Palmolive, Ayurituel, Energy Shower Gel (Żel pod prysznic `Indyjskie drzewo sandałowe i imbir`)

Żel pod prysznic zainspirowany tradycjami indyjskiej Ajurwedy. Jego unikalna formuła z ekstraktami z indyjskiego drzewa sandałowego i imbiru pobudzą Twoje zmysły i zabiorą Cię w świat orientalnych doznań. Zapewnia wewnętrzną harmonię ciała i umysłu.

Wspaniałe Orientalne SPA

Jestem w trakcie pierwszej butelki i wiem jedno muszę go znów kupić. Mam słabość do orientalnych zapachów nut drzewa sandałowego lub choćby imbiru a żel ten właśnie tak pachnie. Moim zdaniem, jest idealny na zimę albo do kąpieli na wieczór. Pobudza nasze zmysły Buteleczka jak dla wszystkich żeli Palmolive bardzo wygodna. Żel jest bardzo wydajny bowiem nie trzeba go dużo używać do jednej kąpieli. Zdecydowanie polecam go.

Zmysłowe doznanie

Szukając produktów, które maja pomóc mi w wieczornym zrelaksowaniu się po całym dniu pracy, pomóc w odegnaniu stresu, ukojeniu ciała i zmysłów, kieruję się swoimi preferencjami zapachowymi. O ile rano pod prysznic używam żeli o zapachu pobudzającym, orzeźwiającym, cytrusowo-kwiatowych, o tyle wieczorem musi być to zapach ciężki, zmysłowy, ciepły, kojący moje zmysły i ciało, pozwalający na pełen relaks w wannie. Ten płyn tak właśnie działa, potrafi sprawić, że pod wpływem tego zapachu, ciepłego, trochę kadzidlanego z wyczuwalną nutą ciężkiego drzewa sandałowego, potrafię wyciszyć się maksymalnie, zrelaksować i odpocząć w wannie pełnej pachnącej piany, tak tak, bo płyn pieni się wspaniale, idealnie rozprowadza się po skórze , bardzo dobrze spłukuje, zostawiając na niej mgiełkę zapachu i wspaniałe nawilżenie. Uwielbiam go. Plusem jest również butelka o kształcie idealnie dopasowującym się do dłoni, przezroczysta, widać ile produktu już zużyliśmy, zamknięcie trwałe, wygodne. Mogę tylko polecić, ale dla osób lubiących nieco ciężkawe, kadzidlane orientalne aromaty.

Zmysłowy...

Żel ma niezwykle przyjemny, wręcz zmysłowy zapach. Nie za mocny, ale wystarczająco wyrazisty.
Uzywając go mam odczucia odrobiny luksusu:)
Plusy:
- wydajny, dobrze sie pieni
- zapach...
- butelka popręczna, typowa dla Palmolive
- cena (szczególnie w promocji).

Polecam:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Dobry

Lubię żele Palmolive. Spełniają w sumie wszystkie moje wymagania. Kupiłam w promocji 2 w cenie 1.
Ten, tak jak inne tej rodziny:
+ bardzo dobrze się pieni
+ bez kłopotu się spłukuje
+ nie zostawia tłustego filmu na skórze
+ ma odpowiednią konsystencję: nie jest za gęsty ani za rzadki
+ nie wysusza
+ nie podrażnia moje wrażliwej skóry (AZS)
+ nie wywołuje swędzenia

Jeśli chodzi o zapach, to jest on dość ciekawy, orientalno-korzenny. Całkiem intensywny, ale nienachlany ani niemdły. Takie nuty zapachowe to zupełnie nie moje klimaty, jednak mimo wszystko zupełnie mi nie przeszkadzał, a wprowadził odmianę :) Nie pozostaje na skórze. Fajnie sprawdzi się zimą.
Żel ma standardową wydajność.

Lubię testować żele pod prysznic, dlatego nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe butelki

Idealny zimą ! :)

- dobrze się pieni
- fajna konsystencja
- wydajny
- łatwo dostępny
- pozostawia na skórze przyjemny zapach
- niedrogi

Idealny w zimie.. Pachnie cudownie. Bardzo mi sie podoba, chętnie po niego sięgam, szczególnie zimą :)
Fajny, oryginalny, orientalny zapach :)
Warto go wypróbować :D

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Ok

Bardzo przyjemny żel. Szczególnie na chłodne dni ma bardzo dobry i przyjemnie pobudzający zapach. Konsystencja jest przyjemna. Żel nie wysusza skóry. Jest natomiast mało wydajny. Jego zapach jest również troszkę za intensywny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 500ml opakowanie

maj fejwrit !

Odkryłam go w zeszłe lato, oczarowana zapachem, a potem, jak nałogowiec, nie mogłam się powstrzymać od kupowania nowych butelek żelu...

+ zapach - CZYSTA MAGIA ! ja uwielbiam mocne korzenne zapachy, jednak z czasem nudzą mi się, co jednak nie miało miejsca w przypadku tego żelu. wciąż go kocham do grobowej deski i pozostanę mu wierna na długo:D wracając do zapachu, to jest on bardzo intensywny, cała łazienka pachnie potem po nim, utrzymuje się na skórze przez jakąś godzinę, co i tak jest godne podziwu, bo zazwyczaj szybko ulatniają się zapachu żelów ze skóry.
+ cena - jako łowca w promocji znalazłam w kauflandzie 3 buteleczki za jakieś 15zł, więc 5zł za żel to bardzo przyzwoita cena
+ BARDZO WYDAJNY - to chyba przez tę bardzo gęstą konsystencję
+ świetnie się pieni - nie potrzebujemy lać dużo produktu, świetnie rozprowadza się na skórze
+ nie wysusza skóry, a nawet bym powiedziała, że delikatnie nawilża, bo jest taka aksamitna po użyciu
+ świetne opakowanie - brak problemów z otwieraniem pod prysznicem mokrymi rękoma, stoi stabilnie, w podróży sam nie otwiera się i do tego ten silikon w otworze dozuje odpowiednią ilość produkt, do tego zamknięcie jest zawsze czyste
+ nie podrażnia skóry - użyty zamiast pianki do golenia się nadaje do depilacji nóg
+ świetnie odpręża po cąłym dniu:D prysznic z taką aromaterapią to czysta przyjemność
+ zapach, jak dla mnie bardziej zimowy, ale latem też daje radę. jednak teraz przerzucę się na coś bardziej cytrusowej, ale zimą na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: 4 x 250ml

Piękny ZAPACH

To był mój pierwszy żel pod prysznic marki Palmolive. Wcześniej jakoś nie mogłam się do nich przekonać, nie wiem czemu. Teraz żałuję, bo są naprawdę świetnej jakości. Żel doskonale się pienił, był wydajny, nie wysuszył mi skóry. No i przede wszystkim miał przepiękny zapach. Lubię mocne, korzenne aromaty, które rozgrzewają w chłodne dni. Ten właśnie do takich należał. Aktualnie testuję inne wersje żeli Palmolive, ale do tego na pewno wrócę. Polecam wszystkim, zwłaszcza miłośniczkom niebanalnych zapachów :)

Używam tego produktu od: używałam w listopadzie
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

ciekawy, inny

Żele Palmolive należą do moich ulubieńców - świetne zapachy, spełniają swoją rolę, jest ich wiele rodzajów. Seria Ayurituel to strzał w dziesiątkę - mało u nas żeli o zapachach, które nie są kwiatowe, owocowe czy zwyczajnie mdłe.

Zapach ten idealnie sprawdził się w zimie - był ciepły i otulający. Nie jest szalenie intensywny choć doskonale wyczuwalny - większa dawka mogłaby zabić większość potencjalnych użytkowników (choć ja bym się cieszyła). To zapach korzenny, wyczuwam w nim przyprawy, słodycz miodu i cynamonu (rozgrzewa) a to wszystko przełamane imbirem. Bardzo ciekawa kompozycja, przywodzi na myśl Orient i pomaga zrelaksować się po całym dniu spędzonym w zimowej katastrofie pogodowej. Ten zapach przywraca mi wiarę w to, że ta zima się kiedyś skończy.

Sam żel jest dobry, pieni się obficie, myje, jest wydajny. Butelka ładna, pasuje do idei Ayurituel - chociaż ja najbardziej lubię te, które można postawić do góry dnem. Nie odnotowałam wysuszenia czy podrażnienia skóry - ale i tak zawsze po prysznicu używam balsamu do ciała.

Kosmetyk zdecydowanie dla osób, które chętnie sięgają po orientalne, kadzidlane zapachy i umieją się nimi rozkoszować. Rozgrzane powietrze w łazience po kąpieli z użyciem tego żelu - coś fantastycznego!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

rewelacja

Świetny żel pod prysznic! był to strzał w dziesiątkę!

Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o zapachy, a tego żelu o trochę orientalnym, trochę egzotycznym zapachu używam już dość długo i o dziwo nie znudził mi się!
Zapach nie jest za silny, nie jest przesadzony.
Designerskie opakowanie świetnie prezentuje się w mojej łazience i jest wygodne w użyciu.
Łatwo rozprowadza się po ciele i dobrze się pieni.
W efekcie końcowym relaksuje i mocno odświeża.
Dobrze oczyszcza skórę, świetnie nawilża, ale nie pozostawia tłustych śladów.
Bardzo wydajny i dla zwykłego zjadacza chleba, cena też jest w porządku (pod warunkiem że tak jak mnie żel odpowiada w 100%)
Nie podrażnia skóry, nie zostawia śladów, nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów ubocznych.
Skóra jest po nim energiczna nie napięta, czuje się "żywsza".

Osobiście wole używać tego żelu rano niż wieczorem.
Testuje go od kilku miesięcy, ale są to miesiące bardziej zimowe niż letnie, mimo wszystko jednak sądze, że na wiosnę i w lecie będzie podobał mi się tak samo jak w te smutniejsze pogodowo miesiące:)
POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

wydajny, mocno pachnie

żel o nietypowym zapachu, jest niby slodki i orientalny, ale odrobina imbiru nadaje mu świeżości
poza tym zapach utrzymuje się na skórze i roznosi po całej łazience, co jest mocną stroną każdego żelu palmolive
dość wydajny, dobrze się pieni
nie wysusza ani nie nawilża, jest neutralny dla skóry
(kremowe palmolive są bardziej nawilżające)
zapach nie "mój", wolę owocowe albo świeże, ale warty wypróbowania, wg mnie najbardziej interesujący z linii ayurituel

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Fajny pod wieloma względami

Całkiem przyjemny żel, jeden z nielicznych do których chętnie wrócę.

Zapach - przyjemny, orientalny i otulająco ciepły. Utrzymuje się na skórze po kąpieli.

Konsystencja - średnio rzadka, ciągnąca się. Jednak żel nie spływa ze skóry, za to dobrze się rozprowadza. Mam wrażenie że to dobrze wpływa na jego wydajność, bo ze względu na tą śliskość mogę go rozprowadzić na większej powierzchni ciała. Żel pieni się całkiem dobrze.

Działanie - żel dobrze myje, pozostawia ładny zapach na skórze (co też daje uczucie świeżości). Trudno powiedzieć czy wysusza mocno skórę, bo przeważnie smaruję się balsamem po kąpieli. Jednak gdy parę razy nie użyłam balsamu, tragedii też nie było.

Poza tym na plus cena (można kupić za ok. 5 zł) i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: skończyłam niedawno (wystarczył na ok. miesiąc)