Pharmaceris, S, Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+

W Hydrolipidowym kremie ochronnym do twarzy dla dorosłych i dzieci Pharmaceris S zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia skutecznej i bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Krem zapewnia ponad 98% ochronę antyUV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień. Dwutlenek tytanu zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym - minimalizując ryzyko powstawania podrażnień. Masło Shea łagodzi i odżywia naskórek oraz zapobiega jego przesuszeniu. Preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.
Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+ ` Sun Protect` Pharmaceris S jest wodoodporny, hypoalergiczny, bez alergenów, barwników i kompozycji zapachowej. Polecany również przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej.
Nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Świetny!

Krem jest super! Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jest bezzapachowy, nie podrażnia skóry i świetnie ją nawilża. Nie ściera się z twarzy pod warunkiem, że dobrze się go rozsmaruje. Używam go również pod makijaż.

NIE DZIAŁA!

Kupiłam krem pod wpływem recenzji na wizażu (domyślnie sortowanych według najlepszych, a nie najnowszych).
Początki były wspaniałe - krem ma lżejszą konsystencję, nawilża, nie bieli, nie wysusza i ma nizsza cenę niż Vichy, Bioderma czy LRP. Jak na krem z filtrem 50 jest przyjemny w użyciu.
Zużyłam jedną tubkę i zamówiłam kolejną, wyjechałam na urlop do cieplych krajów i ZONK.
Smarowałam nim twarz córki, a pod wieczór zauważyłam, że buzia była nieopalona, ale z całym mnóstwem nowych piegów. Pomyślałam, że może zmyła krem w trakcie kąpieli w basenie lub starła go ręcznikiem.
Myliłam się. Mimo posmarowania twarzy grubą warstwą i noszenia czapki z daszkiem już po paru godzinach zauważyłam, że twarz mam opaloną i pełną przebarwień!
Dodam tylko, że mam średnią karnację, złocisty kolor skóry i NIGDY nie miałam problemu z przebarwieniami.
Wcześniej używałam kremu matującego SPF 50 Vichy i z urlopu wracałam z twarzą śnieżnobiałą.

Jestem wściekła, bo po wakacjach będę musiała wydać zapewne niemałe pieniadze na zabiegi usuwające plamy posłoneczne :(

Rewelacja

Bardzo rzadko używałam kremów z filtrem, gdyż zraziłam się efektem jaki dał mi jakiś pierwszy lepszy użyty kiedyś w przeszłości. Jednak przy mojej cerze trądzikowej miałam dość już pojawiających się przebarwień.

Ten krem znalazłam u swojej siostry, która jest typowym bladziochem- jej skóra pali się od słońca. Przy stosowaniu tego kremu nie było żadnych oparzeń słonecznych.

Pierwszy raz użyłam go idąc gdzieś w ogromny upał. Zaskoczyła mnie bardzo konsystencja- na twarzy wchłaniał się wręcz do ładnego matu. Ochrona przeciwsłoneczna jest naprawdę silna.( na dowód załączam zdjęcie- po posmarowaniu twarzy resztki pozostające na ręku bezmyślnie wytarłam o nogę i tak wyszłam na dwór. Miejsce czerwone na skórze to tam gdzie krem nie został „wtarty”.)

Bardzo polecam!

Super ochrona

Krem ochronny Pharmaceris SPF 50+ jest bardzo skutecznym sposobem na zmniejszenie możliwości poparzeń słonecznych nawet w straszny upał.

Opakowanie jest bardzo poręczne i dobrze leży w dłoni. Nie trzeba bardzo mocno naciskać żeby wydobyć produkt. Jest delikatny problem z wydobyciem resztek ale da się to zrobić przy mocniejszym tak jakby wyduszeniu produktu z tubki. Design jest bardzo prosty i wakacyjny.

Formuła bezzapachowa bardzo mi odpowiada. Nie ma problemu z tym że za mocno pachnie, ale z tym że komuś może ten zapach przeszkadzać.

Nakładanie jest bardzo przyjemne. Krem ma gęstą konsystencję dzięki czemu nie spływa ze skóry. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Nie wałkuje się i nie zapycha skóry.

Bardzo dobrze chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych nawet nad wodą gdzie nasza skóra jest szczególnie narażona na uszkodzenia. Krem daje nam 98% ochrony. Jest również wodoodporny więc nie musimy się martwić tym że zmyje nam się na plaży.

W efekcie nie mamy podrażnionej skóry oraz oparzeń nawet w przypadku osób które mają problem z odpalaniem. Wysoka ochrona zapewnia nam komfort użytkowania.

Produkt jest bardzo wydajny. Nawet przy częstym stosowaniu wystarczy na całe lato dla całej rodziny.

W składzie mamy dwutlenek tytanu który minimalizuje powstawanie poparzeń wywoływanych przez słońce oraz masło shea które nawilża i odżywia skórę. Nie zawiera alergenów, barwnikow.

W moim przypadku się sprawdził. Również moja przyjaciółka która ma problem z jasną karnacja i zawsze 'smazy' się na słońcu na czerwono chwali sobie ten produkt.

Innny niż wszystkie polskie kremy z filtrem

Jeśli jest w Twojej aptece - kup go, nie pożałujesz.

Krem szybko się wchłania, nie zapycha, nie pozostawia tłustego filmu na twarzy.
Wielokrotna aplikacja w ciągu dnia nie stanowi dla mnie problemu.
Duża ilość kremu może odkładać się na włosach, ale nie uważam, że to wielki problem.
Krem poleciła mi koleżanka filtromaniaczka. Nie jest tak lekki jak azjatyckie kremy z filtrem czy matujące Vichy, ale nadal jest bardzo dobry. Na pewno kupię ponownie.

Jeśli chodzi o polskie kremy z filtrem - mój faworyt!

Wysoka ochrona przed UVB. Nie wiem jak z PPD, nowy szerokopasmowy krem od Pharmacieris ma faktor ochrony UVA na poziomie PPD30. Ciekawe ile ma recenzowany krem?

Krem dobrze współgra z innymi kremami nawilżającymi. Sam nie nawilża zbyt mocno. Bez zapachu i zbędnych dodatków - to lubię!!!

U mnie się nie sprawdził

Bardzo rzadko zdarza się zdarza, że dosyć wysoko oceniany produkt na Wizażu zawodzi mnie :(

Opakowanie kremu jest klasyczne, lekkie, bezproblemowe - coraz częściej mówi się jednak, że to opakowanie z pompką jest najbardziej bezpieczne i higieniczne.

Konsystencja kremu jest bardzo w porządku, dzięki jej idealnemu wywarzeniu ładnie się rozprowadza, a przy tym nie zużywa się dużo produktu.

Ogromnym pozytywem kremu jest to, że nie uczula i nie podrażnia, nawet jak nałoży się go niebywale blisko oka.

Działanie no właśnie to jest sedno, mając krem na buzi i przebywają 2-3 h na słońcu ( zaaplikowałam zalecaną ilość, nie moczyłam, ani nie byłam spocona) moja twarz była mocno zaczerwieniona, podrażniona - taka sama jak czasem nieumyślnie, kiedy nie użyłam filtra. Przy tak wysokiej ochronie taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Ponadto krem okropnie się zwija, roluje. Nawet bez nakładania kolorówki, w połączeniu z pielęgnacją, kolorówka czy solo, pojawiały się nieestetyczne zrolowane jego fragmenty :(

Krem ma skład zasobny w składniki odżywcze dzięki czemu skóra jest ładnie wypielęgnowana po zmyciu kremu.

Gdybym kupiła krem w internecie, a nie zaufanej aptece pewnie nie wystawiłbym ten recenzji, z obawy przed tym, że trafiłam na felerny może stary, może źle przechowywany, może nawet podrobiony egzemplarz. W tym przypadku, jednak pomimo wyższych cen niż internetowo zdecydowałam się na zakup stacjonarnie, bo zależało mi na pewnej ochronie.

Najlepszy SPF jaki miałam

Mam cerę naczynkową, skłonną do przesuszania. Bardzo silnie reaguję na zmiany temperatury i wystawianie twarzy na słońce. Jestem bardzo zadowolona z kremu, który stosuję regularnie około pół godziny przed wyjściem na dwór.

idealny :)

Bardzo długo szukałam odpowiedniego kremu do twarzy z filtrem, który nie miał by tłustej, zapychającej konsystencji, i który by się ładnie wchłaniał. Krem, które do tej pory próbowałam to kremy typowo do opalania, a ja potrzebowałam czegoś na co dzień. Na szczęście ten jest idealny :) Nie jest tłusty, ładnie się wchłania, chroni przed słońcem i nawilża cerę :)

Bardzo dobry

Używam tego kremu od dawna i jest to taki pewniak na lato - dobrze chroni, da się na niego nałożyć makijaż, nie robi fajerwerków, ale też nigdy nie zawodzi. Nie zapycha i nie świeci się nawet po kilku godzinach. Co jakiś czas zdradzam go z innymi filtrami w poszukiwaniu fajerwerków, ale zawsze pokornie do niego wracam.

Jeden z lepszych

Moja mama dostaje uczulenia od słońca więc potrzebuje dobrych kremów z wysokim filtrem długo szukałam jej odpowiedniego,z powodzeniem mogę polecić ten krem,świetnie chroni przed słońcem.posiada wysoki filtr,szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu a nawet daje uczucie delikatnego nawilżenia,można stosować go pod makijaż bez obaw że zapcha pory,gorąco polecam.

Bubel

Po wielu pozytywnych recenzjach myślałam, że ten krem jest idealny dla mnie. Niestety, nie był. Zupełnie, podkreślam zupełnie nie chronił od słońca! Miałam po nim zawsze czerwoną twarz i wyglądałam okropnie... Wystarczyła chwila, no, może pół godziny i już była spieczona. To samo z dekoltem, cały czerwony. Tak więc zużywałam go w mniej słoneczne dni, a na prawdziwe słońce stosowałam krem Dermedic lub inny.
Jedyny plus, że nie bielił twarzy, choć miał dość ciężką konsystencję.
Nie kupię więcej, nie polecam.

Oh Yeah!

Nie będę oryginalna pisząc że jest to genialny krem:) Cóż więc dodać do tego co zostało napisane.. Podpusuje się pod pochlebnymi opiniami na jego temat wszystkimi konczynami moimi:) Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, genialnie chroni moje białe lico przed szkodliwymi promieniami. Nie opalilam twarzy ani odrobinę spacerując w 30 sto stopniowym upale. Nie tworzy smug, nie bieli, nie roluje się i idealnie współgra z makijażem. Ponadto zauważyłam że moja skóra po jego aplikacji jest przyjemnie miękka i wygładzona. Nie zapycha, a mam do tego tendencje... Nie kosztuje fortuny, a tego typu produkty maja w zwyczaju wysoko się cenić... Osobiście gorąco polecam i żałuję że dopiero w tym roku po niego siegnelam.