Jimmy Choo, Jimmy Choo EDT

Jimmy Choo, Jimmy Choo EDT

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 5.00/5

brasty.pl

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`Jimmy Choo EDT` posiada olśniewającą aurę błyskotliwej kobiecości. Perfumy dla kobiet atrakcyjnych, pewnych siebie, inteligentnych, ze zmysłem mody i zabawy. Zapach składa się z nowoczesnych nut owocowo - kwiatowych z głębią zmysłowych nut drzewnych.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: chrupiące zielone nuty, imbir
nuta serca: orchidea tygrysia, herbata różana
nuta bazy: drzewo cedrowe

<50ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Trwały

Jimmy Choo, Jimmy Choo EDT dostałam najpierw w prezencie. Zapach bardzo piękny. Znajomi od razu go wyczuwali i wszyscy bardzo pozytywnie. Perfum jest bardzo trwały długo wyczuwalny. Jedyną wadą dla mnie jest niestety dość wysoka cena, ale mimo wszystko kupiłam ponownie. Pare razy też wręczyłam w prezencie.

wyważona słodycz

Perfumy dostałam w prezencie i jest to jak najbardziej trafiony zapach w mój gust.
Na nadchodzące lato będzie moim hitem.
Bardzo długo się utrzymuje i ma dużą projekcję, jest taki delikatny

Używa produktu od: próbka

Raczej nie dla mnie

Niby przyjemny, gruszka, róża i orchidea, dają słodki aromat. Jednak wyczuwam w nich coś denerwującego, może to ten drzewny składnik a może imbir. Nie wiem ale mnie on drażni. Takie jakieś słodko -kwaśne nuty. Trwałość nieszczególna. Gdybym je otrzymała chyba bym komuś je dala bo perfumy muszę nosić z przyjemnością a tu jej brak.

Bardzo przyjemny zapach.

Uważam, że to bardzo udany zapach. Opisywany jest jako kompozycja kwiatowo-owocowa, jednak dla mnie uzupełniony jest bardziej drzewnymi aromatami. Całość idealnie się komponuje i właśnie te drzewne nuty cedru przełamują kwiaty, przez co zapach staje się wyrazisty, nie mdły, ale jednocześnie bardzo przyjemny, nienachalny.
Wersja kompletnie różni się od EDP, może być bezpiecznie stosowana nawet w dużych ilościach, ponieważ nie przytłacza, jest lekka.

Do zapachu wracam regularnie, tak samo jak do Lanvin Éclat d'Arpège. Pozycje choć różne, dla mnie zaliczają się do codziennej klasyki, która nigdy się nie nudzi. Każdego zużyłam już po kilka butelek, i na pewno będą następne.

Perfumy mają ciekawy ciekawy flakon, który swoją drogą jest bardzo wygodny w użytkowaniu.

Trwałość oceniam 6,5/10, na ubraniach i włosach oczywiście dłużej pachną.

Orzeźwiający zapach na wiosenne dni

Jest to delikatny, kwiatowo-owocowy zapach. Znacznie świeższy i mniej drażniący niż wersja EDP, której używa moja mama. Pomimo raczej umiarkowanej projekcji, zbiera dużo komplementów. Brakuje mi jednak rozwoju zapachu w trakcie dnia - perfumy przez cały dzień pachną tak samo. Używam go głównie wiosną i początkiem lata, jako niezobowiązujący zapach na co dzień, do pracy. Dla tych, którzy szukają bezpieczeństwa i przyjemnego zapachu na dzień - strzał w dziesiątkę, dla poszukiwaczy tajemniczości i głębi - klapa.

aromaterapia

To fantastyczny flakonik, który serwuje mi przez cały dzień przepiękny zapach, poprawia nastrój i dodaje pewności siebie! Jest elegancki, kobiecy, na każdą okazję. Jest to zapach dla kobiet, które wolą mocniejsze zapachy. Flakonik perfum jest nowoczesny i pięknie się prezentuje na łazienkowej półce :)

Uwielbiam :-)

Dostałam na 40-stkę od taty. Jestem zachwycona. Super zapach, bardzo do mnie pasuje. Podoba mi się flakonik. Trwałość ok. chociaż mam wrażenie, że na mojej skórze każde perfumy pachną krócej...

Idealna woda edt na dzień

Fajny zapach. Elegancki, miły, odpowiedni na dzień. Całkiem trwały. Byłam zaskoczona, że jest sygnowany przez projektanta butów:) Lekko kwiatowy, kojarzy mi się ze spokojem.

Będę do niego wracać.

Cudowny.
Orzeźwiający,cytrusowo-herbaciany,blisko skórny.Ja nie czuję go już po trzech godzinach, ale ubrania pachną aż do prania.
Mniej przytłaczający niż edp i nie ma tej dominującej słodkiej gruszki.
Poprawia samopoczucie &#128522;.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100 ml

przyprawia o ból głowy

Kupiłam w ciemno,niestety zonk.Zapach tak słodki,że przyprawia o ból głowy i wymioty.Mocno duszący,trzeba mało go psikać,bo inni pomdleją.Głowną nutą zapachową jest cukier,bardzo trwały z resztą wystarczy na cały dzień i jeszcze dłużej.Mam całą butlę od 4 miesięcy i chyba oddam.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 but 100ml

Spacer w parku czy romantyczna kolacja...?

Zapach herbaciano-różany z nutką imbiru w tle. Lekki, świeży, jednakże zaznaczający swoją obecność, trzymający się blisko skóry. Idealny na dzień, jak i na wieczór. Flakonik przyciągający wzrok.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 2 ml

Lekki i niezobowiązujący zapach

Bardziej orzeźwiająca wersja edp, ale mnie jednak nie powaliła na kolana.
Jest dużo bardziej ulotna (po 2h znika ze skóry całkowicie) w porównaniu z wodą pefumowaną.
Brakuje jej też &quot;pazura&quot; i tajemniczości, który ma klasyk.
Nie jest charakterystyczny, przypadnie do gustu raczej każdemu.
Ja czuję głównie imbir i orchideę.
Nie wyczuwam natomiast herbaty różanej, a szkoda bo różę w perfumach bardzo lubię.
Nie zdecydowała bym się na kupno pełnowymiarowego flakonu przez zbytnią ulotność i małą &quot;charakterność&quot; zapachu.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka 2ml