Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (nowa wersja)

Iwostin, Purritin, Żel do mycia twarzy (nowa wersja)

Iwostin Purritin Aktywny żel do mycia twarzy to produkt o potwierdzonej skuteczności, oparty na potrójnej formule, która zapewnia oczyszczenie, nawilżenie oraz ograniczenie rozwoju bakterii., Głęboko oczyszcza, odświeża oraz odblokowuje i zwęża pory. Regularne stosowanie daje odczuwalny efekt delikatnego złuszczenia, dzięki czemu skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Żel do mycia twarzy przeznaczony jest do codziennego oczyszczania skóry mieszanej, tłustej oraz trądzikowej. Zmniejsza widoczność zmian trądzikowych i niedoskonałości, a także ich skłonność do ponownego powstawania. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu dodatkowo wzmacnia skórę oraz koi i łagodzi podrażnienia.

oczyszczanie twarzy

Dobry, ale irytujący

Żel kupiłam przez Internet za niecałe 20 zł. Moja skóra potrzebowała ratunku ze względu na powracający trądzik i... ratunek nadszedł.

Żel w tubce zamykanej na "klik". Konsystencja niezbyt gęsta, kleista. Na twarzy rozprowadza się całkiem dobrze, ale za to okropnie zmywa. Produkt mocno przyczepia się do skóry, co wywołuje u mnie irytację - marnotrawstwo wody i czasu. Zapach jest niby nie za mocny, ale długo utrzymuje się na skórze. Przypomina trochę kosmetyki dla dzieci z lekko apteczną nutą. Tworzy to naprawdę dziwne połączenie, którego raczej nie jestem fanką.

Żel jest przeznaczony do mycia skóry mieszanej, tłustej oraz trądzikowej. Ja porą letnią mam mieszaną (zimą jest bardziej sucha) i skłonną do okresowych niedoskonałości. Kosmetyk oczyszcza moją skórę nie podrażniając jej, jednak przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem, zauważyłam po miesiącu lekkie wysuszenie. Skóra na długo pozostaje zmatowiona (jeśli nie zastosuje się żadnego kremu). Co do działania przeciwko trądzikowi, odnotowałam złagodzenie zmian powstałych po zastosowaniu feralnego kremu, który wywołał u mnie lawinę krostek.

Produktu używam od ponad miesiąca i zostało mi około 50% zawartości, a przez to że skończył się już termin zalecanego użytkowania, nie oszczędzam na wyciskanej ilości żelu. Wydajność jest więc bardzo dobra. Skład natomiast możnaby ulepszyć. Jest tu parę niefajnych substancji, a SLS na drugim miejscu listy to chyba jakiś żart, bo żel prawie się nie pieni.

Biorąc pod uwagę samo działanie produktu, jest ono satysfakcjonujące. Niestety takie elementy jak zapach, konsystencja i skład, obniżają moją ocenę końcową. Raczej nie wrócę ponownie do tego żelu, ale jest on dobrą propozycją dla trądzikowej cery.

Świetny produkt!

Produkt, który odmienił moje życie. Ilekroć skuszę się na inny drogeryjny produkt to i tak do niego wracam, ponieważ uważam że nie ma sobie równych! Żel używam wraz z tonikiem tej serii. Wypryski bardzo szybko zostają wygaszone i nie nawracają. Skóra po użyciu żelu jest dogłębnie oczyszczona i co ważne nie mam uczucia napięcia. Zmniejsza wydzielanie sebum co widzę po podkładzie, który wygląda o całym dniu nadal świeżo. Zauważalne efekty. Jest praktycznie bezzapachowy. Polecam osobom borykającym się z trądzikiem

Rewelacja

Kupiłam produkt z polecenia koleżanki. Mam delikatną skórę z tendencjami do wyprysków, która nie lubi się z wieloma produktami do mycia twarzy. Iwostin to był strzał w dziesiątkę, używam go już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Skóra stała się wyraźnie oczyszczona i zadbana, jednak niestety żel lekko ją przesusza dlatego do kompletu polecam dobrać krem nawilżający. Co do opakowania i wydajności nie mam zastrzeżeń, wygodnie się nakłada a jedna tubka starcza na ponad miesiąc codziennego stosowania po dwa razy dziennie ;)

Przyjemny

Polecony przez Panią sprzedającą. Fajny, nawilżający żel do twarzy o gęstej konsystencji. Przy nakładaniu jest trochę jak emulsja, wygodnie się rozprowadza. PO umyciu nie czuć ściągniętej skóry twarzy. Pachnie przyjemnie i delikatnie. Po umyciu twarzy mam wrażenie oczyszczenia jej. Skóra nie jest zaczerwieniona i nie piecze. Wrócimy do siebie.

Jest ok

Iwostin Purritin żel do mycia twarzy do skóry trądzikowej tłustej mieszanej ja mam skórę suchą jednak kupiłam bałam się przesuszenia na szczęście nic takiego nie miało miejsca żel faktycznie ograniczył rozwój bakterii trądzik pojawiał się mniej zmniejszył powstałe niedoskonałości nie były tak czerwone i zostały wyciszone z zaskórnikami sobie nie radzi porów też nie zwęża zluszczania naskórka też nie zauważyłam żel fajnie oczyszcza skórę oraz ją odświeża jest średniej konsystencji dobrze się pieni bezproblemowo się go zmywa jest bardzo wydajny jest zamknięty w białej tubce z zieloną zamknięciem typu klik na której solidnie stoi kupiłam w aptece na promocji za 24 złote

Super produkt w dobrej cenie.

Mam cerę mieszaną skłonną do podrażnień i od czasu do czasu pojawiają się na niej spore niedoskonałości. Ten bezzapachowy żel w pełni spełnił swoje zadanie, jest wydajny, dokładnie oczyszcza i koi skórę do tego zmniejsza pory oraz przy systematycznym stosowaniu niweluje powstałe zaskórniki. Dodatkowo dla lepszych efektów używam także aktywnego kremu oraz toniku z serii Purritin. Dla mnie super, widzę same korzyści!

Świetne oczyszcza, lekko matowi

Żel zamknięty w dość dużej tubce ma delikatny i całkiem przyjemny zapach. Konsystencja dość gęsta, bezbarwny.
Żelu używałam podczas stosowania 3 kosmetyków tej firmy (krem, tonik, żel)

Produkt mocno się pieni i dobrze oczyszcza twarz. Jest bardzo wydajny, gdyż wystarczy odrobina aby umyć całą twarz.

Po ok. Tygodniu stosowania zauważyłam w okolicach czoła i nosa suche skórki, które się pojawiły po stosowaniu tego żelu. Teraz używam go na zmianę z łagodniejszym żelem.

Czy ma wpływ na wypryski? Nie zmniejsza ich ani nie niweluje ale porządnie oczyszcza dzięki czemu zapobiega powstawaniu nowy lokatorów na mojej twarzy.

Świetny

Od zawsze miałam w miarę normalną cerę jednak od ponad roku zauważyłam, że jednak nieco się zmienia. Noszę na okrągło maseczki (wiadomo jaka sytuacja w kraju) i mieszkam w dużym mieście a to zdecydowanie źle wypływa na cerę.

Żel do mycia twarzy otrzymałam jako ambasadorka Wizaż i jestem zadowolona z efektów
*Oczyszcza skórę twarzy z zanieczyszczeń przy tym jej nie wysusza ani nie podrażnia
*pielęgnuje skórę oraz łagodzi podrażnienia
*ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych a już powstałe minimalizuje
*delikatny/ neutralny zapach
*fajna żelowa konsystencja, która pozwala na dobre jego rozprowadzenie
*w miarę wydajny

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Żel do mycia twarzy bez uczucia ściągnięcia

Żel świetnie oczyszcza, nie wysusza a mimo to redukuje pojawianie się niedoskonałości. Zawiera: zincidone, wyciąg z aloesu, physiogenyl PF i innowacyjny Cobiostab 40, który ma za zadanie ograniczyć rozwój bakterii. Świetny produkt, na pewno kupię kolejne opakowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jak klasyczny żel nawilżający.

W swojej karierze testowania, używałam już mnóstwa żelów do twarzy. Również tych dedykowanych dla skóry trądzikowej. Zawsze jednak po nich stan mojej cery się pogarszał.
Z tym żelem jest inaczej.

Zacznę od konsystencji, która mnie zaskoczyła. Żel jest bardzo gęsty i przeźroczysty. Moim zdaniem mało wydajny właśnie że względu na jego gęstość. Trudno jest go rozsmarować równomiernie, trzeba mieć dobrze zwilżoną buźkę żeby dało radę.
No i później ciężko jest go domyć. Trochę przypomina zmywanie kleju.

Jednak całkiem dobrze oczyszcza buźkę. Nie ściąga jej a bardzo, bardzo dobrze nawilża. Współpracuje ze szczoteczką soniczną i nawet razem z nią nie działa na skórę wysuszająco. A to często się zdarza przy użyciu jakiegokolwiek żelu z nią. Skóra jest zmatowiona i gotowa do dalszych etapów pielęgnacji.

Nie jest to wielkie odkrycie wśród żeli do mycia. Ale myślę że będzie idealny dla osób, które chcą efektu matu ale bez rezygnacji z dobrego nawilżenia. Idealny dla cer mieszanych!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super oczyszcza, ale trochę za mocny do porannej pielęgnacji

Konsystencja, wydajność, dozowanie - super. Dobrze radzi sobie z umyciem twarzy po całym dniu, czuć, że dogłębnie oczyszcza i dlatego postanowiłam używać go jedynie wieczorem (jednak nie próbowałam używać go do zmywania makijażu, więc nie wypowiem się w tym aspekcie). Do porannej pielęgnacji potrzebuję czegoś lżejszego, Używałam go w pakiecie z tonikiem i kremem, i po tak kompleksowej pielęgnacji można nie zauważyłam natychmiastowego zaniku niedoskonałości, ale te aktualne są przygaszone i znikają szybciej niż dotychczas, a nowe pojawiają się rzadziej, więc jestem zadowolona.

Idealny do oczyszczania ze

Żel bardzo fajnie spisał się od rannego odświeżenia twarzy, bardzo fajnie domywał sebum. Nie wysuszał i nie ściągał.
Opakowanie fajnie ale o wiele wygoniejsze jeśli było by z pąpką.