Lavera, Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder (Puder mineralny w kompakcie)

Lavera, Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder (Puder mineralny w kompakcie)

Pojemność 6,1 g

Lavera Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder, dzięki starannie wybranym do produkcji minerałom i ekologicznym ekstraktom z ryżu nadaje skórze piękne, matowe wykończenie. Transparentnie i naturalnie kryjący. Idealnie nadaje się do utrwalenia korektora i podkładu. Wysokiej jakości minerały odbijają światło, żeby zredukować widoczność drobnych zmarszczek i odświeżyć optycznie cerę.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Dermatologicznie i oftalmologicznie przetestowany. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Od lekko kryjącego do mocno kryjącego.

extra jakość

Puder kompaktowy lavera 2w1 różni się od standardowych kompaktów: jest bardziej kremowy jeśli chodzi o konsystencję i nie da się go nakładać jako puder wykańczający makijaż.

Ma dośc mocny świeży zapach ulatniający się po aplikacji.

Najlepiej nakładać go załączoną do niego gąbeczką.

Krycie od delikatnego po średnie- na prawdę bardzo miłe zaskoczenie. Spokojnie zakrywa moje naczynka i wszelkie inne zaczerwienienia.

Posiadam kolor porcelanowy ( najjaśniejszy)-tonacja żółta.

Wydawał się dla mnie za ciemny ( jestem wyjatkową bladolica) ale dałam mu szansę...i okazuje się, że po roztarciu ładnie stapia się ze skórą.

Nie matuje na długo.

Nie wysusza skóry, wręcz pielegnuje.

Idealny podkład na zimę i jesień.

Świetne opakowanie, estetyczne i poręczne. Łatwo się je otwiera; posiada lusterko. Mocne zamknięcie nie ma szans, żeby puder otworzył nam się w torebce.

Świetny naturalny produkt.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zdecydowanie tak

Bardzo dobry puder, matowi cerę na długo, doskonały do wykończenia makijażu nie podrażnia, pięknie pachnie ma bardzo eleganckie opakowanie z lustereczkiem co pozwala na szybkie przypudrowanie noska w ciągu dnia, dołączona jest również gąbeczka.

kilka małych ale

Udało mi się go kupić po okazyjnej cenie, bo aż za 25 zł, spora więc przecena. Generalnie-jak wszystkie naturalne kosmetyki-początkowo mnie uczulił. Jednak po kilku użyciach moja cera się przyzwyczaiła i jest zdecydowanie lepsza po używaniu naturalnych kosmetyków.

Lubię za:
-zapach
-matowy efekt
-wydajność
-bardzo dobre opakowanie
-konsystencja (o ile tak mogę to nazwać)

Nie lubię za:
-cenę (bez takiej obniżki nie kupiłabym go.)
-początkowe uczulenie
-efekt matowej skóry nie utrzymuje się zbyt długo, dlatego puder obowiązkowo w torebce