Kallos, Vanilla, Shine Hair Mask (Maska nabłyszczająca do włosów suchych i matowych)

Pojemność 1 000 ml

Kallos Vanilla Shine Hair Mask to nabłyszczająca i odżywiająca maska do włosów suchych i matowych o zapachu wanilii. Dzięki proteinom pszenicy i Pantenolu zawartym w masce, włosy stają się błyszczące, jedwabiste, łatwo się rozczesują. Szczególnie polecana do włosów suchych i pozbawionych połysku.

Kallos jak kallos..

Maskę zakupiłam kilka miesięcy temu, na początku mojej włosomaniaczej przygody i gdy nie miałam zielonego pojęcia o składach.
Kallosy są dla mnie słabe, na początku kupiłabym wszystkie, a teraz patrzę raczej na nie z dystansem i dziękuję sobie, że nie dokupiłam żadnego.
Miała to być maska proteinowa ale te proteiny są na szarym końcu składu, co jest dla mnie bardzo słabe. Bardziej zaliczyłabym tą maskę do peh niż go p ale to tylko moje zdanie.
Maska nie robi z włosami nic, a też jej pole działania się zawęża przez silikony w składzie, także na skórę głowy jej nie położymy, pod olej też nie i nie zemulgujemy oleju także. Stosowałam ją jako domknięcie po proteinowej masce z babuszki agafii i okej. Bez rewelacji, tak jakby jej nie było. Przeproteinować włosów nią się raczej nie da. Jedyne co to zapach jest nawet okej.
Na szczęście kupiłam małą pojemność, jakoś zdenkowałam i więcej się nie zdecyduję.

nie przypadła mi do gustu

Zachęcona działaniem i ceną kultowej maski Kallos'a Keratin zakupiłam tę o zapachu wanilii. Pojemność i cena są wręcz idealne- produkt niemal za groszę.
Działanie maski jest bez zarzutu, włosy faktycznie są po jej użyciu błyszczące i zdecydowanie łatwiej się rozczesują.
Jedynym powodem, dla którego nie zakupię już tej maski jest jej zapach- chemiczny i intensywny. Osobom, które zastanawiają się nad zakupem tej maski radziłabym wybrać inną maskę z oferty Kallosa, wśród nich jest wiele perełek o bardziej przyjemnym zapachu:)

Nie dla mnie

Kupiłam litrowe opakowanie w hebe na promce zachęcona pozytywnymi recenzjami na yt. Cóż, do moich włosów totalnie nie. Brak efektu nabłyszczenia. Jedyne co mogę z tej maski wyciągnąć to ładny zapach, wydajność i łatwe rozczesywanie włosów po kąpieli. Zdecydowanie nie dla moich średnioporowatych włosów 2a.

Mieszane uczucia.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Ładne, poręczne opakowanie, wygląda trochę jak sok owocowy. Plus, że jest stworzone z recyklingu i podlega recyklingowi! Produkt wydobywa się dobrze, da się go wyjąć do ostatniej kropli.

Skład: Bardzo łagodne detergenty, dwa silikony do tego proteiny, humenktanty i zamykający całość emolient. Ma w składzie 3 potencjalne alergeny. Nie wypada bardzo źle, ale nie jest to też produkt marzeń pod kątem składu.

Oczekiwania: Wygładzenie i odżywienie włosów.

Wrażenia: Tak jak większość odżywek Kallosa ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze długo po użyciu kosmetyku. Konsystencja kremowa, łatwo się nakłada. Bardzo duża pojemność w niskiej cenie. Jeżeli chodzi o dostępność widziałam tylko w drogeriach Hebe i to nie każdej. Jeżeli chodzi o właściwości produktu po użyciu włosy są oblepione silikonami i pozornie odżywione. Są też trochę sypkie. Przez swoją wielkość maska jest bardzo wydajna. Nie jest to produkt idealny, ale też nie jest najgorszy. Uważam, że jest dużo lepszych produktów na tej półce cenowej i ja już do tej maski nie wrócę.

Uwielbiam tą maskę

Pięknie pachnąca maska do włosów, na równi z tą samą o zapachu czekolady. Idealnie wygładza włosy, jest podręczna, kompaktowa, w bardzo przystępnej cenie. Bardzo dobrze odżywia, używam raz na jakiś czas, trzymam dłuższą chwilę i potem zmywam. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, są wygładzone, ładnie pachną, jedyną wadą jest lekkie obciążenie włosów po użyciu.

Kallos Vanilla

Och Kallos jak ja się cieszę że masz tyle fajnych produktów, przy okazji zakupów szamponu z keratyną sięgnęłam po maseczkę waniliową nie czytając co ona ma za zadanie zrobić na moich włosach. Moja struktura włosa bardzo się zmieniła, kiedyś były przetłuszczajace się a dziś są suche, matowe szczególnie po lecie, kiedy wiatr,słońce oraz temperatura ich nie oszczędzają. Maska jest w tradycyjnym klasycznym opakowaniu jak wiele innych, ja lubię takie opakowania do tego przezroczyste gdzie widzę ile zostało mi danego produktu. Otworzyłam w domu maskę i poczułam cudowny zapach wanilii, po umyciu włosów szamponem zaaplikowałam maskę aż na 15 min i owinęłam ręcznikiem, podczas jej zmywania zauważyłam że włosy są śliskie, nie plączą się i maska dobrze się spłukuje. Już po pierwszym użyciu efekt bardzo mnie zadowolił, włosy bardzo łatwo mogłam rozczesać oraz lśniły zdrowym blaskiem.

bardzo się polubiłyśmy

włosy mam jakie mam – krótkie (nie sięgają nawet ramion), farbowane, czasami przesuszone (zwłaszcza po farbowaniu) i z tendencją do obciążania się, więc muszę uważać na wszelkie produkty, bo inaczej przyklap murowany.

maskę nabyłam w hebe za – dosłownie – 5-6zł (?), co jest ceną absolutnie śmieszną :D dlatego kupując, pomyślałam sobie, że w razie niewypału nie będę aż tak stratna jak to bywało w przeszłości. natomiast rozczarowałam się nią, ale jak najbardziej pozytywnie – jest dość wydajna, mimo małej pojemności (a nie chce mi się inwestować w 1l, bo lubię sięgać po nowe rzeczy, a tak byłabym uwiązana z tą maską na długo), pachnie budyniem, a na włosach daje efekt nawilżenia, dociążenia, blasku i fryzura jest jakby bardziej zdyscyplinowana. także dla mnie w sam raz :)

Dobra maska

Lubię tę maskę, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma bardzo przyjemny zapach i skuteczne działanie. Przede wszystkim nawilża włosy i niweluje puszenie. Włosy są lśniące, miękkie i zdrowsze.
Nakładam ją na około 15-30 minut, w zależności od czasu, jaki mam.
Fajny produkt, zdecydowanie kupię ponownie.

Ten zapach;)

Kiedyś dawno temu ;) miałam przygodę z tą firmą, ale nie polubiliśmy się niestety. Zachęcona opiniami kupiłam , żeby przetestować , nie tylko skusiła mnie cena ale i opakowanie bo litr odżywki dla mnie zdecydowanie za dużo.Zapach ma obłędny który utrzymuje się prawie cały dzień, ale trzeba uważać bo jest to proteinowa maska więc nie nadaje się do użytku codziennego.Kiedy moje włosy potrzebują protein , sięgam wtedy po nią i cieszę się gładkimi, lśniącymi i dobrze nawilżonymi włosami. Stosuję metodę wczesywania odżywki i ona się idealnie do tego nadaję.

Słodziak

Pierwsze co rzuca się po otwarciu to oczywiście waniliowy zapach który jest mega słodki, może trochę chemiczny ale bardzo przyjemny ^^ten kallos to maska proteinowa, w jej skład wchodzą tylko proteiny mleczne więc problemu z przeproteinowaniem raczej nie powinno być. Jeśli chodzi o skład to faktycznie jest silikon co może obciążyć delikatne włosy, u mnie jednak sprawdza się bardzo fajnie po niej nakładam na włosy maskę emolientową i włosy ślicznie pachną, są mięciutkie a równowaga w pielęgnacji zachowana :)

Jestem na nie

Żałuję kupna tej maski. Bardzo lubię kallos i często wracam do ich odżywek. Ale Vanilla była moim pierwszym i ostatnim zakupem. Nie robi kompletnie nic z moimi włosami, po za jednym, że potrafi je obciążyć. Ma mdlacy zapach. Konsystencja taka że ledwo się trzyma na włosach. Przez to jest mało wydajna bo trzeba więcej nakładać kosmetyków. Dla mnie pieniądze wydane w błoto. Od dawna chciałam ją przetestować teraz wiem że nie warto, gdyż moje włosy nie polubiły się z tą maską. Aloes i Banan bije na głowę. Najlepsze maski od kallos.

Zapach i obciążenie

Maska pięknie pachnie i jej zapach utrzymuje się długo na włosach, tak jak ich obciążenie. Konsystencja maski jest ok, dobrze się ją nakłada, ale znacznie gorzej spłukuje, na dłuższą metę nie ma na włosach żadnych efektów pielęgnacji.
Nie pozostawia włosów z efektem wow, niestety.