Lavera, Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder (Puder mineralny w kompakcie)

Lavera, Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder (Puder mineralny w kompakcie)

Pojemność 6,1 g

Lavera Trend Sensitiv, Mineral Compact Powder, dzięki starannie wybranym do produkcji minerałom i ekologicznym ekstraktom z ryżu nadaje skórze piękne, matowe wykończenie. Transparentnie i naturalnie kryjący. Idealnie nadaje się do utrwalenia korektora i podkładu. Wysokiej jakości minerały odbijają światło, żeby zredukować widoczność drobnych zmarszczek i odświeżyć optycznie cerę.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Dermatologicznie i oftalmologicznie przetestowany. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Od lekko kryjącego do mocno kryjącego.

mieszana, normalna, sucha
matujące, rozświetlające, utrwalające
bez parabenów
mineralny, prasowany
Krycie
mocne

extra jakość

Puder kompaktowy lavera 2w1 różni się od standardowych kompaktów: jest bardziej kremowy jeśli chodzi o konsystencję i nie da się go nakładać jako puder wykańczający makijaż.

Ma dośc mocny świeży zapach ulatniający się po aplikacji.

Najlepiej nakładać go załączoną do niego gąbeczką.

Krycie od delikatnego po średnie- na prawdę bardzo miłe zaskoczenie. Spokojnie zakrywa moje naczynka i wszelkie inne zaczerwienienia.

Posiadam kolor porcelanowy ( najjaśniejszy)-tonacja żółta.

Wydawał się dla mnie za ciemny ( jestem wyjatkową bladolica) ale dałam mu szansę...i okazuje się, że po roztarciu ładnie stapia się ze skórą.

Nie matuje na długo.

Nie wysusza skóry, wręcz pielegnuje.

Idealny podkład na zimę i jesień.

Świetne opakowanie, estetyczne i poręczne. Łatwo się je otwiera; posiada lusterko. Mocne zamknięcie nie ma szans, żeby puder otworzył nam się w torebce.

Świetny naturalny produkt.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zdecydowanie tak

Bardzo dobry puder, matowi cerę na długo, doskonały do wykończenia makijażu nie podrażnia, pięknie pachnie ma bardzo eleganckie opakowanie z lustereczkiem co pozwala na szybkie przypudrowanie noska w ciągu dnia, dołączona jest również gąbeczka.

kilka małych ale

Udało mi się go kupić po okazyjnej cenie, bo aż za 25 zł, spora więc przecena. Generalnie-jak wszystkie naturalne kosmetyki-początkowo mnie uczulił. Jednak po kilku użyciach moja cera się przyzwyczaiła i jest zdecydowanie lepsza po używaniu naturalnych kosmetyków.

Lubię za:
-zapach
-matowy efekt
-wydajność
-bardzo dobre opakowanie
-konsystencja (o ile tak mogę to nazwać)

Nie lubię za:
-cenę (bez takiej obniżki nie kupiłabym go.)
-początkowe uczulenie
-efekt matowej skóry nie utrzymuje się zbyt długo, dlatego puder obowiązkowo w torebce