Zapach tła. Z gatubku tych, które są bo coś czuć ale ich nie ma bo sam zapach jest idealnie nieistotny, rozmyty, baz kantów i szarpnięć. Można je mieć ale odważnik po stronie, że chyba jednak nie, będzie na drugiej szali miał tę samą wartość. Są ładne, ze swoim maleńkim, przypiętym z boku bukiecikiem róż, leciutko przydymioną bazą, ślicznym, nieco bardziej orzeźwiającym (jak wystrzał korka z szampanowej szyjki) początkiem. Ogrooomny plus, muszę to napisać, za bezpieczne ominięcie rejonów tych wszystkich Pop-Pink-Paradise wód o aromacie bombardującego kostkami cukru kisielu. Zapach spokojnie dryfuje sobie w stronę umiarkowanego, eleganckiego, przytulnego dopieszczacza nastroju.
Gdybym dostała byłabym szczerze ukontentowana, gdy odchodzę spod półki na której stoją po wiecznej przecenie w Rossmannie, zapominam o nich z momentem opuszczenia progów drogerii.
Pasują młodej, wypielęgnowanej od wymanicurowanych stóp po lśniący czubek głowy dziewczynie, która hołduje modern elegancji w której ostentacja i krzyczące aromaty nie są mocno punktowaną strategią.
Z gatunku soft romantic, nieinwazyjnych, dziewczęcych.

Sumując to wszystko, pasują chyba na każdą okazję, wobec czego kupno, spojrzawszy na to z tej perspektywy, wydaje się być dość udaną inwestycją.

Używam tego produktu od: rok, dwa?
Ilość zużytych opakowań: testy

Uwielbiam!

Po prostu uwielbiam nuty szampana w zapachach!
Kiedyś napaliłam się na jakiś zapach Kylie Minogue, bo podobno był dość szampański. Skończyło się to rozczarowaniem, bo wyczułam tam tylko masę różnych kwiatków i trochę cukierków-karmelków.
Jedynym dość szampańskim znanym mi zapachem do tej pory był Red Delicious.
Jednak Divina bije czerwone jabłuszko na głowę.
To dopiero jest szampański zapach!
Do tego jaki trwały!
Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 80ml