Nacomi, Zimnotłoczony olej arganowy

Nacomi, Zimnotłoczony olej arganowy

100% Olej Aragnowy z certyfikatem ECOCERT, prosto z Maroka, tłoczony nazimno tłoczonego, nierafinowany. Ma bogate właściwości przeciwutleniające, opóźnia powstawanie zmarszczek i zwiększa elastyczność skóry, nawilża i regeneruje. Pomaga zwalczyć cellulit i rozstępy.
Złoto Maroka jest doskonałym olejkiem dla osób mających suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Regularne stosowanie barierę ochronną i uszczelni strukturę naskórka.
Olej Arganowy:
- pielęgnuje skórę twarzy, wygładza niedoskonałości i zmarszczki,
- nawilża skórę, szczególnie miejsca przesuszone,
- usuwa niedoskonałości, zmiany potrądzikowe, drobne blizny i plamy pigmentacyjne,
- zmiękcza łuszczący i zrogowaciały naskórek,
- zapobiega rozstępom w okresie dojrzewania, problemów hormonalnych czy ciąży,
- łagodzi stany zapalne, reakcje alergiczne,
- pielęgnuje delikatną skórę ust,
- pomaga w walce z pomarańczową skórką, wygładza dołeczki i niedoskonałości

To doskonała baza do intensywnie odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz wykonać w domowym zaciszu.
Dostępny w opakowaniu z pompką lub w butelce.

Super!

Natrafiłam przez przypadek w drogerii internetowej na całą serię olejków, ale na arganowy polowałam już długo. Cena zachęcająca. Zakupiłam. Przyjechał. Super opakowanie z pipetą, zapach taki jak powinien być, konsystencja również. Stał się moim kompanem przy moich włosowych eksperymentach. Jest świetny do zregenerowania silnie zniszczonych końcówek.
Na twarz raczej go nie nakładam, bo olejki mają to do siebie, że potrafią mocno zapychać.
Z czystym sumieniem polecam.

fajny

Olej Nacomi arganowy jest bardzo wydajny, wystarcza na długo, nie jest drogi sprawdza się szczególnie na włosach na przesuszone końcówki jest idealny, dlas cery to tak średnio polecam

Drogocenny olej zamknięty w małej buteleczce :)

Uwielbiam firmę Nacomi. Mam ich masła do ciała, balsamy, oleje do włosów i ciała oraz maski do włosów. Produkt kupiłam na promocji 1 plus 1 gratis. Olej zamknięty w buteleczce z ciemnego szkła, opakowanie i etykieta przyciąga wzrok. Pipeta dobrze dozuje idealną ilość produktu. Działa bez zarzutu, Olejku arganowego używam solo do ciała, albo dodaję kilka kropli do balsamu. Swietnie nawilża skórę, koi podrażnienia po depilacji, wygładza. Stosowany podczas olejowania włosów - nakładam sporą ilość na włosy od uszu po końcówki i zostawiam na noc, Rano myję włosy szamponem. Włosy są gładkie, sypkie, lśniące., zdrowe i odżywione.

Fajny produkt.

Olejek bardzo dobrze działa na moją skórę. Od dłuższego stosowania jest napięta, wyraźniej elastyczna, odżywiona i nawilżona. Stosuję go solo, dopiero potem nakładam krem. Nie zauważyłam, żeby powodował wysyp niespodzianek. Jedynym minusem jest to, że nie wchłania się zbyt dobrze, więc nakładam do tylko wieczorem, w ramach "przedsennej" pielęgnacji. Nie ma drażniącego zapachu i jest bardzo wydajny.

Jest ok

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami na wielu blogach. Używałam codziennie przed snem zamiast kremu. Rano na twarzy miałam tłustą warstwę, więc słabo się wchłaniał, ale po umyciu buzi wszystko było ok. Twarz stała się bardziej napięta, gładka. Olejek uspokoił wszelkie stany zapalne, poprawił się także koloryt skóry.

Złoty olejek

Olej arganowy jest moim ulubieńcem od trzech lat . Mam go zawsze w zapasie aby nigdy mi go nie zabrakło. Moja skóra jest po nim nawilżona i odpowiednio odżywiona . zachowany jest jej młodzieńczy wygląd . stosuje na twarz szyje i dekolt jako dodatek do kremów lub samodzielnie na skórę.

Olej do zadań specjalnych!

Zimnotłoczony olej arganowy marki Nacomi zakupiłam na moje zniszczone oraz wysokoporowate włosy. Olej mam w wersji szklanej buteleczki z pompką o pojemności 100ml. Buteleczka jest bardzo wygodna w korzystaniu właśnie z racji tego, że została wyposażona w pompkę. Butelka jest z grubego szkła.

1. Olej używany w olejowaniu włosów dobrze je nawilża, ale niestety nie byłam świadoma kupując go, że nie poradzi sobie z wyokoporowatymi włosami. Przy cotygodniowym olejowaniu włosy zaczęły mi się dobrze rozczesywać, znikały te największe kołtuny, jednak włosy były nadal suche.

2. Oleju używałam również do masażu pleców. Tu sprawdzał się idealnie, po pierwsze czułam się świetnie odprężona, po drugie skóra stała się dobrze nawilżona, jędrna oraz gładka i delikatna jak nigdy dotąd.

3. Olej arganowy jako ,,oliwka'' na skórki paznokci? Jasne. Jest do tego prześwietny. Skórki idealnie nawilżone oraz miękkie, co pomaga w ich wycinaniu. Olej arganowy traktowałam również jako regeneracja skórek po manicurze hybrydowym.

4. Olej arganowy na przesuszone końcówki. Stosowałam na wilgotne końcówki przed rozczesywaniem. Końcówki wyglądają zdrowiej oraz łatwiej się je rozczesuje szczotką.

Olej arganowy z Nacomi stał się nieodłącznym rytuałem w mojej pielęgnacji. Ma tak różnorodne zastosowanie, że zostanie ze mną na dłużej. Jest łagodny, praktycznie bezzapachowy oraz nie podrażnia. Dobrze działa na wysuszoną skórę oraz włosy. Co najważniejsze jest olejem nierafinowanym.

super

Używałam już kilku różnych olejów, ale moja cera z żadnym z nich się nie polubiła i następnego dnia po użyciu zawsze wyskakiwało mi kilka ropnych krostek. Olej arganowy miał być moim ostatnim podejściem do olejów... i tak też się stało. Pokochałam go i przy nim zostanę :)
Olej nakładam wieczorem na esencję nawilżającą z Bielendy, a rano zmywam go bardzo dokładnie. Stosowany regularnie 2 razy w tygodniu poprawił wygląd mojej cery, jest zdecydowanie bardziej nawilżona i miękka, zniknęło przesuszenie na brodzie, z którym męczyłam się od tygodni. Pomógł też na suche dłonie i nogi. Mam wrażenie że wchłania się szybciej niż inne oleje które testowałam, np. jojoba.
Olej pachnie tak jak chyba większość olei przeznaczonych do pielęgnacji, ciężko i orzechowo. Da się przyzwyczaić. Mam buteleczkę bez aplikatora, jedynie z nakrętką, bardzo nie lubię takich opakowań olei bo łatwo wylać sobie za dużo na rękę, no ale niech będzie. Produkt sam w sobie jest świetny i na pewno kupię ponownie.

Spory zaskok

Moja przygoda z produktami Nacomi to jedna wielka loteria, gdzie raczej przeważają dosc średnie produkty. Tym bardziej zaskoczyłam sie tym, że recenzowany olejek okazał się taki fajny. Przede wszystkim - jest bardzo wydajny i działa świetnie na rozdwojone końcówki. Mi wystarczyło nałożenie jednorazowo kilku kropel, żeby problem na spokojnie zaczął znikać. Konsystencja produktu to typowy olejek, zapach jest moim zdaniem całkiem przyjemny. Polecam!

Olejek arganowy

Ostatnio zakupiłam ten produkt i swietnie działa. To produkt, który pochodzi z Maroka. Zalecany jest w walce ze zmarszczkami, chroni organizm przed rodnikami, chroni cerę, regeneruje ją, przyspiesza gojenie się ran, pomaga leczyc reumatyzm. Swietnie nawilza i dotlenia cerę.

Wielofunkcyjna perełka

Uwielbiam jak jeden produkt można stosować na wiele sposobów. Jest to ekonomiczne i dzięki temu możemy oszczędzać drogocenne miejsce na półkach.

Ten olej jest fantastyczny. Ma przepiękne opakowanie oraz ciekawy zapach.

Jeżeli chodzi o jego działanie to muszę przyznać że bardzo mnie zaskoczył. Działa w wielu aspektach- w jednych mocniej w drugich słabiej ale jednak mimo wszystko dziala.

Efekty jakie widzę po stosowaniu:

#regeneracja popękanych i suchych ust.
#pomaga w walce z suchym i zrogowaciałym naskórkiem między innymi na piętach.
#sprawil że blizny potrądzikowe są mniej widoczne, zostały rozjaśnione i stały się płytsze. Dodatkowo przebarwienia na policzkach które miałam poszły w zapomnienie
#bardzo dobrze nawilża skórę twarzy, szyi i dekoltu
#zmiekcza skórki wokół paznokci oraz odbudowuje płytkę paznokcia
#nawilza i regeneruje włosy

OK!

Używam olejków arganowych bardzo często, ostatnio wypróbowałam tego z Nacomi i jest ok. Najczęściej używam do pielęgnacji całego ciała, dodatkowo jeszcze do włosów (zwłaszcza na końcówki). Skóra po nim jest elastyczna, spłyca zmarszczki, a włosy są nawilżone. Cenowo bardzo ok, kupiłam za trochę ponad 10 zł na promocji i pewnie skorzystam jeszcze nie raz :)