Avon, Naturals, Raspberry & Hibiscus, Daily Hair Refresher (Mgiełka odświeżająca do włosów `Malina i hibiskus`)

Cena PLN 13.00

Odświeżająca mgiełka do włosów cienkich i delikatnych pomaga zachować świeży, czysty wygląd włosów przez cały dzień.

Malinkowe odświeżenie :)

Jak dla mnie, ta mgiełka jest rewelacyjna ;) Jest to idealny produkt kiedy potrzebuję odświeżyć włosy a nie mam na to czasu. Zapach jest prześliczny i jest długo wyczuwalny na włosach. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciej butelki ;)

Zdecydowanie NIE

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Zapach który utrzyma się na włosach do paru godzin.

Skład: Wysuszający alkohol na pierwszym miejscu, no nie brzmi najlepiej. Później silikon, co raczej jest normalne w przypadku tego typu produktów. Do tego aż trzy potencjalne alergeny – Cinnamal, Citronellol i Linalool. Do tego dwa Humektanty, które mają za zadanie nawilżyć włosy. Ze względu na alkohol nie używałabym tej mgiełki codziennie, a tym bardziej parę razy dziennie.

Opakowanie: Przezroczyste z atomizerem, jest niewielkie (100 ml) więc bez problemu zmieści się do torebki. Widać zużycie produktu. Dobrze się dozuje, atomizer się nie zacina i nie wylewa kosmetyku. Opakowanie jest poręczne i dobrze się nim operuje. Etykieta minimalistyczna, charakterystyczna dla serii.

Wrażenia: Mgiełkę dostałam w prezencie, sama pewnie bym się na nią nie skusiła. Opakowanie jest standardowe jak na mgiełki Avonu. Produkt dobrze się nakłada na włosy, atomizer nabiera idealną ilość kosmetyku. Zapach jest odświeżający, bardzo przyjemny. Poza tym nie spełnia obietnic producenta – nie odświeża włosów, nie nadaje im dodatkowej objętości. Niestety zamiast błyszczących i miłych w dotyku włosów, efekt jest odwrotny. Po użyciu włosy są przesuszone, matowe, a zapach utrzymuje się na nich dość krótko. Ja używałam tej mgiełki w czasie kiedy pracowałam w gastronomii, miała zniwelować zapach jedzenia z włosów i z tym średnio sobie poradziła. Wydajność zależy od użytkowania. Cena regularna jak zwykle zawyżona.

A mi się podoba!

Nie wiem skąd tyle slabych opini na temat tego produktu.

Trzeba zaznaczyc, ze TO NIE JEST SZAMPON, ktory sprawi, ze wlosy nagle beda czyste, puszyste i swiezo umyte.

W ciagu calego dnia na uczelni, wlosy troche mi oklaply, stracily "zycie" :p
Wiec, wyciagnelam z torebki buteleczke, glowa w dol, lekko spryskalam z odpowiedniej odleglosci, chwile "pomachalam" wlosami, glowa do gory i voila, wlosy jak u lwa :D Potem tylko poprawki wykonane palcami, zeby jednak je troche wygladzic i juz.

No i do tego jeszcze na plus jest zapach :)
Kolezanki widzac to, od razu zamowily ta mgielke.

Wiec pamietajmy, ze to tylko mgielka, a nie szampon ;]

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nigdy więcej..

PLUSY:
- zapach - mgiełka służy mi teraz jako odświeżacz powietrza :)

MINUSY:
- mgiełka obciąża włosy, a powinna je odświeżać
- zapach jest krótkotrwały
- włosy szybciej się przetłuszczają

Ogólnie nie polecam. Nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia swojego zadania.

Kiepściutko...

PLUSY:
- cena
- opakowanie
- zapach na początku wydawał mi się fajny

MINUSY:
- nie odświeża włosów
- nic nie robi
- zapach jest dosyć chemiczny, a do tego o koszmarnej trwałości

Używam tego produktu od: listopada 2013

Gorzej być nie może...

To jest jakiś żart, a nie kosmetyk. Wady: wysusza, śmierdzi alkoholem, generalnie czymś śmierdzi, jest do niczego nie potrzebna, obciąża włosy, nie działa wcale, sama chemia. Zalet nie ma, no może niska cena, ale i za takie coś niska cena to zbyt dużo. Odradzam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu używałam
Ilość zużytych opakowań: połowa, połowa w koszu

Bez sensu!

Bez sensu jest wydawanie jakiejkolwiek kwoty na ten produkt. Na moich włosach nie zrobił kompletnie nic. Nawet zapach nie utrzymywał się długo. Użyty w nadmiernej ilości skleja włosy i powoduje szybsze przetłuszczanie.

Jedyne plusy to:
+ zapach
+ opakowanie i fajny atomizer (wyparzyłam, umyłam i trzymam w nim teraz moje domowe toniki lub wcierki ziołowe)

Nie polecam!

Używam tego produktu od: Używałam latem tamtego roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka użyć wystarczyło..

beznadzieja!

osobiscie nie polecam tego produktu! ma wiecej wad niz zalet..
zaleta to cena i zapach oraz dobre opakowanie
wad jest wiele w moim przypadku wysuszął włosy i sprawiał e stały sie one szorstkie oraz szybciej sie przetłuszczały..

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskonczone

Nie polecam.

Kupiłam ten produkt licząc,że zadziała podobnie jak suchy szampon tzn. odświeży moje włosy, jednakże się ogromnie zawiodłam.

Plusy:
- bardzo przyjemny zapach (każdy ma inny gustu),
-wygodne opakowanie,

Minusy:
-obciąża włosy,
-włosy szybciej się przetłuszczają,
-alkohol w składzie, który szkodzi włosom

Używam tego produktu od: pól roku

totalne dno

plusy :
*zapach jest z pewnością największą zaletą tego produktu, jednak po pewnym czasie zaczyna być uciążliwy

minusy :
nie odżywia włosów
* szybsze przetłuszczanie włosów

+/- wydajność, naprawdę trudno go zużyć do końca

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

całkowicie zbędna rzecz

Nie widzę głębszego sensu stosowania tego produktu, gdyż oprócz przyjemnego (dla mnie) zapachu nie spełnia swojej roli.
Po zakupieniu użyłam może 2 razy i tak sobie zajmuje miejsce w łazience, może powrócę do niego latem w celu nadania ładnego zapachu włosom.

Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

bubel

Bardzo nie podoba mi się zapach. Taki wręcz aby zmusić się do rzygania. Użyłam z kilka razy i nie pamiętam efektu. Może dlatego że go nie było? Choć stwierdzę że bardziej przesusza włosy. Może do napchanie do niego zbyt wiele składników tworzących jego zapach...
Póki co sobie postoi na półce.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: troszke jednego