Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 6,7 ml

Nowa pomadka od Bourjois z matowym wykończeniem i intensywnymi kolorami, o lekkiej, przyjemnie nakładającej się formule, której nie czuć na ustach.
Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie.
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach.
Dostępna w 8 kolorach.

Cena: 50zł / 6,7ml

w płynie
kryjące, powiększające usta
Efekt
matowe

pomadka matt

skusiłam się na pomadki jakiś czas temu i powiem szczerze, że mam co do niej mieszane uczucia. nawet nie do 1 a 2, b kupiłam sobie różne kolorki, bo na prawdę piękne są i jest ich na prawdę sporo, więc to jest zdecydowanie zaleta, bo mozna coś sobie znaleźć niezależnie od typu urody. sama formuła jest dość fajna, zastyga też całkiem w porządku, zjada się też całkiem ładnie, co nie jest w sumie aż tak częste. trwałość tak myślę, że na spokojnie daje rade na ok. 7 godzin. jeżeli znowu chodzi o wady to przede wszystkim cena bez promocji oraz to, że lubią te pomadki się odbijać na kubkach itp. można w sumie jeszcze doliczyć do wad aplikator, który jak dla mnie jest średnio precyzyjny i średnio wygodny przy malowaniu, bo jest zwyczajnie bardzo krótki.

Wspaniała szminka

Szminka to jest idealnym wykończeniem makijażu, tego codziennego do pracy oraz na wieczorną imprezę. Jest wydajna i długo utrzymuje się na ustach. Matowe wykończenie nadaje wyjątkowego charakteru.

Ulubieniec od wielu miesięcy

Moje ulubione pomadki do ust! Od wielu miesięcy używam kolor 27 i jest to mój faworyt (piękny odcień brudnego nude). Pomadka lekko wysusza usta ale i tak jest mniej wysuszający niż wiele innych matowych pomadek. Produkt utrzymuje się na ustach przez wiele miesięcy i jest bardzo trwały.

Przyjemna

Pomadkę zakupiłam w drogerii internetowej, ponieważ kosztowała taniej niż w rossmanie. Pomadka ma fajne matowe wykończenie, nie wysusza ust ani ich nie skleja. Jedynym minusem jest kolor. Ogólnie nr 10 to przepiękny kolor, lecz do mojej karnacji jasnej bardzo nie pasuje. Pomadka posiada przyjemny aplikator, którym łatwo się maluje usta. Wygodne i małe opakowanie, które się wszędzie zmieści. Konsystencja jest idealna.

Ok

Dorwałam tę pomadkę na promocji w drogerii internetowej za niecałe 11 złotych. Zatem nawet gdyby mi się nie sprawdziła to nie byłoby mi żal. Mój kolor to przepiękna, intensywna czerwień w numerze 03. Formuła jest niesamowicie lekka jak na pomadkę matową. Doskonale rozprowadza się na ustach, utrzymuje się również wystarczająco długo. Nie przesuszyła mi jeszcze ani razu ust, można ją dokładać w ciągu dnia. Jedyny minus to taki, że transferuje. Jednakże nie żałuję tego zakupu, w regularnej cenie nie kupiłabym jej ale jeśli trafi się znów promocja to z chęcią przetestuje inne kolory z tej serii.

Mam mieszane uczucia

Jesli chodzi o pomadki tej serii mamy ogromny wybór kolorów. Każdy znajdzie cos dla siebie.
Opakowania są ładne, wygodne. Aplikator jest precyzyjny i łatwo można wyrysować kontur ust.
Pomadka jest musowej konsystencji i dobrze się rozprowadza po ustach.
Szybko zastyga na mat. Wykończenie jest ładne.
Pomadka jednak nie jest aż tak trwała jak bym chciała przy czym wysusza moje usta i po jakimś czasie wygląda źle. Po dołozeniu tworzy skorupkę na ustach.
Myślę, ze sprawdzi się w dni kiedy chcemy podkreślić usta "na chwilę". W momencie kiedy pomadka ma byc na ustach cały dzień dla mnie staje się niekomfortowa.

Kolor ładny, trwałość kiepska

Kupiłam na wyprzedaży za 18zł i jak na tą cenę - jestem zadowolona. Więcej bym nie zapłaciła. Mój kolor to ładny, delikatny, dobrze kryjący 32.
Wkurza mnie, że zostawia ślady na szklankach i że trzeba pilnować, czy przypadkiem się nie starła.
Wolałabym mieć pewność, że cały czas wyglądam dobrze.

Bez szału

Nie lubię przepłacać, szczególnie jeśli chodzi o produktu do ust. Mam parę swoich ulubieńców od Rimmel i Golden Rose i z reguł ich się trzymam. Tę pomadkę kupiłam zachęcona zachwalaniami ze strony Youtuberek. Udało mi się ją dorwać na dużej promocji. Bardzo zaskoczyła mnie paleta barw. Naprawdę jest w czym wybierać. Byłam wniebowzięta, kiedy znalazłam również długo poszukiwaną, rzadko spotykaną śliwkę. Kolor był ładny, chociaż ciężko jest osiągnąć nią pełne krycie. Pomadka tworzy smugi i mocno wysusza usta.
Na samym już początku odrzucił mnie zapach. Przez chwilę myślałam, że wysłano mi zepsuty produkt, ale nie, pomadki w drogerii pachniały dokładnie tak samo. Bardzo chemiczny, nieprzyjemny zapach.
Kosmetyk ten dobrze nadaje się do efektu ombre, gradientowych ust w koreańskim stylu, ponieważ ładnie się rozciera i łączy z korektorem, czy innymi pomadkami.
Na ustach utrzymuje się dosyć długo, bo w końcu jest to produkt zastygający, chociaż zostawia ślady np. na szklance.
Mam wrażenie, że samego produktu w opakowaniu jest dosyć mało, bo już po paru aplikacjach musiałam się nieźle namachać, żeby nabrać trochę koloru.
Alergicy powinni z nią uważać. Po aplikacji na dłoni, gdzie robiłam swatch i na ustach pojawiły się drobne krostki. Na szczęście w porę opanowałam sytuację ;)
Ogólnie rzecz biorąc, nie rozumiem całego zachwytu, być może spóźniłam się parę lat z kupnem ;) Uważam, że dostępne są już dużo lepsze pomadki za niższą cenę :)

Zawód

Kupując pomadkę w takiej cenie miałam duże oczekiwania - myślałam, że będzie bardzo trwała, jednocześnie nie przesuszając ust, oraz mocno napigmentowana. Niestety, jest to produkt na poziomie średniej jakości błyszczyka, tyle, że matowy. Cały czas pozostaje wilgotny na ustach, zostaje wszędzie - przy byle dotknięciu dłonią, na szklance, na szaliku. Bardzo szybko się "zjada". Kolor i pigmentacja są ok, ale co z tego, skoro trwałość jest fatalna. Zdarza się, że roznosi się poza ustami. Na pewno nie kupię ponownie.

Świetne!

Super kolory, dostępne w wielu miejscach, trwałe ale trochę się zjadają. Jedyne, co uważam za wadę to cena, ale jak dorwie się je w promocji np -55 w rosku to warto. Są mega aksamitne i mięciutkie na ustach!

Całkiem przyjemna

Matowa pomadka mocno matowa co ta tym idzie utrzymuje się bardzo długo szybko wysycha na ustach ale ich nie wysusza
Jest lekka niewyczuwalnaa
Bardzo mocno pigment
Jeżeli chodzi o cenę to niestety nie należy do tanich ja dostałam ją w prezencie nie wiem czy kupiłabym ja za taką cenę sama
Fakt sprawdziła sieee
Usta wydają się większe i zdrowsze
Opakowanie jak zawsze zadbali o każdy szczegół pięknie dobrane kolory a zarazem prostota
Jeżeli chodzi o wydajność mam mieszane uczucia dość szybko produkt się skończył niestety..

Masakra

Na wstępie chce zaznaczyć ze oceniam kolory 30 (żarówa pomarańcza) i 34 (bardzo pink).
Kolory są piękne, wiadomo, nie na codzień ale do jakichś artystycznych makijaży pasują. No i na tym kończą się plusy... krycie jest okropne, nawet przy 3 warstwach. Nie rozkłada się równomiernie, cały czas się maże. Nie zastyga, przez co się ciagle roluje przy przypadkowym dotknięciu warg. Jednym słowem MASAKRA.