Dr Irena Eris, Clinic Way 1° Hialuronowe Wygładzenie, Dermokrem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 15 30+

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dermo krem przeciwzmarszczkowy 1° na dzień SPF 15 chroni przed procesami prowadzącymi do powstawania zmarszczek ekspresyjnych. Krem walczy z procesami odpowiedzialnymi za powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i redukuje istniejące.
Hialuronian - zapewnia nawilżanie skóry tworząc na jej powierzchni ochronę zapobiegającą utracie wody. Dzięki właściwościom wiązania dużych ilości wody podtrzymuje prawidłowe uwodnienie tkanek, wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi, zapewniając elastyczność i jędrność skóry.
Reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS z technologią Lipo - Sphere – hamuje proces starzenia skóry poprzez reaktywację właściwości regeneracyjnych i potencjału do samoodnowy
Aqua Calcis - woda wapienna zapewnia bezpieczną i komfortową pielęgnację skórze wrażliwej.

na dzień
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Nawilżający

Jest to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy. Obawiałam się prxy rozpoczęciu problemów z suchą skórą, ale niepotrzebnie. Skóra twarzy jest mocno nawilżona. Krem świetnie sprawdza się pod makijaż.

Minusem jest dla mnie opakowanie. Przy końcówce kremu miałam problem z wydobyciem.

Strzał w dziesiątkę

Uwielbiam ten krem! Mimo młodego wieku miałam wyraźnie zaznaczone zmarszczki mimiczne przez wcześniejsze zaniedbanie ochrony przeciwsłonecznej plus moje geny. Stosuję ten krem kilka miesięcy i nie tylko ja ale osoby z najbliższego otoczenia zauważyły że zmarszczki delikatnie się wygładziły. Do tego krem świetnie nawilża i skóra po nim jest miękka i delikatna. Szczerze go polecam.

Dobrze nawilża

Stosuje krem w wersji na dzień od dwóch tygodni. Dla mojej cery mieszanej się sprawdza, szybko się wchłania i nie ma uczucia ciężkości, nie zapycha porów i faktycznie wygładza skórę. Przy regularnym stosowaniu cera stała się jaśniejsza.

Na pierwsze zmarszczki

Produkt dla skóry wrażliwej, na pierwsze zmarszczki mimiczne. Szybko się wchłania, ma lekką konsystencję, idealny pod makijaż. Dobrze nawilza. Skóra po nim jest dobrze odżywiona i miękka. Łączę go z kapsułkami. Przyjmny, subtelny zapach.
Polecam!!!!

Naprawdę dobry

Krem dostałam w świątecznym zestawie jako prezent pod choinkę. Początkowo miałam mieszane uczucia- nie za bardzo kojarzyłam tę linię. Teraz jednak z całym przekonaniem mogę polecić ten produkt. Krem pięknie pachnie, ale nie jest to zapach zbyt mocny. Konsystencję ma dość gęstą, ale szybko się wchłania. Sprawdza się pod makijaż. Dobrze nawilża i odżywia skórę.

Niczym SPA

Krem daje odczuwalne efekty od pierwszego użycia- nie podrażnia, fajna kremowa konsystencja, piękny kwiatowy zapach, pozostawia po nałożeniu glow który rozświetla cerę, przez co wydaje się świeża i wypoczęta.
Krem bardzo relaksuje, naprawdę z takim mocno odczuwalnym efektem nigdy wcześniej się nie spotkałam. Od razu po nałożeniu czuć przyjemne ukojenie i rozluźnienie napiętej skóry i mięśni twarzy. Dodatkowo porządnie nawilża bardzo suchą cerę. Po kilku dniach używania cała twarz wyglądają dużo lepiej- buzia jest wypoczęta jak po masażu i promienna a oczy wyraźnie mniej podrażnione i opuchnięte (mam tendencje do worków).

Posiada filtr przeciwsłoneczny, fakt jest to niski filtr 15 tzw. miejski, ale wiele kremów na dzień w ogóle nie posiada filtrów więc nie odejmuję gwiazdki.

Kremik jest bardzo wydajny i nie spowodował u mnie powstania niespodzianek.

Naprawdę miło wspominam ten krem a zwłaszcza jego komfortowe użytkowanie. Chętnie sięgnę po niego po raz kolejny.

Całkiem przyjemny

Sam krem jest o przyjemnym zapachu i lekkiej konsystencji. Dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, dobrze współgra z podkładem. Nie łuszczy się ani nie roluje. Czuć, ze skóra jest nawilżona i przyjemnie wygładzona. Minusem jest opakowanie, słoiczek zwłaszcza w przypadku posiadaczek długich paznokci jest totalnie niepraktyczną formą. Po prostu jest niewygodny.

Dobry krem dla "trzydziestek"

Gdy kupowałam ten krem, nie miałam jakichś super wymagań. Zmarszczek strasznych jeszcze nie mam, więc chciałam, żeby mój krem do twarzy przede wszystkim był odpowiedni jednocześnie dla mojego ekstremalnie tłustego czoła i suchych jak Sahara policzków. I ten produkt sprostał moim oczekiwaniom.

Wart polecenia

Bardzo porządny krem i gdyby nie kilka drobnych minusów byłby moim mocnym KWC. Nawilża bombowo i koi zimowe przesusze (używam od grudnia), a poza tym delikatnie odżywia skórę. Rzeczywiście można tu mówić o hialuronowym wygładzeniu - cera jest miękka, gładka oraz tak zwyczajnie miła w dotyku.
Krem ma przyjemną, ale nienachalną nutę zapachową, a jego solidne szklane opakowanie jest odporne na posiadaczki kremu, którym wszystko leci z rąk.
Przetestowałam pod tym kątem kilkakrotnie ;)
Niestety zauważyłam,że warzy się w połączeniu z podkładami wodnymi, pewnie dlatego,że ma w składzie olejki babassu, z oliwek i z marakuji - w związku z tym trochę trudno mi go dopasować do produktów do makijażu.
Po kilku godzinach błyszczy się w strefie T (oceniam przy cerze mieszanej), ale jest to raczej efekt zdrowego błysku niż nieestetycznego.
Wolałabym także nieco bardziej mocarny filtr, SPF 15 to jednak nieco mało.
Nie mniej jednak, bardzo go lubię, za komfort stosowania, świetną dawkę nawilżenia, odżywienie i miękkość jaką nadaje mojej skórze.
Ach, poza tym jest przewydajny! Tak więc absolutnie wart swojej ceny.
Trudno mi się odnieść do działań przeciwzmarszkowych i napinających, bo jeszcze jestem w fazie prewencji (27 lat), ale chętnie dodam,że po locie samolotem był fantastyczny - pozbył się odwodnienia i suchych skórek w ciągu jednego dnia.
Nie zauważyłam,żeby zapychał albo powodował jakieś inne przykre stwory.
Oczywiście plus za rodzimą markę, zawsze mi miło wiedząc ,że nasz rynek wypuszcza takie dobre produkty.

Szczerze polecam ten produkt, myślę,że jest zdecydowanie lepszy niż krem na noc z tej serii.

jak dla mnie ok

Krem niesamowicie wydajny. Jeden słoiczek wystarcza na 5 miesięcy stosowania codziennie. Warty swojej ceny. Ładny zapach. Ładne, estetyczne opakowanie. Minus za ciężki, szklany słoiczek, co w podróży może skończyć się stłuczeniem. Teraz konkrety. Mam 28 lat i jakieś już tam zmarszczki, chyba więcej niż bym chciała. Krem zakupiłam jednak nie ze względu na nie, lecz szukałam czegoś lekkiego a dobrze nawilżającego (leczę się na tradzik strasznymi przesuszaczami). Krem świetnie nawilża, jednak nie powoduje u mnie powstawania nowych wulkanów za co ogromny plus. Niestety świecę się po nim, ale nie jego zadaniem jest matowienie. Jako takich efektów wow na zmarszczki nie zaobserwowałam. Jednak mimo wszystko produkt wart swej ceny i godny polecenia.

Dobry, ale zapycha

Na początku byłam bardzo zadowolona:
+ krem dobrze nawilża, choć nie jest to efekt na cały, czy choćby na wiekszość dnia
+ świetnie się rozprowadza
+ szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ nie powodował błyszczenia się (mam cerę mieszaną)

+/- raczej nie podrażnia, ale też na pewno nie łagodzi już istniejących podrażnień

- niestety zwiększa widoczność zaskórników, okropnie zapycha
- drogi: ok 50 zł
- nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek

Dobry, warto go kupić kilka razy

Krem dla mojej grupy wiekowej ( 30+), stosowałam go przez blisko rok, więc mogę dać wiarygodną recenzję. Miesiąc to nieraz zdecydowanie za krótko.

+ bardzo dobrze nawilżał moją mieszaną skórę - w zależności od pory roku wymagał make-up\'u korygującego błyszczenie skóry.

+ napięcie skóry - przy regularnej aplikacji, na zmianę z wersją Clinic Way na NOC w ogóle nie istniało. Czasami dokładałam sobie serum.

+ sprawdził się jego filtr, nie zauważyłam wielu przebarwień po lecie - ekspozycja dzienna raczej standard; poza tym praca biurowa, codzienne przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych;

+ słoiczek ciężki, porządny, co nieraz przeszkadzało kiedy starałam się ograniczyć wagę kosmetryków w bagażu, ale na półce w łazience sprawdzał sie nieźle.

Jedyny minus - wysoka cena.

Zmieniam go, aby sie nie znudzić, ale pozostaję przy kosmetykach Eris.

Wg mnie nie jest to krem dla 20 -stek, które chcą się "zakonserwować". Dziewczyny, najlepsza konserwacja to warzywa w diecie ( skóra nie odżywia się głównie kremami ;) ), redukcja produktów odzwierzęcych, unikanie solarium, filtry i trzymanie wagi, a w przypadku kosmetyków inwestujcie w serum.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych opakowań