The Balm, Bahama Mama (Puder brązujący do twarzy)

The Balm, Bahama Mama (Puder brązujący do twarzy)

Puder The Balm Bahama Mama - wreszcie Karaiby zawarte w kompakcie. Ten matowy bronzer tworzy piękny kolor opalonej skóry. Formuła z myślą jakbyś właśnie wyszła z tropikalnej plaży. Nie zawiera parabenów.

Efekt
matowe
prasowane

Super

Jest to już klasyk. Bronzer ładnie się rozciera, dobrze napigmentowany. Ma ładny odcień opalizujący. Spodziewałam się co prawda chłodnego odcienia, ale ten również mi się podoba. Kosmetyk nie pachnie. Ma fajne opakowanie, kartonowe z lusterkiem. Łatwo go zabrać ze sobą do kosmetyczki czy torebki. Cena dość spora ale na promocjach można zakupić za przystępną cenę. Jest trwały.

Uniwersalny, łatwy w obsłudze bronzer

Bronzer spełnia oczekiwania, stworzone po hypowaniu tego produktu. Jest bardzo łatwy w obsłudze, nie trzeba się męczyć z jego rozprowadzeniem. Można zrobić nim gradację, zarówno do lekkiego makijażu jak i mocniejszego. Kolor jest dosyć uniwersalny. Produkt jest też trwały.

Perfekcyjny

Bardzo dobrze się blenduje. Miałam obawy co do koloru - mam delikatna urodę- obawiałam się głównie tego, że wydawał się ciemny na zdjęciach i w opakowaniu, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Produkt świetnie się nakłada, Pozostaje na twarzy przez cały dzień. Czasami używam go jako cienia do powiek. Jest wielofunkcyjny i wydajny.

Spodziewałam sie po nim o wiele więcej

Chyba spodziewałam się czegoś więcej , po kosmetyku o którym słyszałam tyle słów zachwytu .Jak dla mnie kosmetyk jest w zbyt ciepłej tonacji , trzeba z nim bardzo uważać by nie zrobić sobie plam na twarzy (nie wykluczam, że jest to spowodowane moim brakiem umiejętności makijażowych).Plusy to fajne matowe wykończenie , brak świecących drobinek, piękne i wytrzymałe opakowanie , co dla mnie jest ważne bo często podróżuję i zdarza się, że kosmetyki niszczą mi się przy transporcie. Puder zaliczył lot ze stolika i lądowanie na podłodze i jest cały - test odporności zdał celująco. Co nie zmienia faktu, że racze nie kupię kolejny raz tego kosmetyku :(

Ostrożnie z nim!

Znalazłam bronzer Bahama Mama w promocyjnej cenie na stronie jednej z drogerii internetowych i postanowiłam wypróbować ten kultowy kosmetyk.

Opakowanie jest bardzo oryginalne, wytrzymałe i poręczne, zawiera lusterko. Wszelkie produkty często wyślizgują mi się z rąk, co często kończy się całkowitym roztrzaskaniem. Bahama Mama mimo wielu upadków nadal jest w całości, tak samo jak lusterko i całe opakowanie.

Bronzer posiada delikatny zapach, który po nałożeniu nie gryzie się z innymi kosmetykami lub perfumami.

Praca z tym cackiem wymaga nie lada ostrożności i umiejętności. Bronzer jest bardzo mocno napigmentowany, dlatego jeden fałszywy ruch i okropna plama na twarzy gotowa. Polecam zaczynać od bardzo delikatnego ruchu z małą ilością produktu na pędzlu, w razie czego zawsze można dołożyć.

Bahama Mama rzeczywiście sprawdza się przy różnych karnacjach. Ładnie ociepla skórę, nadaje jej zdrowy opalony wygląd. Moim zdaniem świetnie nadaje się również do konturowania.

Wydajność to kolejna ogromna zaleta tego bronzera. Nie stosuję go na co dzień, jednak po prawie roku stosowania nie zauważyłam aby cokolwiek ubyło. To z pewnością zasługa tak intensywnego napigmentowania.

Cena produktu dość mocno waha się w zależności od kanału dystrybucji. Uważam jednak, że warto zainwestować w sprawdzony produkt wysokiej jakości, który posłuży na lata. Zwłaszcza jeśli to kosmetyk tak uniwersalny i ponadczasowy jak Bahama Mama.

Nie do końca to jest to czego szukałam

Napaliłam się na ten bronzer jak głupia. Do tej pory jeszcze z żadnym bronzerem nie stworzyliśmy zgranego duetu, ale że ten taki kultowy, tak zachwalany, w takim ślicznym opakowaniu-to uwierzyłam, że połączy nas dozgonna miłość. Niestety tak się nie stało. Może dlatego, że oczekiwałam, że będę go używać do konturowania a do tego celu uważam, że się absolutnie nie nadaje, bo na mojej skórze przybiera ciepły odcień, chociaż w opakowaniu wygląda na chłodny kolor. Myślę, że do ocieplenia cery i przybrązowienia jej, żeby wyglądała na lekko opaloną nadaje się świetnie-zakładając, że ktoś ma wprawę, bo mnie zdarzało się zrobić sobie tym bronzerem brzydką plamę na twarzy, więc trzeba ostrożnie, bo jest mocno napigmentowany.

Fajne ocieplenie twarzy

Opakowanie jest boskie, zamykanie magnetyczne z lusterkiem dobrej jakości. Sam Puder jest dobrej jakości, mocno napigmentowany trzeba uważać żeby nie zrobić sobie nim krzywdy to znaczy nie nałożyć go zbyt dużo. Wystarczy mała ilość produktu żeby uzyskać naturalny efekt opalenizny, zapewnia mat na cały dzień. Trzyma się aż do demakijażu. Niestety mocno się pyli, ale przy odpowiednich narzędziach nie jest aż tak najgorzej

Produkt kultowy. Podpatrzyłam u sióstr. I rzeczywiście wydaje mi się, że sprawdzi się u większości kobiet. Jest bardzo wydajny. Nie kruszy się, nie pyli, nie osypuje. Fajnie się blenduje. Sami budujemy intensywność. Polecam

Puder brązujący

Zakupiłam ten bronzer kierując się ogromem pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Zdecydowanie jest to mój najlepszy bronzer jaki dotąd używałam. Kolor jest chłodny, delikatnie wygląda na twarzy i naprawdę świetnie konturuje.Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to cena, lecz ja zakupiłam go na promocji. Polecam.

Bronzer do użytku codziennego.

ZALETY PRODUKTU:
- Łatwość blendowania na przypudrowanej cerze.
- Oliwkowy kolor, dość ciemny.
- Matowy bez żadnych drobinek.
- Konsystencja produktu zbita, nie pyli się, nie kruszy.
- Użyty z umiarem ładnie wygląda na twarzy i długo się utrzymuje.
- Poręczne kartonowe opakowanie z lusterkiem.

WADY PRODUKTU:
- czasami odnoszę wrażenie, że kolor znacznie odbiega od oliwkowego i jest zbyt pomarańczowy po aplikacji, być może jest to zależne od kondycji mojej cery lub użytego podkładu.

Bronzer Mama

Ciepły odcień, idealny do cieniowania z zimniejszym odcieniem. Świetnie sprawdza się przy ciemniejszej karnacji :) Odrobina produktu wystarczy do nadania ładnego efektu konturu twarzy ????

Super dla blondynek!

Produkt ten dostałam w prezencie na święta. Wcześniej miałam kilka przymierzeń do takich produktów ale raczej nie były zbyt udane. Chciałam więc postawić na coś sprawdzonego i niezawodnego u wielu. Stąd też bardzo ucieszyłam się z prezentu i możliwości testowania.

Produkt zamknięty w opakowaniu z lusterkiem. Zamknięcie na magnes pozwala na zachowanie czystości i chroni produkt. Na uwagę zasługuje również szata graficzna typowa dla produktów the Balm.

Muszę zaznaczyć, że jestem blondynką o dość jasnej karnacji. Do codziennego makijażu stosowałam głównie róż z produktów do konturowania. Gdy pierwszy raz nieumiejętnie zastosowałam ten puder brązujący narobiłam sobie mocnych plam na twarzy. Jednak z każdym kolejnym razem nauczyłam się dozować odpowiednią i dość niewielką ilość dla mnie. Obecnie po niemal roku stosowania jest to mój produkt must have bez którego nie wyobrażam sobie makijażu. Ciepły odcień, możliwość budowania sobie krycia i uzyskanie naturalnego efektu to najlepsze cechy tego pudru. Dodatkowo produkt jest bardzo wydajny, przy niemalże codziennym używaniu produktu jakby nie ubywało. Jestem bardzo zadowolona.