Resibo, Instant Beauty Mask (Błyskawiczna maseczka upiększająca)

Resibo, Instant Beauty Mask (Błyskawiczna maseczka upiększająca)

Instant Beauty Mask daje natychmiastowy, a co najważniejsze – długotrwały efekt ujędrniający i wypełniający, a jednocześnie w widoczny sposób zmniejsza zmarszczki. Skóra od razu odzyskuje zdrowy koloryt i blask, staje się promienna i wygląda wyraźnie młodziej. Ponadto maska działa silnie przeciwstarzeniowo i regenerująco. Bardzo mocno nawilża i odżywia skórę. Równocześnie chroni przed utratą wody.

Wspaniałą <3

Maskę kupiłam za namową wizażanek - skuszona dobrymi opiniami. Od jakiegoś czasu szukałam dobrej maski wygładzającej, liftującej - ciężko... Większość "przygłaskiwała skórę" albo ją zapychała. Maska Resibo to strzał w 10! Pomimo niemałej ceny - WARTO. Bardzo wydajna ( konsystencja dość gęsta, bogata, żółta), naprawdę niewiele jej zużywamy. Efekty zauważalne już po 1 zabiegu i są to efekty długotrwałe; zdecydowanie lepsze od niektórych zabiegów gabinetowych. Skóra jest gładka jak alabaster. Mój niewątpliwy, niekwestionowany hit ostatnich lat.

Świetna

Maskę kupiłam zachęcona opiniami internautek. I pomimo wysokiej ceny nie żałuję zakupy, ponieważ okazała się super. Twarz po niej wygląda poprostu świetnie, napięta, rozjaśniona, taka promienna. Konsystencja dla mnie w sam raz, bardzo dobrze się ją nakłada. Ładny zapach maseczki to kolejny plus.
Opakowanie jest funkcjonalne z fajną szatą graficzną. Polecam

Bardzo fajna

Maskę dostałam do testów od wizaż.pl za co bardzo dziękuję!
Sama czaiłam się na markę Resibo ale ze względu na cenę jakoś zawsze odsuwałam zakupy.
Już po opakowaniu widać, że te produkty są naturalne. Maska ma bardzo dobry, wegański skład. Mimo, że to to produkt 'instant' ja często nakładam ją na całą noc, świetnie się sprawdza w takiej wersji - nawilża i ładnie regeneruje skórę. Bardzo fajnie się nakłada, nie tworzy ciężkiej warstwy na skórze. Jest bardzo wydajna, dzięki treściwej konsystencji. U mnie daje bardzo podobne efekty jak maska z Nacomi ( ta w fioletowej tubce).

Super maska!

Rewelacyjny skład - 97,8% naturalnych składników!
Subtelny zapach, delikatny i bardzo przyjemny. Konsystencja maski jest super, ponieważ doskonale się rozprowadza a zarazem nie spływa.
Widocznie odświeżona i oczyszczona skóra - już po jednym zastosowaniu!
Jest to naprawdę bardzo dobry naturalny produkt.
Cena jest dość wysoka ale wole w swojej kosmetyczce mieć jedną dobra maskę niż 8 średnich.

Ulubiona maska

Pierwsze wrażenie-
wygodne opakowanie,
przyjemna formuła i aplikacja.
Co więcej- boski zapach!
Skóra po użyciu jest miękka i nawilżona-
wszystkie obietnice producenta zostały spełnione.
Często maski szczypią mnie w oczy lub ciężko jest mi je zmyć- z tym produktem nie ma takiego problemu. Naprawdę polecam!

Super!

Maske marki resibo dostałam w ramach testow na wizaz.pl a wiec zaczniemy od zewnatrz..
Maska posiada wygodne poreczne opakowanie - tubka. Wygodnie mozna wrzycic do kosmetyczki czy zabrac na wyjazd.
Konsystencja. Jest to mila w dotyku dosyc gesta żółta konsystencja o przyjemnym roslinnym jakby ziolowym zapachu. Nie wysycha na twarzy nie tworzy skorupki jest ciagle gladka i kremowa.

Maske nakladalam po uprzednim dokladnym umyciu twarzy, zrobilam peeling i wtedy zaaplikowalam maske na twarz. 15 min to cenny czas kiedy miedzy przebieraniem synka po kapieli maska mogla podzialac na mojej twarzy.
Efekty?
Szok! Cera po zmyciu maski letnia woda byla tak miekka tak delikatna ze naprawde bylam w szoku. Po dluzszym stosowaniu twarz nabrała zdrowego kolorytu, stala sie promienna zdrowa i nawilzona.

Oligosacharyd z cykorii cos co zadowoli kazda z nas, skladnik ktory poprawia napiecie i jedrnosc skory a takze dziala przeciwstarzeniowo.

Maslo shea itensywnie nawilza i natluszcza skore.

Wyciag z rabarbaru intensywnie nawilza i natluszcza skore zapobiega utracie wody ze skory twarzy.

Jezeli patrzymy na sklad i znamy dzialanie niektórych skladnikow to jest to maska rewelacja!

Efekt WOW

Maseczka jest naprawde rewelacyjna!
Milosc od pierwszego uzycia! Efekt promiennej, wygladzonej, napietej cery zauwazalny juz przy pierwszym uzyciu. Ma fajny, naturalny zapach. Bardzo przyjemnie sie naklada, nic nie szczypie jak to przy wiekszosci maseczek u mnie bywalo. Niestety, przy takiej cenie ilosc produktu nie jest zadowalajaca.

Swietny kosmetyk

Maske otrzymalam od wizaz w ramach testowania. Maska jest w fajnej tubie. Uzywalam ja jako maske 2-3 razy w tygodniu i efekt jest niesamowity! Skora stala sie gladka i sprezysta przyjemna w dotyku. Swietnie nawilzona a takze nabrala blasku. Maskra ma fajna konsystencje kremu lecz nie za gesta i nie za rzadka. Fajny delikatny zapach i kolor maski. Idealnie sie wchlania. Maska ma bardzo dobry naturalny sklad. Opakowanie ladnw czytele i minimalistyczne. Kosmetyki jest 100% weganski. Niestestowany na zwiwrzetach

Dobra maska

Maseczke otrzymalam od Wizaż do testowania. Ładnie pachnie, swietnie sie spisuje na mojej mieszanej cerze. Skóra po urzyciu robi sie gladka i sprezysta. Maska fobrze nawilza. Juz niewielka ilosc daje porzadany efekt przez co produkt jest bardzo wydajny. Cirkawe opakowanie. Polecam ten produkt

fantastyczna

Na moje potrzeby skórne ta maska jest strzałem w dziesiątkę! Uzależniona od niej jestem już, zastanawia mnie tylko czy zbyt częste stosowanie nie zaszkodzi skórze? Jakbym mogła, to nakładałabym ją codziennie! Rezultaty bardzo mnie satysfakcjonują!
Moja skóra jest wrażliwa/sucha z tendencją do bycia normalną. Moja rutyna pielęgnacyjna opiera się na szeroko pojętym nawilżaniu. Ta maska idealnie komponuje się z pozostałymi kosmetykami, z których korzystam. Jest treściwa, przyjemnie pachnie - zapach nie jest intensywny; bardzo wydajna, na pokrycie całej twarzy nie potrzeba dużej ilości. Na pewno upłynie kilka miesięcy zanim ją skończę.. w międzyczasie już planuję zakup kolejnej. Łatwo się nakłada i łatwo spłukuje. Pozostawia skórę przyjemną w dotyku, wygładzoną, rozświetloną, aż miło spojrzeć w lustro. Będę polecać swoim znajomym.

Super

Maskę otrzymałam do testowania razem z kremem od Wizaz.pl Podobnie jak krem, zamknięta jest w tubie. Opakowanie minimalistyczne. W wypadku maski nie jest to opakowanie z pompką a odkręcana tubka. Kolor produktu jest również żółty, z niestety podobnym zapachem (chociaż zapach świadczy tu o naturalnym składzie więc raczej na plus). Maskę trzymałam na buzi przez 30 min po czym zmyłam ciepłą wodą. Zmywa się dosyć opornie. Buzia natomiast była po jej zastosowaniu ładnie nawilżona, napięta (ale nie ściągnięta). Wreszcie pozbyłam się uczucia przesuszenia, które towarzyszy mi przez cały okres zimowy. Twarz jest rozświetlona taka "wypoczęta". Polecam

Jak ona pięknie nawilża

Maskę wraz z kremem otrzymałam do testowania. Oba produkty stosuję na zmianę, czyli maskę średnio 2 x w tygodniu, a krem również na noc w dni, w które nie nakładam maski.
Na samym początku muszę zaznaczyć, że nie jest to maska w typie tych, które do tej pory stosowałam. Tamte były delikatnymi maseczkami, o równie delikatnej, szybko wchłaniającej się konsystencji i niestety nawilżały również tylko na wierzchu, nie wnikały w głąb skóry.

Maska zamknięta jest w wygodnej tubce, małej, poręcznej o pięknej szacie graficznej.
Jest to produkt szalenie wydajny, zwłaszcza że nie nakładamy jej codziennie. Spokojnie będę miała ją do lata, a w tym okresie najbardziej potrzebuję takich szybkich nawilżaczy. Z kremu również jestem bardzo zadowolona, ale ta maska jeszcze bardziej nawilża skórę, pozostawia ją przyjemnie miękką i aksamitną w dotyku.

Konsystencja jest bardzo treściwa, maska jest gęsta, ale nie ma nic wspólnego z toporną w rozsmarowywaniu pastą. Jest trochę jak masło, ale bez tej tłustej powłoki.

Zapach delikatny, ale cudownie otulający, przypomina trochę masło shea. Krem ma wyczuwalne cynamonowe nuty, a tutaj mamy do czynienia z czymś zupełnie innym, ale dla mojego nosa bardzo przyjemnym.

Maska o treściwej, gęstej konsystencji, ale nie zapycha, nie powoduje wysypu niedoskonałości. Na początku widać ją na twarzy, ale po kilku minutach wsiąka w skórę. Jest oczywiście dalej wyczuwalna na skórze, ale jest to przyjemne uczucie, nie taki jak przy użyciu bardzo tłustego kremu.
Uwielbiam maski, które można stosować zamiast kremu i nie trzeba ich zmywać.
Po 2 tygodniach stosowania ciężko ocenić właściwości redukcji zmarszczek, ale wiem, że na dobrze nawilżonej, odżywionej skórze, zmarszczki pojawią się znacznie później niż to w przypadku szarych, przesuszonych i odwodnionych cer.
Cieszę się, że otrzymałam ją do testowania, bo pewnie ze względu na cenę, bym ją sobie odpuściła, a zrobiłabym duży błąd, bo nic innego tak nie odżywiłoby i nie nawilżyłoby mojej skóry.