La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Średnia ocena: 3.48/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

La Roche Posay Effaclar Duo to krem eliminujący niedoskonałości skóry oraz przebarwienia potrądzikowe. Zawiera 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku: zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) oraz zaskórniki. Niacynamid i pirokton olaminy oczyszczają skórę i chronią przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych, a połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem linolowym odblokowuje pory i eliminuje martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.

Uzupełnieniem składników aktywnych kremu La Roche Posay, Effaclar Duo jest woda termalna z La Roche-Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia oraz działający przeciw podrażnieniom Ceramid Procread, który zwalcza powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny i przywraca cerze jednolity kolor.

Zgodnie z obietnicą producenta, po 24 godzinach stosowania kremu La Roche Posay Effaclar Duo niedoskonałości są mniej widoczne, po 8 dniach - znacznie zredukowane, po 4 tygodniach pory odblokowane, stany zapalne wygaszone. Skóra jest gładka i oczyszczona, ma przywróconą równowagę i zdrowy wygląd.

uniwersalne
z przebarwieniami, trądzikowa
na przebarwienia
w tubce

Dobry, ale wszystkich obietnic nie spełnił

+ Zmniejszył u mnie częstotliwość pojawiania się pryszczy, choć wiadomo, że przy mojej cerze mieszanej zawsze gdzieś coś (zwłaszcza w okolicach okresu) się nawinie, ale teraz są to mniejsze i jedynie pojedyncze okazy.
+ Częściowo ściągnął pory, przez co zmniejszył ich widoczność.
+ Nie wysusza skóry, czego się obawiałam od tego typu kosmetyku.
+ Jest piekielnie wydajny (używam go od ok. 5 miesięcy 2 razy dziennie!).
+ Dobrze rozprowadza się po nim podkład.
+ Nie podrażnił mnie, ani nie wysypał.

- Zależało mi też na zmniejszeniu problemu, jakim są dla mnie wągry, jednak niezbyt się to udało :(
- Szkoda, że krem do cery z niedoskonałościami nie zajmuje się też eliminowaniem błyszczenia, bo wtedy mogłabym mu nawet wybaczyć te wągry.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dajcie mu szanse

Kremik poleciła mi kosmetyczka, miałam mnóstwo małych wyprysków na czole. Stosowałam różne preparaty łącznie z zabiegami kosmetycznymi i efekty były marne. Dopiero ten krem mi pomógł, ale nie od razu, efekty zauważyłam po ok 3 tygodniach. Już miałam z niego zrezygnować ale kosmetyczka mnie przekonała żeby dać mu szansę. Krem działa i bardzo pomaga w walce z trądzikiem. Używam go cały czas rano i wieczorem, ponieważ z powodu mojego przetłuszczającego sie czoła ciągle coś sie pojawia :( ale są to pojedyncze egzemplarze nie całe stado ;)
Szkoda że nie blokuje przetłuszczania sie skóry, wtedy byłby idealny!!

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 4 pełne tubki

polepszył stan mojej cery

Nie mam jako takiego tradziku, raczej borykam się z zakórnikami zamkniętymi na brodzie i policzkach (taja kaszka pod skórą, widoczna pod słoncem), od czasu do czasu z jakimiś nieprzyjacielami. Juz chyba wszystko wypróbowałam co jest mozliwe. Jedne polepszyły cerę, ale na bardzo któtko. A inne tak zmasakrowały że nie można było się ludziom pokazać. Stosuje krem ponad 2,5 miesiące, zaczełam już drugie opakowanie gdyż używam go rano/wieczorem. Na początku nie było żadnego efektu.Jednak z dnia na dzień moja cera robiła się jaśniejsza, milsza w dotyku, krostki przestały tak wyskakiwać. Od nie dawna zauważyłam, że na policzkach jest coraz mniej krostek pod skórnych i na brodzie. Znaczy to, że działa, wolno ale dział. Będę kontynuować jeszcze kurację, aż wszystko zniknie z twarzy. Polecam, warto wypróbować, a może i Tobie pomoże jak mi. Jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość

Używam tego produktu od: maj 2014
Ilość zużytych opakowań: dwa

b. dobry

Oceniam wersję duo[+]
Mam wrażliwą cerę. Nie posiadam trądziku. Czasem pojedynczy wyprysk się zdarzy.
Mój problem dotyczy raczej zaskórników, rozszerzonych porów i malutkich grudek na linii żuchwy..

Dla tego też nie pomyślałam , że to mógłby być kosmetyk dla mnie..
Zimą stosowałam redermic r który bardzo poprawił stan mej cery..potrzebowałam czegoś na podtrzymanie efektu i do stosowania na wiosnę lato.. I zdecydowałam się spróbować.
Krem jest bardzo lekki często już gdy się wchłonie kładę dodatkowo coś nawilżającego dla lepszego komfortu.Stosuję na noc.

Skóra jest bardzo gładka, gródki znikają całkiem, większość porów się oczyszcza.. nie działa na zwężenie porów ale tego chyba producent nie obiecuje.
Jak świetnie robi mi na cerę przekonałam się dopiero gdy odstawiłam go na około 3 tygodnie na okres wokół urlopowy.. i szybciutko do niego powróciłam.
Z pewnością kupię kolejne opakowanie i będę używać co drugi , trzeci dzień w celu podtrzymania efektu.

Wydajność, opakowanie, ok. Wart swej ceny.
Może troszkę wysuszać co nie dziwi przy takim kosmetyku.. Ale dobry nawilżacz sobie z tym poradzi.

Poprawił mi cerę :)

Pani dermatolog powiedziała mi żebym go sobie kupiła, zwróciła szczególną uwagę na ten [+] powtarzała to chyba z 5x jakie to ważne żeby to była ta wersja. Poszłam do apteki kupiłam, byłam nieco zszokowana ceną kremu, mam dopiero 17 lat nie szalaje z kasą, no ale wszystkie kosmetyki do biednych trądzikowych buziek trochę kosztują.
No z niedowierzaniem zaczęłam go używać, buzia z dnia na dzień wyglądała coraz lepiej, blizny bledły, zmiany goiły się szybciej po 4 miesiącach stosowania mogę z czystym sercem powiedzieć że bardzo mi pomógł, teraz wyskoczą mi 2 małe pryszczki na miesiąc których praktycznie nie widać. Tak więc ;D produkt jak NAJBARDZIEJ UDANY ! ;D
Jedyne co mogę mu zarzucić to, że miałam trochę wysuszoną twarz ale każdy produkt na trądzik tak na mnie działa i chyba na każdego

Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Dobry, tak jak poprzednik, ale za mało nawilża

Do tej pory moim wybawcą był poprzednik, czyli &quot;zwykły&quot; Duo, bez &quot;+&quot;. Mam niestety skłonności do trądziku i tylko ten krem mnie ratował. Nowa wersja jest oczywiście bardzo dobra, tak jak opisały to inne Wizażanki. Jedyny minus to to, że ten krem za mało nawilża. Stara wersja była pod tym względem lepsza. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie widzę dużej różnicy międy starą i nową wersja w działąniu na trądzik, po prostu oba kremy są rewelacyjne!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

To jest mój typ;)

Świetnie przeciwdziała niedoskonałościom i pomaga w walce z przebarwieniami. Jeżeli już jakiś pryszczyk się pojawi, to po użyciu tego kremu znika migiem. Effaclar duo (+) nie podrażnia skóry. Do tego sprawia, że skóra się mniej przetłuszcza.
Wchłania się bardzo szybko, jest wydajny.
Jest wprost idealny do problematycznej skóry.
Z poprzednią wersją się nie polubiłam, a tu takie zaskoczenie - ta nowa jest po prostu cudowna.

Wybawca!

Dla mojej tłustej, dość wrażliwej, świecącej się, trądzikowej, bardzo skłonnej do zapychania cery krem idealny. Uratował mnie po gigantycznym zapchaniu po filtrze matującym Vichy, który spowodował armagedon jakiego nigdy nie widziałam. Zaskórniki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ponad to rozjaśnił przebarwienia pptrądzikowe będące moją zmorą od wieeelu lat. Kolor cery się ujednolicił do tego stopnia, że rano delikatnie, cienką warstwą podkładu mineralnego omiatam twarz i wyglądam pięknie :-P Nie podrażnił, nie wysuszył choć mógłby, stosowany zbyt często. Ja na początku używałam 2 razy dziennie, po jakimś czasie tylko raz dziennie, na noc i tak sprawdza się super.

Wiem że polepszenie stanu mojej cery związane jest z jeszcze innymi produktami, z całą pielęgnacją, ale kremu tego używałam dość długo jako jedynego nowego z moją starą pielęgnacją i już wtedy było widać efekty.

Podsumowujac: POLECAM! Już mam zakupiony zapas, nie planuję na razie zamieniać na nic innego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Jestem zachwycona

Moja skóra po zimie to była jedna wielka tragedia.. Przesuszona, poszarzała, zaczerwieniona, liczne przebarwienia po krostkach itd. Długo szukałam w necie kremu cud i z opinie ten wydawał się najsensowniejszy... Zakupiłam w dobrej cenie 50zł z żelem 200ml do mycia twarzy z tej serii. Krem na początku mnie nie zachwycił, miałam wrażenie że pogorszył stan mojej skóry, dopiero po miesiącu zobaczyłam efekty. Uspokoił skórę twarzy, zniwelował zaskórniki, zaczerwienienia, sprawił że skóra się mniej przetłuszcza. Pół gwiazdki odejmuję gdyż brakuje mi dużego filtra i mógłby lepiej radzić sobie z przebarwieniami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Koszmarne rozczarowanie

Podchodziłam do tego kremu parę razy. Co najmniej parę.

Fajnie się nakłada, nadaje się pod makijaż i ładnie pachnie, to jedyne plusy. Nie przynosił efektów i przesuszył mi skórę, więc go odstawiłam.

Chciałam ostatnio go poużywać na noc, żeby skóra odpoczęła od kwasu migdałowego... I mnie od razu wysypało i wysuszyło. Oddałam go, już do niego nie podejdę.

Jedno mogę potwierdzić: suszy jak szatan, z mojej skóry normalnej-mieszanej w błyskawicznym czasie zrobił sucharka i ze dwa dobre miesiące po tym dochodziłam do siebie.

Nijak nie eliminuje trądziku, w moim wypadku chyba go nawet zaognia...

Wiązałam z tym produktem duże nadzieje, a tu klops. Na pewno nie polecam, moja skóra naprawdę długo się po nim leczyła, a ja zmarnowałam 40-parę zł.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

równie dobry co poprzednik

Kupiłam w promocyjnej cenie za 35 zł, ponieważ dostałam na niego kupon z Superpharmu akurat.
Nie zauważam właściwie większej różnicy między nim a jego poprzednikiem. Z obu jestem tak samo zadowolona.
Konsystencja i zapach identyczne.
Szybko się wchłania dzięki lekkiej, wodnistej nieco konsystencji, nadaje się pod makijaż.
Ani trochę mnie nie podrażnił, mogę go używać rano i wieczorem.
Gdy tylko zauważam, że stan mojej cery się pogarsza, a przy mojej tłustej zdarza się to regularnie, zaczynam go używać i poprawa jest niemal natychmiastowa tj po kilku dniach używania rano i wieczorem.
Buzia jest zdecydowanie bardziej gładka, pryszcze znikają a nowe się nie pojawiają.
Matuje, nie wysusza.
Ten produkt nie ma dla mnie żadnych wad, jedyne do czego się mogę przyczepić to cena - w regularnej go nie zamierzam kupować, mam nadzieję, że kupony na niego będą nadal przychodzić. Z drugiej strony jest bardzo wydajny i naprawdę skuteczny. Jako jedyny jest w stanie okiełznać mój trądzik, więc cena w sumie adekwatna do jakości.
Będę kupować do końca życia :P

Używam tego produktu od: pół roku, z przerwami na inne kremy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ideał

Praktycznie wyleczył trądzik, z którym męczyłam się od 8 lat. Nawet jeśli mi coś wyskoczy, to mega szybko się goi. Trzyma w ryzach moją tłustą skórę. Rozjaśnia przebarwienia. Generalnie spełnia większość obietnic producenta. Dostałam go od przetestowania od mojej pani dermatolog i teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego