Kallos, Vanilla, Shine Hair Mask (Maska nabłyszczająca do włosów suchych i matowych)

Pojemność 1 000 ml

Kallos Vanilla Shine Hair Mask to nabłyszczająca i odżywiająca maska do włosów suchych i matowych o zapachu wanilii. Dzięki proteinom pszenicy i Pantenolu zawartym w masce, włosy stają się błyszczące, jedwabiste, łatwo się rozczesują. Szczególnie polecana do włosów suchych i pozbawionych połysku.

Uwielbiam tą maskę

Pięknie pachnąca maska do włosów, na równi z tą samą o zapachu czekolady. Idealnie wygładza włosy, jest podręczna, kompaktowa, w bardzo przystępnej cenie. Bardzo dobrze odżywia, używam raz na jakiś czas, trzymam dłuższą chwilę i potem zmywam. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, są wygładzone, ładnie pachną, jedyną wadą jest lekkie obciążenie włosów po użyciu.

Kallos Vanilla

Och Kallos jak ja się cieszę że masz tyle fajnych produktów, przy okazji zakupów szamponu z keratyną sięgnęłam po maseczkę waniliową nie czytając co ona ma za zadanie zrobić na moich włosach. Moja struktura włosa bardzo się zmieniła, kiedyś były przetłuszczajace się a dziś są suche, matowe szczególnie po lecie, kiedy wiatr,słońce oraz temperatura ich nie oszczędzają. Maska jest w tradycyjnym klasycznym opakowaniu jak wiele innych, ja lubię takie opakowania do tego przezroczyste gdzie widzę ile zostało mi danego produktu. Otworzyłam w domu maskę i poczułam cudowny zapach wanilii, po umyciu włosów szamponem zaaplikowałam maskę aż na 15 min i owinęłam ręcznikiem, podczas jej zmywania zauważyłam że włosy są śliskie, nie plączą się i maska dobrze się spłukuje. Już po pierwszym użyciu efekt bardzo mnie zadowolił, włosy bardzo łatwo mogłam rozczesać oraz lśniły zdrowym blaskiem.

bardzo się polubiłyśmy

włosy mam jakie mam – krótkie (nie sięgają nawet ramion), farbowane, czasami przesuszone (zwłaszcza po farbowaniu) i z tendencją do obciążania się, więc muszę uważać na wszelkie produkty, bo inaczej przyklap murowany.

maskę nabyłam w hebe za – dosłownie – 5-6zł (?), co jest ceną absolutnie śmieszną :D dlatego kupując, pomyślałam sobie, że w razie niewypału nie będę aż tak stratna jak to bywało w przeszłości. natomiast rozczarowałam się nią, ale jak najbardziej pozytywnie – jest dość wydajna, mimo małej pojemności (a nie chce mi się inwestować w 1l, bo lubię sięgać po nowe rzeczy, a tak byłabym uwiązana z tą maską na długo), pachnie budyniem, a na włosach daje efekt nawilżenia, dociążenia, blasku i fryzura jest jakby bardziej zdyscyplinowana. także dla mnie w sam raz :)

Dobra maska

Lubię tę maskę, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma bardzo przyjemny zapach i skuteczne działanie. Przede wszystkim nawilża włosy i niweluje puszenie. Włosy są lśniące, miękkie i zdrowsze.
Nakładam ją na około 15-30 minut, w zależności od czasu, jaki mam.
Fajny produkt, zdecydowanie kupię ponownie.

Ten zapach;)

Kiedyś dawno temu ;) miałam przygodę z tą firmą, ale nie polubiliśmy się niestety. Zachęcona opiniami kupiłam , żeby przetestować , nie tylko skusiła mnie cena ale i opakowanie bo litr odżywki dla mnie zdecydowanie za dużo.Zapach ma obłędny który utrzymuje się prawie cały dzień, ale trzeba uważać bo jest to proteinowa maska więc nie nadaje się do użytku codziennego.Kiedy moje włosy potrzebują protein , sięgam wtedy po nią i cieszę się gładkimi, lśniącymi i dobrze nawilżonymi włosami. Stosuję metodę wczesywania odżywki i ona się idealnie do tego nadaję.

Słodziak

Pierwsze co rzuca się po otwarciu to oczywiście waniliowy zapach który jest mega słodki, może trochę chemiczny ale bardzo przyjemny ^^ten kallos to maska proteinowa, w jej skład wchodzą tylko proteiny mleczne więc problemu z przeproteinowaniem raczej nie powinno być. Jeśli chodzi o skład to faktycznie jest silikon co może obciążyć delikatne włosy, u mnie jednak sprawdza się bardzo fajnie po niej nakładam na włosy maskę emolientową i włosy ślicznie pachną, są mięciutkie a równowaga w pielęgnacji zachowana :)

Jestem na nie

Żałuję kupna tej maski. Bardzo lubię kallos i często wracam do ich odżywek. Ale Vanilla była moim pierwszym i ostatnim zakupem. Nie robi kompletnie nic z moimi włosami, po za jednym, że potrafi je obciążyć. Ma mdlacy zapach. Konsystencja taka że ledwo się trzyma na włosach. Przez to jest mało wydajna bo trzeba więcej nakładać kosmetyków. Dla mnie pieniądze wydane w błoto. Od dawna chciałam ją przetestować teraz wiem że nie warto, gdyż moje włosy nie polubiły się z tą maską. Aloes i Banan bije na głowę. Najlepsze maski od kallos.

Zapach i obciążenie

Maska pięknie pachnie i jej zapach utrzymuje się długo na włosach, tak jak ich obciążenie. Konsystencja maski jest ok, dobrze się ją nakłada, ale znacznie gorzej spłukuje, na dłuższą metę nie ma na włosach żadnych efektów pielęgnacji.
Nie pozostawia włosów z efektem wow, niestety.

Kallos Vanilla

Maska ma mocny przyjemny zapach. Po jej stosowaniu nie zauważyłam żadnej specjalnej poprawy włosów. Włosy łatwiej się rozczesywało,ale moje włosy były bardziej obciążone.

Waniliowa maska

Maski Kallosa używam ponad rok, lubię testować ich różne warianty. Na wyjazd postanowiłam zakupić mniejszą, waniliową wersję, gdyż nie było mojej ukochanej algowej. I muszę przyznać, że był to doskonały wybór,

Produkt jest w małym, plastikowym i zakręcanym słoiku, dzięki czemu jego użycie nie sprawia problemu i nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce czy bagażu. Od razu uderza zapach - słodki, waniliowy, zdecydowanie nie każdemu się spodoba. Do tego pozostaje na włosach, pomimo użycia też później innych produktów na nie. Być może to przypadek, ale była to najrzadsza w konsystencji maska, jaką miałam z tej marki. Jak dla mnie na plus - pozwalało to na mniejsze zużycie produktu.

Lubię przetrzymać ją dłużej na włosach niż 5 minut, wtedy efekt jest jeszcze bardziej "wow". Nie ma problemu z rozczesywaniem. Po wysuszeniu włosy są miękkie i jedwabiste w dotyku, aż sama nie mogłam w to do końca uwierzyć. Nawet moje zniszczone końcówki otrzymały odżywienie. Ponadto nadaje blask, czyli spełnia główne zapewnienie producenta. Zauważyłam też, że znacznie mniej włosów wypada i do tego są one mocniejsze. Wprost nie mam się do czego przyczepić, jeśli chodzi o działanie.

Minusem jak dla mnie jest sama dostępność - widziałam ją tylko w Hebe. Za to jest w wybornej cenie, nie rzadko na promocjach. Wydajność to kolejny atut, mimo małego opakowania, starczyła na 7 aplikacji. Przy czym należy dodać, że mam bardzo grube włosy, zakładam, że innym starczy na dłużej.

Także skuszę się na nią z pewnością przy kolejnym wyjeździe, bo działa i to niesamowicie :)

ideał

Ta maska to strzał w 10! Przepięknie pachnie jeszcze na długo po umyciu włosów, jest bardzo wydajna i idealnie wygładza włosy - natychmiastowo! Jest w bardzo dobrej cenie! Nie obciąża ani nie skleja włosów. Zdecydowanie polecam każdemu!

Zwyklak

Maska jak maska. Nic specjalnego. Ot ładnie nawilża i regeneruje włosy po umyciu. Nie nabłyszcza jednak jak to obiecuje producent maska ładnie się nakłada i łatwo spłukuje. Wielkim plusem jest to, że nie obciąża włosów. Niestety nie pachnie wanilią. Opakowanie bardzo praktyczne, Można wydobyć cały produkt.. Cena niska. Nie wiem jak z dostępnością.