ST Dupont, Passenger Cruise pour Femme EDP

ST Dupont, Passenger Cruise pour Femme EDP

S.T. Dupont `Passenger Cruise pour Femm`e to zapach z roku 2011 nawiązujący do klasycznego `Passenger pour Femme`. Flakonik owinięty w skórę inspirowany jest stylem marynarskim. Świeża kompozycja owocowo - kwiatowa dla kobiet lubiących sport, ale także ceniących sobie elegancki styl.
Edycja `Passenger Cruise` to połączenie nowoczesnego stylu, luksusu i zmysłowości. Świeża, swobodna kompozycja zapachów, idealnie pasuje do rejsu luksusowym jachtem.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe
nuta głowy: egzotyczny granat, limonka, grejpfrut, czarna porzeczka
nuta serca: róża, jaśmin, magnolia, kwiat brzoskwini
nuta bazy: piżmo, paczula, malina

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

latem przyjemnie owija

Ja także przyłączę się do obrony. To lekki, ale intensywny zapach, prawdopodobnie latem najwięcej z siebie daje; elegancki, charakterystyczny i na pewno nie należący do szeroko znanych. Nie rozróżniam nut z opisu (dobrze połączone) ale jako całość wyczuwam dość długo po użyciu. Moim zdaniem porządna robota porządnej firmy i jestem ciekawa innych jej zapachów - miałam kiedyś taką letnią wodę zapachową ST Dupont, ale ten jest dużo lepszy.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

cudowny

Wyjatkowy zapach-zmyslowy i tajemniczy ale nie duszacy.Mam wrazenie ze jest dla mnie stworzony. Chyba powinnam zbierac kase na jacht;) I nie mam zarzutów co do trwałości.
Czesto zagladam na kwc zeby poznac wasze oceny no i teraz zdecydowalam sie zalozyc konto specjalnie po to zeby obronic kiepska opinie jaka ma tutaj na razie ten perfum.
Perfum ma bardzo ładny flakon ale niestety malo praktyczny- ta biala skorka po 3 miesiacach nie bedzie juz tak ladnie wygladac.I tylko za to maly minus.

Kwiatki przyjemne, ale banalne

Zapach w wersji EDP kupiłam właściwie przypadkiem, po jednorazowym teście, ale za to w bardzo atrakcyjnej cenie.
Zdecydowanie nadaje się na wiosnę/lato, na razie więc tylko testuję i czekam na cieplejszą porę roku.

Zapach miły dla nosa, ale dość banalny. Nieodparcie mam wrażenie, że jest podobny do jakiegoś innego zapachu.
Ja głównie czuję kwiatki i trochę cytrusów. Zapach nie rozwija się, pachnie cały czas dość podobnie. Jak na zapach, który ma się kojarzyć z rejsem luksusowym jachtem, to brakuje mi morskiej bryzy, słonej wody, słońca na skórze.
Trwałość dość dobra.
Butelka prosta, nie podoba mi się zbyt ta skóra. Po pierwsze przy dłuższym stosowaniu pewnie będzie się brudzić i po drugie nie widać, ile wody zostało.
Cena regularna to jakiś żart, natomiast można się skusić na ofertę promocyjną.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 ml