Inebrya, Ice Cream, Keratin Mask (Maska restrukturyzująca z keratyną)

Inebrya, Ice Cream, Keratin Mask (Maska restrukturyzująca z keratyną)

Idealna do włosów zniszczonych oraz po zabiegach fryzjerskich. Posiada właściwości rozplątujące włosy, eliminuje puszenie się włosów, pozostawia je jedwabiście miękkie.
Silnie odżywia i regeneruje włosy, dzięki zawartości keratyny. Pozwala odzyskać włosom zdrową strukturę, połysk i siłę.

Rewelacja!

Jestem mile zaskoczona, jak ta maska wpłynęła na moje włosy. Otrzymałam tylko próbkę kosmetyku która starczyła mi na 2 razy. Po użyciu wlosy są bardzo mięciutkie w dotyku, lśniące dobrze się rozczesuja, a zapach jest cudowny, który bardzo długo utrzymuje się na włosach. Z pewnością kupię pełnowymiarowy produkt :)

Rewelacja

Moja ulubiona maska! Mega skuteczna, włosy są odżywione, gładkie, lśniące. Nie zauważyłam by szybciej się przetłuszczały. Wyglądają zdrowo i ślicznie pachną :).
Włosy mam długie, sięgające za łopatki, grube i gęste. Miały ciężkie przejścia po kilkukrotnych rozjaśnianiach i koloryzacjach. Mocno nadwyrężone wymagały skutecznej regeneracji. Dostałam w prezencie te maskę oraz spray z serii. Razem naprawdę dały radę. Włosy odżyły.
Polecam właścicielkom podobnych włosów. Cieńskie i delikatne faktycznie mocno obciąża (sprawdzone na mamie i koleżance).

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

efekt WOW

Maska do włosów powoduje u mnie natychmiastowe efekty.
Po zmyciu i wysuszeniu włosy są MEGA błyszczące, odżywione, wygładzone, miękkie. Cały czas je dotykam. Do tego bardzo podoba mi się zapach maski mimo że jest delikatny. Łatwo rozszczesać włosy po użyciu tego produktu, a przy moich grubych i gęstych jest to czasem problem;)

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

nie dla cienkich włosów

maskę użyłam 2 razy, ale już więcej się nie zmusze. Na pewno nie nadaje się do moich włosów bo po pierwsze: jest za ciężka co było widać po natychmiastowym przetłuszczeniu (mam włosy cienkie i delikatne) po drugie moje włosy nie były ani troche odżywione, końcówki były suche jak pieprz, puszyły się i elektryzowały. Nawet gdyby kosztowała 20zł byłaby za słaba a co dopiero 40...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie rozpoczęte

świetny kosmetyk

Maska jedna z lepszych, jakiej przyszło mi używać, a miałam już najróżniejsze, począwszy od kallosa z allegro a skończywszy na maskach i odżywkach kerastase, Moller, Sisley itd.

Włosy mam długie, farbowane, b. gęste, które ciężko się układają, są trochę przesuszone, wymagają regeneracji i porządnego odżywienia raz na jakiś czas.
Po tej masce włosy już od I użycia były miękkie, nawilżone, błyszczące, doskonale się rozczesywały. Byłam zachwycona efektem.
Używam jej 2 razy w tygodniu, trzymam na włosach 20-40 min, zależnie od tego, ile mam do dyspozycji czasu i za każdym razem włosy są takie, jak po pierwszym użyciu. Są w świetnej kondycji i świetnie się rozczesują, układają, olśniewająco wyglądają.

Jestem bardzo zadowolona z tej maski i na pewno do niej powrócę.
Dałam za nią jakieś 28 zł w sklepie internetowym (za 500 ml).

może być, ale nie ideał

Maska wylądowała w łazience, po tym jak kupiła ją moja mama - kosmetykowy zakupoholik. Nie wiem, ile wydała, ale mamy wersję 1 litr w wieeeeelkim słoju. Mama kupiła też wersję mniejszą do włosów kręconych i sama używa tamtej, więc ten litr został dla mnie. Pomyślałam, spróbuję.

Mam włosy bardzo cienkie, do łopatek, zmęczone farbowaniem (jednak skończyłam z nim prawie rok temu). Mam tendencję do rozdwajania końcówek i do obciążenia włosów, chętnie przyklapują.

Ciężko jest znaleźć mi coś, co jednocześnie włosy regeneruje i nie obciąża. Ta odżywka jest całkiem blisko. Ma kremową gęstą konsystencję - nie potrzeba jej dużo na całe włosy. Moje suche kłaki świetnie się po niej rozczesują, są wygładzone, bardzo przyjemne w dotyku, ALE jednak dość obciążone, cięższe. Odżywka ma sporo silikonu, chętnie bym go wyrzuciła ze składu i dodała więcej naturalnych olejków. Nie jestem w stanie określić, czy zregenerowała mi włosy, bo wciąż je podcinam, jednak gdy ostatnio obcinałam końcówki zastanawiałam się po co, bo nawet nie były rozdwojone. Może silikon je chroni ;) Na pewno włosy są bardziej ujarzmione i się nie puszą, słuchają się. Muszę tylko ją zawsze dobrze domywać, bo jak nie to zostaje uczucie "lepkości".

Może byłaby lepsza dla kogoś z grubszymi, gęstszymi włosami, które nie są jak pióra i nie obciąża ich każdy produkt.

Nie wiem, ile dokładnie zapłaciłyśmy, wydaje mi się, że około 50-60 zł za litr, to nie jest tak dużo, jest szalenie wydajna. Problem, co zrobić, jak komuś nie podpasuje z takim wielkim słojem. Ja swój na pewno zużyje, może na zmianę z innymi, ale zużyję.

P.S - wersja niebieska do włosów kręconych jest lepsza :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 wielki słój zużyty w 15%

Kpina :(

Od dłuższeeeeego czasu szukam wybawienia dla moich potwornie suchych, zniszczonych i puszących się włosów.
Wydałam mnóstwo kasy na wszelkiego rodzaju maski "CUD" .
Ta była najwyraźniej ostatnia.
No bo do jasnej ciasnej co ona niby robi???
Dałam za nią 55 zł (za dużo!), więc mam prawo oczekiwać efektu adekwatnego do ceny!
Konsystencja średnio gęsta, pachnie tochę chemicznie.
Działanie : miała rozplątywać włosy a plącze mi je potwornie, nie eliminuje absolutnie puszenia, włosy są szorstkie, niewgładzone, nienawilżone, niezregenerowane.
Dlaczego tak mnie wkurzyła ta maska?
Bo niedość, że dużo za nią zapłaciłam to nie po to dobieram produkt do mojego problemu, żeby po 3 myciach i butli 1000ml stwierdzić, że nie spełnia ona żadnej swojej roli!
Jestem naprawdę zła. :(

Ilość zużytych opakowań: męczę 1

nie polecam dla cienkich włosów

Jestem wściekła!

Zachęcona recenzjami i obietnicami producenta sięgnęłam po ten \'cudowny\' produkt i wręcz nie moglam sie doczekać żeby go użyć. pierwsze wrażenie bylo dobre, mily zapach, konsystencja itd. Jednakże po wysuszeniu, a właściwie nieudolych próbach wysuszenia, okazało się, że produkt zostawia całkowicie zatłuszczone końce. Wlosów nie da się wysuszyć- wyglądają jakby byly maczane w oleju!

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niestety będę musziala się tej odzywki pozbyć, ktoś chętny?

hmmm......

Kupiłam szampon i maskę z tej serii. Szampon jest w porządku ale maskę polecałabym osobom o włosach raczej prostych. Moje są falowane i myślałam że skręt się wzmocni a stało się na odwrót, zaczęły mi się prostować. Musiałam ją odstawić i wrócić do swojej poprzedniej maski Waxa:-)no i jest poprawa.
Na pewno włosy są miękkie, gładkie i w moim przypadku proste:-) ale warto spróbować, włosy są różne:-D

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra!

Mam włosy kręcone, puszące się, osłabione (zimą i farbowaniem), gęste, raczej suche, ale jednocześnie dość łatwo ulegające \'przeciążeniu\' produktami do włosów zniszczonych. Bardzo trudno znaleźć odżywki, które by moim włosom odpowiadały, maski jeszcze trudniej, bo z założenia obciążają bardziej włosy.

W związku z tymi trudnościami na mojej półce stoi zawsze kilka odżywek i masek, drogeryjnych, profesjonalnych, udających profesjonalne... Zależnie od stanu włosów, dnia, czasu, który mogę poświęcić na odżywianie, używam wielu różnych produktów i rzadko (właściwie chyba nigdy) kupuję którykolwiek częściej niż raz - postanowiłam więc zrecenzować wyjątek.

Mam wielki litrowy pojemnik, który się wkrótce skończy i następujące obserwacje:
- sprawia, że włosy są miękkie i podatne na układanie - jak we wcześniejszych recenzjach, jak po wyjściu od fryzjera;
- działa nie tylko jako maska w ciągu zalecanych 15 minut, ale równie dobrze sprawdza się jako jedno-dwuminutowa odżywka;
- nie obciąża włosów, są bardziej sprężyste i elastyczne;
- wydajna! Moje litrowe opakowanie zużywam od ponad pół roku używając raz na 2-3 dni;
- ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza na włosach, nie spływa.

Właściwie nie ma minusów, chociaż nie jestem pewna, czy zmienia strukturę włosa, jak sugerowałaby nazwa ;) Widocznie poprawia jednak stan moich włosów i bardzo ułatwia rozczesywanie i układanie. Nie próbowałam stosować codziennie, mimo że codziennie myję włosy, spodziewając się jednak przeciążenia, ale będzie to pierwsza odżywka, którą kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę litrowe opakowanie

Idealna, cudo!

Maska jak dla mnie idealna, spełnia wszystkie obietnice producenta, włoski są jak po wyjściu od fryzjera, miękkie, nie puszą się, łatwo się rozczesują, pięknie pachną... cudowne :) i nie przetłuszczają się po niej.
Dodam jeszcze, że mam bardzo osłabione włosy (rozjaśnianie itp.), a maska działa na nie wspaniale.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinę nałożyć na włosy, zostawić na 15 min, spłukać i włoski jak nowe :)

Jestem bardzo zadowolona!

Zacznę od tego, iż mam włosy blond - rozjaśnione. Niestety takie włosy to duży problem i bez profesjonalnych produktów fryzjerskich się nie obejdzie. Zakupiłam więc tę serię razem z szamponem.Maska jest fantastyczna. Po użyciu z szamponem włosy prezentują się super: są miękkie, wyglądają zdrowo, idealnie się rozczesują, faktycznie są odżywionenie, nie puszą się, bardzo dobrze się układają, zapach produktu bardzo przyjemny: napisałabym owocowo - cukrowy.
Ostatnio przesadziłam z tą maską i dałam jej za dużo i włoski były trochę obciążone. Także, trzeba kontrolować ile nakładamy jej na włosy :)