Isana, Creme Dusche Milch & Honig (Kremowy żel pod prysznic 'Mleko i miód')

Isana, Creme Dusche Milch & Honig (Kremowy żel pod prysznic 'Mleko i miód')

Cena PLN 4.80

Zanurz się w relaksie dla zmysłów! Delikatny zapach mleka i miodu otoczy ciało i relaksuje zmysły.
Zalety:
- przebadany dermatologicznie,
- dla normalnej skóry,
- kompeks Softpflege.

W 2017 roku skład uległ zmianie. Obecny skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Polyquaternium-7, Hydrolyzed Milk Protein, Mel, Niacinamide, Propylene Glycol, PEG-3 Distearate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, CI 15510, CI 16035, CI 19140

Stary skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Lactis Proteinum, Mel, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, PEG-3 Distearate, Benzoic Acid, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Phenoxy-Ethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Niacinamide, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Lactose, CI 15510, CI 16035, CI 19140.

normalna
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
żele pod prysznic
zapachowa
w żelu

Niezbyt wydajny ze względu na wodnistą konsystencję, ale zapach wynagradza

Żel o zapachu, który jest dla mnie najpiękniejszy i kojarzy mi się z dzieciństwem - dla mnie to zdecydowanie istne marzenie, które Isana spełniła. Ze względu na to jestem w stanie przymknąć oko na wodnistą konsystencję przez którą produkt jest mało wydajny, ale no zakochałam się w tej woni, więc jestem w stanie sporo wybaczyć. Każdy prysznic z tym żelem to dla mnie spora przyjemność, a i moja skóra go lubi ze względu na nawilżenie.

Dobry,tani i wydajny!

Wiele zelów pod prysznic isana już gosciolo w mojej łazience, uwielbiam testować ich nowości i gdy widzę jakiś zel któregoś nie miałam okazji używać zawsze po niego sięgam:).
Miód, mleko, kojarzone z żółcią, tak jak i butelka tego produktu, wizualnie w ciepłym odcieniu żółci, zacheca do zakupu.
Zapach przyjemny dość słodki, co osobiście lubię:).
Konsystencja przyjemna, dość leista.
Produkt się fajnie pieni dobrze domywa, po czym zostawia naszą skórę miękka i wygładzoną.
Sprawdził się u mnie i jest w niskiej atrakcyjnej cenie. Polecam. :)

Wydajny, tani i dobrze czyści!

Ja mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, która nie cierpi SLS, więc ten żel jest dla mnie ok, ale co któreś mycie. W żadnym razie nie mogłabym stosować go codziennie, bo skończyło by się pylącą saharą na ciele. :) Natomiast raz na jakiś czas, np przed peelingiem lubię porządnie doczyścić skórę, więc sięgam po to, z czego korzysta reszta domowników.

Ten produkt przypadł mi do gustu głównie nutami zapachowymi, kocham połączenie mleka z miodem - kojarzy mi się to tak ciepło i przytulnie, a więc pod względem aroma czuję pełen relaks. Jak można było spodziewać się po tanim żelu z SLSem - pieni się jak wściekły, a więc wystarczy odrobina, aby pokryć ciało puszystą pianą. Uważam, że dobrze oczyszcza. Nie podrażnia i nie przesusza w takiej częstotliwości w jakiej używam go ja, ale wiadomo, mając SLS potencjalnie może przesuszyc i prowadzić do świadu. Duża, ekonomiczna pojemność jest fajną opcją dla osób, którym mocne detergenty w produktach myjących niestraszne.

Spełnia swoją rolę - dobrze myje, nie wysusza skóry, ładnie pachnie

Przyjemniaczek z tego koleżka.
Najwazniejsze zalety:
a) mycie - myje prawidlowo. Nie wysusza skóry. Przez gęstą konsystencję nie rozlewa na prawo i lewo. To typowo kremowy żel, najbardziej ulubiony typ przeze mnie.
b) opakowanie - liche, ale ładne. Często w żelach pod prysznic isany lamie mi sie górna nakrętka (to co sie otwiera). Ale radzę sobie z tym.
c) cena - złota :D nie wypróbować go na promocji to grzech
d) zapach - słodki, bardziej wyczuwalny zapach miodu niż mleka. Dla mnie przyjemny, nie podrażnia podczas mycia, nie ma się go dość. Niezbyt jest wyczuwalny na skórze po umyciu, ale zawsze mogę to nadrobić balsamem po umyciu.
Ogolna ocena 5/5 głównie ze względu na cenę i dobrą jakość
Ps. Przez to na wyjazdach jest super :D można go lać do woli, bez bólu serca

Przyjemny, kremowy żel pod prysznic za grosze

Żel zakupiłam na jakiejś promocji w Rossmannie dosłownie za grosze. Jest dostępny w wielu wariantach zapachowym, tym razem skusiłam się na wersję “mleko i miód”. Przyjemny słodki zapach, kremowa konsystencja, korzystna cena - czego chcieć więcej? Nic tylko brać ;)

Produkt dostępny jest w dwóch pojemnościach, posiadam tą większą buteleczkę o pojemności 500ml. Opakowanie to plastikowa biała buteleczka z naklejką, z przodu grafika nawiązująca do wersji zapachowej, z tyłu naklejka z opisem produktu. Jeśli chodzi o konsystencję produktu to jest to jasny, kremowy żel o delikatnie słodkim zapachu. Żel jest bardzo przyjemnym produktem, dobrze oczyszcza skórę, dobrze się pieni i nie powoduje podrażnienia skóry nawet bezpośrednio po depilacji skóry. Zapach niestety nie utrzymuje się na skórze. Po zmyciu produktu skóra jest miękka w dotyku, przy długotrwałym stosowaniu nie przesusza skóry co jest istotne przy takich codziennych kosmetykach. Jest to bardzo wydajny żel pod prysznic. Duże opakowanie wystarcza na bardzo długo, osobiście zawsze stosuję gąbkę lub myjkę do ciała, co zdecydowanie zwiększa wydajność. Myślę że warto kupić ten żel pod prysznic ponownie - jest tani, łatwo dostępny i dobrze spełnia swoją funkcję :)

Delikatny, przyjemny, kremowy

Uwielbiam żele Isany, po pierwsze za zapach, po drugie za uczucie świeżości, oraz po trzecie za cenę.
Ten żel zakupiłam ponieważ lubię miód jak i mleko. Wąchając produkt czy myjąc się nim nie wyczułam mleka, za to lekko- słodki zapach miodu jak najbardziej!
Żel jest średnio gęsty, co uważam za zaletę. Nie rozlewa się oraz nie jest trudny w nakładaniu. Delikatnie myje skórę pozostawiając ją czystą i pachnącą. Buteleczka wystarcza mi na 2-3 tygodnie w zależności od ilości nałożenia i częstotliwości mycia ( myje się 1 raz dziennie).
Mając skórę wrażliwą nie powodował on swędzenia, pieczenia ani plam.
Świetny produkt, zwłaszcza na wyjazdy gdzie takiego żelu nam nie szkoda.
Skład produktu jest całkiem dobry, więc polecam go pod względem chociażby wypróbowania.

Pyszne mleko i miód

Kremowy żel pod prysznic Isana pachnie tak kusząco, że miałoby ochotę się go zjeść. To kosmetyk nie tylko o obłędnym zapachu. Ma szereg innych właściwości, które wpływają bardzo pozytywnie na kondycję skóry.
Bardzo dobrze się aplikuje, świetnie się pieni, doskonale nawilża.
Skóra po prysznicu jest odprężona, miękka i gładka. Żel pod prysznic ma kremową, delikatną konsystencję. Pięknie pachnie przez dłuższy czas, bo zapach się ulatnia się zaraz po wyjściu z łazienki.
Dobry produkt, ładne opakowanie i niska cena.
Wariant z mlekiem i miodem bardzo przypadł mi do gustu. I to pod wieloma względami.

Zakochałam się w tym zapachu

Ten żel to prawdziwy klejnot wśród kremowych żeli pod prysznic.

Zacznijmy od zapachu - jest on po prostu przepiękny. Kombinacja mleka i miodu tworzy delikatny, słodki aromat, który otula zmysły i zapewnia przyjemność podczas kąpieli. Zapach jest subtelny, nieprzytłaczający i trwały na skórze przez dłuższy czas po zakończeniu kąpieli.

Konsystencja żelu jest kremowa i jedwabista, co sprawia, że aplikacja na skórę jest bardzo łatwa. Produkt łatwo się pieni, dzięki czemu można dokładnie oczyścić całe ciało. Po spłukaniu, skóra jest delikatna i nawilżona, bez uczucia suchości czy ściągnięcia.

Jednym z głównych atutów tego żelu pod prysznic jest jego działanie nawilżające. Składniki, takie jak mleko i miód, doskonale pielęgnują skórę, sprawiając, że staje się ona gładka, miękka i elastyczna. Nawilżenie utrzymuje się przez długi czas po użyciu żelu, co jest szczególnie korzystne dla osób z suchą skórą.

Produkt jest również łagodny dla skóry i nie powoduje podrażnień. Mam skórę wrażliwą, ale ten żel pod prysznic nie wywołał u mnie żadnych nieprzyjemnych reakcji.

Ten produkt zasługuje na pięć gwiazdek. Jego zapach, konsystencja i właściwości pielęgnacyjne są naprawdę imponujące jak za tak niską cenę.

Miód i mleko...uwielbiam...ale...

Uwielbiam wszelakie kosmetyki z miodem i mlekiem jakie tylko są dostępne na rynku. Gdy tylko w Rossmanie pojawił się nowy żel pod prysznic z tymi oto składnikami zaraz kupiłam i wielkim zapałem zaczęłam stosować. Butelka wykonana z wysokiej jakości plastiku w kolorze białym z żółtymi elementami. Zamknięcie na klik ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie. Pojemność do wyboru 300 ml oraz travel size 50 ml. Długie PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu zostały podane na naklejce.

Żel w kolorze perłowym obłędnie pachnie miodem i mlekiem aż chce się zjeść ;) Dobrze się pieni i myje otulając ciało pianą i wypełniając łazienkę zapachem, który jest długo wyczuwalny. Ciało było oczyszczone, pachnące i nawilżone.

Uwielbiałam stosować tę wersję żelu pod prysznic, niestety skład uległ zmianie i żel strasznie wysusza mi skórę. Wielka szkoda...więcej już nie kupię...

Ciepły, otulający zapach

Żele pod prysznic Isana uwielbiam i kupuje nagminnie, wymieniam tylko zapachy. Ten jest piękny, ciepły, otulający. Przywołuje na myśl zimowe wieczory, lecz mimo że używam go w lato i tak jest dla mnie przyjemny. Sam żel jest dokładnie taki sam jak inne propozycje Isany - dobrze się pieni i oczyszcza skórę bez żadnego przesuszenia czy podrażnienia. Kupuję i będę kupować dalej, są świetne :D

nawet okej

Zel jest dosyc przyjemny, jak na taka cena wręcz jestem zadowolona z działania

Wyglada jak zolta pulpa, co mi odpowiada bo wole bardziej zbite żele pod prysznic. Dobrze sie pieni. Dzieki temu ze nie jest mocno leisty, starcza na długo, jest naprawde wydajny

Zapach jest mocno sztuczny, słodki lekko miodowy. Nie utrzymuje sie na skórze zbyt długo.
Wydaje mi sie ze moja skore lekko wysuszal, ale to pewnie zalezy od wrażliwości skory

Jak na taka cena polecam go zakupić i trzymac jako awaryjny zel.

Średniak w dobrej cenie

To mój kolejny z żeli Isana, wcześniej używałam żelu o zapachu wody kokosowej i mamo, którego zapach mnie bardzo urzekł.
Opakowanie jest typowe dla serii kosmetyków Isany, wykonane z plastiku z recyklingu, neutralne dla klimatu, co jest dla mnie pozytywne.
Mleko i miód ma zdecydowanie mniej intensywny zapach, który nie utrzymuje się na skórze.
Mimo że posiadam butelkę 750 ml to zużywa się dosyć szybko w porównaniu z innymi żelami o takiej pojemności, jednak w połączeniu z niską ceną nie jest to zły wynik.
Żel mógłby się lepiej pienić, ale nie jest źle.
Spełnia swoje podstawowe działanie, czyli dobrze myje ciało, jednak nie zauważyłam jakoś poprawy nawilżenia skóry.
Podsumowując, w niskiej cenie mamy dużą ilość całkiem dobrego produktu do codziennej higieny. Nie jest on jakiś wybitny, ale spełnia swoje zadanie.