Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Rose Fraiche EDT

Yves Rocher, Un Matin au Jardin, Rose Fraiche EDT

Subtelny zapach kwiatów róży zamknięty w wodzie toaletowej na długo pozostawi na Tobie wspomnienie wiosennej świeżości.

Nuty zapachowe: róża

Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień
wody toaletowe
kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Ładny ale nietrwały

Ta woda toaletowa sprawia, że czuję się jak w ogrodzie pełnym róż. Zapach jest naprawdę piękny i realistycznie oddaje aromat róży. Niestety jest wybitnie nietrwały. Po użyciu czuć go tylko chwilkę i znowu trzeba spryskać się ponownie.
W związku koniecznością częstego używania, ta woda toaletowa jest mało wydajna.

Ulotny

Zapach jest idealnie odzwierciedlony w nazwie: "rose fraiche" - świeża róża. Dokładnie tak pachnie i dla osób lubiących zapach róż mógłby być strzałem w dziesiątkę.
Mógłby, jeśli ktoś lubi spryskiwać się co parę chwil. Wystarczy odwrócić się od lustra, czy toaletki, przejść parę kroków, wyjść za drzwi domu/ mieszkania i już zostaje tylko wspomnienie zapachu.
Gdyby nie cena, chętnie zamontowałabym go jako automatyczny odświeżacz w jakimś pomieszczeniu, bo zapach - to można powtarzać bez ograniczeń - jest obłędny!

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Delikaty i kobiecy

Uwielbiam francuską markę yves rocher
Mam od nich swoje ulubione sprawdzone kosmetyki, jak i zapachy.
Jednym z tych zapachów jest woda toaletowa Fresh Rose. ????????
Pachnie pięknie, kobieco, delikatnie.
Jeden z moich zapachowych faworytów ????

• Flakon: 3

Jak na róże to jest oksopny zapach

Skuszona opiniami bez wąchania zamówiłam go przez internet. W ogóle mi nie podszedł ten zapach. Na początku pachnie jeszcze lekko alkoholowo i jest ok ale z czasem jak wyparowuje to mnie mdli od niego. Nie wspomnę o tym, że jak już pisałam w jakiejś recenzji trwałość zapachów od Yves Rocher jest kiepska.
Kupiłam go na jakiejś aukcji więc może dostałam felerny model- to go może usprawiedliwiać.

Szkoda że tak krótko

Bardzo ładny różany zapach, w prostym, ascetycznym flakonie.
Kupiłam go jako zamiennik do Roses de Chloe żeby odświeżyć różany zapach w ciągu dnia. W porównaniu do innej wody z tej serii o słodszym wiśniowym zapachu, jego trwałość jest bardzo słaba. Mam wrażenie, że zapach znika zaraz po użyciu.

• Flakon: 4

Piękny zapach, lecz trwałość mizerna.

Zapach ładny, aczkolwiek bardzo nietrwały. Szczerze, to wiele mgiełek utrzymuje się dłużej.
Z tym" na długo pozostawi w Tobie wspomnienie" to trochę odpłynęli.
Można wręcz powiedzieć, że przy pierwszym psiku, zapach odlatuje w krainę wspomnień.
Przyjemny, to prawda. Świeży, rześki, różany, naturalny.
Nie odnajdziemy tutaj różanej konfitury, ani róży suszonej.
Próżno też szukać kwiatów, łodyg , kolców, niedojrzałych pąków, deszczu, kwaskowato- zielonych nut złączonych w jedno jak to jest np. w przypadku Moment Boneur.
Tutaj sprawa jest prosta.
Róża. Delikatna, letnia, półprzezroczysta.

Ładny flakon, ciężki, szklany i solidny.

Cena wysoka, za wysoka, ale zdarza się, że można (a w zasadzie można było, bo aktualnie jest wycofywany/ wycofany z obrotu) dorwać UMaJR albo w dużo niższej cenie albo w gratisie.

W mojej ocenie to najładniejszy zapach z tej serii, jednocześnie o najmniejszej trwałości.
Mimo wszystko powracałam do niego wielokrotnie (głównie dzięki gratisom).

Podoba mi się.

Ten zapach odkryłam dzięki przyjaciółce, która jest fanką Yves Rocher i... przepadłam. Następnego dnia biegłam do sklepu po swoją buteleczkę. Zapach jest po prostu ciekawy, świeży... nie jest on zwykły, różany. Używam różnych perfum ale do tej wody toaletowej lubię wrócić co kilka dni. Nie jest dusząca, mdła, a co najważniejsze - nie nudzi się i zapach utrzymuje się długo. Ładny flakonik.

Jak w pąku róży :)

Co tu dużo pisać - zapach jest przewspaniały!

To czysta róża - bez żadnych zbędnych, dodatkowych tonów. To róża świeża, nie landrynkowa, zapach jest bardzo naturalny. Kojarzy mi się z ogrodem babci i wąchaniem róż na krzaku :) Lekka, przyjemna woda toaletowa.
Co ważne: nie zalatuje mydłem, rzeczywiście jest wyczuwalny sam kwiat.
Wybierając perfumy zwracam też uwagę na równomierne uwalnianie zapachu. W tym wypadku jest tak, że po aplikacji, i w trakcie noszenia, zapach jest prawie taki sam. Nie ma tutaj pierwszego uderzenia, który czasem potrafi przyprawić o zawrót głowy, tylko łagodna róża przez cały czas.

Trwałość - z tym już trochę gorzej. Zapach jest niewyczuwalny po ok. 3 godzinach, a w wietrzny dzień - jest jeszcze krócej. Trzeba po prostu mieć go w torebce, i w ciągu dnia uzupełniać. Mi pasuje takie rozwiązanie - rano i wieczorem mogę użyć innych perfum ;)
Z drugiej strony, trwałość perfum we flakonie jest ogromna. Mam je od ponad roku, a nie straciły żadnych walorów zapachowych, nie zmieniły koloru. Dobrej jakości produkt - nie degraduje z upływem czasu.

Buteleczka z uwagi na swoją dużą objętość nie jest do końca poręczna do torebki. To w połączeniu z krótką trwałością niezbyt dobrze rokuje... sam dyfuzor aplikuje obfite, ale optymalne ilości wody. Chciałabym móc kupić flakoniki w formacie podróżnym.

Cena:
100 zł za 100 ml jest moim zdaniem poprawna. Zważywszy na to, że łatwo można uzyskać spory rabat w Yves, cena jest dla mnie ok :)

lekka przyjemna mgiełka

Wybrałam jako prezent za zebrane pieczątki, nie kupiłabym za cenę regularną.
Przyjemny delikatny zapach, nienachalny, dobry na co dzień, średnio trwały.
Cena wysoka nawet dla klubowiczów.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 3

jako gratis do zakupów chętnie, ale nie w cenie regularnej

Na moje szczęście, UMAJ Rose Fraiche dostałam do zakupów sporych w sklepie internetowym. Gdybym zapłaciła za to coś 95zł byloby rozczarowanie.

Na plus prosty wzór flakonu, prostota zapachu, no ale trwałość a raczej jej brak jest zjeżdzająca.
Kpina że producent nazwał to edt, co jest wtopą i powinno być sprzedawane jako mgiełka. Wtedy byłby to przyzwoity produkt,

ładny

Zapach jest bardzo ładny, świeża zerwana róża ktora niestety i za to wielki minus jest ulotna niczym mgiełka. Za ta cenę naprawdę jakość trwalosci jest koszmarna.
Gdyby nie to to byłby to świetny zapach.

Jednym słowem - delikatność

Dla mnie te perfumy są rewelacyjne. Są bardzo delikatne i nie utrzymują się zbyt długo (choć na ubraniach są wyczuwalne nawet cały dzień!) ale nie przeszkadza mi to, bo po prostu pasuje mi to do ich delikatnej natury.
Są dość drogie, szczególnie, że to woda toaletowa jednak ja wciąż chętnie do nich wracam.
Mają bardzo ładne opakowanie pasujące do ich subtelnego zapachu. Zdecydowanie są jednymi z moich ulubionych.