Puma, Animagical Man EDT

Puma, Animagical Man EDT

Uwodzicielski, mocny i radosny zapach. Puma `Animagical dla Niego` to zaproszenie do gry. To magiczne narzędzie uwodzenia zapewni wszystkim młodym mężczyznom pewność siebie, która pomoże im znaleźć tę jedyną. Świeże nuty głowy: jabłko w połączeniu z kardamonem to subtelny, egzotyczny seksapil. Serce: silne i męskie połączenie rozmarynu, bazylii i ananasów. Baza: drzewna, uwodzicielska z dodatkiem odrobiny ciepła Afryki.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłko, kardamon
nuta serca: rozmaryn, bazylia, ananas
nuta bazy: białe drzewo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
zielone / cytrusowe, ziołowe / fougere

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 2

Jest ok

Mąż otrzymał ten perfum w prezencie. Zapach przyjemny, niestety mało trwały. przez co perfum mało wydajny.
Nie kupiłabym go ponownie, lepiej dołożyć pieniądze i kupić coś z wyższej półki.

uwielbiam

Animagical używa mój chłopak w zasadzie od kiedy się znamy. Zapach jest ciepły i wyrazisty. Bardzo ładnie komponuje się ze skórą, dlatego na każdym pachnie inaczej. Z tego, co zauważyłam, perfumy są wydajne. Utrzymują się długo, po kilku godzinach już głównie przy skórze. Na ubraniach potrafią trzymać się wyraźnie kilka dni. Zapach polecam dla panów energicznych, którzy lubią bezpretensjonalne, niezbyt ciężkie perfumy. :)

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

udany prezent dla chłopaka

Pumę Animagical kupiłam dla chłopaka na szczególną okazję. Mówi, że jest bardzo zadowolony. Często niucham od Niego ten zapach więc podejrzewam że faktycznie tak jest ;) Dodam, że ma całkiem pokaźną kolekcję zapachów, więc jest w czym wybierać, a mimo to puma najczęściej gości na jego szyi. Zużył już prawie cały flakonik i myśli o kupnie drugiego. Zapach jest urzekająco świeży i optymistyczny. Moim zdaniem pasuje do pewnych siebie mężczyzn.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ;)

Satysfakcja gwarantowana:)

Ogólnie lubię zapachy puma. Ten wybrałam z wielu dla mojego mężczyzny. Pachnie cudownie, męsko i nawet dobrze się trzyma (z tego co mi wiadomo). Z wydajnością też jest dobrze (mój chłopak ma go już od sierpnia).

Używam tego produktu od: XXX

świetny!!

Jeden z moich ulubionych męskich zapachów. Jest bardzo trwały i wyrazisty.Świeży ....bardzooo. Podkreśla męskość i siłę.Nadaje się dla facetów zdecydowanych i lubiących dominować.
Dziwię się,że ma tak mało opinii.
Cena jest adekwtna do pojemności,marki i zapachu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki