Nacomi, Zimnotłoczony olej arganowy

Nacomi, Zimnotłoczony olej arganowy

100% Olej Aragnowy z certyfikatem ECOCERT, prosto z Maroka, tłoczony nazimno tłoczonego, nierafinowany. Ma bogate właściwości przeciwutleniające, opóźnia powstawanie zmarszczek i zwiększa elastyczność skóry, nawilża i regeneruje. Pomaga zwalczyć cellulit i rozstępy.
Złoto Maroka jest doskonałym olejkiem dla osób mających suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Regularne stosowanie barierę ochronną i uszczelni strukturę naskórka.
Olej Arganowy:
- pielęgnuje skórę twarzy, wygładza niedoskonałości i zmarszczki,
- nawilża skórę, szczególnie miejsca przesuszone,
- usuwa niedoskonałości, zmiany potrądzikowe, drobne blizny i plamy pigmentacyjne,
- zmiękcza łuszczący i zrogowaciały naskórek,
- zapobiega rozstępom w okresie dojrzewania, problemów hormonalnych czy ciąży,
- łagodzi stany zapalne, reakcje alergiczne,
- pielęgnuje delikatną skórę ust,
- pomaga w walce z pomarańczową skórką, wygładza dołeczki i niedoskonałości

To doskonała baza do intensywnie odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz wykonać w domowym zaciszu.
Dostępny w opakowaniu z pompką lub w butelce.

super

Używałam już kilku różnych olejów, ale moja cera z żadnym z nich się nie polubiła i następnego dnia po użyciu zawsze wyskakiwało mi kilka ropnych krostek. Olej arganowy miał być moim ostatnim podejściem do olejów... i tak też się stało. Pokochałam go i przy nim zostanę :)
Olej nakładam wieczorem na esencję nawilżającą z Bielendy, a rano zmywam go bardzo dokładnie. Stosowany regularnie 2 razy w tygodniu poprawił wygląd mojej cery, jest zdecydowanie bardziej nawilżona i miękka, zniknęło przesuszenie na brodzie, z którym męczyłam się od tygodni. Pomógł też na suche dłonie i nogi. Mam wrażenie że wchłania się szybciej niż inne oleje które testowałam, np. jojoba.
Olej pachnie tak jak chyba większość olei przeznaczonych do pielęgnacji, ciężko i orzechowo. Da się przyzwyczaić. Mam buteleczkę bez aplikatora, jedynie z nakrętką, bardzo nie lubię takich opakowań olei bo łatwo wylać sobie za dużo na rękę, no ale niech będzie. Produkt sam w sobie jest świetny i na pewno kupię ponownie.

Spory zaskok

Moja przygoda z produktami Nacomi to jedna wielka loteria, gdzie raczej przeważają dosc średnie produkty. Tym bardziej zaskoczyłam sie tym, że recenzowany olejek okazał się taki fajny. Przede wszystkim - jest bardzo wydajny i działa świetnie na rozdwojone końcówki. Mi wystarczyło nałożenie jednorazowo kilku kropel, żeby problem na spokojnie zaczął znikać. Konsystencja produktu to typowy olejek, zapach jest moim zdaniem całkiem przyjemny. Polecam!

Olejek arganowy

Ostatnio zakupiłam ten produkt i swietnie działa. To produkt, który pochodzi z Maroka. Zalecany jest w walce ze zmarszczkami, chroni organizm przed rodnikami, chroni cerę, regeneruje ją, przyspiesza gojenie się ran, pomaga leczyc reumatyzm. Swietnie nawilza i dotlenia cerę.

Wielofunkcyjna perełka

Uwielbiam jak jeden produkt można stosować na wiele sposobów. Jest to ekonomiczne i dzięki temu możemy oszczędzać drogocenne miejsce na półkach.

Ten olej jest fantastyczny. Ma przepiękne opakowanie oraz ciekawy zapach.

Jeżeli chodzi o jego działanie to muszę przyznać że bardzo mnie zaskoczył. Działa w wielu aspektach- w jednych mocniej w drugich słabiej ale jednak mimo wszystko dziala.

Efekty jakie widzę po stosowaniu:

#regeneracja popękanych i suchych ust.
#pomaga w walce z suchym i zrogowaciałym naskórkiem między innymi na piętach.
#sprawil że blizny potrądzikowe są mniej widoczne, zostały rozjaśnione i stały się płytsze. Dodatkowo przebarwienia na policzkach które miałam poszły w zapomnienie
#bardzo dobrze nawilża skórę twarzy, szyi i dekoltu
#zmiekcza skórki wokół paznokci oraz odbudowuje płytkę paznokcia
#nawilza i regeneruje włosy

OK!

Używam olejków arganowych bardzo często, ostatnio wypróbowałam tego z Nacomi i jest ok. Najczęściej używam do pielęgnacji całego ciała, dodatkowo jeszcze do włosów (zwłaszcza na końcówki). Skóra po nim jest elastyczna, spłyca zmarszczki, a włosy są nawilżone. Cenowo bardzo ok, kupiłam za trochę ponad 10 zł na promocji i pewnie skorzystam jeszcze nie raz :)

Must have

Jestem fanką olejów od względnie niedawna, ale odkąd je odkryłam, są podstawą mojej pielęgnacji.
Olejek arganowy jest jednym z najcenniejszych olejków i daje świetne efekty zarówno na twarzy, jak i na włosach.
Przy olejowaniu włosów mieszam go z innymi olejkami, przeznaczonymi głównie do tego tj. np. z Viankiem lub Alterrą, gdyż sam olej arganowy jest dość ciężki. Zostawiam na całą noc. Włosy są po nim miękkie, dociążone (moje lubią się puszyć, zwłaszcza teraz po zimie są słabe i wymęczone), bardzo lśniące i wygładzone.
Na twarz stosuję zarówno jako składnik masek z glinką, jak i sam, zamiast kremu na noc. Świetnie miesza się z glinką zieloną, jednak po zmyciu na twarzy zostaje tłusty film, jest to więc bardzo treściwy olejek.
Cera jest po nim gładka i miękka, nawilżona (generalnie od kiedy stosuję olejki skończyły się jakiekolwiek problemy z przesuszoną skórą na twarzy). Nie podrażnia, nie uczula. Cera jest ukojona i rozświetlona.
Nie stosuję go codziennie, a na przemian z innymi olejami (których mam mnóstwo), więc trudno mi się wypowiedzieć na temat działania przeciwzmarszczkowego czy spektakularnej regeneracji skóry. Jest to jednak produkt, który uważam, jest bardzo potrzebny w pielęgnacji skóry i włosów. Mój osobisty must have.
Kupuję go w butelce 30 ml, jak do tej pory bez pipety, może coś się w tej kwestii niedługo zmieni. Jedna butelka wystarcza mi na 3-4 miesiące, przy stosowaniu średnio raz w tygodniu.

U mnie sprawdził się do ciała

U mnie najbardziej sprawdził się do ciała.

Na włosach nie miałam takiego efektu, jakiego się spodziewałam, na twarzy był zbyt ciężki i orzechowy, ale ciało otulił miłą powłoczką, odżywił, natłuścił. Swój kupiłam w drogerii Hebe.

Mój ulubieniec!

Uwielbiam ten olejek! Jest mega wydajny wystarczy zaledwie kilka kropel żeby zobaczyć jego działanie, nakładam go na końcówki włosów zaraz po umyciu od jakiegoś miesiąca. Zauważyłam że problem rozdwojonych końcówek zniknął :O Moje włosy są nawilżone i lśniące. Kilka kropel dodane do maski z glinką sprawia że skóra jest napięta i promienna. Ten olejek naprawdę działa cuda! Zaraz po zakończeniu tej buteleczki lecę po następną!

Jest ok.

Producent pisze, że olejek ma poprawić elastyczność skóry, nawilżyć i regenerować w pewnym stopniu spełnia to wszystko, zwłaszcza nawilżenie jest dobre, długotrwałe.
Plusem jest to, że kosmetyk jest zimnotłoczony.
Wielofunkcyjny do twarzy, włosów i do ciała. Ja używałam go do ciała i do masowania ud. Co do tego mi się sprawdził w miare ok, nie wchłania się szybko więc dało się masować. Nawilża nie jakoś powalająco, ale ok.
Moja mama podkradała mi olejek na suche końcówki do włosów i och stan się poprawił w czasie stosowania.

uniwesalny produkt

Jak w tytule - produkt ma uniwersalne zastosowanie. Używam go do twarzy (solo, albo mieszam z kremem), ciała, włosów. Wszędzie sprawdza się świetnie - nawilża i odżywia. Produkt pachnie po prostu jak oleje arganowy - nie lubię tego zapachu, ale na szczęście nie jest on bardzo intensywny.
Jedyne zastrzeżenie mam do opakowania. Olejek zamknięty jest w małej buteleczce z zakrętką. Używając produktu potrzebuję zaledwie kilku kropelek, wiec trudno zaaplikować taką ilość z buteleczki. Przydałoby się zaopatrzenie opakowania w kroplomierz lub pipetkę.

Świetny do włosów

Olej świetnie mi się sprawdza do olejowania włosów na mokro. Lubię mieszać go z wodą w proporcji 1:2 i spryskiwać nim włosy. Do twarzy go nie używam, ponieważ moja cera nie lubi się z olejami. Do ciała zastosowałam kilka razy, ale uważam, że lepszy efekt daje oliwa z oliwek, która jest tańsza.

Ekstra olejek

Bardzo dobry olejek
Mam go już miesiąc i używam kilak razy w tyg do smarowania twarzy i ciala i ubyło może 1/4 tego
Idealnie nawilża i pięknie pachnie