GlamGlow, Super - Mud Clearing Treatment (Maska na problemy skóry z kompleksem 6 kwasów)

Zobacz oferty

allegro
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Najbardziej zaawansowana naukowo formuła oczyszczająca na świecie. Opracowana klinicznie przez lekarzy dermatologów, aby pomagać zwalczać wszystkie ogólnie znane problemy skóry.
Nowy ACNECIDIC-6TM 4,4%, pierwsze połączenie 6 kwasów AHA&BH: przyspieszenie efektów.
Nowy PORE-MATRIX z aktywowanym X-węglem i Nową glinką K17: głębokie oczyszczenie i opróżnienie porów oraz efekt zmniejszenia ich widoczności.
BIO-LIFE-CELL-SCIENCE wykorzystuje naturalne, kompleksowe właściwości roślin do zaawansowanej pielęgnacji skóry.
Nowa technologia uwalniania składników, zgłoszona do patentu TEAOXI z prawdziwymi liśćmi eukaliptusa: skóra staje się promienna.
Rezultaty:
- ACNECIDIC-6: zrównoważone PH,
- kwas glikolowy pomaga zredukować foto-uszkodzenia skóry i poprawia jej teksturę,
- kwas salicylowy: pomaga odblokować i zmniejszyć pory,
- kwas mlekowy: wspomaga pigmentację i nawilżenie, stymuluje i zwiększa produkcję kolagenu,
- kwas migdałowy: redukuj cienkie linie i zmarszczki, opóźnia starzenie, zwiększa elastyczność skóry,
- kwas pirogronowy: pomaga w zabliźnianiu i rozjaśnia skórę,
- kwas azelainowy: pomaga zwalczać bakterie mieszków włosowych oraz wypryski,
- TEAOXI: dostarcza świeży, naturalny eukaliptol, olej linalowy oraz silne flawonoidy,
- aktywowany Y X-węgiel: ekstremalna absorpcja oczyszczająca z sebum, bakterii i toksyn,
- K17 glinka: 17 etapowy proces usuwający sebum, bakterie i toksyny poprzez kapsulację,
- korzeń lukrecji: pomaga redukować i regulować problemy skórne,
- mięta: pomaga kontrolować bakterie i zmniejszać podrażnienia,
- liść eukaliptusa: pomaga zwalczać skutki nadmiaru toksyn w skórze,
- aloes, rumianek, ogórek, nagietek, bluszcz: pomagają koić, łagodzić i goić.

cena nie adekwatna do produktu

Nie ma co ukrywać, produkty Glamglow wyglądają pieknie i atrakcyjnie dla oczu, idealnie się sprawdzą na prezent ale... sama dla siebie bym nie kupiła drugi raz tej maski.
Cena za 50 ml to ponad 200 zł w Sephorze, ewentualnie mozna liczyć na jakieś promocje. Czy maska cos robi? tak, oczyszcza, ale nie jest to spektakularne działanie. Zawiera 6 kwasów które na dłuższą metę powinny dzialać rozjaśniająco, delikatnie złuszczająco oraz powinny redukować zaskórniki zamknięte - czyli to wszystko z czym boryka się cena problematyczna, mieszana czy tłusta.
Moim zdaniem efekt nie jest adekwatny do ceny. Lepszym wyjściem jest zastosowanie produktów zawierających same kwasy a tę maseczkę zostawiłabym na uzupełnienie pielęgnacji.

Bardziej treatment niż maska

Dostałam próbkę tego specyfiku w małej tubeczce i w zasadzie uważam, że w takim opakowaniu powinna być sprzedawana (oczywiście za cenę podzieloną na 10).
Maska jest bardzo intensywna. Za pierwszym razem nałożyłam ją na całą twarz i jeszcze szybciej zmyłam, bo zaczęłam czuć pieczenie. Po tym incydencie używam jej razem z chłopakiem tylko i wyłącznie punktowo, gdy coś nam wyskoczy na twarzy. Działanie jest super, wszystko znika po paru dniach. Natomiast myślę, że podobne działanie mają inne preparaty za dużo niższą cenę.

Działanie TAK ale cena oj stanowczo NIE

Zużyłam 2 opakowania pełnowymiarowe i kilka miniaturek. Maska jest szalenie skuteczna. Glinkowa, konkretna, do tego trochę dodatków, kwasy. Oczyszcza mocno. Widać to gołym okiem. Moja skóra jest po niej zaczerwieniona. Jest na tyle dobra że może nam się wydawać że nie można bez niej się obejść.
Niestety relacja ceny do ilości tej maski to jest po prostu jakiś dramat, maska jest nieprzyzwoicie no koszmarnie wręcz droga oraz mało wydajna. No bo ile można zrobić maseczek z pojemności 34 ml? Przeciętna maseczka w saszetce ma około 7 ml produktu. Ja nie lubię kłaść maseczki glinkowej przezroczyście. No serio to chyba przesada jest, no są jakieś granice. Jak można tak zdzierać za maseczkę do twarzy? Czy ona jest ze złotem? Aktualnie chyba zwiększono pojemnoś" do 50 ml ale i tak uważam że to jest niedużo, gdyż nie jest to Krem a maseczka, którą się że skóry zmywa.

Moja wewnętrzna Cebulka założyła zatem na tą maseczkę strajk. Nie będę już jej kupować. Nie dam sobie robić wody z mózgu a raczej z portfela. Za 200 zł mogę kupić potężny zapas maseczek drogeryjnych na minimum 4 miesiące ewentualnie 2 lub 3 opakowania innych marek z wyższej półki o dwukrotnie większej pojemności. A moja buzia, czy ucierpiała, na tym? Absolutnie nie.

Dla nas bomba

Dla nas - bo dla mnie i dla mojego chłopaka. On nie znosi kosmetyków, kremów ani innych tego typu produktów ale czasami zmuszam go do przetestowania ze mną niektórych i ten jest jedynym, który nawet jemu się spodobał i rzeczywiście używa :) Ale do rzeczy - uważam, że produkt jest super, ładne opakowanie, łatwe w aplikacji no i rzeczywiście efekt bombowy - skóra jest po masce tak wygładzona, jak po żadnej innej. Ja nakładam na całą twarz, najlepszy efekt jeśli chodzi o zaskórniki widać oczywiście na nosie, a cała reszta jest po prostu całkowicie oczyszczona i podoba mi się to, że po niej skóra tak fajnie „wchłania” inne kosmetyki tj. kremy, serum itd. Przy pierwszym razie piecze i skóra jest czerwona (na drugi dzień rano już nie) ale po kolejnych użyciach już tego tak nie odczuwam i dla mnie nie jest to minus.

Średnia

Maskę zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opini oraz chęci przetestowania czegos droższego i sprawdzenia czy cena przekłada sie faktycznie na działanie. Hmm... odpowiedz brzmi: niekoniecznie.
Samo pudełko budzi watpliwosci, niby ogromne, a w środku... tylko 30 ml.
Konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka. Jest ok. Kolor ciemno szary, zapach jakby apteczny. Zaraz po nałożeniu maseczki odczuwalne jest mrowanie/chłodzenie. Szybko wysycha jak na maski z glinką przystało, trzeba wspomagać sie co jakis czas spryskiwaczem aby nie dopuścić do wyschnięcia glinki ponieważ traci swoje wartości.
Po zmyciu twarz jest zaczerwieniona, zmatowienia i lekko oczyszczona. Nie zauważyłam spektakularnych efektów.
Cena nieadekwatna do działania.

zaskoczenie

Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem tego produktu - z jednej strony zachwyt w mediach społecznościowych, a z drugiej mój wrodzony sceptycyzm :). Żeby sprawiedliwości stało się zadość zamówiłam mały słoiczek do wypróbowania.
Maska ma postać dość płynnego błotka, o dość mocnym (dla mnie ziołowym) zapachu.Zamknięta jest w słoiczku, co wiadomo - stanowi problem przy aplikacji. Zastyga po około 10-15 minutach przy nałożeniu cienkiej warstwy. Ponieważ konsystencja jest dość lejąca, trzeba się przyłożyć, żeby zaaplikować równomierną warstwę maseczki.
Zaskoczyła mnie siła działania - przy nałożeniu na skórę nosa i policzków odczuwam dość silne pieczenie - na tyle, że po kilku minutach musiałam zmyć maskę. Przy kolejnym podejściu, byłam już mądrzejsza, nałożyłam ją tylko na nos, na 10 minut. No i cóż - efekt jest spektakularny, pory są jakby wymyte - czyściutkie, może nie zmniejszone ale skóra aż skrzypi - jest czyściutka. Dla mnie działanie miejscowe jak najbardziej, jednakże mam zbyt wrażliwą skórę by aplikować ją na całą buzię. Wydaję mi się, że na rynku znajdzie się tańszy odpowiednik, gdyż cena jest wysoka. Używam okazjonalnie, gdy chce zobaczyć efekt "wow" na problematycznej strefie swojej buzi.

Średnia

Maskę zakupiłam pod wpływem ochów i achów wylewających się na IG. Czas dołączyć ją do listy kosmetyków, które moim zdaniem nie zasługują na tak liczne zachwyty. Ale od początku. Mam wersje 100g czyli produkt opakowany w tubę. Jest to jego zaleta bo mogę produkt wyciskać na pędzel i nakładać go na skórę bez konieczności grzebania paluchem w słoiku. Jeśli chodzi o konsystencje to jest jakiś dramat - maska jest płynna, a w jej środku pływają jakieś farfocle ( kawałki błota?) przez co aplikacja staje się średnio przyjemna, a zmywanie to mordęga. Te farfocle zasychają tak ze się przyklejają do skóry i ciężko się jest ich pozbyć.
A jeśli chodzi o efekty ? Maska w moim przypadku zmniejsza pory i delikatnie oczyszcza skore. Efekt jest ok ale nie za ta cenę i nie za ta mordęgę przy aplikacji/zmywaniu. Maseczka napewno nie nawilża skóry i nie pomaga w drobnych uszkodzeniach wręcz przeciwnie, wysusza a i czasami przy nałożeniu jak skora jest trochę sucha piecze niesamowicie. Nie uważam tez żeby poprawiała koloryt skóry czy działała coś ze zmarszczkami. Myśle że opis jest mocno nad wyraz. Uważam ze w tej cenie można mieć fajniejsze i lepiej działające produkty.

Koooocham, cudowne oczyszczenie

Maska jest cudowna, ma super skład, idealnie oczyszcza cerę, świetna na strefę T, skuteczna, wygładza, zwęża pory, dogłębnie i skutecznie oczyszcza. Moje sos dla cery, cena tylko trochę wysoka ale poluję na promocjach lub kupuję małe opakowania.

Idealna przed wyjściem

GlamGlow to jedna z nielicznych maseczek, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że czasami warto ich użyć.
Duży plus za opakowanie - w moim przypadku była to mała tubka, więc sama aplikacja produktu była absolutnie banalna.
Po wyciśnięciu "szarej ciemnej masy", którą kładziemy na twarz, momentalnie zasycha - podobnie jak beton :) Jest to czas ok. 5 min i wtedy spokojnie można ją zmyć, ale dla pewności kolejne 5 min trzymania maski nie zaszkodzi.

Jaki efekt?
Wow. W moim przypadku z cerą wymagającą - suchą, wrażliwą, szarą i gdzieniegdzie podrażnioną produkt spisał się całkiem nieźle. Skóra wygląda promienniej i zdrowiej przy czym wszelkie zaskórniaki i podrażnienia wydają się mniej widoczne, a niektóre nawet całkowicie znikają.
Uważam, że jest to ciekawy produkt i jeden z naprawdę nielicznych, który po jednorazowym użyciu daje niesamowite efekty. Warto też wspomnieć, że jest wydajny. 30 ml to naprawdę malutko, a mimo to wystarczy nawet na 15 użyć, biorąc pod uwagę, że nie zawsze trzeba nakładać na całą twarz, ale np. na sam nos i brodę.

Ale coś za coś. Efekt jest widoczny od razu, bo działanie jest naprawdę silne.
W przypadku mojej cery stosowanie takiej maseczki musi być ograniczone do absolutnego minimum - najwyżej raz na tydzień. Oprócz tego zaraz po nałożeniu może lekko szczypać i piec przez działanie kwasów i innych substancji w składzie. Też sprawia wrażenie lekko przesuszonej, ale jest to maska oczyszczająca więc raczej takie działanie można usprawiedliwić. Po posmarowaniu kremem problem znika i cera jest jeszcze bardziej promienna.
Ostatnim minusem jest cena. Nawet za taki efekt jest zbyt wysoka.

Średnia

Moim zdaniem to najgorsza maska GlamGlow. Najsilniej działa, to fakt, ale jednocześnie podrażnia cerę. Rozumiem, że mamy do czynienia z działaniem kwasów, ale nijak się to ma do wspaniałego wpływu na cerę. Korzystałam z małego opakowanie, które starczyło mi na kilka miesięcy. Maski używałam raz w tygodniu i na początku widziałam efekty typu lekkie oczyszczenie cery czy delikatne wygładzenie. Nie mam problemów z rozszerzonymi porami, więc żadnego zwężenia również nie zauważyłam. Maska całkiem dobrze sprawdza się do "wyciągania" podskórnych wyprysków, jeśli nałożymy ją punktowo.
Nie wrócę do niej, bo za tę cenę nie jest to żadna rewelacja.

Świetna Maseczka

Maseczke glamglow pierwszy raz użyłam kilka miesięcy temu kiedy to otrzymałam jej próbkę w drogerii. Maseczke nakłada na dokładnie oczyszczona twarz, po zrobieniu dokładnego peeling, jest to maseczka do cery mieszanej oraz tłustej, na pewno nie jest przeznaczona do cery wrażliwej co jest zawarte na opakowaniu.
Maseczka ma miętowy zapach, szybko zasycha i mocno ściąga cerę. Po ok 2pminutach maseczke zmywa letnia woda, a moja cera jest wyraźnie odświeżona, skóra jest napięta i oczyszczone, efekt ten (w moim przypadku) utrzymuje się około 3dni, jaki że cera jest bardzo mocno ściągnięte po jej życiu nakłada maseczke głęboko nawilżająca lub stosuje serum nawilżające. Bardzo lubię tą maseczke zuzylam 2 7ml próbki i zakupiłam 34gramowe opakowanie. Żeby maseczka była wydajna zalecam nakładanie jej pędzelkiem do maseczki a nie palcami. Cena maseczki jest wysoka ale warto szukać promocji.

Używa produktu od: próbka

Działać działa

Lubię tę maseczkę, bo faktycznie oczyszcza skórę i sprawia, że jest przyjemnie czysta w dotyku. Jednak nie wyciąga głębokich zaskórników czy nawet nie zmienia ich w lepiej wyglądające, bo zamykając pory zamyka też brudny środek. Jednak faktycznie poprawia wygląd aktywnych na skórze pryszczy. Z tym, że daję ją punktowo na krostkę np. na noc i rano widzę poprawę. Jednak plastry na pryszcze działają szybciej. Ogólnie naprawdę jestem zadowolona z tej maski, ale nie działa cudów. Za to jest szalenie wydajna i wystarczy jej mała ilość, aby pokryć strefę T.