Herbalife, Strengthening Shampoo (Szampon aloesowy wzmacniający)

Herbalife, Strengthening Shampoo (Szampon aloesowy wzmacniający)

Przemień swoje włosy dzięki szamponowi, który wzmocni i pozostawi Twoje włosy bardziej miękkie, delikatne i jedwabiste już po pierwszym użyciu. Formuła utrwalająca kolor. Pozostawia włosy 10 razy mocniejsze już po pierwszym użyciu. Redukuje łamliwość włosów o 90%. Shydrolizowane białko pszenicy pomaga ochronić, naprawić i wzmocnić włosy.
Zero parabenów, zero alkoholu.

Nie zamienię na nic innego!

Szamponu używam 3 miesiąc.
+ opakowanie dla mnie wystarcza miesiąc, tak więc jest wydajne (myję głowę 2-3 razy w tygodniu)
+ zapach aloesu, bomba delikatny i bardzo długo trzyma się na włosach (mój chłopak nawet na 2 dzień mówi: "jak ładnie pachną ci włosy")
+ bardzo dogłębne nawilżenie
+ gładkie włosy
+ nie ma problemu z rozczesywaniem,
+ dogłębne odzywienie
+ to co aloes potrafi zrobić z włosem jest wręcz nie do opisania
+ zero parabenów, zero alkoholu (czyli zero tego co nie lubią nawsze włosy, w szczególności moje - kręcone)
+ fajne opakowanie, wystarczy tak jak krem do roąk otworzyć po prysznicem i ciach na rękę:)
+ faktycznie już po pierwszym uzyciu czuje się róźnicę

- pieni się bardzo delikatnie (w porównaniu z innymi szamponami dostępnymi w drogeriach, podejrzewam, że przez brak jakiś środków chemicznych, które mają wpływać na dużą ilość piany)

Nie żałuję wydanych pieniędzy. Uzywałam już wielu szamponów do profesjonalnej pielęgnacji włosów (Loreal czy Kerastase). Ceny były podobne lub wyższe, ale zdecydowanie ten szampon aloesowy działa lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania