BingoSpa, Krem na cellulit i rozstępy z L - karnityną, kofeiną i imbirem

Średnia ocena: 4.94/5

BINGOSPA.EU
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe

Krem na cellulit i rozstępy o delikatnej, lekkiej konsystencji doskonale się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Bogaty kompleks aktywnych składników zawierający L - karnitynę, kofeinę, imbir i rozpuszczalny kolagen usprawnia mikrokrążenie oraz funkcjonowanie tkanki łącznej, zwiększa odporność skóry na rozciąganie, poprawia jej gładkość, jędrność i elastyczność.
L - karnityna stymulując przepływ limfy ułatwia spalanie nadmiaru tłuszczu i usuwanie produktów ubocznych przemiany materii. Kofeina usuwa z tkanek nadmiar tłuszczów, wyszczupla i ujędrnia ciało. Wyraźnie zmniejsza cellulit i zbędną wodę podskórną. Ekstrakt z imbiru poprawia mikrokrążenie i przyspiesza metabolizm komórkowy.
Regularne i systematyczne stosowanie przyspiesza proces usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza widoczność rozstępów.

na rozstępy, antycellulitowe, ujędrniające, wygładzające
balsamy
w butelce, z pompką
z defektami

Oryginalny skład i bogata formuła kremu, która błyskawicznie się wchłania.Wygładza skórę i poprawia widocznie jej wygląd.

Krem zwrócił moją uwagę swoją ogromną pojemnością, ale i dlatego, że jest dedykowany do walki z cellulitem i rozstępami. Poza tym i tak codziennie szczotkuje ciało na sucho (słowo daje, że naprawdę przy codziennym szczotkowaniu zmniejszają się centymetry w udach - SERIO! ) miałam kupić krem do ciała, ale zadałam sobie pytanie - czy potrzebny mi kolejny odżywczy zwyklak, czy może taki który dodatkowo przyczyni się do walki z rozstępami.
Coraz wyżej stawiamy poprzeczkę kosmetykom.
Marka ma wieloletnie doświadczenie i jest wsparciem w walce z rozstępami i cellulitem, a tym samym wpływa pozytywnie na Nasze samopoczucie.
Cellulit dotyka ponad 80% kobiet w tym mnie i powstaje wskutek działania hormonów,degradacji kolagenu,czy zwłóknienia.
Krem na cellulit i rozstępy BINGOSPA z L-karnityną, kofeiną, imbirem zanim nałożę robię szczotkowanie ciała,aby wspomóc działanie. Sztandarowa L-karnityna rozpuszcza tłuszcz i detoksykuje.
Bardzo przyjemnie pachnie, ma lekką konsystencję, niweluje uporczywy cellulit, rozstępy stają się mniej widoczne,a skóra nawilżona, pachnąca i ujędrniona.Ten krem oferuje wszystko czego potrzebuje moja skóra, jest bardzo wydajny, opłacalny, komfortowy i spełnia swoje zadanie. Wiadomo, że nie zlikwiduje cellulitu, ale jest pomocnikiem, a tego w nim szukałam. Skoro kupujemy krem do ciała, a wiemy dokładnie o naszych niedoskonałościach, to warto wybierać nie tylko nawilżające produkty, ale też takie, które będą stanowić świetny pomocnik do niechcianych rozstępów.

Moja skóra go uwielbia

Krem kupiłam z polecenia koleżanki.
Na codzień zmagam się z cellulitem ta walka trwa od kilkunastu lat.
Zmiany hormonalne, brak ruchu sprawiły, że moje uda są pokryte cellulitem i walka z, nim jest uciążliwa.
Do tego posiadam rozstępy, które niestety też nie chcą zniknąć.
Krem znajduje się w plastikowej białej butelce z srebrno białą nakrętką z której wydostaje się aplikator typu pompka.
Napisy na butelce w kolorze czarno czerwonym.
Napisy czytelne szczegółowe w różnych językach w tym w języku polskim .
Butelka o pojemności 500ml.
Aplikator dobrze dozuje krem
Krem o lekkiej nietłustej konsystencji.
Krem o przyjemnym dla nosa zapachu.
Krem dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.
Skóra po kremie jest nawilżona i ożywiona w dodatku widać napięcie, ale w pozytywnym sensie – powiedziałabym ujędrnioną.
Wiadomo, że lata zaniedbań nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale ten krem sprawia że moja skóra wizualnie wygląda lepiej.

Zasłużył moim zdaniem na 4.

Krem jest bardzo fajny, szybko się wchłania, ma przyjemny zapach. Skóra po jego użyciu jest taka zadbana. Ale nie ma co liczyć na cuda, że zlikwiduje istniejące już rozstępy czy cellulit. Może delikatnie zmniejszył u mnie cellulit, ale nie zlikwidował go.

fajny i duzy

Delikatny fajny balsam sxybko wchlaniajacy sie i dlugo pozostawia skore miekka i gladka,fajne skladniki,i wiadomo do kiedy wazny bo niektore kosmetyki niemaja daty xd

Kupiony w: Drogeria Jasmin

skuteczny

fantastyczny produkt, bardzo skuteczny, wspomagajacy w dbaniu o sylwetkę (zawsze stosuję po fitnesie i siłowni) , aplikacja przyjemna, swietny sklad, duża pojemnośc w smiesznej cenie. żałuje, że ta solidna firma jest tak mało znana i słabo reklamowana !

efekty są

Odkopałam ten kosmetyk zapomniany z moich zbiorów. Jestem po ciąży i mam bardzo dużo rozstępów na brzuchu biodrach i udach. Kremu staram się używać dwa razy dziennie choć czasem używam raz. Stosuję go od tygodnia może nieco więcej i widzę pierwsze efekty. Zacznę jednak od opakowania które ma wygodną pompkę, zapach kosmetyku jest piękny i utrzymuje się długo. Krem pachnie słodko, świeżo, trudno mi to określić ale zapach jest nieco cytrusowy.
Konsystencja jest nieco lejąca, szybko się wchłania bez tłustej warstwy dlatego od razu można się ubrać. Skład może nie powala ale po tygodniu stosowania zauważyłam zmniejszenie widoczności rozstępów które były ogromne! Teraz są prawie o połowę mniej widoczne. Skóra jest gładka i miękka. Póki co stosujemy go dalej :)

na rozstępy nie pomógł

Z moimi rozstępami to chyba nie poradzi sobie nic oprócz laseru :/
Kremu używałam regularnie dwa razy dziennie i niestety rozstępy jakie był takie są.
Cellulit odrobinę mniejszy.
Plusy tego kremu to piękny zapach, szybkie wchłanianie, wydajność i opakowanie z pompką.
Niestety główny cel w jakim go kupiła przerósł go.

Ilość zużytych opakowań: dwa

przyjemny

Dobrze się wchłania . Ładnie pachnie . Trzeba stosować regularnie 2 x dziennie by były efekty . Nawilża . Mi się wydawało że rozstępy jakby troszkę blakły i były mniej wypukłe . Ja używałam na całe ciało . Na cellulit niestety dieta + ćwiczenia a krem wspomagająco ot taka prawda . Jednakże polecam ten kosmetyk .

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 całe , 500 ml

Cudo!

Naprawdę świetny preparat!

Plusy:
- pomocny w zwalczaniu cellulitu
- dobrze sobie radzi z rozstępami
- pięknie pachnie
- jest bardzo wydajny
- nie drogi

Minusy:
- dostępny tylko przez internet...

Krem wart uwagi

Z rozstępami walczę już od lat, w sumie jeszcze nie trafiłam na krem który pomógłby mi zwalczyć ten problem. Tym razem dzięki uprzejmości firmy BingoSpa mam możliwość przetestować Krem na cellulit i rozstępy.
Krem ma bardzo fajną lekką konsystencję, pozwalającą na idealne rozprowadzenie preparatu na skórze. Bardzo fajnie się wchłania, dając uczucie delikatnego schłodzenia. Barwa biała.
Zapach kremu jest bardzo ładny, a co ważne utrzymuje się na skórze przez jakiś czas. Długo nie mogłam sobie przypomnieć skąd znam ten zapach, a potem doszłam do wniosku, że podobnie pachniały gumy do żucia z czasów mojego dzieciństwa - Donaldy.
Po zastosowaniu produktu moja skóra była gładka, fajnie nawilżona, napięta i miła w dotyku. Zauważyła też, że krem nie pozostawia tłustego filmu na skórze, a to jest ważne.
Po zastosowaniu jednej saszetki trudno mi się wypowiedzieć, co do tego, czy krem spełnia obietnice producenta. Na pewno zachęcił mnie do kupienia pełnowymiarowego produktu i sprawdzenia tego na własnej skórze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: saszetka

Tak

Używałam kremu po zastosowaniu Koncentrat cynamonowo-kofeinowy z papryką, dzięki temu kremowi idealnie współgrały ze sobą te dwa preparaty :)
Cellulit był mniejszy a skóra jędrniejsza.

Ilość zużytych opakowań: 1 produkt

pięknie pachnie, po prostu lubię

Moja recenzja znikła, więc tym razem krótko:
lubię go za konsystencję, ładnie się wchłania, daje efekt nawilżenia i wygładzenia. Za zapachem wręcz przepadam i to jest chyba jego największy atut.

Co do cellulitu, to nie jestem w stanie miarodajnie ocenić. Około stycznia zorientowałam się, że skórka pomarańczowa nieźle zasiedliła się na moich udach, więc rozpoczęłam zmasowany atak: dieta, codzienne ćwiczenia, no i kremidła. Efekt jest - po paskudztwie nie ma już śladu, ale raczej nie ma się co łudzić, że to zasługa tego smarowidła. Ale jako część kompleksowej kuracji - czemu nie? Do tego ten zapach wprawiał mnie w dobry nastrój.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu i już niestety skończyłam, a chętnie bym kupiła ponownie
Ilość zużytych opakowań: jedno duże