La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

La Roche Posay Effaclar Duo to krem eliminujący niedoskonałości skóry oraz przebarwienia potrądzikowe. Zawiera 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku: zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) oraz zaskórniki. Niacynamid i pirokton olaminy oczyszczają skórę i chronią przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych, a połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem linolowym odblokowuje pory i eliminuje martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.

Uzupełnieniem składników aktywnych kremu La Roche Posay, Effaclar Duo jest woda termalna z La Roche-Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia oraz działający przeciw podrażnieniom Ceramid Procread, który zwalcza powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny i przywraca cerze jednolity kolor.

Zgodnie z obietnicą producenta, po 24 godzinach stosowania kremu La Roche Posay Effaclar Duo niedoskonałości są mniej widoczne, po 8 dniach - znacznie zredukowane, po 4 tygodniach pory odblokowane, stany zapalne wygaszone. Skóra jest gładka i oczyszczona, ma przywróconą równowagę i zdrowy wygląd.

uniwersalne
na przebarwienia
w tubce
krem
<50ml

La Roche-Posay, Effaclar Duo [+]

Krem zakupiłam w aptece po licznych, świetnych opiniach koleżanek i tych zaczerpniętych na forum. Muszę przyznać, że początkowo byłam zachwycona jego działaniem. Pory zwężone, mniej nowych niedoskonałości na twarzy, brak błyszczenia. Jednym słowem bomba. Po około 2 miesiącach zauważyłam jednak powrót do wcześniejszego stanu cery. Sądziłam, że to chwilowe, ale przy kolejnym opakowaniu kremu było dokładnie to samo czyli brak efektu. Ogólnie krem się dobrze rozprowadza, nie wysusza cery (w moim wypadku) i nadaje się pod makijaż. Żałuję że początkowy efekt wow nie utrzymał się na dłużej, zwłaszcza, że cena nie jest mała. Myślę, że wrócę do niego za jakiś czas i polecałabym go na miesiąc przed ważną imprezą/wyjściem.

Najlepszy z tego rodzaju kremów

Krem najlepszy w swojej kategorii - do niedoskonałości. Dzięki używaniu kremu faktycznie się nie pojawiają. Sam krem łatwo się rozprowadza, nie drażni skóry i jest odpowiednio nawilżony. Opakowanie starcza na długo.

Bardzo dobry do walki z niedoskonałościami

Polecam ten produkt fantastycznie radzi sobie z trądzikiem dość zawansowanym odkąd pamiętam miałam problemy z cera wyskakujące krosty niezależnie od dnia cyklu podejmowałam różne próby leczenia drogie lek iid dermatologa pomagały na chwilę odkąd stosuje ten krem moja cera z dnia na dzień wie poprawia jest wydajny starcza na 2 miesiące stosowania polecam ten produkt z czystym sumieniem

Najlepszy krem na ratowanie cery

Jak dla mnie jest to najlepszy krem na niedoskonałości. Miałam czas w swoim życiu, kiedy miałam trądzik, nie dramatyczny ale jednak denerwujący. Zaczęłam używać tego kremu i jak ręką odjął. Od tego czasu niezmiennie jest ze mną ten krem. Szybko się wchłania, idealny po makijaż, super cena.

WOW

Zaznaczę, że użyłam go dopiero kilka razy ale i tak już się zakochałam. Już po pierwszym użyciu przebarwienia są jaśniejsze, a tekstura bardziej wygładzona. Mam cerę mieszaną z bliznami po trądziku. Polecam na przebarwienia.

Cudowny

Kupiłam ten krem z polecenia dermatologa. Borykam się z trądzikiem i bliznami, a ten krem uratował moja twarz. Moja skóra nigdy nie była w tak dobrym stanie jak teraz. Przetestowalam już wiele takich kremów jednak ten sprawdza się najlepiej. Serdecznie polecam ten krem dla skóry problematycznej.

Świetny krem

Był on moim pierwszym kremem specjalistycznym jaki zakupiłam. Bardzo miło mnie zaskoczył, świetnie radzi sobie z grudkami i wągrami, ale i z bolesnymi gulami. Nie obciążał mojej ekstremalnie tłustej cery, na pewno wrócę jeszcze do niego bo jest świetny.

Początkowo był zawodnikiem nr 1, teraz grzeje ławę rezerwowych.

Rok temu, kiedy moja cera wyglądała niezbyt ciekawie (hormonalne pomidory), otrzymałam próbkę tego kremu przy okazji robienia zakupów w aptece. Producent zapewniał, że ten krem to istry Złoty Graal dla pryszczatych. Wystarczy jedna aplikacja, a wypryski stają się mniejsze i wyciszone. Nie wierzyłam, ale posmarowałam i poszłam spać. Śniło mi się, że budzę się bez nieprzyjaciół na twarzy. Rano, po przebudzeniu szukałam szczęki na podłodze, bo krem rzeczywiście mocno wyciszył moje niespodzianki na prawym policzku (lewy był niezaatakowany parchami), stały się o wiele mniej widoczne.
Nie było siły, musiałam kupić pełnowymiarową tubę. Dodam, że wtedy jeszcze nie stosowałam żadnych substancji aktywnych na twarz, zero kwasów itp.
Po kupieniu pełnowartościowego kremu, zdziwiłam się, bo moja próbka pachniała inaczej. Krem w tubie zalatywał trochę jak tani krem glicerynowy z cytryną. Najwidoczniej producent zmienił zapach, ale to nie ważne.
Effaclar Duo był początkowo moją bronią palną na pryszcze. Sprawdzał się całkiem dobrze. Czasem zaraz po aplikacji czułam lekkie mrowienie, ale to normalne.
Producent zaleca stosowanie razem z żelem do mycia z tej samej serii- zastanawiałam się nawet nad jego kupnem, ale na szczęście go nie nabyłam po przyjrzeniu się składowi. To jeden wielki wysuszacz, a pryszczaci wysuszenia powinni zdecydowanie unikać.
Z czasem włączyłam do pielęgnacji kwasy i innych pomocników, więc Effaclar Duo poszedł w kąt. Przy dłuższym używaniu, skóra nie reagowała na niego już tak jak na początku.
Aktualnie czasem po niego sięgam. Stosowany punktowo raz na jakiś czas daję radę i jest mocno wydajny. Niestety skład ma łagodnie mówiąc średni, ale pomijając to, u mnie autentycznie przez pewien czas na początku zrobił mały porządek na twarzy.
Zapewne nie kupię ponownie ze względu na kosmiczną cenę oraz to, że kosmetyków z niacyamidem jest aktualnie na pęczki.
Mocna trója się temu panu należy.

La Roche-Posay

Na początku byłam pozytywnie nastawiona na ten produkt ale po dłuższym widziałam bardzo słaby efekt. Produkt jest o wiele za drogi przy takim działaniu. Krem ma bardzo słaby skład. Był bardzo popularny i polecany ale osobiście byłam bardzo zawiedziona i napewno nie kupię ponownie.

Niezbyt dobry

Mam cerę problematyczną, przetłuszczającą się i mocno trądzikową. Niestety nie mogę powiedzieć żeby ten kosmetyk zbytnio mi pomógł, liczne pryszcze jak były - tak są. Jest jednak taki plus, że szybko i skutecznie pomógł mi uporać się z delikatną kaszką na czole. Dodatkowo jest lekki w rozsmarowywaniu oraz wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Bubel

Miałam problem z kaszką na czole + okazjonalnie pojawiła się jakaś ropna zmiana. Koleżanka poleciła mi ten krem, po 2 dniach stosowania byłam zachwycona. Miałam wrażenie, że kaszka blednie i jest coraz mniejsza, ale od 3 dnia było tylko gorzej. Małe podskórne syfki zaczęły się zamieniać w wielkie ropne gule. Moje czoło przypominało jakieś pobojowisko, i nie pamiętam aż tak złego stanu mojej cery. Na policzkach pojawiła się dodatkowo kaszka i dużo aktywnych, czerwonych malutkich krostek z białą końcówką.
Myślałam, że to skóra się oczyszcza i niestety używałam kremu jeszcze przez ponad tydzień. Ale poza "wychodzeniem" na wierzch tych zmian, które już miałam, pojawiały się nowe. Nic się nie poprawiało, było tylko gorzej. Krem nawet wcale nie niwelował zaczerwienienia.
Jak już zauważyłam, że mam zmiany w miejscach, w których nigdy ich nie było - odstawiłam. I już po dwóch dniach widzę poprawę.
Stosowałam Effaclar na całą twarz, przykrywając dodatkowo cienką warstwą kremu nawilżającego.
Później doczytałam, że ten krem ma w składzie składniki, które faktycznie mogą działać kojąco na zaskórniki, ale jest w nim też pełno zapychaczy, które generują nowe.
Nie polecam. Dla mnie totalnie bubel.

Zdecydowane, nigdy więcej

Robiłam dwa podejścia do tego produktu. Pierwsze wiele lat temu a drugie pół roku temu. Zupełnie nie jest wart swojej ceny. Nie pomógł mi nawet trochę. Obecnie leży na półce i się kurzy.