Bijan, Black Woman EDT

Bijan, Black Woman EDT

Woda toaletowa o orientalno-kwiatowym aromacie, dedykowana kobietom delikatnym i intrygującym.

Nuty zapachowe: bergamotka, owoc granatu, gardenia, fasola tonka, jaśmin, płatki róży, drewno sandałowe, piżmo.

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

Szary

Inaczej sobie wyobrażałam ten zapach, dla mnie on jest raczej grey niż black ;-) Zapach jest delikatny, trzyma się blisko ciała, ulotny. Dla mnie wręcz lekko nijaki. Nic negatywnego w nim nie ma, ale też nic pociągającego...

Używam tego produktu od: odlewka
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Podoba mi się, ale nie zachwyca

Ten zapach nie jest taki "black" jak wskazywałaby nazwa i butelka.
Wszystkie składniki tworzą zwartą całość, słodką (owoce + kwiaty), trochę orientalną. Trudno wyczuć pojedyńcze nuty, ja wyczywam wyraźnie tylko granat.
Nie poraża intensywnością. Nienachalny, trzyma się blisko ciała.
Nie wydaje mi się, żeby ten zapach wzbudzał kontrowersje, jest przyjemny, ale nie jest odkryczy, czy wyjątkowy.
Trwałość przeciętna.
Butelka oryginalna w swojej wymyślnej prostocie (jedynie korek mi się nie podoba), można ją trzymać na wiele sposobów.
Stosunek jakości do ceny bardzo zachęcający.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 30 ml z 75 ml

Zaczęło się obawą, skończyło na miłości

nikt nie chce się wypowiedzieć więc ja spróbuję :)
\\n
\\nMam ogromną słabość do bergamotki, róży, i jaśminu w perfumach jest to coś co mnie nokautuję prosto w nozdrza i odurza do tego stopnia że nie jestem w stanie sama siebie opanować. Bijana nabyłam z wymiany zupełnie w ciemno obawa była tak wielka że bałam się go odpakować aby nie doznać szoku- i trzeba było z tym poczekać. Po rozpyleniu Bijana zostałam tak obezwładniona że przeżywałam uliczny Orgazm z każdym rozwinięciem nuty, Koleżanka musiała mnie ciągnąć bocznymi uliczkami aby nikt mnie nie zobaczył ... Piękne połączenia owocowo -orientalnych nut piękna bergamota nadaje perfumom lekkiej słodkości neutralizuję ją przez co nie kiszą nosa i nie są duszące, naprawdę piękny jaśmin rzadko się taki znajduję ale w Bijanie Powala baza jest rodem z La Male JPG co mnie już w ogóle doprowadza do szału ... Od tamtej pory nawet śpię w tym zapachu pościel, piżama, nawet mój pradawny przytulaśny Królik nim pachnie . Raczej będzie u mnie stał choć mam z nim przykre wspomnienia kiedyś się odchamię na pewno i znów wróci do łask :)

Trwałość 4

Flakonik 3