Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Etja, Olej ze słodkich migdałów BIO

Naturalny olej ze słodkich migdałów tłoczony na zimno, rafinowany otrzymywany jest w 100% z nasion owoców drzewa migdałowego. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6 i D. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, rozprowadzony nie daje efektu tłustości, jest dobrze wchłaniany. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry dziecka ponieważ jest bardzo łagodny. Olej migdałowy stosowany jest w leczeniu egzemy, łuszczycy. Do pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

Wielozadaniowy olejek

Ten olejek jest moim pierwszym produktem marki ETJA. Skuszona ceną zakupiłam go w sklepie zielarskim. Jest on naturalny z witaminą A, B1, B3, B6, D.
Podoba mi się jego zapach, jest delikatny, orzechowy, i przyjemny. Ważne jest także jego tłoczenie na zimno, sprawia to że nie traci on swoich cennych właściwości. Można go stosować na wiele sposobów.
Na włosy - sprawia że są miękkie, delikatne, dociążone, bez uczucia obciążenia, otula je oraz sprawia, że są odżywione
Na skórę - Natłuszcza, uelastycznia, pielęgnuje.. Moja skóra była po nim delikatna, gładka, a przede wszystkim, nie zapychał.
Jestem z niego bardzo zadowolona.

Świetny wielo zadaniowy produkt

Bardzo lubię olejki marki Etja bo są poprostu świetne. Nie dość że są tanie to jeszcze wielofunkcyjne.
Ja olejek ze słodkich migdałów stosuje w szczególności do twarzy i ciała i efekt jest zadowalający.
Super się też sprawdza do demakijażu. Sporadycznie używam go na włosy żeby je odżywić i nabłyszczyć, szczególnie po farbowaniu. Stosuje ten olejek od dwóch tygodni i zauważyłam dużą poprawę kondycji mojej skóry. Przebarwienia znacznie się rozjaśniły a drobne zmarszczki spłyciły. Ostatnio nawet zaczęłam go nakładać na rzęsy i widzę że są lekko zagęszczone. Olejek jest też bardzo wydajny. Ten produkt ma same zalety i każdemu go polecam.

Fenomenalny

Bardzo dobry olejek. Ja używam go na włosy. Jeden z lepszych co do efektywności ,konsystencji , zapachu . Nie lepi się , ladnie się wchłanie we włosy i skóre. Włosy zmiękkcza i wygładza.

Regeneracja dla skóry i włosów

Uwielbiam olejki a z firmy Etja to juz mój trzeci i jak narazie ulubiony.
Od pewnego czasu zwracam uwagę na składy kosmetyków dlatego tez skusiłam sie własnie na tę firme, ponieważ ich oleje są w 100% naturalne.
Jest to produkt idealny do olejowania włosów, ja go nakładam na włosy na całą noc, ponieważ jestem posiadaczką włosów suchych dlatego potrzebują porządnej regeneracji i ten olej im to daje.
Dobrze się spłukuje więc nie ma odczucia że włosy szybciej się przetłuszczają.
Moje włosy są odzywione, mięsiste, lśniące i zdrowo wyglądające.
Jeżeli chodzi o inne zastosowanie to używam tego olejku do demakijażu bo porządnie oczyszcza twarz z makijażu i jego resztek i zamiast kremu na noc by porządnie nawilżyć moją suchą skórę. Ten olejek daje mi taki stopień nawilżenia skóry jakiego mi nie daje żaden krem nawilżający a do tego uczucie elastycznej, odżywionej , rozświetlonej twarzy a krosty ktore miałam na czole po kilku użyciach znikneły.
Wydajność olejku oraz jego poręczne opakowanie dodaje kolejne plusiki temu produktowi.

Bardzo dobry wybór jeżeli chodzi o olejowanie wysokoporowatych włosów.
Włosy wchłaniają olej bardzo szybko, bez problemu się zmywa. Zdecydowanie kupię go ponownie.

Po prostu dobry

Olejek jako balsam do ciała jest dla mnie za tłusty, dość długo się wchłania. Jest natomiast niezastąpiony jako dodatek. Często jest u mnie podstawowym olejem do kremu do twarzy i balsamu do ciała. Świetnie nadaje się też jako wzbogacenie jakiegoś słabego balsamu do ciała, nawilża i wygładza - od razu widać różnicę. Jest praktycznie bezzapachowy. Praktyczne opakowanie z pompką ułatwia dozowanie. W związku z tym, że kończyła się ważność oleju użyłam go do stóp - i tu się spisał znakomicie tam, gdzie skóra była grubsza i twardsza.

Olejowanie skóry, włosów i paznokci

Olejek dodaję w kroplach do balsamów, do kremów. Pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania. Nie podrażnia skóry, wręcz przynosi ukojenie po depilacji. Jest bogaty w witaminy i poprawia elastyczność skóry. Kosztuje zaledwie 14zł. Uwielbiam ten zapach i konsystencję

Po prostu dobry olej

Znam go od lat. Swego czasu dostawałam od dermatologa recepty do wykonania w aptece na mieszankę tegoż oleju z wodą wapienną - do przemywania skóry. Bardzo fajnie odżywiał i łagodził.
Po dłuższym czasie zaczęłam kupować (też w aptece) sam olej - właśnie firmy Etja.
Obecnie stosuję go do demakijażu w połączeniu z płynem micelarnym. Przede wszystkim niezastąpiony przy usuwaniu makijażu oczu - świetnie rozpuszcza nawet wodoodporne eyelinery i maskary, a dodatakowo odżywia i nie drażni oczu!
Czasem stosuję najpier olej potem płyn micelarny, czasem nasączam wacik jednym i drugim na raz. Nie potrzebuję lepszego sposobu, ani też nie zamierzam przepłacać za olejki z drogerii.

Od jakiegoś czasu olejki Etja są pakowane w buteleczki z dozownikiem - co jeszcze bardziej ułatwia stosowanie.

W innych zastosowaniach jakoś nie dane mi było go sprawdzać, ale właściwości czystego oleju pewnie da się wykorzystać wielokierunkowo.
Poza tym - stosowanie do ciała wymaga niestety większej objętości produktu... Przy używaniu tylko do twarzy na kilka miesięcy wystarcza. kto wie, może następne będą włosy ?;)

Świetny w pielęgnacji twarzy i ciała

Od jakiegoś czasu mocno pokochałam prostą pielęgnację i coraz więcej jest w niej olejków. Olej ze słodkich migdałów stosuję na twarz, ciało, a czasem nawet na włosy. Do wszystkiego świetnie się nadaje. Nie zapycha skóry, dobrze się wchłania, nawilża, odżywia, zmiękcza, chroni. Same plusy.

niedrogi i fajny

Jeśli szukacie fajnego, niedrogiego olejku to ten będzie w sam raz. Świetnie nadaje się do ciała, można go używać do masażu. Nadaje się również dla niemowląt i małych dzieci. Dzięki olejkowi ze słodkich migdałów skóra robi się miękka, natłuszczona i bardziej jędrna. Olejek Etja jest dobrej jakości, ma niską cenę i można go kupić w wielu sklepach internetowych, jak dla mnie ma same plusy.

Olejek wszech czasów

najlepszy olejek jaki stosowałam, zapach bardzo ładny, nie duszący, nakładałam pod oczy i nie podrażaniał ! polecam też dla osób, które stosują kwasy :D

Mój zdecydowany faworyt wśród olejków

Przetestowałam w życiu już parę różnego rodzaju czystych olejków. W kategorii olej do twarzy za mojego zdecydowanego faworyta można uznać olej ze słodkich migdałów. Przede wszystkim nie mam wysuszonej skóry i większość olejków jest dla mnie zdecydowanie zbyt tłusta (może z wyjątkiem oleju z jojoba). Olejek migdałowy wyróżnia się na tym polu, bo chociaż (jak to olejek) jest tłusty to przy tym naprawdę fajnie się wchłania, pięknie wygładza moją skórę oraz dobrze ją napina. Skóra przez dłuższy czas jest również dobrze nawilżona. Dużym plusem tego olejku jest praktyczny aplikator, dzięki któremu bardzo dobrze się go nakłada.