Sleek Make Up, I - Divine Ultra Mattes (Paleta matowych cieni do powiek (różne rodzaje))

Pojemność 12 szt

Paleta dwunastu cieni matowych mineralnych Sleek Make Up I - Divine Ultra Mattes. Cienie mają dużą zawartość pigmentów, każdy z nich jest wyrazisty, indywidualny.

Lubię ją.

Zaczynając zabawę z makijażem postanowiłam kupić sobie jakąś nie za dużą, nie za małą paletę cieni. Padło na Sleek'a. I to był strzał w dziesiątkę, ponieważ poprzednia moja paleta niby taka profesjonalna, z polecenia nauczycielki wizażystki, nie taka tania okazała się być słaba (w porównaniu do tej).

Moje oczęta nie za bardzo lubią perły i błysk. Matowe kolory zostały moimi ulubionymi do dziś, właśnie dzięki temu produktowi. Te cienie nie zbierają się w załamaniach i utrzymują znacznie dłużej od tych z drobinkami. Owszem, może dojść do osypywania, szczególnie gdy mamy za dużo na pędzelku, albo na powiece, ale jeśli ktoś długo "pracuje" na tym kosmetyku umie się nim obsłużyć perfekcyjnie.

Ma swoje wady ale i tak ❤

Mam wersję Brights- kolory są dla mnie absolutnie idealne.
Trochę gorzej z pigmentacją- na pewno nie jest szalona (zwłaszcza żółtego, jasnego niebieskiego), ale da się ją zbudować.
Kilka rad co do aplikacji: goła powieka nie wystarczy, najlepiej nałożyć na nią korektor lub podkład, bo bez tego będzie przebijać skóra i jakieś żyłki np. Poza tym rekomendowałabym użycie pędzelka z włosia naturalnego- miałam wrażenie że cienie trochę lepiej się transferują.
Mimo wszystko świetnie się blendują, zarówno przy mieszaniu z innym kolorem jak i przy rozcieraniu do "chmurki"

Moze byc

Dla początkujących mysle, że będzie okej. Kolory są w miare napigmetowane, blenduja sie nienajgorzej.
Ciemny brąz jest dosyć suchy, ciezko sie z nim pracuje i mam wrazenie ze przy blendowaniu troche znika. Perłowe cienie są okej, ładnie się świecą, ale nie do przesady. Nie osypuja sie bardzo
Uwazam jednak, że lepiej jest kupić którąs z paletek od Miyo, są tansze i lepszej jakosci

Kolorowy zawrót głowy.

Mam paletkę ACID. Uwielbiam kolorowy makijaż oczu i ten produkt sprawdza się po prostu idealnie. Cienie długo utrzymują się na powiekach, są wyraziste, pozwalają zaszaleć i wyczarować coś oryginalnego.

Bardzo mocna pigmentacja na +

Fajna paletka, ładne kolory i.... mega mocna pigmentacja, co z resztą charakteryzuje paletki cieni Sleeka. Opakowanie wytrzymałe, w środku znajdziemy lusterko. Jedyne do czego można się doczepić to, to że się osypują.

Genialna!

Kolory cudo! jeśli mogę sobie tylko pozwolić na mocniejszy makijaż łapię za tą paletkę bez wahania. Piękne kolory moim zdaniem całkiem nieźle napigmentowane chociaż jaśniejsze kolory trudno jest napigmentować więc nie oczekiwałabym tu cudów ;) ktoś narzekał, że są same matowe ale taki jest zamysł paletki wyraźnie jest napisane Mettes !

Ze swojej strony odradzam!

Słyszałam o paletkach cieni ze Sleeka i stwierdziłam, że muszę sobie jakąś wybrać. Wybór padł na tą wersję, bo spodobały mi się kolory, chciałam nieco przełamać nieustający pociąg do naturalnych, beżowych kolorów - tutaj mamy piękny turkus, fiolet, butelkową zieleń, ciemny granat. Pięknych na obrazu, bo niestety jestem rozczarowana ta paletą. Wymienię kilka minusów, które są bardzo istotne:
- paleta zawiera same cienie matowe. Z założenia są one bardziej wymagające, trudniej im cokolwiek wybaczyć, gdyż muszą wyglądać idealnie. Na pewno wymagają więcej umiejętności. Pigmentacja tych cieni jest bardzo słaba. Naprawdę znikają na powiecie, są jakieś takie nijakie, poszarzałe a spodziewałam się pięknych, głębokich kolorów. Oczywiście cienie nakładam na bazę, ale niestety kolory nie są podbite.
- kilka kolorów, które do niczego się nie nadają: ciepły beż (tak wygląda w paletce) myślałam, ze będzie fajną bazą ale wpada w jakieś dziwne żółte tony i wygląda to niefajne; ten jaśniejszy w górnym rzędzie w ogóle jest niewidoczny na powiece; grafitowo/czarny - słaby, słaby, słaby, powinien być mocno zdefiniowany, żeby fajnie nim rozdymić oko, przyciemnić zew. kącik oka bądź stworzyć kreskę przy linii rzęs.
- niestety słabo się blendują. Trzeba się mocno namęczyć a i tak efekt jest taki byle jaki, co sprawia, że z bólem sięgam po te paletkę. Generalnie nie mam czasu, żeby siedzieć i pół h malować oczy.
Niby da się coś z nich wymęczyć i jakoś zużyć, ale efekt mnie rozczarowuje totalnie. Polecałabym poszukać palety z porządnie napigmentowanymi cieniami. Niestety dziewczyny, ale tylko dobrze napigmentowane cienie wyglądają wyraźnie i super współpracują a makijaż oka możemy zrobić sprawnie :)
U mnie dyskwalifikacja.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze, nie wiem czy nie "puszczę" w świat

zadowolenie 100 %

plaetka jest rewelacyjna do makijażu dziennego i wieczornego . zastepuje cale zastępy pojedynczych cieni i małych paletek - wygodna, latwa w aplikacji.
Radze zainwestować w dobre pedzle i kilka paletek sleek\'a a nie ebdziecie zalowaly!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Cudo!

Paletka jest rewelacyjna. Cienie są piękne, mocno na pigmentowane. Długo utrzymują się na powiece. Ciemniejsze cienie nieco się osypują, ale to praktycznie jak każde ciemne cienie. Są naprawdę matowe. Można nimi wykonać zarówno makijaż wieczorowy jak i dzienny. Pudełeczko jest bardzo trwałe i estetycznie wykonane.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1;

Prawdziwe maty

Większość cieni w tej palecie jest mocno napigmentowana, ale np. granatowy trzeba skrobać a i tak ilość produktu na pędzlu / palcu jest znikoma.
Ciemne cienie bardzo się osypują. Trwałość przeciętna. Poręczna paleta, duże lusterko. Osobiście wolałabym, żeby cienie były opisane na opakowaniu, a nie folijce między lusterkiem a cieniami, bo ona tylko przeszkadza. Cena jak za tę jakość jest do przyjęcia.

Mat mat mat !

Paleta Ultra Mattes Vol. 2 była (i jest) moją pierwszą pletą cieni ze Sleeka, zakupiłam jako fanka matowych cieni na powiekach oraz do do przeciemniania zewnętrznych kącików bez wykończenia z drobinkami.

Cienie są super!
PLUSY:
*Paletka dobrze wykonana
* fajne lusterko
* porządne zamknięcie
* super dobrane kolory: brązy, fiolety, niecodzienny kolor maple
*wydajne
*dobrze się blendują
Największym hitem tej palety jest dla nie kolor: ORBIT.
Piękna niespotykana zieleń.

Minusy:
*niektóre cienie się osypują (ale da się to okiełznać)

POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: 1 paletka

jedna z lepszych palet sleeka

Na początek wspomnę, że mam obecnie 4 palety Sleeka i ta należy do ścisłej czołówki moich ulubionych. Podoba mi się oszałamiająca pigmentacja jak na cienie matowe, fajne nasycone kolory (pokochałam turkusik, zieleń oraz szary-najładniejszy matowy odcień szarości jaki widziałam). Nie podoba mi się osypywanie, to, że kolory szarzeją przy rozcieraniu, oraz dwa zamieszczone w palecie odcienie fioletów, dziwne kolory, za każdym razem gdy ich użyję, wyglądam jakbym była chora, podkreślają zaczerwienienia oczu (których normalnie szczególnie nie widać). Fajne jest to, że paleta składa się wyłączne z matów oraz dobór kolorów-nią jedną można wykonać cały makijaż (mamy beże na całą powiekę, biel do wewnętrznego kącika, czerń oraz fantastyczny brąz do załamania). Koszt paletki jak na jakość nie jest szczególnie wysoki. Ja polecam na pewno kupie ponownie jeśli kiedykolwiek ją zużyję.