M.A.C., Pro Longwear Blush (Róż do policzków)

M.A.C., Pro Longwear Blush (Róż do policzków)

Lekki róż do policzków w niesamowitych odcieniach, które nie ścierają się i pozostają na policzkach do 8 godzin. Bardzo delikatny, jedwabisty róż łatwo się nakłada i wtapia w skórę, zapewniając wilgotne, nieskazitelne wykończenie, bądź przy dodatkowej warstwie, mocniejszy i bardziej wyrazisty efekt.
Dostępny w 8 odcieniach.

prasowane
Efekt
matowe

bardzo naturalny efekt

uwielbiam go, bardzo dobrze sie blenduje, nie powoduje efektu przerysowania i jest stosunkowo trwaly. Fakt, ze wszystkie produkty mac maja dosyc mocna pigmentacje wiec tutaj przy wyborze koloru radzilabym podejsc z rozsadkiem bo bez rozblendowania moze byc dosyc mocny efekt :)

Fajny ale czy za taką cenę

Kosmetyki MAC zawsze uważałam za profesjonalne i godne zakupu. Róż to jeden z kosmetyków, które używałam i przyznam, że nie jest wart tej ceny ale tylko dlatego, że nie odbiega od tych tańszych.

Róż w odcieniu Rose Outlook nie różni się niczym niż róż za 40 zł. Fakt jest ładny, dobrze się rozprowadza, ładnie wygląda na skórze ale za niższą cenę można kupić coś tańszego i równie dobrego. Jego konsystencja jest dobra, nie pyli się i co ważne jest trwały. W ciągu dnia trzyma się i nie powoduje wyprysków na skórze bądź innych niepożądanych efektów.

Rewelacja!

Produkt bardzo trwały, długo utrzymuje się na mojej tłustej cerze. Bardzo dobrze napigmentowany, dlatego trzeba być ostrożnym, aby nie nałożyć go zbyt dużo, natomiast mimo to ciężko zrobić nim sobie krzywdę :) Poza tym dobra pigmentacja = bardzo duża wydajność wystarczy niewiele, aby uzyskać super efekt. Idealnie sprawdza się do mojego codziennego naturalnego makijażu, jak i na wyjścia. Polecam!

Wanna whole lotta love?

Taka ze mnie maniaczka Led Zeppelin, że mam ochotę na wszystko co ma jakikolwiek z nimi związek :P . No, i tak się skusiłam na ten róż w odcieniu o jakże wymownej nazwie - Whole Lotta Love :D . Bardzo krzykliwy odcień różu - powiedziałabym równie krzykliwy, co sam utwór (mój ulubiony zresztą ;) ) . Róż jest niesamowicie mocno napigmentowany - już jego mała ilość wystarczy, by nałożyć go na policzki. Łatwo przesadzić z ilością, a wszelkie próby roztarcia kończą się niepowodzeniem. Jest dosłownie nie do zdarcia! Rzutuje to na trwałość, wytrzymuje bardzo długo, poprawki są zbędne (zresztą przy tym odcieniu nawet niewskazane). To w sumie jego plus, jest niewątpliwie trwały. Dzięki temu jest też wydajny, aż nie wiem kiedy go wykończę :D .

Jakość!

Podobnie jak moja recenzja róży z regularnej linii Maca - tutaj też będę piała w zachwytach. Mam odcień Rosy Outlook, przepiękny róż z domieszką koralu. Cudownie ożywia moją twarz i nadaje jej promienności. Coś pięknego. Wydajność jest nieziemska, róże z Maca się zużywa latami. Do tego trwałość na twarzy - całodniowa. Róż jest bardzo dobrze napigmentowany, dlatego osoby zaczynające z makijażem powinny uważać. Opakowania też mi się podobają i zbieranie ich uzależnia. Szkoda tylko, że z linii Pro Longwear jest tak mało kolorów, bo na pewno skusiłabym się na więcej, a tak tylko Stay Pretty by pasował do mojej jasnej karnacji. Jeśli jednak zastanawiacie się nad zakupem różu z Maca to polecam zarówno tą linię, jak i standardową oraz Mineralize. Wybierzcie odpowiedni kolor, a na pewno z jakości będziecie zadowolone :)

Fajny produkt

Fajny, ale dla osób które dopiero zaczynają z makijażem może być udręką, jest tak napigmentowany i skoncentrowany, że drobna nieuwaga, albo nie otrzepanie pędzla może skończyć się nieestetyczną plamą. Ja mam ciemny różany kolor , więc mimo to , że bardzo go lubię, sama musze uważać a czasem mimo zmiany na inne zapominam o jego mocy... Jeden z tych które z policzków nie schodzą mimo potu, trzymania telefonu i podpierania ręki na twarzy

Ulubieniec :)

Posiadam odcień Rosy Outlook. Długo się do niego śliniłam, aż w końcu powędrowałam do salonu MACA i się wykosztowałam, czego absolutnie nie żałuję.

Jedni będą na tak, inni na nie. Ja uważam, że za róż akurat warto zapłacić trochę więcej, zwłaszcza jeśli mamy do wyboru taką ilość odcieni i wykończeń. Wtedy nie ma opcji, żebyśmy sobie nie wybrały wymarzonego odcienia, w którym będziemy się czuć naprawdę dobrze i wyjątkowo.

Rosy Outlook jest cudownym kompromisem pomiędzy pomarańczem a różem. Taka brzoskwinia, ale niezbyt mocna, nienachalna, ciepła, ale pastelowa, idealna dla jasnej karnacji. Wcześniej, gdy farbowałam włosy bardziej w brązach ulubieńcem był Well Dressed, a od kiedy mam włosy w kolorze ciemnej wiśni, na polikach najczęściej ląduje właśnie ten odcień. Dodam, że jest on całkowicie matowy.

Bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe, pasuje przede wszystkim cerom jasnym, bardziej tym w ciepłych odcieniach. Fajnie wygląda do mojej chłodnej wiśni na włosach, ale też dodaje uroku blondynkom i brunetkom. Powiedziałabym więc, że jest dość uniwersalny.

Róż jest bardzo drobno zmielony, praktycznie się nie pyli przy aplikacji, nabiera się delikatnie, nie robi plam na skórze. Pomimo matowego wykończenia jest raczej mięciutki, ani trochę suchy, czy pudrowy, nie widać jego faktury na skórze. Ładnie się rozciera i jego intensywność można łatwo stopniować i budować. Trwałość bez zarzutu, na przyzwoitym pudrze trzyma się cały dzień, nic nie blaknie, nie ściera się.

Ja jestem nim oczarowana, używam ostatnio codziennie i widzę już nawet mały ubytek. Gramatura jest jednak spora, bo 8 gram, więc powinien starczyć jeszcze na długi czas. Myślę, że to mój nie ostatni róż MAC, a obecnie mam trzy na stanie. Na pewno baczniej przyglądnę się serii Pro Longwear w przyszłości :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Lubimy się :)

Mam róż w kolorze I\'m a lover. Sam kolor jest piękny, świeży i daje śliczny efekt na policzkach. Bardzo podoba mi się w tym różu to, że nie da się z nim przesadzić i zrobić "placków" ;). Daje bardzo naturalny i delikatny efekt. Jest bardzo trwały, nie ściera się z twarzy. Róż jest wydajny, ponieważ wystarczy odrobinka i wygląda cudnie! :) Co do opakowania- jest bardzo solidne i wygodne. Nie wiem czy kupię go ponownie, bo zawsze nudzą mnie takie rzeczy po pewnym czasie ;P

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Klasyczny maczek:)

Mam go w kolorze rose outlook.Czailam sie na ten odcien od bardzo dawna i wkoncu zdecydowalam sie go kupic.Nawet niezauwazylam ze jest to inny roz niz z klasycznej serii.Pro longwear niczym z wygladu nie rozni sie od powder blush :) Wlasciwie wlasciwosciami rowniez sie nie rozni i chyba cena tez nie.Bardzo przyjemnie napigmentowany roz,ktorym nawet niewprawiona reka nie zrobi sobie krzywdy.Nie da sie nim wyrzadzic plackow na twarzy :) Bardzo ladnie wtapia sie i tworzy naturalny rumieniec.Nie zauwazylam zeby roz bardzo pylil sie przy aplikacji :) Co do trwalosci,jak to zawsze u maca-az do momentu zmycia go z twarzy.Bardzo przyjemnie uzywa mi sie tych rozy i goraco je polecam.Warto :)

Używam tego produktu od: ok m

trwały

Bardzo lubię róże z MACa i te zwykłe i mineralizowane a seria pro longwear jest jak dla mnie naprawdę bardzo trwała, gdy po 8-9 godzinach aktywności zwykle nie ma śladu zwykłego rózu na moich policzkach to ten zwykle tam tkwi. Nie mówię, że w nienaruszonym stanie bo owszem, zdarza mi sie dotykać twarzy bądź przypadeiem ją otrzeć, np. chusteczką.

Mam odcień blush all day - zgadzam się, cały dzień na mojej twarzy, jest piękny, uniwersalny, matowy, daje bardzo naturalny efekt, pasuje do wszystkiego.

Świetny

Róże z serii Pro Long lubie tak samo, jak "zwykłe" macowe.
W konsystencji roznią się od zwykłych tym, ze bardziej pyla podczas aplikacji pędzlem i sa całkiem matowe.
Ale jeśli chodzi o trwałość w noszeniu, to nie widzę róznicy między nimi, a zwykłymi - oba wytrzymuja tyle samo, czyli jakieś 8-9 h , a potem nieco blakną, ale nie znikają całkiem.
Sa bardzo wydajne. Nie uczulają, maja proste, poręczne opakowanie.
Jestem na tak.

Używam tego produktu od: 2 lata