Claire Fisher, Wasserlilie Erfrischend Leichte Bodylotion (Nawilżający i orzeźwiający balsam do ciała z lilią wodną)

Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z lilii wodnej i ochronną witaminą E. Orzeźwiający, lekki, szybko się wchłaniający, z naturalnym ekstraktem z lilii wodnej. Intensywnie nawilża skórę, zawiera alantoinę i pantenol, które koją podrażnioną skórę.
Lilia wodna, znana również jako biały grążel, była stosowana już w czasach starożytnych ze względu na swoje wszechstronne działanie. W nowoczesnej pielęgnacji skóry jest bardzo popularna ze względu na swoje właściwości kojące i orzeźwiające.

nawilżające, regenerujące
>250ml
Skóra
normalna

Jak lilia w kąpieli

Co muszę zaznaczyć na początku recenzji to fakt, że sama nie zdjęłam go z pułku sklepowej. Trafił on do mnie jako prezent (w formie zestawu ze sklepu TK Maxx).

Nigdy wcześniej nie miałam przyjemności poznać żadnego produktu tej marki dlatego też jestem mile zaskoczona jakością produktu.

Plusy wg mojej oceny:

+ za nawilżenie ze względu na moją suchą skórę i małą ilość produktów, które rzeczywiście działają nie tylko jako dobra reklama

+ za wydajność, gdyż nie wielka ilość wystarcza mi na pokrycie dużej powierzchni skóry

+ za konsystencję, która rzeczywiście ułatwia wchłanianie balsamu, a co z tym się wiąże to brak uczucia lepkości po nałożeniu

+ oczywiście śliczny zapach

Minusy wg mojej oceny :

- jedyny jaki mogę wymienić wiąże się utrzymaniem pięknego zapachu na skórze : po prostu za krótko! :)

Jako że był to prezent ciężko określić mi jego cenę. Zapewne mogłabym iść do TK Maxx\\\'a i szukać produktów ale po co ?!
Jak się skończy to zapewne powędruje :)
Jeśli cena jest zgodna z podaną to jak najbardziej nie będzie to zły wydatek!

Całokształt: 5/5

Lekki i przyjemny

Moją uwagę zwrócił estetycznym i poręcznym opakowaniem oraz przepięknym zapachem lilii wodnych. Jakościowo również mnie nie zawiódł.

+ bardzo ładny zapach
+ lekka konsystencja, idealna na lato
+ szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie z pompką

- dostępność (kupiłam w TK MAXX, lecz było zaledwie kilka sztuk, a nigdzie indziej go nie widziałam)

Balsam jest bardzo przyjemny i wygodny w stosowaniu, dzięki lekkiej konsystencji szybciutko się wchłania. Stosowałam go w zimie i wówczas nie nawilżał wystarczająco, jednak na cieplejsze pory roku z pewnością się sprawdzi.