Redken, All Soft, Shampoo (Szampon wygładzający do włosów suchych i łamliwych)

Redken, All Soft, Shampoo (Szampon wygładzający do włosów suchych i łamliwych)

Pojemność 1 000 ml

Szampon wygładzający do włosów suchych i łamliwych.
Zaawansowana formuła wygładzająca przekształca teksturę suchych i łamliwych włosów, nadając im intensywną miękkość, odbudowę i siłę. Szampon zwiększa łatwość układania włosów, przywraca blask i wrażenie płynności ruchu fryzury.

Redken all soft

Mam włosy farbowane jasny blond, farbuję je już od kilku lat przez co stały się suche i łamliwe, szampon sprawił że włosy sa grubsze, miękkie, ładnie pachna,
używam wraz z odżywka tej serii, moje włosy w końcu zaczęły błyszczeć i wygladaja zdrowiej, Polecam

Super

Naprawde fajny szampon, nie podrażnia skóry głowy, pieknie pachnie, włosy są mile w dotyku po użyciu. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
(Wlosy wysokoporowate, rozjasniane)

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny szampon dla suchych i zniszczonych włosów. Dobrze oczyszcza, nawilża i poprawia ich wygląd.

Miałam okazję przetestować kilka próbek tego szamponu. Nigdy wcześniej nie słyszałam o Redken, a jest to marka profesjonalna i... droga. Tych kosmetyków nie kupimy w zwykłej drogerii, trzeba poszperać w Internecie lub udać się do Douglasa. Moje włosy są bardzo wymagające: cienkie, zniszczone, farbowane na blond. Często się plączą, a wiele szamponów je dodatkowi matowi i wysusza. Redken w moim przypadku spisał się świetnie.

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych, czyli idealny dla mnie. Skład nie jest wzorowy i nie zachwyci fanek włosingu, ale moje włosy akurat potrzebują oblepiaczy w postaci silikonów, inaczej nie da się ich rozczesać...

Bardzo przyjemnie testowało mi się ten szampon. Redken All Soft jest przezroczysty, ma lejącą konsystencję i intensywny, ziołowy zapach, którego na szczęście nie czuć po umyciu. ;-) Szampon bardzo dobrze myje włosy z brudu, mocnego lakieru czy dużej ilości suchego szamponu. Przy jednoczesnym dobrym oczyszczaniu, regeneruje i nawilża suche, zniszczone włosy. Po umyciu są podatne na stworzenie fryzury, sypkie, ładnie się błyszczą, a przy tym mam wrażenie, że dodaje im lekkiej objętości. Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu i na pewno do niego wrócę.

niezły, ale bez zachwytu

Szampon jest...poprawny. Dość gęsty, dobrze się pieni, ale nie jest to najwydajniejszy szampon jaki miałam w życiu. Dobrze oczyszcza włosy, pachnie słodko, jakby waniliowo. Włosy po myciu nie są ani splątane, wysuszone, ale nie czuć też na nich nawilżenia, jak po naprawdę dobrych szamponach do zniszczonych włosów. Koniecznie wymagają uzycia odżywki. Widzę zachwyty w pozostałych recenzjach, natomiast na moich, dłogich za łopatki, kręconych włosach sprawdził się, ale bez szału.
Używany po każdym myciu może trochę przyspieszać przetłuszczanie. Myślę, że po zuzyciu butelki już do niego nie wrócę.

cud

Najlepszy szampon dla włosów suchych, łamliwych, puszących się.
Używam go codziennie. Nawilża, wygładza, nie obciąża, nie zwiększa przetłuszczania, nie przyspiesza blaknięcia koloru na farbowanych włosach. Efekty są natychmiastowe.

Nie używam produktów do stylizacji włosów, więc nie wiem jak radzi sobie z ich zmywaniem.

Jedyny minus to ciężki zapach.

Najlepszy szampon

Używam tego szamponu na zmianę z innymi. Ale zawsze wracam do niego. Świetnie myje włosy, nie obciąża, nawilża, wygładza, pięknie pachnie. Cudo. Odżywka z tej samej serii jest też świetna. Pomimo mocno zniszczonych włosów, jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam do każdego rodzaju włosów.

Mój jedyny szampon

Używam tego szamponu, plus odzywki i maski All Soft od 5 lat, jeśli nie dłużej. Włosy naturalnie mysio-szare, farbowane pasemkami na skandynawski blond od ponad 20 lat, obecnie ścięte na LOB. Włosy średnio porowate, jednak katowane rozjaśnianiem średnio co 2-3 miesiące, plus purpura co jakiś czas między sesjami, więc super zdrowe nie są. Uzywałam różnych szamponów z mniejszym lub większym działaniem na kondycję włosa, ale przy tej linii zaparkowałam na dobre, bo przy regularnym użyciu włosy wyglądają zdrowo, rozczesują się bez problemów, są miękkie, lśniące i nawilżone i ogólnie takie care free. Do tego maska raz w tygodniu (opiszę w innej recenzji, bo niedawno zmienili formułę) i jest spokój z włosami. W miedzyczasie na chwilę z ciekawości przeskoczyłam na Blonde Glam i też było pięknie, ale tęskniłam za konsystencją i efektem All Soft. Szampon ma przyjemną, lekko kremową konsystencję, jest niesamowicie wydajny i pieni się miękką, aksamitną pianą. Zmiękcza włosy już podczas mycia do tego stopnia, że nadmiaru piany używam w tym samym rzucie jako pianki do golenia. Myje dokładnie i ładnie się spłukuje. Pachnie przyjemnie, nie za mocno. Nie puszy włosów, a w zestawie z odżywką bardzo dobrze działa również na wygląd koncówek. Zarówno szampon i odzywka lekko obciążają włosy, ale tylko na tyle, żeby nie było fryzu. Przyklapu nie robią. Nie elektryzuje, plus daje włosom wystarczajaco poslizgu, że rano po wstaniu nie ma kołtuna na głowie - sprawdzone równiez na wcześniejszych włosach długich do pasa. Dla informacji, zarówno szampon, jak i odżywka zawieraja SLS, maska nie. Dzięki tej serii bardzo rzadko używam prostownicy czy jakiejkolwiek stylizacji - jeśli Twoje włosy mają jak moje skłonności do lekkiego falowania po zmoczeniu, to można po umyciu i spłukaniu odzywki nie robic z nimi nic, az wyschną, a suche tylko lekko wytrzepać i zbałaganic i jest efekt bardzo fajnego beach hair, z połyskiem i bez puchu. Pokazała mi to moja fryzjerka, super sprawa. Często tak robię, że wychodzę z mokrym włosem i jedynie co jakis czas lekko przetrzepię kiedy schną, dla dodania objętości. Kupuję w butelkach litrowych i pompki, wychodzi taniej. Co ciekawe, nie traci efektu po latach używania, włos jest ciągle ok. Może nie każdemu przypasuje, ale warto spróbować - mnie pasuje tak, że nie tęsknię za testowaniem innych szamponów.

ZŁOTO DLA WŁOSÓW!

Moje odkrycie! Kupiłam całą serię All Soft, szampon, maskę i olejek. Już podczas aplikacji szamponu, wiedziałam, że będzie to coś dobrego. Wystarczy naprawdę niewielka ilość szamponu by dokładnie oczyścić i odżywić nasze włosy. Zostawiłam szampon na włosach na 3 minuty a potem zastosowałam maskę, Następnie kropla olejku i zwykłe suszenie. Zadnego szczegolnego modelowania. Włosy mam niesamowicie miękkie, odżywione, blyszcza się jak diament i mają cudowny zapach! Są wygładzone, ale nie "przylizane". A dodam, że mam farobowane i zniszczone włosy. W 100% polecam !

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej butelki 300ml