KWC LogobyWIZAŻ logo

ivva1
    12 września 2019 o 9:17
    4 / 5
    Nie za tę cenę.
    To co w tej emulsji podobało mi się najbardziej to zapach. Kosmetyczny, intensywny, ale przypadł mi do gustu. Zakupiłam go właściwie z jednego, głównego powodu : matowienie. Otóż nie, ten produkt nie matuje twarzy. nawet nie spowalnia wydzielania sebum. Może na twarzy mieszanej , w kierunku suchej. Zaletą jest natomiast nawilżanie, które utrzymuje się cały dzień. Emulsja bardzo dobrze dogaduje się z wszystkimi podkładami . Używałam tej emulsji przez kiilka miesięcy, ale mysle , że przy codziennym używaniu, wystarczyłoby mi na miesiąc. Podsumowanie: Od produktów tej marki oczekiwałam czegos więcej. Samo nawilżenie to zbyt mało za opakowanie, które miało 30 ml i kosztowało prawie 50 zł.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    Corii
    25 marca 2013 o 21:11
    5 / 5
    Idealna baza
    Baza ta ma konsystencję płynnej emulsji, która łatwo i przyjemnie rozprowadza się na twarzy. Można ja aplikować na krem nawilżający, a można tez na "gołą" buzię, jeśli tylko podkład nie jest zbyt wysuszajacy. przedłużenie trwałości makijażu Baza idealnie spisuje się ze swojego zadania, które określił producent, czyli nadanie matu cerze oraz zapobieganie nadmiernemu wydzielaniu sebum. Pod koniec dnia w problematycznej strefie T nic mi się nie tłuści. Baza widocznie przedłuża również trwałość makijażu a także ujednolica cerę. Moim zdaniem genialny i wart zakupu produkt. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: kilka próbek
    Używa produktu od:nie określono

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    minnie91
    21 października 2015 o 20:23
    5 / 5
    Bardzo przyjemny!
    Kupiłam go za namową sprzedawczyni w MACu i w ogóle tego nie żałuję. Ten krem miał przede wszystkim kontrolować wydzielanie sebum i owszem robi to, choć nie oczekujcie, że wysuszy Wam skórę na wiór, tworząc idealny mat. To lekki kremik, który w przeciwieństwie do innych baz nie obciąża i nie powoduje zapychania porów czy wyskakiwania wyprysków. Można go stosować codziennie. Skutecznie przedłuża trwałość makijażu. Skóra jest nawilżona, gładka i mniej się świeci. To zdecydowanie HIT! Bardziej opłaca się kupić mniejszą wersję - 30ml za 42 zł, bo 50ml kosztuje juz 140. Te mniejszą tubkę mam już 3 miesiąc i zużyłam dopiero pół opakowania. Dodatkowym plusem jest przyjemny odświeżający zapach i fajna konsystencja, co umila poranną aplikację. Polecam! Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    missimo
    11 listopada 2018 o 0:32
    2 / 5
    Bardzo mi przykro, że psuję średnią
    Gdy dowiedziałam sie o tym produkcie, recenzjach i cenie, nie mogłam się doczekać aż go wypróbuję. Niestety to kolejny produkt z MACa, który mi nie przypadł do gustu. Po prostu nie zauważyłam żadnego efektu. Ładnie nawilżał cerę i przygotowywał ją pod makijaż, ale żadnego efektu matowienia czy przedłużania trwałości nie zauważyłam. Moim zdaniem to wyrzucone 43zł w błoto, bo nawilżenie równie dobrze mogę osiągnąć zwykłym kremem.
    Zalety:
    • -nawilża
    • -przygotowuje cerę pod makijaż
    • -cena (jak na MAC)
    Wady:
    • -zero efektu zmatowienia czy przedłużenia trwałości makijażu
    • -w ogóle mało co daje
    • -cena (jak na zwyczajny kremik)
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    agattt_
    8 marca 2017 o 17:50
    3 / 5
    Średniak
    PLUSY +lekka, więc nie zapycha +przyjemny zapach +nawilża +cena formatu podróżnego MINUSY -nie matuje, no chyba, ze baaardzo lekko świecącą cerę -zbyt słaby efekt, jak na bazę- nie dziwię, że na tyle opakowania widnieje naklejka "KREM DO TWARZY" -działa tak samo jak każdy krem nawilżający, a nie baza
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Inna drogeria

0 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Bazy pod makijaż