Biały Jeleń, Hipoalergiczny szampon do włosów `Nawilżające kozie mleko`

Średnia ocena: 4.91/5

Delikatesy z Natury
Średnia ocena: 4.93/5

zobacz więcej ofertzwiń

Szampon do włosów Biały Jeleń hipoalergiczny - kozie mleko został opracowany specjalnie dla osób z dolegliwościami alergicznymi oraz problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy. Przeznaczony jest dla włosów cienkich, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Delikatna formuła oparta na łagodnych środkach myjących skutecznie oczyszcza włosy. Szampon zapewnia wyjątkowe nawilżenie, odżywienie, ułatwia rozczesywanie, minima- lizuje efekt puszenia włosów.
Substancje pielęgnujące:
- ekstrakt z koziego mleka - intensywnie nawilża, sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5 - wnika w strukturę włosów, efektywnie je wygładzając, dzięki czemu stają się one mocniejsze i pełne blasku, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu końcówek
- proteiny keratyny - wypełniają zniszczone fragmenty włosów, odbudowując ich strukturę
- proteiny pszeniczne - działają antystatycznie, minimalizują elektryzowanie się i efekt puszenia włosów przy zachowaniu ich objętości
Nie zawiera: SLES-u, silikonów, alergenów zapachowych, sztucznych barwników, alkoholu i Cocamide DEA.

Fajny szampon!

Zakupiłam go, bo u mnie większość szamponów do włosów powoduje alergie nawet te naturalne. Mam bardzo suchą skórę głowy i potrzebuje nawilżenia. Ten szampon się sprawdził. Ma delikatny zapach, płynną konsystencję i nie podrażnia. Włosy nie są po nim obciążone. A do tego cena zachęca, jest tani. Ta marka ma same dobre rzeczy i tym razem tym szamponem mnie nie zawiodła. Dobry szampon za dobre pieniądze. Polecam go ;)

Nie :(

Bardzo lubię firmę Biały Jeleń, dlatego liczyłam że ten produkt będzie również na plus niestety okazało się inaczej. Mam włosy niskoporowate, po umyciu wiedziałam od razu, że szampon nie polubił się z moimi włosami. Włosy było ciężko rozczesać i już po umyciu czuć było obciążenie. Po wyschnięciu włosy były suche, matowe całkowicie straciły blask. Szampon obciążył włosy i było to widać.

Dobry szampon, ale nie dla każdego

Szampon ładnie się pieni i delikatnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy. Przyjemny w stosowaniu. Posiada piękny kremowy zapach.
Szampon moim zdaniem nie sprawdzi się dla osób o prostych przetłuszczających się włosach (gdyż sama taki tym włosów posiadam). Włosy po umyciu są niezwykle wygładzone i wyglądają dobrze przez jeden dzień- niestety szampon nie przedłuża świeżości i nie dodaje objętości (należy jednak zauważać, że producent nie opisuje takiego działania produktu). Ja używam szamponu naprzemiennie z innymi produktami i tak mi się sprawdza.

Nie dla mnie

Szampon ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję jednak mi nie przypadł do gustu ponieważ włosy po umyciu dużo szybciej się przetłuszczały niż w przypadku innych szamponów.

Naprawdę łagodzi i pomaga

Niedawno po farbowaniu strasznie swędziała mnie głowa, przypomniało mi się, że jakiś czas temu kupiłam mamie ten szampon i jego opis głosił, że niby pomaga na podrażnioną wszelako skórę itd- no to biorę i faktycznie już w trakcie mycia poczułam ulgę, swędzenie minęło jak ręką odjął i nie wróciło, więc polecam bardzo na wszelakie podrażnienia, świądy itd.

Świetny

Szampon bardzo dobrze nawilża włosy, nawet te bardzo suche i zniszczone, dzięki niemu włosy nie puszą się i mają piękny blask. Nie powoduje nadmiernego przetłuszczania ani łupieżu. Jeden z najlepszych szamponów jakich używałam.

Mój ulubieniec!!

Ten szampon to boomba .Używałam tylu.. ale ten sprawdza się najlepiej . Nie zawiera SLS i SLeS .świetnie wygładza włosy dzięki proteinom. Włosy dobrze się rozczesuje , a dla moich długich włosów to jest wybawienie . Polecam każdemu .produkt w niskiej cenie, a działa jak luksusowy produkt .

Delikatny i nawilżający

Mam bardzo wrażliwą skórę głowy i większość szamponów wywołuje łupież, właśnie wtedy gdy kolejny szampon mnie podrażnił, na moje szczęście, trafiłam na ten od Białego Jelenia. Cudownie ukoił moją podrażnioną i wysuszoną skórę głowy, łupież nie zniknął od razu, ale przy każdym kolejnym myciu było go mniej, aż zupełnie zniknął.

Mam włosy cienkie, lekko kręcone i nieprzetłuszczające się. Szampon świetnie nawilża nie tylko skórę głowy, ale również włosy, na początku trochę wzmagał ich przetłuszczanie, ale po kilku myciach wszystko wróciło do normy. Włosy po jego użyciu były miękkie w dotyku, wygładzone, mniej się puszyły, moje naturalne fale bardziej się uwydatniły - jednym słowem włosy wyglądały na zdrowe i zadbane. Nie wiem jak sprawdza się stosowany solo na włosy, bo zawsze używam odżywki.
Jest to obecnie mój ulubiony szampon, do którego wrócę na pewno jeszcze nie raz.

Moje odkrycie

Moje włosy: długie, średnio porowate, gęste, średniej grubosci. Szampon kupiłam z ciekawości, po przeczytaniu pozytywnych opinii. Miał być szamponem codziennym, do delikatnego oczyszczania włosów. Bardzo mile mnie zaskoczył. Po użyciu tego szamponu włosy są wyraźnie nawilżone, gładkie i sypkie, odbite od nasady i a na długości dociążone. Łatwo się rozczesują nawet bez użycia odzywki. Mam przetłuszczające się skórę głowy, szampon Biały Jeleń skutecznie ją nawilża bez wzmożenia przetłuszczania się.

Najlepszy z najlepszych!

Moje włosy: cienkie, choć w miarę gęste, miękkie, proste, ale z wkurzającą tendencją do wykręcania się we wszystkich kierunkach, farbowane na chłodny ciemny brąz, zazwyczaj trudne do rozczesania po myciu.

Czytając opis szamponu przed zakupem, pomyślałam, że został on stworzony z myślą o moich włosach. Teraz kiedy zużyłam pierwsze opakowanie, mogę z całą pewnością stwierdzić, że kosmetyk spełnia wszystkie obietnice producenta. Właściwie na tym mogłabym poprzestać, żeby nie powtarzać opisu producenta w recenzji... ale postaram się dodać coś od siebie :-)

Najbardziej fascynuje mnie w tym szamponie jego zdolność pogrubienia moich cienkich włosów oraz dodania im objętości przy jednoczesnym wygładzeniu ich i nawilżeniu. Niewiele jest szamponów, które potrafią to wszystko zrobić naraz. A jeszcze mniej jest szamponów, które są w stanie osiągnąć ten efekt solo bez użycia żadnej odżywki ani maski, tak jak robi to ten Biały Jeleń :-)

Używałam tego szamponu solo już kilka razy - kiedy bardzo się spieszyłam i nie miałam czasu na odpowiednią pielęgnację.. Nie mogłam wprost uwierzyć, jak dobrze potem wyglądały moje włosy. Rozczesywały się bez żadnego problemu, a z tym zawsze mam trudności nawet po zastosowaniu niektórych odżywek i masek. Jedyne do czego można by się przyczepić to to, że wygładzenie było z oczywistych względów mniej spektakularne i włosy odrobinę się puszyły. Ale nawet biorąc to pod uwagę, włosy wyglądały naprawdę świetnie. Taka sztuczka udaje się tylko niewielu szamponom, a przetestowałam ich wiele. Jedyne czego żałuję to to, że tak późno na niego trafiłam. Mój KWC.

bardzo nawilżający szampon

Szampon bardzo nawilża, dla moich włosów tłustych przy nasadzie i suchych na końcach się średnio sprawdził bo szybko mi się włosy zaczęły przetłuszczać ale tak ogólnie to dobry szampon bo końcówki włosów mi się nawilżyły. Delikatny skład. Ładny zapach i kremowa konsystencja. Tani i dobry.

Mój faworyt

Szampon kozie mleko ma bardzo dobry skład bez sls bez silikonów i bez alergenów zapachowych. Świetnie nawilża i wygładza strukturę włosa. Po użyciu szamponu włosy nie puszą się są dociążone ale nie obciążone. Bardzo lubię ten szampon i polecam każdej dziewczynie. Produkt jest bardzo tani ale lepszy niż szampony z wyższej półki cenowej