Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Szampon `Intensywna regeneracja miód`

Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Szampon `Intensywna regeneracja miód`

Miodowy, perłowy szampon do włosów łamliwych, z rozdwojonymi końcówkami o skoncentrowanym działaniu regenerującym. Zawiera ekstrakt z miodu i d-panthenol. Szampon ma wygładzać powierzchnię włosa, działać osłaniająco od nasady aż po końce, uelastyczniać, dawać naturalny blask oraz uodparniać na uszkodzenia.

Normalny szampon

Wciąż szukam swojej włosowej drogi gdzie ich wygląd i sposób pielęgnacji będą dla mnie zadowalające. Obecnie jestem w fazie włosów do ramion gdzie pielęgnacja to jednokrotne mycie szamponem, odrobina czegoś na końcówki i maska co kilka dni. Przy takich włosach jak moje, które są zdrowe z natury, a teraz jeszcze średnio długie wybór szamponu to kwestia tego co mi wpadnie w oko, wróciłam do sposobu wybierania szamponów w czasach gdy jako nastolatka miałam wspaniałe włosy przy minimalnej pielęgnacji. Jedyne czego unikam to oleju jojoba, do tego składnika mam pewność, że szkodzi moim włosów.
Szampon dla mnie ma dobrze myć, nie robić krzywdy, dobrze się pienić i ładnie pachnieć. Mają zmyć nadmiar sebum, kurz, czasami resztki pianki czy lakieru.
Po miłym zaskoczeniu ze strony szamponu ceramidowego postanowiłam przetestować asortyment Ziai-do tej pory omijałam ich szampony do włosów, sądziłam, że będą obciążać i kiepsko myć. Miodowa wersja jeszcze bardziej zachęciła mnie do dalszych testów, naprawdę nie myślałam, że tak polubię szampony Ziai z serii Intensywna Pielęgnacja.

Mam włosy przetłuszczające się, na długości zdrowe.
Szampon musi dla mnie dobrze oczyszczać skórę głowy, inaczej zareaguje na resztki brudu podrażnieniem i swędzeniem-to dla mnie detektor działania szamponów. Przy tym konkretnym nie ma nieprzyjemności związanych ze skalpem czyli daje radę z myciem. Włosy są po nim lekkie, doczyszczone, po prostu takie jakie mają być po umyciu szamponem.
Na długości nie wysusza, nie plącze i nie kołtuni, włosy po nim się rozczesują dobrze(jedynie na końcówki daję trochę jedwabiu), jedynie czasami troszkę się elektryzują. Pod tym względem jestem zadowolona, bo włosy po nim są po prostu normalne i czyste, czyli takie jakie lubię. Nie oczekuję błyszczącej tafli po samym szamponie, zwłaszcza gdybym miała włosy zniszczone i suche.

Szampon jest gęsty, ale nie oblepiający, lekko żółty i perłowy, ale troszkę przejrzysty. Pieni się dobrze, piana jest gęsta i otulająca, ale łatwo ją wypłukać. Pachnie przepięknie, jakby kokosem i nieco budyniem, umila codzienne mycie.
Opakowanie do poprawy-twarde, ciężko jest otworzyć zatrzask nawet suchymi dłońmi-muszę podważać o brzeg półki. To już wolę zwykłą nakrętkę.

Miodowa regeneracja

Szampon budził we mni nowe nadzieje. Miód i regeneracja. To idzie w parze. I kupiłam. Szampon ten nie wyróżnia sie niczym szczególnym. Nie placze wlosow. Sa miękkie i łatwo sie rozczesuja. Dobrze myje i pieni sie. Czy efekt regeneracji jest zauważalny? Raczej nie. Jedyne co dla zniszczonych wlosow robi to ułatwia ich rozczesanie. Jak dla mnie produkt ok. Na 4 z minusem

zapach cudowny, ale nic poza tym

Słabo się pieni, przy myciu wypadają włosy. Nie ma co oczekiwac regeneracji.
+zapach
+cena
+dostepność

-brak regeneracji
-wyrywa włosy
-słabo sie pieni

Ulubieniec

Szampon ma piekny miodowy zapach, nie oblepia wlosow silikonami itp, bardzo dobrze oczyszcza i sie pieni, jest wydajny. Nie wysusza, więc WŁOSY NIE WYPADAJĄ PO UMYCIU:), nie sa nadmiernie suche, puszace. Jest to taki zwykły szampon bez chemii, ktory polecam.
Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 duze opakowania

Najlepszy szampon jaki używałam

Szampon sprawil ze moje wlosy odzyskaly objetosc. Ma delikatne dzialanie, pachnie miodowo, dobrze sie pieni i oczyszcza.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: duże opakowanie w uzyciu

Bez rewelacji

PLUSY:
+bardzo przyjemny zapach
+niska cena

MINUSY:
-brak jakichkolwiek efektów "intensywnej regeneracji"
-bardzo słabo się pieni
- nie jest wydajny, żeby spienić go na głowie, trzeba użyc dużo szamponu

Ilość zużytych opakowań: 6 butelek

mocniejsze włosy :)

Jestem mile zaskoczona tym szamopnem. Spełnia obietnice producenta tzn. wzmacnia i odzywia włosy. Po umyciu nie plątały się tak jak po innych szamponach, były puszyste i lśniące, zauwazyłam także że prawie przestały mi wypadać podczas mycia - za co duzy plus! :) Punkty też za mój ulubiony zapach miodu.
Minus: po innych szamponach włosy troche dłużej zachowywały świeżość.
Ale... coś za coś: mniej wypadających włosów za częstsze mycie.
Być może jeszcze kupię w lecie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 - 400 ml

Bardzo fajny!

zupełnie nie rozumiem tak skrajnie negatywnych opinii na temat tego szamponu.

Wg mnie jest bardzo fajny!

Plusy:
+doskonale oczyszcza włosy po olejach
+nie obciąża, nie przetłuszcza
+wielka butla
+tani
+bardzo ładnie pachnie
+polska firma

Minusy:
-dość słabo się pieni, co zmniejsza jego wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Nie nie nie

Kupiłam w zestawie z odżywką, i ani to ani to nie spełnia moich oczekiwań.

Włosy po umyciu są przyklapnięte i lekko wydają się być przetłuszczone !!!
Nie spełnia oczekiwań róznież jeśli chodzi o regeneracje włosów.

Ogólnie nie spełnia swojego zadania i żal włosów by go używać.
Jedyny plus to ładny zapach, ale co z tego...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Średni

Kupiłam, bo skusiła mnie cena - 7,50zł za szampon z odżywką. Odżywki i tak nie używam bo okazało się, że jest bez spłukiwania (gapa ze mnie i nie sprawdziłam wcześniej); szampon zużyję do końca, chociaż nie jest za dobry.

Plusy
+ zapach
+ cena
+ dostępność - chyba w każdej drogerii i aptece
+ niezły dla przetłuszczających się włosów

Minusy
- wydajność
- nie regeneruje łamliwych włosów
- włosy po nim są oklapnięte

MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Szampon kupiłam gdyż moje włosy potrzebowały pielęgnacji, a poza tym pięknie pachniał. Niestety. Strasznie się rozczarowałam! Jeszcze nigdy nie miałam tak przesuszonych włosów. Aby nie podejmować pochopnych decyzji podjęłam jeszcze jedną próbę, ale okropne SIANO powróciło. Widocznie ten produkt nie jest dla mnie. NIGDY WIĘCEJ!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Normalny...

Szampon jak szampon, tyle że delikatny.

Opakowanie - wielka butla 400 ml, z której łatwo zużyć produkt do końca.

Konsystencja - w sam raz, perłowa, lekko żółtawa.

Zapach - bardzo przyjemny zapach miodu z mlekiem.

Działanie - szampon na pewno nie zregeneruje wam włosów, więc na to się nie nastawiajcie ;) Ale sprawia, że są miękkie w dotyku. Stosowany razem z odżywką z tej samej serii sprawia, że włosy się łatwiej ozczesują. Ale jak się łamały, tak łamią sie dalej. Cudotwórca z niego nie jest jak widać :)

Wydajność - 1,5 miesiąca przy 2-3x stosowaniu w ciągu tygodnia.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013