B4U Labs, Organix Cosmetix, Eye Serum with Immediate Effect (Serum pod oczy o natychmiastowym efekcie działania)

Aktywne serum zwalczające efekty działania czasu o wyjątkowo wysokiej zawartości ekstraktów z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich: Imperatoria ostruthium, Marrubium vulgare, Leontopodium alpinum, Artemisia vulgaris - wszystkie certyfikowane przez Bio Suisse (CH) oraz ECOCERT. W połączeniu z certyfikowanymi organicznymi olejami: z oliwek, orzechów macadamia i jojoba odżywia i chroni skórę przed utratą wilgoci, a z organicznym masłem Shea (Vitellaria paradoxa) oraz wyciągiem z aloesu (Aloe vera) wpływa na skórę kojąco. Zawiera witaminę E. Regularne stosowanie serum daje widoczny i natychmiastowy efekt napięcia skóry. Skóra wygląda bardziej młodo, zdrowo oraz staje się czystsza i promienna.
Serum zawiera:
-wzbogacone minerały z Morza Martwego
-wyciąg z szałwii lekarskiej
-kwasy Omega 3 oraz Omega 6
Polecane dla każdego typu skóry. Certyfikowane przez Izraelskie Ministerstwo Zdrowia.

97,55% składników jest pochodzenia naturalnego.
81,25% składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

nawilżające, wygładzające
z pompką

polubiliśmy się

Nie oczekuję spektakularnych efektów przeciwzmarszczkowych od takich kosmetyków, po prostu. Kremik świetnie nawilża, ale nie usunie moich cieni pod oczami, od tego mam korektor. Skóra jest cienka i przebijają naczynka, jeśli ktoś oczekuje, że krem pod oczy to zmieni to jest w błędzie.

To serum jest urocze, nie roluje się, super pod korektor, dobrze się wchłania i super nawilża. Używam tylko eko kosmetyków, cieszę się, że tak duży i wydajny produkt jest w fajnej cenie. Bez wahania poleciłabym przyjaciółce.

super

Dla mnie bomba!
Produkt bez minusów.
Bardzo duża pojemność jak na kosmetyk pod oczy. Nawilża.
Skóra po nim jest zdecydowanie bardziej jędrna i napięta przez co zmarszczki są wygładzone -obawiam się jedynie że ten efekt zniknie jak przestanę używać tego serum.
Jest świetną bazą pod korektor, który z tym kremem się nie roluje i utrzymuje znacznie dłużej.
Nie uczulił mnie
Ładne opakowanie z pompką
Przyzwoita cena :)
Mój KWC

aaa przypomniałam sobie jeden minus a mianowicie nie widać ile zostało produktu w opakowaniu.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Sprawdził się

Dla mnie świetny. Lekko napina skórę, spłycił moje pierwsze zmarszczki (bardzo widocznie!), nawilża i jest naturalny! Używam codziennie rano i wieczorem. Przyjemnie się używa, jest niesamowicie wydajny. Niczego więcej nie oczekuję od serum pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Przeciętny

Serum zakupilam zachęcona ceną i naturalnym skladem, jednak nie zrobił na mnie wrazenia.
Mimo że ma:

+ naturalny skład
+ szalenie wydajny
+ dobry skład
+ konsystencja lekka, zielona, świeża
+ optycznie wygladza i napina skorę pod oczami, ale

+/- efekt "napinający" jest chwilowy i powierzchniowy
+/- cena. Nie jest ani za wysoka, ale tez nie super niska, a działanie przecietne

- roluje się
- nie działa przeciwzmarszczkowo

Serum mimo ze ma naturalny sklad i tyle eko składników, skutecznościa do mnie niestety nie przemawia. Albo eko-propaganda na moją podswiadomosć nie działa i ja efektow serum nie widzę, albo tych efektów na miarę anti-aging po prostu nie ma. Nie zaszkodzi serum poużywac, jednakże większych nadziei wiązac z nim nie warto, gdyż nie zobaczymy efektów jakich oczekujemy.
Podsumowując - serum przeciętne i to bardzo, aczkolwiek nie jestem eko-entuzjastką i być moze miałam zbyt wysokie oczekiwania. Niemniej działanie serum jest delikatne, subtelne a efekt "napinający" wylącznie powierzchniowy.

Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1x30ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.