Loewe, I Loewe Me EDT

Loewe, I Loewe Me EDT

Zapach Loewe inspirowany istoty młodości. Świeże nuty owocowe uchwycają bezczelność, wolność i zabawę, z waniliowym akcentem na bazie piżma z nutką zmysłowości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: truskawka, pokrojone świeże gruszki, mandarynki
nuty serca: magnolii, różowy pieprz
nuty bazy: malina, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Perfumy nad perfumami.

Nie wiem jak je opisać... są typowo wieczorowe lub na porę roku jesień zima. Bardzo trwałe, nie to co wszystkie inne "perfmy" typu Avril Lavigne, Beyonce. Zapach niesamowity, jak dla mnie niespotykany. Wystarczy odrobina, aby pachnieć i czuć się jak królowa. Cena... duża, ale w porównaniu z Chanel, Armani i tak niższa. Są bardzo wydajne, używam je od 2 lat i mam połowę, w dodatku nie wietrzeją szybko. Na pewno do nich wrócę, jeśli je kiedyś znajdę : ). Polecam wszystkim, lubiącym zmysłowe, niebanalne zapachy. Buteleczka jest śliczna i ten napis... I loeve "you" z czego you przekleślone i napisane me. :) Produkt bez wad.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

nietuzinkowy

Jest alternatywą dla mojego wiosenno/letniego wyboru - Tokyo Smile. Kupiłam go niedawno i zamierzam używać w ponure, chłodne dni. Zapach ten wydaję się dość ciężki, jednak nie dusi ani nie mdli. Jest ciepły i mam wrażenie jakby otulał tym ciepłem ;p ma w sobie coś wyjątkowego, za pierwszym razem jak go powąchałam skojarzył mi się z mydłem... jednak w miarę wietrzenia zmienia trochę zapach, który dla mnie jest nie do określenia. Trwałość jest zdecydowanym plusem bo zapach utrzymuje się spokojnie cały dzień. Mam 20 lat i myślę, że I loewe me jest propozycją zarówno dla młodszych jak i starszych miłośniczek perfum. Mojej mamie też bardzo spodobał się ten zapach i kazała zamówić flakonik również dla siebie ;p

Używam tego produktu od: kilku tygodni

I Loewe!

Świetnie przekombinowana nazwa! Bardzo lubię te perfumy. Używam od czasu kiedy następują roztopy, do czasu "wielkiego słońca". Jest niemęczący a trwały. Cena może trochę razić, ale jeśli nie ma rzeczy niemożliwych, a fundusze i chęć zakupu jest, to cóż to za komplikacja ? Jedyne do czego mogę się przyczepić to flakon. "Skóra" przyklejona do szklanej buteleczki jest wykonana nieco niestarannie i po dłuższym użytkowaniu, odkleja się. Poza tym śliczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 50ml

Jedne z moich ulubionych

Jestem oczarowana tym zapachem :) jest taki ciepły, nie duszący, fajnie otula ciało. Kojarzy mi się z czymś delikatnym, kruchym, ulotnym... i niezwykle pięknym. Uwielbiam używać tych perfum zimą jak i latem. Długo utrzymuje się na ciele oraz ubraniach.
Zapach ten zagości u mnie na długo :)

Używam tego produktu od: Prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml