Eveline, Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)

Eveline, Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)

Luksusowy puder w kamieniu Celebrities Beauty z wysoką zawartością naturalnych składników zapewnia cerze olśniewający wygląd i kompleksową pielęgnację. Delikatna aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury Twojej skóry, nadając jej świeży, jedwabisto - matowy wygląd na cały dzień. Doskonale maskuje niedoskonałości i pochłania nadmiar sebum nie wysuszając skóry.
Formuła nie zawiera szkodliwych parabenów, natomiast zastosowane w pudrach Celebrities Beaty pigmenty są naturalnego pochodzenia. Poza efektem upiększającym puder Celebrities Beauty posiada również niezrównane walory odżywcze i ochronne dzięki bogatemu zestawowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry:
- wyciąg z jedwabiu – utrzymuje wodę w naskórku, uelastycznia i ujędrnia skórę, minimalizując oznaki zmęczenia,
- wyciąg z zielonej herbaty i kakaowca - intensywnie nawilża oraz zapobiega utracie wody przywracają skórze zdrowy koloryt i blask dzięki swemu odżywczemu i regenerującemu działaniu. Chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

Jestem mu wierna od lat <3

Rewelacyjny puder w kamieniu o jedwabistej konsystencji. Niewiele go trzeba, żeby zatuszował niedoskonałości, gdyż daje dobry efekt krycia.
Jestem mu wierna już od kilku lat.

Najciekawsze jest to, że puder jest w kamieniu, a można go używać bez podkładu!!!!! Na sam krem!!!! i świetnie działa :)

Jest bezzapachowy, kremowo - satynowy, daje jedwabiste wykończenie makijażu i jest bardzo trwały.
Bardzo bardzo polecam.
Jak jest promka w hebe to biorę 5 na raz :)

Fajny

Pudru używałam jakiś czas temu, głównie do zmatowienia cery. Nadaje się nałożony zarówno na podkład jak i na samą pielęgnację. Matuje na kilka godzin, ma ładne opakowanie z porządnym lusterkiem, jest niedrogi, nie pyli, nie zapycha. Zdecydowanie dobry puder, wart wypróbowania. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jest dobry ale serca mojego nie skradł w 100%, więc szukam dalej :)

Polecam :)

To mój ulubiony puder prasowany! :) Skończyłam właśnie 2 opakowanie i obowiązkowo zakupię jeszcze kolejne. Ma solidne, eleganckie opakowanie z lusterkiem (bardzo praktyczne), świetnie służy mi do poprawek w ciągu dnia, idealny do torebki. Nakładam go zarówno dołączonym puszkiem jak i pędzlem - w obu przypadkach dobrze się spisuje. Mam jasną cerę i używam odcienia 20 Transparent, który idealnie wtapia się w skórę. Dobrze matowi (daje naturalny, satynowy efekt) na wiele godzin, wygładza, jest lekki, nie powoduje efektu maski, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek, nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha, wydajny. :)

mój wybór od lat

fajnie matuje, ale daje takie aksamitne wykończenie (nie jest to płaski mat), więc wygląda dosyć naturalnie na skórze. Ma eleganckie i poręczne opakowanie z lusterkiem. Przyjemnie nosi się na twarzy, nie daje uczucia zapchania czy efektu maski.

Ideał do torebki

Używałam zarówno pudru w kolorze jak i transparentny i oba mi się sprawdziły. Matuje, ale wciąż wygląda to naturalnie, bo puszkiem nie da się go nałożyć za dużo. Kolor fajnie poprawiał podkład w ciągu dnia. Najbardziej lubię ten puder za opakowanie - dzięki lusterku i puszkowi można się poprawić makijaż w każdej sytuacji, dlatego zawsze mam go w torebce.

Świetny

Posiadam puder w odcieniu transparentnym.
Kosmetyk spełnia wszelkie oczekiwania,
-dobrze utrwala makijaż,
-Nie tworzy maski,
-delikatnie matuje nadając naturalny efekt,
-trwały, nie trzeba robić częstych poprawek.
-Bezproblemowa aplikacja pędzlem jak i puszkiem
Produkt znajduje się w bardzo eleganckim czarno-złotym opakowaniu z lusterkiem. Zamknięcie opakowania jest solidne, nie luzuje się.
Puder ma same zalety i jest wart zakupu.

Całkiem spoko

Puder o numerze 20 (transparent) kupiłam na promocji w Rossmannie za niecałe 17 złotych.

Puderniczka posiada lusterko i puszek do nakładania.

Sam puder jest średnio wydajny, ale bardzo ładnie wygładza skórę, a także przyzwoicie ją matowi (mam cerę mieszaną). Jest świetny do poprawek w ciągu dnia.

Jest ok, ale są lepsze

O MNIE
Pudru używałam w odcieniu 2, do cery mieszanej, trądzikowej. Używałam jedynie na strefę T.
OPAKOWANIE
Śliczne opakowanie. Pamiętam jak przyszłam z nim do domu i za nic nie mogłam otworzyć:) Jest to fajny i bezpieczny patent, należy nacisnąć złotą część opakowania, w środku znajduje się lusterko oraz ładna gąbeczka z uchwytem.

CENA I WYDAJNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ
Puder jest dostępny w większości drogerii, w których znajdują się szafy eveline, ceny wahają się w granicach 15 do 25zł, bardzo wydajny, bo w końcu to puder w kamieniu

EFEKT
Mi się podobał, nie zostanie on moim ulubieńcem i raczej do niego już nie wrócę, ale nie jest zły.
Daje ładny, naturalny efekt, dość dobrze radzi sobie z błyszczeniem się skóry, mat utrzymuje się około 3-4h, potem trzeba odświeżyć. Bardzo ładna kolorystyka dostępnych odcieni.
Jest to dobry produkt dla osób, które wymagają jedynie stosunkowo dobrego zmatowienia cery w naturalnym kolorze

taki se

Pudru zaczęłam używać skuszona pozytywnymi opiniami w internecie. Puder mieści się w bardzo eleganckim opakowaniu zawierającym lusterko i puszek. Produkt sam w sobie jest dobry, lecz mam problem z jego wydajnością gdyż w ciągu miesiąca użytkowania sięgnął on denka a warto podkreślić, że nie maluje się codziennie...

Puder w kamieniu wart zainteresowania

Puder ładnie matuje cerę, lekko wygładza pory, dobrze utrzymuje się na twarzy. Osobiście używam dwudziestki, która jest transparentna i rzeczywiście taka jest - nie rozjaśnia ani nie przyciemnia podkładu. Bardzo dobry do poprawek w ciągu dnia. Można go wrzucić do torebki i być spokojną o jego stan - ma bardzo solidne opakowanie. Duży plus za lusterko, które nie zniekształca oraz za dołączony puszek. Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie.

Mój ulubiony puder

Używam tego pudru już od kilka i w najbliższym czasie nie planuję go zamienić na żaden inny. Używam koloru nr 23 - sand, jest idealny dla mnie. Pięknie matuje, za co go kocham. Bardzo wygodny w przechowywaniu, dzięki dobrej wielkości, a także kształt na plus. Wiele razy uratowało mnie lusterko, które jest w środku. Produkt nakładam dołączonym puszkiem. Z moim użytkowaniem starcza mi na dobre 4 miesiące. Mam skórę suchą i niestety podreśla moje suche skórki, ale po dobrym nawilżeniu, nie ma takiego problemu.

Lustereczko powiedz przecie, czy to najlepszy puder jest na świecie?

Szukałam pudru, który będzie skuteczny, a do tego będzie miał lusterko i nie zrujnuje mojego budżetu. Eveline Celebrities spełnia te warunki :) Mam na koncie już kilka opakowań. Z reguły nakładam go pędzlem do pudru, a z dołączonej "gąbeczki" korzystam tylko awaryjnie. Mam cerę mieszaną i puder ładnie matowi problematyczną strefę T na parę godzin. Później trzeba dokonać poprawek ;) Mam dosyć jasną cerę i korzystam z odcienia transparent - jest idealny.