Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy olejek myjący do twarzy i ciała

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy olejek myjący do twarzy i ciała

Cena PLN 8.00

Wskazania: dysfunkcje skóry wrażliwej, suchej i bardzo suchej, swędzącej i szorstkiej.
Kremowy olejek myjący do skóry twarzy i ciała o długotrwałej aktywności łagodzącej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres, zawiera tylko niezbędne składniki receptury.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy:
- 0% mydła,
- 0% barwników,
- 0% SLESu,
- nie ma zasadowego odczynu,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
- łagodzenie skóry wrażliwej,
- delikatnie natłuszcza i łagodnie myje,
- tworzy kremową i aksamitną pianę,
- zapewnia długotrwały efekt miękkiej i gładkiej skóry,
- zapobiega podrażnieniom i przesuszeniu naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.

wrażliwa, sucha
hipoalergiczna, bezzapachowa
łagodzące, oczyszczające
olejek
oczyszczanie twarzy

Boski!

Kupiłam jako nowość z ciekawości. Stosowałam wcześnie olejki myjące z BU, które miło wspominam, więc musiałam wypróbować ten specyfik. Cena jest banalna, płaciłam bodajże 5,70 zł w sklepie patronackim. Z zewnątrz butelka klasyczna jak na Ziaję przystało, skromna i prostolinijna. W środku miły kremowy olejek, mało oleisty, konsystencja odpowiednia, wystarczy nie wiele do umycia, kolor biały. Zapach podobny do cetaphil/physiogel. Na buzi robi kremową emulsję. Ładnie zmywa makijaż, mam wrażenie bardzo czystej buzi po nim, nie wysuszonej. Oczyszcza skórę, nawilża, nie naraża na wysuszenie i uszkodzenie ochronnej bariery. Używałam go przy ŁZS, po zabiegach ciekłym azotem (skóra silnie podrażniona, z licznymi strupkami i ranami) ani razu nie zaszczypał. Skóra po umyciu była ukojona. Nie zaczęła się przetłuszczać. Wydajność dobra, choć przy takiej cenie jej nawet nie wymagam :) Zapewne dołączy do grona moich Ziajowych perełek, których jest już pokaźne grono, szczególnie do skóry wymagającej, wrażliwej. Idzie tylko jeszcze raz powiedzieć - Brawa Ziaja!

sama łagodność

Od razu zaznaczam, że używam tego olejku nietypowo - do mycia włosów.
Do ciała i twarzy jest bardzo skuteczny i delikatny, ale do ciała myjadła mam. A skórę głowy mam bardzo bardzo wrażliwą i od dawna szukam bezpiecznego "szamponu"
ten olejek sprawdza się bezbłędnie!
jest łagodny, bez zapachu, dobrze się rozprowadza i dobrze myje a skóra pozostaje nawilżona i ukojona
nie powoduje przetłuszczania - kiedy używam go regularnie wystarczy mi myć głowę co 3-4 dni (przy szamponach co 2-3)
wydajność normalna

trzeba tylko spełnić kilka warunków, żeby nie mieć na głowie smalcu:
ograniczyć silikony, stylizatory i rzeczy niezmywalne wodą
darować sobie treściwe odżywki i maski d/s - na moich suchych falach wystarczy lekka b/s i żel lniany

Czy jest moim Hitem - zadecyduję pod koniec opakowania

Ilość zużytych opakowań: niedużo

SUPER!!!

Delikatny a zarazem dobrze myjący produkt.Stosowałam różnych kosmetyków-głównie tych z górnej półki-ten pobija wszystkie.Odkąd myję twarz tym olejkiem mam gładka i zadbaną buzie-zagości w mojej łazience już na zawsze.Polecam

Polecam!

Świetny produkt!
Używam już drugą buteleczkę, jest naprawdę niezastąpiony w codziennej pielęgnacji twarzy!
Zawsze po demakijażu używam go razem ze ściereczką muślinową, daje wyśmienity efekt dobrze umytej, czystej twarzy (co ma niebagatelne znaczenie jeśli używa się na co dzień podkładu)
Jest bardzo łagodny, ma świetną kremową konsystencję, dodatkowo ma w składzie olejek rycynowy co pomaga znormalizować wydzielanie sebum.
Jedyny minus to zapach, teoretycznie bezzapachowy, praktycznie ma trochę nieprzyjemny apteczny zapach.
No i cena jest śmiesznie niska.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego