Bio Oil, Uniwersalny olejek do twarzy i ciała

Bio Oil, Uniwersalny olejek do twarzy i ciała

Olejek Bio Oil, przy regularnym stosowaniu, redukuje rozstępy i blizny, wyrównuje koloryt skóry, pomaga zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Ma przyjemny zapach, nie brudzi ubrań ani pościeli. Świetnie się wchłania, zostawiając na skórze bardzo delikatny film.

Bio-Oil zawiera liczne składniki - wyciągi z roślin oraz witaminy - które poprawiają elastyczność skóry, czynią ją delikatniejszą, gładszą i bardziej sprężystą. Ponadto nawilża skórę poprawiając układ włókien i napięcie. Olejek uzupełnia naturalną barierę lipidową skóry, pomagając przywrócić jej funkcję ochronną, którą jest zatrzymywanie wilgoci.

Bio-Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, zmieniający konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty zapewniając łatwiejszą absorbcję składników odżywczych zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych. Nie ma działania komedogennego.

Skuteczny!

Dość drogi, ale naprawdę skuteczny. Korzystałam z tego olejku, żeby trochę ukryć bliznę po operacji i dał radę. Blizna nie jest wypukła, jest też o wiele bardziej rozjaśniona dzięki czemu praktycznie jej nie widać. Trzeba tylko regularnie stosować. Ma przyjemny zapach :)

+ skuteczność
+ zapach

- cena

Mój kosmetyk numer jeden

Uwielbiam to od pierwszego użycia. Teraz jestem przy mojej dziesiątej butelce (żebyś zdał sobie sprawę, jak bardzo kocham ten produkt).
Idealnie sprawdza się na rozstępy. Jeśli są czerwone, mogą nawet zniknąć, ale jeśli są białe, zminimalizuje to ich wygląd, a nawet koloryt skóry. Używam go na brzuchu i udach i widzę poprawę.
Zaleca się stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Stosować po prysznicu, gdy skóra jest jeszcze trochę mokra - dla odpowiedniego nawilżenia.
Pojemność: 200 ml
Jego zapach jest boski i od razu się w nim zakochałam.
Po prostu uwielbiam ten produkt

Redukuje blizny, takie które są świeże

Brak ciąży, szybkiej utraty wagi, w ciągłym ruchu, a jednak dopadły mnie rozstępy. W zimę nie zwróciłam na nie szczególnej uwagi, ale kiedy przyszło lato, wakacje to zauważyłam białe juz blizny. Czytając opinie nie wiedziałam, czy to będzie odpowiedni produkt, ponieważ ma dużo słabych opinii. Jednak zdecydowałam się!
Produkt znajduje się w przezroczystej buteleczce z pomarańczowym olejkiem. Ma lekko tłustą konsystencję. Bardzo przyjemnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Przez okres 3 tygodni wykorzystałam 1/5 buteleczki 30 ml. Dopiero po tym czasie regularnego użytkowania zaczęłam obserwować, ze moje rozstępy zmieniają kolor, stają się mniej widoczne. Dzięki aplikacji możemy zagwarantować masaż, co sprzyja poprawie krążenia i zapobiega powstawaniu nowych.
Jak najbardziej, na ten moment mogę go wam polecić. Jednak jeżeli rozstępy są w zaawansowanym stopniu, myślę że walka z nimi będzie niemożliwa przy użyciu olejków lub bedzie bardzo długa droga przed wami.

Olejek ma ładny, delikatny zapach, który utrzymuje się na ciele przez dłuższy czas. Konsystencja jego jest lejąca, dość tłusta, lecz w miarę szybko się wchłania w skórę, pozostawiając delikatny filtr na skórze i połysk.
Moim zdaniem olejek spełnia swoje zadania. Blizny oraz rozstępy po olejku stały się mniej widoczne, bledsze. Wyrównuje kolory skóry. Ponadto doskonale nawilża, wygładza skórę oraz łagodzi podrażnienia.

Brak efektów

Kupiłam olejek z myślą o bliznach , ale zaczęłam stosować go również profilaktycznie podczas ciąży na brzuszek. Nie zauważyłam spektakularnych efektów . Na brzuchu mam blizne po zabiegu z dzieciństwa, nie zauważyłam jej zmniejszenia ani rozjaśnienia. Jeśli chodzi o rozstępy nie miałam ich na brzuchu. Być może spowodowane było to względami genetycznymi lub małym rozmiarem brzuszka ciążowego. Skusiłam się pozytywnymi recenzjami jednak myślę ,że nie kupię go ponownie. Nie zauważyłam spektakrutalnych efektów , a cena też jest wysoka jak za taką małą pojemność.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny

Olejek jest bardzo wydajny . Kupiłam małe opakowanie, a stosowałam dość długo . Zapach jest bardzo delikatny, nie uczula . Cena jest dosyć wysoka. ładnie pachnie

Ładnie pachnie

Miałam naprawdę duże nadzieje, jeśli chodzi o tej olejek - zwłaszcza po przeczytaniu tylu opinii i po tym, jak bardzo był zachwalany w internecie. Stosowałam go na moje rozstępy na biodrach codziennie, przez kilka miesięcy i muszę przyznać, że odrobinę pojaśniały i nie rzucają się tak bardzo w oczy! Skóra przy okazji jest nawilżona i miękka, a produkt sam w sobie ładnie pachnie.
Ogromny plus ze względu na działanie na zwykłe blizny - mniej więcej rok temu oparzyłam się wrzątkiem na piersi, a po ranie została mi brzydka, około pięciucentymetrowa, blizna. Wmasowywałam olejek w nią wieczorami (nie mogę powiedzieć, że super-sumiennie, zdarzało mi się zapominać) i dzisiaj już nie mam po niej śladu.

Jeden z lepszym olejków

Olejku używałam podczas ciąży, aby uniknąć rozstępów i przebarwień na skórze. U mnie sprawdzić się bardzo dobrze, choć przyznam szczerze, że nie mam problemu z rozstępami.
Nakład się go przyjemnie, dość szybko się wchłania i nie zostawia tłustych plam.
Używałam go głównie na biodrach, brzuchu i udach. To co zauważyła to elastyczniejsza skóra, co wynika z dobrego nawilżenia tym olejkiem.
Bezpieczny dla kobiet w ciąży, myślę, że warto w niego zainwestować. Najkorzystniej ceno wychodzi największe opakowanie.
Opakowanie mogłaby być lepsze, w kwestii zapachu to jest on tak delikatny, że prawie nie zauważalny.

Ok, ale...

Jest niestety dość drogi i oczekiwałam nieco większych efektów ale nie jest zły. Jest bardzo lekki i ma super zapach. Na moje blizny niestety nie podziałał, ale ogólnie dobrze nawilża skórę. Trochę ciężko mi się go stosuje bo "ucieka" przez ręce i często wyleję więcej niż potrzebuję, ale jako lekka oliwka do pielęgnacji ciała jest ok.

Słaby

Nie wiem jak mogłam kupić to "coś". Skład tego produktu przypomina skład oleju silnikowego, wcieramy w siebie czystą parafinę. Reklamują się jakby nie wiem czy byli i sprzedają w aptekach a przy tym to zwykły tani badziew,
Po 2 miesiącach swtosowania produktu na blizny:
-nie zniknęły ani nie zmniejszyły się blizny po operacji
- nie zniknęły ani nie zmniejszyły się rozstępy
- nie zniknęły ani nie zmniejszyły się małe powierzchowne blizny z PODRAPANIA jeżynami,które zrobiłam sobie w lecie.

ten produkt jest po prostu do niczego.

Smaruję nim zawiasy. One moze nie dostaną od niego raka...

Nie kupie ponownie

Ja kupilam ten olejek bo sporo o nim.czytalam i duzo pochwal dla tego produktu dlatego postanowilam go kupic.jesli chodzi o sam olejek to ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny kilka kropel wystarczy zeby posmarowac sobie twarz i trzeba dlugo masowac zeby sie wchlonal wiec masarz twarzy jak.najbardziej wskazany.mam przebarwienia na wtarzy i jakis spektakularnych efektow nie zauwazylam mimo ze stosowalam go regularnie.

Przereklamowany

Olejek wychwalany jest jako wszechstronny, uniwersalny specyfik, który świetnie radzi sobie z rozstępami. Używałam go niemal rok, dlatego myślę, że rzetelnie mogę wypowiedzieć się na temat jego działania. Wiadomo, że tego typu specyfiki trzeba stosować regularnie, dlayrto zuzylam w sumie dobrych kilka opakowań.

Kosmetyk zamknięty jest w ozdobnym, funkcjonalnym opakowaniu. Ma różne pojemności, co jest dużym plusem, ponieważ często podróżuje i wtedy przydaje się mniejsza wersja. Olejek pięknie pachnie. Szybko się wchłania i dobrze rozsmarowywuje. Jest fajnym dodatkiem do pielęgnacji. Jednak jest dość drogi. Więc co z jego działaniem?

Olejek nawilża i odżywia skórę, delikatnie napina ją, przez co staje się jedrniejsza. Jednak moje rozstępy nie uległy zmniejszeniu czy rozjasnieniu nawet odrobinę. Miałam dość duże nadzieję co do tego kosmetyku, ze względu na jego fajny skład i sporą cenę - jednak zawiodlam się. Podobny efekt nawilżenia można z powodzeniem uzyskać stosując kosmetyk 10 razy tańszy. Dlatego nie polecam.