Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Olejek Bio Oil, przy regularnym stosowaniu, redukuje rozstępy i blizny, wyrównuje koloryt skóry, pomaga zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Ma przyjemny zapach, nie brudzi ubrań ani pościeli. Świetnie się wchłania, zostawiając na skórze bardzo delikatny film.

Bio-Oil zawiera liczne składniki - wyciągi z roślin oraz witaminy - które poprawiają elastyczność skóry, czynią ją delikatniejszą, gładszą i bardziej sprężystą. Ponadto nawilża skórę poprawiając układ włókien i napięcie. Olejek uzupełnia naturalną barierę lipidową skóry, pomagając przywrócić jej funkcję ochronną, którą jest zatrzymywanie wilgoci.

Bio-Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty zapewniając łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych. Nie ma działania komedogennego.

Niezastapiony w ciazy i nie tylko

Olejku tego uzywam juz nieprzerwanie od 9 lat. Produkt magia- pieknie pachnie. Mimo ze jest olejkiem to szybko sie wchlania I nie zostawia tlustych plam. Dzieki niemu po dwoch ciazach (uzywalam od samiutkiego poczatku codziennie) nie mam ani jednego rozstepu- a mialam do nich sklonnosc juz w mlodosci. Dodatkowo ostatnio pomogl mi jako lek na blizne pooperacyjna na szyi- blizna pieknie sie wygladzila I zbladla. Jednym slowem cos co kazda z dziewczyn musi miec w domu.

Genialny!

Produkt, który naprawdę działa. Szukałam czegoś, co zminimalizuje mi moje rozstępy na udach i pośladkach. Używam go już od 3 lat codziennie.. Jedna buteleczka starcza mi na ok 5 miesięcy. Towarzyszył mi podczas ciąży, na brzuszku nie mam ani jednego rozstępu. Mój hit!

W ciąży bardzo pomógł

O ile ze względu na pierwszy składnik, którym jest parafina, byłam nieudana w stosunku do tego produktu, o tyle w ciąży cieszyłam się, że to mam. Bio-oil to olejek,dość gęsty, słabo się wchłania, ale można przy jego pomocy długo masować ciało. Jest bardzo wydajny, mała buteleczka starcza na dwa, trzy miesiące. Przyjemnie pachnie, jest to zapach mocno wyczuwalny. Sama buteleczka- ok, choć szybko wszystko jest slizgie, więc w takich produktach wole jednak pompki. Właściwości olejku Bio-oil zauważyłam będąc w ciąży i stosując to codziennie na narażone rozstępami partie. Przy regularnym stosowaniu widać i czuć różnice w kondycji skóry, która staje się nawilzona , ujedrniania, ujednolicona, zbita, elastyczna. Na nogach cellulit się zmniejszył, skóra w ciąży nie ciagła, po ciąży rozstępów brak, a skóra szybko doszła do swojego stanu sprzed ciąży. Jestem zadowolona, każdej kobiecie polecam dac szansę temu produktów i, tylko trzeba być cierpliwym. Cena bardzo niska.

Uniwersalny

Olejek kupiłam ze względu na blizny. Wchłania się szybko, dobrze nawilża i po stosowaniu go systematycznie przez jakiś czas zauważyłam, że znacznie zniwelował widoczność blizny. Mała butelka starcza na dłuższy czas, olejek jest bardzo wydajny. Dobrze radzi sobie też z przebarwieniami i rozstępami.
Polecam dla wytrwałych bo efekty są.

Uniwersalność i wydajność to jego duże plusy. A co z resztą....? :)

Uniwersalny olejek do twarzy i ciała kupiłam w Rossmannie za ok. 40 zł. - trochę sporo gdyż wzięłam sobie to mniejsze opakowanie o pojemności 60 ml, no ale.. postanowiłam wypróbować to "cudo" bo naczytałam się wiele dobrego na jego temat, jest recenzowany i oceniany na wielu stronach.
Polecany jest w celu pielęgnacji skóry z bliznami, rozstępami, o nierównym kolorycie, do skóry suchej i odwodnionej - no brzmi bardzo zachęcająco. :)

Ja kupiłam go zmyślą oczywiście o zminimalizowaniu rozstępów i przebarwień na twarzy, ale po kolei .. zacznę może od jego opakowania. Olejek zapakowany jest w kartonik a w środku otrzymujemy małą, przeźroczystą buteleczkę - super bo widać ile produktu nam pozostało z dość dużym otworem dlatego też należy uważać podczas jego aplikacji aby nie wydobyć za dużo produktu. Mimo iż pojemność nie jest duża, produkt jest niesamowicie wydajny, stosuję go już ok. 2 miesięcy i jeszcze troszkę go jest. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, nie drażniący, ale dość szybko się ulatnia. Konsystencja olejku jest bardzo płynna jak to olejek, troszkę spływa z dłoni więc trzeba go szybko aplikować na skórę. U mnie nie wchłania się on jakoś błyskawicznie szybko, niestety muszę trochę odczekać by nie utłuścić wszystkiego dookoła . .

Jeżeli chodzi o działanie to tak . .
**Stosowałam go na rozstępy na udach gdyż zaczęły pojawiać mi się czerwone prążki, po dwóch miesiącach i stosowaniu dwa razy dziennie, znacznie się rozjaśniły, stały się lekko białe i zaczęły stapiać się z kolorytem normalnej skóry, nie był to jakiś spektakularny efekt, ale fakt były mniej widoczne.
**Jeżeli chodzi o przebarwienia a mam kilka na twarzy po słonecznych blizn, po dwóch miesiącach i również stosowaniu dwa razy dziennie nie zauważyłam wielkiej różnicy, może ciut się rozjaśniły, ale nie stopiły się z kolorytem skóry. Skóra delikatnie nabrała blasku, była bardziej napięta i całkiem fajnie nawilżona. Bałam się go trochę użyć na twarz, ale na szczęście w żaden sposób mnie nie podrażnił ani też nie uczulił.
Raczej odradzam go osobom z cerą tłustą i mieszaną, które chcą go stosować na twarz. Obecna w składzie parafina wzmaga produkcję sebum przez co skóra będzie się błyszczeć oraz powodować powstawanie zaskórników.

Podsumowując w internecie można poczytać o nim wiele opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Jeśli ma się problemy ze skórą takie jak wymieniłam wyżej można go wypróbować i samemu się przekonać. Tym bardziej, że jest bardzo wydajny i podczas stosowania jednego opakowania, można już zauważyć jakieś tam efekty, ale taki sam efekt możemy też uzyskać kupując naturalne oleje takie jak arganowy czy migdałowy. Są o wiele tańsze i nie uczulają, a przede wszystkim mają naturalny skład.
Dostępny w aptekach, internecie, i drogerii Rossmann :)

Sama nie wiem ile mam mu przyznać gwiazdek, waham się między 3 a 4, ale dam 4 .. jakieś tam działanie minimalne jest zauważalne, jest uniwersalny no i ta wydajność na duży plus. :)

Za drogi!

Ten olejek ma przepiękny zapach. Natomiast cena jest dla mnie żartem. Okej... może są po nim efekty, ale takie same efekty mam po naturalnym olejku, który dostanę za 1/4 ceny Bio Oil. Nic ciekawego.

Jestem na tak

Jak dla mnie strzał w 10!
Bardzo dobry produkt. Nawilża i regeneruję moją skóre.
jest bardzo wydajny co rekompensuje jego cene.
Cenie go za bardzo dobre działanie i za uniwersalność.
Przyjemny neutralny zapach i bardzo poręczne opakowanie.

Używa produktu od: próbka

ja bardzo go lubię

Dostałam bezpłatną próbkę przy zamówieniu kosmetyków z drogerii internetowej i w sumie zaczęłam używać po to żeby zużyć :) okazał się jednak moją pomocą niemalże na wszystko

Stosuję go:
- na noc jako olejek do twarzy, żeby nadać jej nawilżenia
- na gojące się rany aby przyspieszyć ten proces
- w końcowej fazie gojenia kiedy zaskoczy mnie opryszczka na buzi
- olejuję końcówki włosów po umyciu
- pomógł nawet na pojawiające się nie wiadomo skąd zaczerwienienia na nosie
- zdarza się też wcierać go w bardzo wysuszoną skórę rąk

Nie dla mnie.

Kupilam bedac w ciazy - dla mnie absolutna porazka.
Generalnie nie mam zadnych problemow ze skora, smaruje cialo tanszymi i drozszymi balsamami, olejkami i oliwkami i nie miewam sensacji.
Przy tym oleju bylo inaczej - nie dosc, ze nie nawilzyl praktycznie wcale, to spowodowal taki dyskomfort i swedzenie, ze myslalam, ze oszaleje.
Juz po pierwszej aplikacji poczulam, ze cos jest nie tak - lekkie swedzenie, nie zniechecilo mnie to. Kolejny dzien, kolejna aplikacja - musialam wstac w nocy i brac prysznic, bo swedzenie bylo nieznosne.
Zaniechalam uzywania do ciala - zaczelam na wieczor stosowac na twarz. Poczatkowo bylo ok, nawet cera wygladala ladnie, jednak po kilku dniach skora zaczela byc bardzo sciagnieta, przesuszona, a co wiecej - po kazdej aplikacji zaczynaly mi lzawic oczy (nie nakladalam na powieki!).
Kazdy by pewnie zaniechal uzywania, ale twarda bylam i postanowilam, ze jak na cialo nie, na twarz nie, to moze do kapieli. Kilka kropli i znow myslalam, ze sie wsciekne. Nie dalam rady uzywac, odstawilam i oddalam mamie.
Co dziwne - moja mama bardzo sobie chwali i bardzo lubi.
Ostrzegam wiec, ze olej moze uczulic i by najpierw kupic mniejsze opakowanie, bo jest dosyc drogi.

Uniwersalny

Z tym produktem zapoznałam się bliżej jak zaszłam w ciążę. Aby uniknąć rozstępów stosowałam olejek każdego dnia. Posiada bardzo ładny i przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Stosowałam go do smarowania brzucha jak i do twarzy na noc (przez to że po nim cera bardzo się świeci, nie stosowałam go na dzień). Płynna i tłusta konsystencja doskonale nawilża suchą skórę, dlatego jak najbardziej sprawdził się na suchych miejscach (kolana, łokcie). Ładne opakowanie, przeźroczyste pomaga kontrolować ilość produktu w butelce.

Świetnie dba o pielęgnacje skóry, jest ona po nim dobrze nawilżona i gładka w dotyku. Fakt, że nie pojawił mi się ani jeden rozstęp (nie wiem czy to kwestia stosowania czy genów, a może i tego i tego). Minusem jest to, że ciężko się wchłania i pozostawia po sobie tłusty film (czego strasznie nie lubię). Kolejnym niedociągnięciem jest to że nie zauważyłam aby moje blizna (mam jedną) się zmniejszyła czy była mniej widoczna. Stosowałam produkt zgodnie z instrukcją, zużyłam wiele opakowań i jeżeli chodzi o bliznę to stawiam dużego minusa.

Sam produkt mi się spodobał, oprócz kilku wad nie mam mu już nic więcej do zarzucenia. Cenię go za doskonałe nawilżenie, które w trakcie ciąży jak i po było mi niezbędne. Produkt jest uniwersalny więc sprawdzi się w innych aspektach pielęgnacyjnych. Jak pisałam wcześniej świetnie sobie radzi z suchymi miejscami.

Świetny

Na stosowanie olejku zdecydowałam się będąc w ciąży. Chciałam zadbać o dobrą pielęgnację skóry, głównie aby uchronić ją przed powstaniem rozstępów. Muszę przyznać, że jest genialny. Stosowałam go codziennie rano i wieczorem. Niewielka ilość świetnie się rozprowadzała, dając uczucie komfortu, nawilżenia, ukojenia często swędzącej od rozciągania skóry. Olejek dobrze się wchłaniał, pozostawiając na skórze przyjemny film. Skóra była jędrna, gładka, elastyczna, a o rozstępach nie było mowy! Gorąco polecam, jest wart swojej ceny!

Dobrze się sprawdza

Stosując olejek skóra staje się nawilżona, ożywiona i delikatna w dotyku. Olejek ma piękny zapach, jest bardzo wydajny. Przyjemna, nietłusta konsystencja daje efekt szybkiego wchłaniania.