Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów niebieska

Joanna, Ultra Color System, Płukanka do włosów niebieska

Niebieska płukanka Ultra Color System sprawi, że włosy rozjaśnione i siwe będą miały piękny i trwały platynowy odcień, dodając im wyjątkowego blasku, a przy tym nie niszcząc ich. Dodatkową zaletą jest łatwe i wygodne użycie, a odpowiednia konsystencja umożliwia bezpieczne i dokładne dozowanie.
Zapewnia wyrazistość platynowego odcienia włosów siwych, blond lub rozjaśnianych. Niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, podkreślając ich jasny, lekko popielaty odcień. Cudownie ożywia naturalny połysk włosów, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że są wyjątkowo miłe w dotyku.

mam cię...

Płukankę zaczęłam stosować stosunkowo niedawno. A to z uwagi na fakt iż rozjaśniłam włosy. Mogę stwierdzić, iz płukanka fajnie niweluje żółć na włosach. Jest prosta w użyciu i nie potrzeba długo płukać włosów aby zauważyć efekt szarości. Płukanka jest bardzo wydajna a jej cena niska.
Jedyne zastrzeżenia jakie mam to nierówność złapania ,,koloru".
Polecam każdej która chce pozbyć się niechcianej żółci na włosach.

dla blondynek

Stosowałam dość dawno temu przy niwelowaniu rudości na rozjaśnionych włosach.
Produkt jest wydajny, nie podrażnia i w mojej ocenie nie niszczy włosów. Rudości zostały faktycznie zneutralizowane, może nawet aż za bardzo, bo na włosach miałam wtedy niebiesko- zielone prześwity. Na szczęście dały się one bez problemu zmyć szamponem. Wniosek jest taki, że na jasnych włosach ten produkt działa, ale należy go stosować z umiarem

Dobra, ale cudów nie działa

Płukankę zakupiłam w celu zneutralizowania rudo-pomarańczowego odcienia na brązowych włosach.

A teraz do rzeczy

+ Bardzo tania,
+ Łatwo dostępna,
+ Bardzo wydajna, przy stosowaniu według zaleceń starcza na długo,
+ Wygładza i lekko nabłyszcza włosy
+ Ładny, niedrażniący zapach
+ Łatwe i wygodne stosowanie (ja używałam do jej rozrabiania i polewania włosów zwykłej butelki po wodzie mineralnej)

+/- Płukanka lekko stonowała pomarańczowe tony we włosach, jednak nie była to jakaś bardzo wyraźna zmiana, mogła by zadziałać lepiej. Jenak brunetka nie ma co oczekiwać cudów od produktu dedykowanego dla blondynek, ponieważ tylko wtedy efekt jest dobrze widoczny.

(Zdecydowanie lepiej w gaszeniu rudości sprawdził się u mnie błękit metylowy kupiony w aptece.)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Neutralna ocena

Przede wszystkim pierwsze wrażenie po odkręceniu nakrętki...ZAPACH. Jako że dla mnie dość istotny jest zapach kosmetyku, a nawet kluczowy, to właśnie zapach spowodował, że obawiałam się, iż podczas używania tego produktu on cały czas będzie obecny. A nie należy do przyjemnych, ponieważ bardzo czuć alkohol.
Plusem tego kosmetyku jest to, że nie farbuje, ani skóry, ani plastikowych naczyń.
W przypadku moich włosów, musiałam zastosować większą liczbę nakrętek ( na opakowaniu jest oczywiście zaznaczone, że wskazana ilość to 2 nakrętki na około 1l wody, z dopiskiem, że w zależności od potrzeb, można tą proporcję modyfikować). Mam długie i cienkie blond włosy i musiałam stosować około 3 nakrętek na 1l wody.
Efekty płukanki zauważyłam po drugim zastosowaniu i przyznam, że były one zadowalające.
Mam włosy, które strasznie się plączą, bo są cienkie a po płukance dużo łatwiej mi się je rozczesywało.

Używam tego produktu od: luty2013

do blond włosów

Płukanki używałam po kąpieli rozjaśniającej (schodziłam z czarnego do jasnego brązu, kolor wyszeł ok bez farbowania, tylko trochę za ciepły) do schłodzenia koloru. Efekty były minimalne, dlatego uważam że nadaje się tylko do b. jasnych włosów. Włosy po użyciu były miękkie, łatwo się rozczesywały - za to duży plus. Efektów ubocznych brak. Niestety jest mało wydajna.