Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,7 ml

Nowa pomadka od Bourjois z matowym wykończeniem i intensywnymi kolorami, o lekkiej, przyjemnie nakładającej się formule, której nie czuć na ustach.
Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie.
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach.
Dostępna w 8 kolorach.

Cena: 50zł / 6,7ml

w płynie
kryjące, powiększające usta
Efekt
matowe

średnia

Nie jest to najlepszy produkt. Cena jej jest wysoka, a krycie jest bardzo słabe. Bardzo długo zastyga i nie jest też jakoś bardzo trwała, na pewno nie powinna kosztować aż prawie 60 zł. Występuje w bardzo ładnych odcieniach i ma ładne opakowanie, formuła jest bardzo delikatna i przyjemna, ale ciężko rozprowadza się kolor. Są lepsze i to w niższych cenach.

Bez szału

Posiadam dwa kolory tej pomadki: 26 i 31. Są to standardowe nudziaki, jeden bardziej beżowy, jeden brązowy. Powiem szczerze, że po tylu pozytywnych opiniach itd. spodziewałam się petardy. Natomiast jak dla mnie są bez szału. Po jednej warstwie nie dają pełnego krycia, ba...nawet po dwóch są prześwity. Na początku pomadka ma kremową, aksamitną konsystencję, czyli nie zastyga od razu, można spokojnie dokładać warstwy. Natomiast po zaschnięciu daje już to straszne uczucie skorupy na ustach. Zjada się przy jedzeniu i piciu, a po poprawkach wygląda strasznie. Pachnie jak farba do malowania ścian. Opakowanie jest fajne, małe, poręczne. Aplikator również na plus. Ja na szczęście dałam za nią całe 6,99 zł i uważam, że nie jest warta więcej, a już na pewno nie 50 zł :)

Bardzo komfortowy matt

Szminka ma bardzo unikatową konsystencje, jakby piankową? Ładnie się rozprowadza, lecz nie ma 100% krycia. Bardzo komfortowo się nosi, przejdzie u osób z bardzo suchymi ustami. Kolory przepiękne, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapach rzecz gustu, dla mnie trochę średni. Trwałość do pierwszego posiłku, potem schodzi dosyć równomiernie. Cena trochę za wysoka, warto polować na różnych promocjach.

Niestety bubel

To jest moje największe rozczarowanie... Pomadka bardzo szybko się „zjada” (kruszy się nierównomiernie od wewnętrznej strony warg). Trudno rozprowadzić równomiernie kolor na ustach. Żadna matowa pomadka nie wysuszyła moich ust tak bardzo jak ta. Niestety wysoka cena również pozostawia wiele do życzenia. Jest nieadekwatna do jakości pomadki.

Całkiem dobra

Dostałam pomadkę w prezencie. Sama szczerze powiedziawszy nie zapłaciłabym takiej ceny za pomadkę wiedząc, że za dużo niższą cenę miałabym płynną matową pomadkę w podobnej jakości, a może i lepszej. Podeszłam do niej jednak na spokojnie i szczerze jest to zwykła płynna matowa pomadka. Dobrze się rozprowadza, trwałość w porządku, zjada się w ładny sposób. Wysusza delikatnie usta, ale to jest standard przy tego typu pomadkach. Wad jakiś szczególnych nie widzę, ale tak jak napisałam wcześniej, pomadka mnie nie powala.

Moj hit!

Uwielbiam tą szminkę za jej intensywnosc, gamę kolorystyczną oraz trwałość. To jeden z tych produktow, ktore mozna okreslic mianem „must-have”. Szminka prezentuje sie bardzo dobrze na ustach, utrzymuje się przez dlugie godziny, jest po prostu trwala. Z uwagi na tą jej trwalosc nalezy uwazac z aplikacją, makijaz musimy robic bardzo uwaznie, bo nie wybacza bledow i wszelkich nierówności. Jedynym minusem jest fakt, ze lekko przesusza usta. Poza tym ideal!

Taka sobie...

Pomadki mają piękne kolory i to moim zdaniem ich największą zaleta. Nie podoba mi się ich formuła. Lubię matowe produkty do ust, które zastygają do końca. Tutaj mamy do czynienia z bardziej kremową konsystencją. Szybko również znika z ust. Za tę cenę, wolę dużo tańsze odpowiedniki, np. matowe szminki z wibo.

nie podoba mi się

Mam dwa odcienie - jaśniejszy, naturalny nude róż i ciemniejszy - brązowo różowy róż. POmadki są niezłe ale nie lubię ich specyficznej konsystencji - jesli maja byc matowe i trwałe to powinny zastygać do końca a tak nie jest. Daje to lepszy komfort noszenia ale nadal wysuszają więc lepiej jakby zastygły do końca i były bardziej trwałe, bo teraz zostają na szkle i wycierają się brzydko przy jedzeniu. Lekko się lepią. Niestety nie spodobały mi się.

Inna niż wszystkie

Miałam wiele matowych pomadek ale ta ma niepowtarzalną konsystencję. Jest kremowa i do końca nie zastyga na ustach. Jest bardzo komfortowa w noszeniu, nie czuć jej, nie robi skorupy. Ma bardzo dobre krycie i piękne kolory, może serce skradł nr 10 - piękny, delikatny nudziak w odcieniu brudnego różu. Niby naturalny, nie widoczny, a każdy i się pyta co mam na ustach ;) Co do trwałości to jest trwała ale mam w swoich zbiorach bardziej trwałe. Odciska się na szklankach, po jedzeniu trzeba nieco poprawić ale i tak ją bardzo lubię za tą konsystencję i cudowne kolory. W sklepach internetowych można ją nabyć na promocjach nawet poniżej 20 zł.

Sucho jak na pustyni!

Och nie! Dostałam dwie pomadki: jedną od siostry (już wiem dlaczego jej nie chciała) a drugą gratis do zakupów. Kolory piękne, ale co z tego skoro wysuszają tak potwornie, że usta pękają.. Trudno zaaplikować ją tak, żeby nie wyjechać poza obrys warg, za to jest bardzo trwała - kiedy na karminową czerwień położę pomadkę ochronną, delikatna poświata czerwieni utrzymuje się kilka godzin.

Średni efekt

Pomadka dobrze się rozprowadza na ustach. Ma piękny intensywny kolor, jednak trzeba mieć sprawną rękę, aby równo zaaplikować ją na ustach. Jeżeli choć trochę wyjedziemy poza kontur, będzie problem z pozbyciem się rozjechanych miejsc :D
Na moich ustach po posiłku wygląda już na tyle nieestetycznie, że wymaga poprawki. Niestety potem nie wygląda już tak pięknie :(
Ponadto po około godzinie od aplikacji, wyczuwam dużą suchość ust.
Na początku myślałam, że to wina pory roku, ale zakupiłam ją wiosną a teraz mamy zimę i robiłam kilka podejść do niej...

Super

Formuła tej pomadki w 25% składa się z czystych pigmentów. Pamiętam jak w pierwszym odruchu chciałam sprawdzić jej kolor na dłoni (wiem, wiem, to nie jest miarodajne sprawdzanie kolorystyki, chociaż akurat przy tak mocnych pomadkach się sprawdza), więc nałożyłam trochę, a po chwili próbowałam ją domyć... Przez pół dnia miałam ślad po niej na ręce.

Pomadka wyposażona jest w bardzo przyjemny w użyciu aplikator z gąbeczką, nakłada się ją wygodnie, ale przy ciemniejszych odcieniach nie ryzykowałabym nakładania bez wcześniejszego użycia konturówki.

Jak wspomniano wyżej jej wykończenie jest matowe, ale pomadka nie zastyga na 100% i nie daje wrażenia spiętych ust. Nosi się ją naturalnie, jest słabo wyczuwalna na ustach i nie wysusza ich, co jest dużym plusem, ale za to potrafi zniknąć już po kilku godzinach (w zależności od odcienia) i niestety odbija się na szklankach podczas picia. Z jednej strony mamy więc mocną pigmentację i problem z domyciem jej do końca - uważajcie przy malowaniu, bo jak wyjedziecie poza usta to też może być problem z usunięciem - a z drugiej strony niestety podczas noszenia dość szybko się zjada i wymaga poprawki. Pierwsze wrażenie jest jednak powalające.