L'biotica, Biovax, Limited Collection, Konopia organiczna i ashwagandha, Regenerująca maska do włosów łamliwych i puszących się

Intensywnienie wygładzająca maseczka to kuracja dla włosów suchych, łamliwych i trudnych do rozczesania. Intensywnie regeneruje włosy przesuszone, uszkodzone przez stylizację lub zabiegi fryzjerskie. Zawiera naturalne składniki aktywne i kondycjonujące, które intensywnie regenerują, zapewniają nawilżenie oraz odbudowę bariery lipidowej włosów. Ożywczy zapach konopi z delikatną nutą Ashwagandhy pobudza zmysły.

Dla zniszczonych włosów

Z dodaniem recenzji czekałam aż do skończenia opakowania. Nie chciałam się sugerować jednym czy dwoma użyciami produktu. I rzeczywiście, po pierwszym użyciu raczej nie zauważyłam efektu wow, natomiast używając jej regularnie moje włosy stały się miększe w dotyku. Ma dość specyficzny zapach, wg mnie bardziej "leśny " , co zupełnie nie przeszkadza w użytkowaniu :-) Duży plus za fajną, gęstą konsystencję.

Bardzo fajna

Sprawdza się na średnioporach. Używam raz w tygodniu jako lekką proteinówkę z uwagi na spirulię w składzie. W opakowaniu znajduje się jednorazowy czepek, co jest miłym dodatkiem. Zdecydowanie polecam, na pewno kupię jeszcze raz w przyszłości

Świetna maska!

Maska działa bardzo dobrze, włosy są po niej miękkie i bardzo ładnie się układają, dodatkowo bardzo ładnie pachnie i jest wydajna! Z pewnością kupię po raz kolejny!

Cudowna maska!

Maska spełnia wszelkie moje oczekiwania co do takiego produktu. Tak naprawdę pasuje mi w niej wszystko poczynając od zapachu, konsystencja jak i najważniejsze działanie.
Maskę zastosowałam na dwa sposoby czyli taki tradycyjny szybszy, nakładamy pod prysznicem i trzymam ją do końca kąpieli czyli jakieś 15 minut na włosach i tutaj bez czepka. Efekt był fajny, moje włosy gładkie i przyjemne w dotyku. Fajnie się rozczesywały, nie było problemu że gdzieś pojawi się niesforny kołtun. Kolejna metoda czyli już z czepkiem i ręcznikiem na głowie, by jednak maska miała czas podziałać intensywniej. Efekty? Cudowne!
Włosy gładkie, lśniące, delikatne i lekkie w dotyku. Jestem totalnie zachwycona produktem i jak się na nią natknę to zdecydowanie kupuję kolejne opakowanie!
Czuć że moje włosy p tej masce zyskują na nawilżeniu. To jest po prostu odczuwalne.

Świetna maska

Dużo masek do włosów już przetestowałam, ale ta zostanie ze mną na dłużej. Włosy są odżywione po niej. Pełna regeneracja, potrzebującym włosom. Opakowanie jest w pełni funkcyjne, ponieważ do ostatniego użycia, można wydobyć cały produkt. Zapach jest średni, ale dla mnie bardziej zależy na efektach niż na zapachu. Polecam

Świetna maseczka !

Uwielbiam produkty,które w swoim składzie posiadają składniki pochodzenia naturalnego!
Jestem zwolenniczką wszystkiego co naturalne...
Oczywiście wygląd maski zrobił na mnie wrażenie- świetny design! Po otwarciu - nieziemski zapach, gęsta kremowa konsystencja. Maseczka działa cuda, włosy są miękkie, nie puszą się, po kilku użyciach zauważyłam lepsza regenerację.

Średnia

Maska ma piękny cytrusowy zapach, jest gęsta i treściwa. Nakładam ją pod czepek na co najmniej godzinę, a następnie spłukuję. Działanie tej maski jest porównywalne do innych masek Biovax, ta jednak sprawdziła się trochę gorzej od innych. Maska nie kondycjonuje moich włosów w taki sposób jaki by mnie satysfakcjonował. Nie dociąża, włosy są lekko napuszone i nie trzymają "fasonu", pod palcami nie czuje takiego wygładzenia jak po innych waxach. Oczywiście wygląd włosów ulega znacznej poprawie, włosy stają się bardziej błyszczące i odżywione, ale dla mnie nie do końca to jest to. Mam odczucie że składniki zawarte w tej masce nie są dobrze dopasowana do potrzeb moich włosów, że czegoś jej brakuje. Moje średnioporowate włosy polubiły ją na 4 gwiazdki z małym minusem.

Maska do włosów

Dostałam tą maskę do testowania od wizaz w raz z szamponem. I muszę przyznać że to świetny duet . Maska przeznaczona do włosów łamliwych ,puszących się . Ma gęstą konsystencję . Doskonale sprawdza się pod czepek dołączony do zestawu ale też jako odżywka 3-5 min . Włosy stały się bardziej odżywione, lejące i wygładzone. Dla mnie godna polecenia.

Ujdzie

Nie wiem co myśleć o tej masce, ma fajny skład nie spływa z włosów mimo rzadkiej konsystencji. Totalną porażką dla mnie było pierwsze użycie, na opakowaniu pisze aby ją tylko spłukać. Włosy po wysuszeniu wyglądały okropnie ale przy następnym użyciu po nałożeniu jej i trzymaniu 15 min umyłam ponownie włosy szamponem i wyglądały o wiele lepiej, były wygładzone i bardziej lśniące. Samo opakowanie jest poręczne i duże a maska jest wydajna.

Produkt zdecydowanie godny polecenia

Pierwsze co przyciąga uwagę, to piękna szata graficzna produktu. Za plus biorę fakt dodawania do masek biovax jednorazowego czepka. Maska jest gęsta, treściwa i wydajna. Pięknie pachnie. Próbowałam używać i pod czepek i czapkę na około 20 minut, i na 5 minut podczas kąpieli, efekt był bardzo podobny, Włosy po masce są wygładzone, błyszczące, lejące. Mimo, że moje włosy dość łatwo przeciążyć, ta maska tego nie robiła. Jako włosomaniaczka wypróbowałam już mnóstwo produktów do włosów, ale ten planuję wprowadzić do stałej pielęgnacji.

Jak zwykle maska od Biovax mnie nie zawiodła

Witam uwielbiam maski od marki Biovax i dziękuję Wizaz za to że mogłam przetestować nowość.
Moje włosy to rozjaśniane blond które wymagają systematycznej pielęgnacji w nawilżaniu i regeneracji. Jak tylko listonosz przyniósł mi maskę od razu po otwarciu poleciłam jej użyć z niecierpliwością aby zobaczyć efekty.
Maska ma bardzo ładne i ciekawe opakowanie, konsystencja bardzo łatwo się nakłada a przy tym unosi się delikatny zapach. Dużym atutem tego produktu to na pewno dołączony czepek. Producent zaleca aby maskę trzymać minimum 15 min lub dłużej . Ja z reguły trzymam koło 45min do godziny. Od razu przy zmywaniu maski włosy są bardzo delikatne i już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że moje włosy są bardziej wygladzone, łatwo się rozczesują i takie odżywione. Maskę stosuje dwa razy w tygodniu i jestem z niej bardzo zadowolona. Jak na razie to chyba ich najlepsza maska do włosów jaka używałam. Polecam bo na prawdę działa.

Miłe zaskoczenie

Maskę mialam okazję używać w ramach testowania. Już na samym początku cieszyła moje oko, ponieważ szata graficzna jest przecudowna, wiosenna, aż chciało się otworzyć i jak najszybciej użyć. Jest to zdecydowanie jeden z lepszych kosmetyków BioVax, pod względem wyglądu jak i właściwości. Maska jest przede wszystkim łatwa w otwieraniu co jest dla mnie ważne, bo jak jestem pod prysznicem to nie mam czasu na bawienie się i eksperymentowanie z otwieraniem. Ma przepiękny, świeży zapach, który kojarzy mi się z czystym praniem...konsystencja jest średnio gęsta, ma mleczny kolor, wystarczy mała ilość, ponieważ kiedy damy za dużo, włosy dają odwrotny efekt. Są przyciążone i przetłuszczone. Nakladalam od ucha w dół na 30 minut, efekt jest Wow. Mam farbowane włosy, po maseczce zdecydowanie lepiej się rozczesują.