Miss Sporty, Pump Up Booster Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Miss Sporty, Pump Up Booster Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pump Up Booster Mascara Miss Sporty to mega objętość oraz mega szczoteczka. Zalotne spojrzenie za jednym pociągnięciem. Pogrubia i ekstremalnie podnosi rzęsy. Idealna dla dziewczyn pragnących natychmiastowego efektu pogrubionych, ale naturalnych rzęs.

Szczoteczka
z włosia

Faworyt absolutny

Nigdy nie mogłam znaleźć tuszu dla siebie, bo albo spływał, albo się kleił etc.
Kiedyś przed imprezą spostrzegłam, że moja koleżanka, której rzęsy nigdy nie powalały nagle oszałamia spojrzeniem. Poleciła mi ten tusz dobre kilka lat temu i do tej pory nawet nie próbuję szukać zamiennika. Hicior

Od zawsze na zawsze.

Mój jeden jedyny ulubiony tusz od niepamiętnych lat. Uzywalam wcześniej Maybelline, Revlon etc. Nic się nie umywa temu grubaskowi. Jest rewelacyjny. Pogrubia, podkręca moje dość topornie na zabiegi upiększania rzęsy. Nie rozmazuje się i nie spływa. Ideał.

Nie jest zły ale też mnie nie zachwycił

Tusz rzeczywiście pogrubia ładnie i wydłuża rzęsy, piękna czerń no ale mnie takimi wielkimi szczotami trudno się operuje. Poza tym rzęsy się sklejają, efekt jest nienaturalny i po dłuższym noszeniu robi się skorupa na rzęsach. No niestety ale ten tusz jest nie dla mnie.

Super kosmetyk za grosze

Ten tusz jako jeden z pierwszych tej marki trafił do mojej kosmetyczki i prawie od razu była miłość, z wyjątkiem paru dni, które musiałam mu dać, aby nieco bardziej zgęstniał, ponieważ na początek, jak każdy nowy tusz jest mokry. Później kiedy już nabierze odpowiedniej konsystencji świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Przez cały dzień nie osypuje się i nie kruszy na twarz zostawiając czarne kropki pod okiem. Płaczu nie przeżyje, ale nie jest wodoodporny, więc mu to wybaczam. Szczoteczkę ma typową, z włosia. Mimo tego że wydaje się spora, udaje się nią dotrzeć do każdej rzęsy. Dzięki temu powstaje piękny wachlarz na oku. Cena również na wielki plus, zarówno regularna, jak i promocyjna.

Jeden z ulubionych

Bardzo lubię ten tusz. Ma głęboki czarny kolor. Szczoteczka jest gruba, nie skleja rzęs, dobrze wyczesuje, podkręca, pogrubia i wydłuża. Jest bardzo wydajny, nie kosztuje miliona monet ;) a jakość jest przednia. To jeden z moich ulubionych tuszy a wszystkie są z tej firmy. Dla mnie must have.

Pewniak

Tusz jest naprawdę dobry. Ma fajną szczoteczkę, która nie skleja rzęs, ale dokładnie je rozczesuje. Ma bardzo piękny intensywny kolor. Można z nim zrobić nie tylko mocny makijaż, ale także delikatny, naturalny. Nie osypuje się, wygląda ładnie przez cały dzień.
Jest także bardzo wydajny. Jest to jeden z moich ulubionych tuszy w tak dobrej cenie, i świetnym działaniu. Zawsze do niego wracam. Jestem pewna go na 100%. Nigdy mnie nie zawiódł.

bardzo dory

Produkt dostałam od koleżanki na urodziny w boxie kosmetycznym i bardzo dziękuje , bo dzięki temu odkryłam super tusz , a sama w rossmanie nie zdecydowałabym się na niego , przez ten tusz polubiłam markę Miss Sporty
Kocham grube szczoteczki, a tą z pewnością można do takich zaliczyć!
Rzęsy są mega wydłużone i pogrubione. Wyglądają naturalnie i estetycznie. Jest to jeden z moich ulubionych produktów do rzęs- nie skleja ich oraz się nie kruszy. Po całym dniu funkcjonowania, rzęsy wyglądają jak świeżo pomalowane.
Używam od dobrych kilkunastu miesięcy i jeszcze nie zawiódł mnie ani razu. Sprawuje się u mnie na 5+ , a dodatkowo jego cena i dostęĻność zachęcają do zakupu.

Fajny, ale znam lepsze

Bardzo fajny produkt w niskiej cenie.
Wydłuża rzęsy, nie odbija się na powiece.
Jest dostępny w każdym rossmanie.

Zalety:
cena
dostępność
szczoteczka
wydłużenie
pogrubienie

polecam

Dobry produkt, tusz nie osypuje się, ma ładny czarny kolor. Ciężko zrobić sobie nim krzywdę, więc polecam każdemu kto liczy na delikatny naturalny efekt. Przy dwóch warstwach nadal wygląda naturalnie a efekt jest ładnie widoczny.

Świetny dla cienkich rzęs!

Używam tego tuszu od 2 lat i jestem z niego naprawdę zadowolona. Ma bardzo fajną, grubą szczoteczkę dzięki czemu wygodnie nakłada się tusz, rzęsy momentalnie wyglądają na 3 razy gęstsze i grubsze. Tusz świetnie się trzyma przez cały dzień, nie zsypuje się, nie obciąża oka.

Całkiem przyzwoity

Tusz zakupiony w Rossmannie, za niewielkie pieniądze chciałam czegoś co nie próbowałam. Szczoteczka z włosia bardzo ładnie pokrywa rzęsy i nie sklejając ich przy tym. Nie tworzą się grudki, a po całym dniu nawet się nie kruszy więc trwałość niezła. Kolor intensywny czarny. Rzęsy są grubsze i bardziej uniesione, naprawdę zadowolona jestem z efektów. Chociaż sceptycznie podeszłam do tego bo nie wiadomo czego nie można się spodziewać za takie pieniądze a tu miłe zaskoczenie.

Strzał w dziesiątkę :D

Zaopatrzyłam się w niego podczas standardowych zakupów w Rossmanie :) wyglądał niepozornie ale jego cena zdecydowanie przyciągała. Kiedy zobaczyłam szczoteczkę wiedziałam że się polubimy :)

Użyłam go na drugi dzień , powiem wam że nigdy nie miałam tak ładnych i gęstych rzęs :) używałam sporo różnych tuszy, ale zazwyczaj zostawiały grudki albo po prostu sklejaly rzęsy, gdzie zwykle wymalowanie rzęs zamieniało się w batalię z tuszem .

Kiedy zapoznałam się z tym tuszem , w odstawkę poszły inne . Dawniej używałam 2 tuszy jednocześnie jeden był od wydłużania a drugi od podkręcania , pogrubiania . Ale teraz dzięki temu tuszowi już nie muszę używać paru bo wystarczy on jeden <3