Avalon Organics, Vitamin C, Sun Aging Defense, Renewal Facial Cream (Krem odnawiający)

Renewal Facial Krem z witaminą C wzmocni cerę, poprawi jej krążenie, jasność, tonację i fakturę. Ta odżywcza mieszanka wyciągów z roślin, antyoksydantów, kompleksem wygładzającym Lipo - Filling jest optymalnym przeciwstarzeniowym nawilżaczem.

mieszana, sucha, normalna
uniwersalne
nawilżające, ochronne, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Bardziej promienie, z odżywianiem i nawilżeniem..

Moja skóra jest dość wybredna, mieszana, wrażliwa, dużo składników jej nie pasuje.. albo po prostu się błyskawicznie błyszczy niczym śnieg w pełnym słońcu.

Krem, nie wywołał ani jednej krówki czy też reakcji alergicznych.
Bardzo dobrze nawilża ale też matuje ( lekko ale też chwilowo dając uczucie ściągnięcia).
Zapach delikatny, słodki ale nie jest narzucający się.
Konsystencja jest dość gęsta, na pierwszy ,, dotyk" wydaje się być toporna. Jednak.. nie! Bardzo przyjemny jest ten jej ,, ciężar".

Do jednej rzeczy można się przyczepić -plastikowe, opakowanie.. aż czuć ten plastik, tą sztuczność.

Wspominam go dobrze :)

Choć używałam o stosunkowo dawno wciąż pamiętam, że pierwszy tydzień - dwa towarzyszyło mi pieczenie i swędzenie (tuż po aplikacji). Po jakimś czasie jednak skóra się przyzwyczaiła i krem zaczął działać. Przebarwienia i zmiany rozjaśniły się, a skóra twarzy wydawała się zdrowsza. Chętnie do niego wrócę.

badzo dobry

Krem kupiłam na iHerb.
Na początku wywoływał reakcje alergiczną- piekły i łazawiły mi oczy (witamina C).
Po tygodniu skóra się przyzwyczaiła i było już dobrze.
Krem świetnie nawilża (nakładałam go tylko na noc), nie zatyka porów. Nawilżenie było tak dobre że nie potrzebowałam używać żadnego kremu na dzień.

Co do minusów- zauważyłam lekkie zaczerwienienie twarzy [moja skóra jest bardzo cienka i łatwo ją podrażnić].
Niestety krem nie był wydajny, skończył mi się po ok. 2,5 miesiąca.

Z pewnością kupię następne opakowanie [po przetestowaniu lawendowego kremu]

Nie polecam serum z tej seri- nie robi nic, dodatkowo zapycha.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy