Rimmel, Matte Primer, Mattifying Primer All Day Shine Control (Matująca baza pod makijaż)

Matująca baza pod podkład, która przedłuża trwałość makijażu i matowego wykończenia. Zmniejsza widoczność porów oraz wygładza strukturę skóry. Można nakładać także solo, nie tylko pod makijaż.

Świetna!

Bazę kupiłam zachęcona opiniami tutaj i się nie rozczarowałam. Dzięki niej efekt końcowy makijażu jest dużo lepszy - makijaż jest trwalszy i skóra mniej się błyszczy. Dodatkowo pięknie pachnie - jakoś tak nastraja pozytywnie do wykonywania reszty makijażu :) Polecam :)

Zdecydowanie jestem na tak!

Bardzo dobra baza. Moja druga, no w sumie trzecia baza w życiu więc nie mam za bardzo porównania ale spełnia moje oczekiwania i zapewnienia producenta. Znacznie wydłuża mat o co mi głównie chodziło jak ją kupowałam ale też wygładza skórę i jak pięknie pachnie! Zapach kosmetyku jest dla mnie ważny, zwłaszcza lubię jak mi coś ładnie pachnie na twarzy. Dobrze się rozprowadza i całkiem szybko wchłania. Nie obejdzie się u mnie bez bibułki matującej ale te kilka zyskanych godzin matu jest dla mnie na wagę złota, bo mam cerę mieszaną z przetłuszczającą się strefą T. Co jeszcze zauważyłam to na tej bazie podkład jest ładnie, równomiernie rozprowadzony i daje większe krycie. Też przedłuża trwałość makijażu. Mam wrażenie, że troszkę mnie zapycha ale stosuję dopiero tydzień i zaczęłam używać też innych nowych kosmetyków więc na obecną chwilę ciężko mi powiedzieć czy tak jest, mam nadzieję, że nie bo póki co jestem zdecydowanie na tak!

Bardzo dobra baza:)

Kupiłam te bazę, bo akurat była promocja w Naturze, a pilnie potrzebowałam czegoś pod podkład- co dodatkowo zmatowi moją mieszaną strefę T. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, bo kosmetyk okazał się świetnym produktem. Baza ma silikonową konsystencję, biały kolor ( który w trakcie rozsmarowywania robi się przeźroczysty) i bardzo intensywny, perfumowany zapach. Rozprowadza się świetnie. Zgodnie z obietnicą producenta bardzo dobrze matowi i to na wiele godzin i wygładza twarz. Nie wysusza i nie ściąga skóry. Znakomicie współgra z podkładem ( Rimmel Lasting Finish 25h), podkład nie wchodzi w pory, nie zbiera się w zmarszczkach- buzia jest gładka, nieskazitelna i zmatowiona. Sprawdza się w cieple ( wielogodzinne zakupy w dusznej galerii handlowej).
Bardzo polecam, na pewno będę do niej wracać:)

Działa cuda

Ten produkt w pełni spełnił moje oczekiwania. Dzięki niemu czuje się pięknie i komfortowo. Moja cera jest gładka i ma idealny owal twarzy. Jestem zachwycona i czekam na inne nowości z tej marki.

Na pewno nie z podkładem matującym z tej samej serii...

Moja skóra:
Przetłuszcza się w strefie T, wrażliwa, z widocznymi porami, większość podkładów po kilku godzinach zaczyna się wyświecać, z nielicznymi niedoskonałościami ( widoczne naczynka, czasami wypryski )

Konsystencja przyjemna. Czuć i widać efekt wygładzenia skóry. Wypełnia również pory, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność.
Zdecydowanie bardziej wolę ją używać osobno, gdyż po nałożeniu pod podkład miałam uczucie nadmiernego zmatowienia skóry. Sam podkład do zmatowania mi w zupełności wystarczy.
Mam wrażenie, że słabo podkład przykleja się do bazy.
Niestety moja skóra generalnie nie toleruje połączenia bazy i podkładu, nawet innych marek.
Bardzo wydajna. Niewielka ilość wystarczy aby osiągnąć zamierzony efekt.

Przedłuża trwałość makijażu, cera jest ładniejsza

Baza dobrze się wchłania, dzięki niej, podkład trzyma się dłużej. Nie wiem czy kupię, bo bardzo rzadko sięgam po tego typu produktu. Ogółem działa. Cera wygląda na taką odświeżoną, jakby rozświetloną.

Idealna baza!

Jedyna baza która zostanie u mnie na zawsze!
Jest świetna. Pod każdym względem. Super pachnie. Fajne, białe opakowanie. Dobrze się rozprowadza. Skóra po niej jest aksamitnie miękka i delikatna.
Znakomicie matowi skórę. Wypróbowałam ją z różnymi podkładami mogę ją szczerze polecić. Nie zapycha.

Super z podkładem tej lini

Baza bardzo ładnie się wchłania, szybko sprawia, że skóra wygląda ładniej i staje się przyjemniejsza w dotyku. Nie zapycha, nie powoduje błyszczenia. W połączeniu z podkładem linii Rimmel matte primera super matuje skórę nie tworząc efektu maski i co najważniejsze robi to na długo. Moja skóra na czole nie błyszczała si nawet po całym dniu pracy.

Dobra baza

Jest to typowa baza silikonowa. Dobrze matuje cerę przedłużając trwałość podkładu. Po nałożeniu czuć wyraźne wygładzenie skóry. Pory rzeczywiście są mniej widoczne, przez co podkład lepiej wygląda. Raczej nie używałabym jej na co dzień bo może obciążać, jednak na większe wyjścia jest naprawę OK nawet dla bardzo wymagających osób.

Bardzo dobra baza

Baza bardzo dobrze matowi skórę oraz nawilża. Konsystencja jest średnia i bardzo dobrze się ją nakłada. Opakowanie jest wygodne, produkt się łatwo wyciska. Baza przedłuż trwałość podkładu oraz zapewnia matowe wykończenie na długi czas. Zapach jest bardzo neutralny. Produkt starczy na długo, ponieważ wystarczy jego bardzo mała ilość.

Bardzo dobra

Ma fajną konsystencję. Przedłuża trwałość podkładu. Działa z podkładem rimmel ale super współpracuje też np Estee Lauder Dw. Wspaniałe matuje. Kupię ponownie. Bezzapachowy. Nie uczula.

Miłe zaskoczenie.

Jak dotąd dość sceptycznie pochodziłam do wszelkiego typu baz pod makijaż, miałam wrażenie że na mojej skórze nie ma żadnej różnicy czy użyje bazy czy nie. A tu zaskoczenie :) Baza naprawdę matuje i lekko wyrównuje cerę, zdecydowanie wydłuża efekt zmatowienia skóry. Nie jest ideałem, ale to na pewno nie bubel :) To prawda, że daje skórze aksamitne wykończenie, ale czasem aż ciężko po nim rozprowadzić podkład, bo twarz wydaje się być taka "sucha", jak aksamit ;-) Ale to kwestia wprawy. Generalnie polecam każdemu, kto po kilku godzinach cały się świeci.