Syoss, Repair Shampoo Wakame Algae (Regenerujący szampon z algami wakame)

Syoss, Repair Shampoo Wakame Algae (Regenerujący szampon z algami wakame)

Inspirowany Japonią szampon do włosów Syoss Repair z algami wakame do włosów zniszczonych i suchych.

Nasze zaawansowane formuły są stworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.

Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowe włosy.
Głęboko odbudowuje istniejące zniszczenia oraz pomaga zapobiegać przyszłym uszkodzeniom
Wzmacnia włosy, zmniejszając ich łamliwość nawet o 90%*
90% składników pochodzenia naturalnego
Produkt wegański
Butelka wykonana w 98% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

* w połączeniu z odżywką SYOSS REPAIR

Włosy jak z salonu fryzjerskiego

Ten szampon przemyca odrobinę luksusu do domowego zacisza :) Pięknie pachnie. Doskonale się prezentuje. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Włosy są nawilżone, miękkie i lśniące. Czego chcieć więcej ?

Dobry szampon

Produkt otrzymałam w ramach testu i kolejny raz nie zawiodłam się na produktach marki Syoss❤️
Szampon ma bardzo ładne, czarne, profesjonalnie wyglądające opakowanie. Komfort użytkowania jest naprawdę dobry.
Duża pojemność i duża wydajność to moje ulubione połączenie.
Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy. Nie obciąża, a włosy już po pierwszym użyciu są bardziej miękkie i lśniące.
Nie zauważyłam jednak odbudowy, a to właśnie takie zadanie mają składniki zawarte w nim.
Zapach jest bardzo ładny. Po użyciu go czuję się jak po myciu w salonie fryzjerskim☺️
Nie spowodował łupieżu ani nie podrażnił mojej delikatnej skóry głowy.

Dobry szampon

Dziękuję za możliwość przetestowania szamponu, do tej pory jakoś nie miałam okazji używać żadnego szamponu marki Syoss.
Moje włosy ostatnio były w gorszej formie, od kilku tygodni pielęgnuję je od zewnątrz i wewnątrz, odstawiłam prostownicę i powoli widzę efekty.
Ten szampon jest bardzo fajnym uzupełnieniem pielęgnacji. Ma perłową konsystencję, bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość, żeby umyć włosy. Myję zgodnie z wytycznymi, które były na filmiku Syoss, tylko głowę, a na włosy rozprowadzam pianę. Zapach tego szamponu jest nieziemski, świeży, długo utrzymuje się na włosach i w łazience. I teraz najważniejsze- po wysuszeniu włosy są miękkie i błyszczące, gładkie. Pod koniec dnia są trochę już oklapnięte ale akurat codziennie myję głowę i wolę w szamponach efekt wygładzenia, nie znoszę jak się puszą.
Szampon znajduję się w eleganckiej, "fryzjerskiej" butelce, pojemność jest duża, jest bardzo wydajny.
Super sprawdza się używany na zmianę z szamponem do włosów farbowanych. W soboty robię sobie spa dla włosów- robię peeling głowy, myję głowę tym szamponem i nakładam maskę, włosy są odżywione i błyszczące.
Pielęgnacja włosów jest procesem złożonym, wymaga czasu i cierpliwości. Samym szamponem cudów nie zdziałamy ale jest ważnym etapem pielęgnacji. Ten szampon jest naprawdę dobry i chętnie wypróbuję jeszcze inne tej marki. Plusem jest też dostępność i cena. Myję głowę codziennie i nie lubię przepłacać za szampony. Warto spróbować, nie ustępuje niczym droższym produktom.

Mój sposób na zniszczone włosy

Szampon Syoss Repair to mój sposób na zniszczone włosy. Produkt bogaty m.in w aminokwasy, algi wakame doskonale się pieni i nie obciąża włosów. Wystarczy mała ilość produkt na długie włosy, szampon jest bardzo wydajny. Moje włosy są regularnie farbowane, dlatego są suche i zniszczone. Już po kilku myciach, zauważyłam że włosy są bardziej miękkie, a końcówki scalone. Szampon jest produktem wegańskim, a jego opakowanie pochodzi z recyklingu. Największy plus produktu, to dla mnie skład - aż 90% składników są pochodzenia naturalnego.

Dobry szampon

Szampon otrzymałam w ramach testowania produktów. Bardzo dobrze sprawdza się, jeśli potrzebujemy mocnego oczyszczenia skóry głowy raz na jakiś czas, raczej nie jest odpowiedni do codziennego użytkowania. Włosy po umyciu są lekkie, miękkie oraz gładkie. Pozostawia po sobie cudowny zapach.

Fajny szampon

Szampon dostałam do przetestowania. Nie sądziłam, że mnie zaskoczy a jednak. Mam włosy, farbowane przez co są bardzo zniszczone i puszące się. Ten produkt może nie w 100% mnie zadowolił ale sprawił, że moje włosy przestały się aż tak puszyć i nadał im lekkiego blasku. Włosy po użyciu tego produktu były miękkie i pięknie pachnące. W moim przypadku zauważyłam, że włosy się mniej przetłuszczały i dłużej wyglądały świeżo. Myślę, że ten szampon zostanie ze mną na dłużej.

Szampon Syoss Repair

Dziękuję za możliwość testowania szamponu. Być może za dużo oczekiwałam od produktu do mycia włosów. Trudno powiedzieć, że regeneruje on zniszczone włosy. Mogłabym ocenić to po dłuższym stosowaniu w parze z odżywką z tej serii. Po umyciu samym szamponem nie dało się rozczesać włosów, były szorstkie. Po kolejnym myciu zastosowałam odżywkę / innej firmy/ i było już ok. Ogólnie to dobry, wydajny produkt o ładnym zapachu w dobrym opakowaniu.

Mocno oczyszczający szampon

Mam włosy kręcone, ze skłonnością do przesuszania, z rozjaśnionymi końcówkami, więc ich pielęgnacja jest dość dużym wyzwaniem.
Szampon marki Syoss ma ładną, elegancką butelkę, która kojarzy mi się z produktami stosowanymi w salonie fryzjerskim. Zapach również przywodzi na myśl kosmetyk fryzjerski, jest bardzo przyjemny i świeży.
Jeśli chodzi o skład, to szampon zawiera SLS, więc nie używałam go codziennie, a jedynie raz na tydzień w celu mocnego oczyszczenia skóry głowy i włosów. Działanie oczyszczające szamponu jest bardzo dobre, jednak moje włosy średnio go polubiły - po użyciu szamponu były mocniej spuszone niż zwykle i słabiej się kręciły.
Aplikacja szamponu jest przyjemna, mocno się pieni i jest wydajny.
Plus za wegańską formułę szamponu i wykonanie butelki z materiałów pochodzących z recyklingu.
Podsumowując, jest to mocny szampon oczyszczający, który warto wypróbować, jednak moje włosy za nim nie przepadają.
ZALETY:
- mocno oczyszcza
- dobrze się pieni
- ładny "fryzjerski" zapach
WADY:
- moje włosy po nim bardziej się puszą
- osłabia skręt

Perfekcyjna regeneracja

Produkt otrzymałam do testowania i bardzo się ucieszyłam. Marke Sayoss znam doskonale i nigdy nie zawiodłam się na ich produktach. Najwyższa formuła, pielęgnacja niczym po wyjściu z salonu.
Włosy są intensywnie zregenerowane oraz wzmocnione. Są lśniące oraz miękkie.
Zapach przypomina produkty z profesjonalnego salonu kosmetycznego.
Produkt jest bardzo wydajny. Ponieważ bardzo łądnie się pieni i dokładnie myje włosy, na co wystarczy już niewielka jego ilość.
Konsystencja jest gęsta, co pozwala na dokładne rozprowadzenie produktu na włosach, bez zbędnego jego tracenia.

Wykorzystała: kilka próbek

Do głębokiego oczyszczenia raz na czas jest ok

Jest to typowy szampon do porządnego umycia skóry głowy i oczyszczenia włosów raz na jakiś czas. Ma bardzo wygodne i ładne opakowanie, jest wydajny, ma standardową konsystencję i bardzo dobrze się pieni, a do tego wszystkiego ładnie pachnie (tak fryzjersko). Włosy po umyciu nim raczej się nie puszą, trochę je wygładza, ale przez to możemy mieć wrażenie, że włosy stają się szybciej przetłuszczone. Do mycia wyłącznie skóry głowy myślę, że jest ok i dobrze domywa, ale do stosowania na długość włosów myślę, że odpada do częstego stosowania, ponieważ wtedy stają się te włosy takie szorstkie. Ja będę go używać do mycia skóry głowy, a na długość włosów zdecydowanie potrzebna jakaś odżywka. Ogólne wrażenie w porządku.

Szampon Syoss Repair

Samo opakowanie szamponu jest bardzo eleganckie, zapach miły, konsystencja szamponu odpowiednio gęsta co ułatwia rozprowadzenie go po całej długości włosów.
Po pierwszym użyciu, odrazu zauważalna różnica w dotyku włosów. Włosy stały się miękkie i przyjemne w dotyku. Po dłuższym użytkowaniu, widać poprawę. Włosy sa zregenerowane, miękkie, lśniące i pachnące. Myślę że to mój nowy szampon z którym zaprzyjaźnię się na dłużej. Polecam osobą które jak ja, borykają się z problemem suchych i zniszczonych włosów. W skali od 0-10 daje nawet 11.

Wspaniały.

Szampon Sayoos otrzymałam do testów. Oczywiście już pierwszego dnia użyłam go do mycia włosów. Pierwsze wrażenie to ładnie pachnie..mam w zwyczaju dwa razy myć włosy szamponami.. ale w tym przypadku umyłam tylko raz. Szampon bardzo dobrze się pieni..a ja lubię takie pieniące się szampony. Mam średniej długości włosy i jakże było moje zaskoczenie gdy bez użycia odżywki ułatwiającej rozczesywanie moje włosy dobrze się rozczesywaly. Włosy miękkie, lśniące i delikatne w dotyku są po użyciu szamponu Sayoos. Po pierwszym użyciu nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów..by włosy zrobiły się mniej przesuszone.ale po kilku już tak. Włosy już tak nie były przesuszone.widac było jak są lśniące.nie trzeszczące podczas czesania. Zostały nawilżone i lepiej się układały. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego szamponu..moje włosy go uwielbiają.. pozostanie ten szampon ze mną na dłużej. Teraz kilka słów odnośnie opakowania. Butelka o czarnej barwie..z wygodnym otwarciem..w postaci nakrętki z tzw.klapką.???? wygodnie się otwiera i zamyka nawet gdy ma się mokre ręce. Duża pojemność. Sprawdzałam też cenę tego szamponu.jest adekwatna do jakości. Ten szampon jest godny polecenia.