Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 6,7 ml

Nowa pomadka od Bourjois z matowym wykończeniem i intensywnymi kolorami, o lekkiej, przyjemnie nakładającej się formule, której nie czuć na ustach.
Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie.
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach.
Dostępna w 8 kolorach.

Cena: 50zł / 6,7ml

w płynie
kryjące, powiększające usta
Efekt
matowe

Żałuję i dziwię się...

Kupiłam 5 kolorów taki zestaw za chyba 39zl na e.zebra. Duże nadzieję. A tu co po pierwsze okropny zapach, farby, remontu. Po drugie minimalna trwałość, problem z aplikacją, smugi, zacieki. Ona jest okropna na prawdę! Nigdy nie kupię, żałuję tych paru złoty. Cena jest kosmiczna. Na plus mile opakowanie i ciekawa, musowa konsystencja.

Zapowiadało się WoW..

jestem niesamowicie zawiedziona tymi pomadkami. Co prawda kolory mają świetne,to niestety nie przykrywa ich wad. Nakładają się bardzo nierównomiernie, aplikator czasem nałoży dużą porcję produktu, czasem mniejszą. Produkt jest dość gęsty, gdy chcemy pokryć większą ilością usta - by nadać im odpowiedni odcień, bowiem pigmentacja jest kiepska - dość długo trzeba czekać, aż wyschnie, by sie nie rozmazywało.
Dużo opinii jest o tym, że sa to pomadki trwałe, niestety uważam, że do trwałych one nie należą. Potrafią się bardzo szybko zjadać mimo, że nic nie jem w tym czasie! Na każde jedzenie reagują natychmiastową kapitulacją, tzn, że od razu znikają w miejscu gdzie styka się z czymś lekko tłustym.
Plusem jest to, że przyjemnie się je nosi. Nie ściągają ust.
Jednak coś co sprawia, że mnie w nich odrzuca to zapach. Czuć jakbym nakładała farbę plakatową na usta i często się zastanawiam czy nie pomylili składników przy ich wyrobie. Po nałożeniu nie jest wyczuwalny zapach, więc można to przeboleć.
Jeśli ktoś szuka produktu do ust, który będzie nadawał lekki kolor z matowym wykończeniem i do tego nie zależy mu na trwałości, ten produkt jest dla niego.

Jedyna, która nie przesusza

Testowałam wiele pomadek w macie. Jedne były trwalsze, drugie mniej, ale wszystkie łączyło jedno. MAksymalnie przesuszały moje usta. Bourjois jest pierwszą, którą stosuję od kilku miesięcy i jest ok. Dla mnie matowy must have.

Bourjois, Rouge Edition Velvet

Moja przyjaciółka rozpływała się nad tymi pomadkami, więc musiałam ją wypróbować na własnych ustach! Nie żałuję! To jest produkt jedyny w swoim rodzaju! Idealnie nadaje się na wieczór. Swoją intensywną i trwałą barwą przyciąga wzrok. Przy nałożeniu pomadki trzeba bardzo uważać, aby nie wyjść poza usta bo później ciężko ją zmyć. Pomadka zmieści się w każdej torebce, nie ściera się przy jedzeniu i piciu, ani nie pozostaje na zębach. Usta dzięki pomadce są nawilżone i miękkie. Dodatkowym plusem jest to, że jest kilka dostępnych kolorów. Tania nie jest, ale mimo wszystko szczerze polecam.

Nope...

Pomadkę kupiłam jakieś 3 lata temu, na promocji w Rossmanie gdy był jeszcze na nie szał. Wybrałam neutralny nude z lekko brązowymi tonami - cool brown. Myślę dobra, wypróbuje o co tyle hałasu...

Opakowanie mnie totalnie urzekło bardzo mi się podobało. Aplikator nic nie urywał, był dosyć precyzyjny, chociaż bywały lepsza. Stoper w opakowaniu jest bardzo kiepski i blokuje wydostawanie się produktu. Jednak po zużyciu pomadki w opakowaniu znajduje się jeszcze sporo produktu, którego nie jestem w stanie wydobyć.

Kolor na ustach zamiast lekko brązowo wyglądał dosyć różowo... Formuła jest dla mnie bardzo słaba. Pomadka jest rzadka, słabo napigmentowana i trzeba nałożyć dużo produktu aby zbudować jakieś krycie. Efekt końcowy jest wciąż delikatny i niewyrysowany. Zastyga na lekki mat, a na ustach ma się wrażenie jakby nałożyło się na nie tylko puder. Zapach jak trochę pomarańczowy ale zdecydowanie bardziej chemiczno - pomadkowy. Mnie odrzucał ale na całe szczęście nie był wyczuwalny w ciągu dnia.

Pomadka jest bardzo nietrwała i wystarczy jakikolwiek posiłek aby zniknęła z ust. Trzeba się liczyć z wieloma poprawkami w ciągu dnia... Jeśli chcemy lekko powiększyć lub skorygować kształt ust niezbędna będzie nam do tego konturówka. Patrząc na regularną cenę w Rossmanie nie jest jej warta ani odrobinę. Wydałabym na nią maksymalnie 10 zł i to nie byłabym do końca zadowolona.

Pomimo wielu ładnych kolorów na pewno nie kupię jej ponownie.

Mercedes wśród matów

Jest to obecnie jedna z najlepszych matowych pomadek na rynku drogeryjnym. Posiadam kolory 09,10 i 12 - piękne nudziaki.
Pomadka ma formę delikatnego musu - nie czujemy jej po nałożeniu, formuła lekka jak piórko. Zastyga momentalnie.
Trwałość? - Na 6 ! Nie ściera się, nie pozostawia śladów na szklankach, na ustach drugiej osoby - możemy śmiało całować :)
Może wysuszać usta, dlatego zastosujmy pomadkę nawilżającą przed nałożeniem.
Po nałożeniu zastyga i lekko ciemnieje
Warto szukać jej na promocji, gdyż cena trochę wysoka

Klasyk

Jest to klasyk wśród pomadek.
Sama posiadam 4 odcienie w swojej kolekcji.
Są to pomadki bardzo trwałe, wytrzymujä wiele godzin na ustach.
Moje usta delikatne wysuszają i po jakimś czasie lubię przeciągnąć po nich błyszczykiem albo pomadką ochronną ponieważ czuję uczucie ściągnięcia.
Szkoda że nie mają ładnego zapachu tylko lekko chemiczny.
Bez konturówki nie mogę liczyć na efekt wow na ustach , pomadka nie nadaje im objętości że tak powiem.
Mimo wszytko są to bardzo dobre pomadki w płynie charakteryzujące się wysoką trwałością oraz bogatą gamą kolorystyczną.
Chętnie przygarnę jeszcze kilka kolorów.

Świetna!

Uwielbiam tą pomadkę. Jest niezawodna.
Miałam dwa opakowania 07 i jakąś mocną czerwień, której numeru nie pamiętam, ale obie sprawdziły się świetnie.
Kolor 07 - przybrudzony róż, bardzo dobrze pasuje do karnacji ciemnych (mysich?) blondynek, podkreśla urodę. Nawet gdy zmieniałam się w totalną blondynkę, rudą i szatynkę, dobrze zgrywał się z moją karnacją.
Trwałość - rewelacyjna. Można jeść, pić, rozmawiać, tańczyć a ona zostanie z nami przez długie godziny. Kolor 07 tak dobrze zgrywa się z naturalnym kolorem ust, że nawet jeśli już po kilku godzinach zacznie się zjadać, to robi to w sposób prawie niezauważalny . Poprawki również nie sprawiały problemu. Nie ważyła się, nie kruszyła. Po 12 godzinach (i drobnych poprawkach) wyglądała jak wtedy, gdy ją nakładałam.

Jedna z gwiazd

Jest to jedna z nie licznych pomadek do których za pewne wrócę.
Łatwo się nakłada,dzięki kolorowi 07 nudesit mogłam ją nakładać bez lusterka.
W ogóle nie wysusza ust.
Nie mal,że wcale nie jest wyczuwalna na ustach,na początku lekka pianka,która zastyga i zapominamy,że mamy cokolwiek na ustach.
Ładnie się zjada od wewnętrznej strony ust.
Nie kruszy się na ustach,nie robi skorupy.
Zapach dla mnie wręcz nie wyczuwalny.
Aplikator krótki,dobrze ścięty.
Cena w Rossmannie trochę wysoka,ale można kupić w promocji albo w internecie.
Opakowanie całkiem przyjemne.

Używa produktu od: próbka

Zapach porażka

W ramach testowania polecanych pomadek,mój wybór padł właśnie na ten kosmetyk. Poręczny, nieduży aplikator, którym można nałożyć odpowiednią ilość kosmetyku. Delikatna, kremowa formuła sprawia, że praca z tą pomadką jest przyjemnością. Niestety, na tym mój zachwyt się kończy. Po nałożeniu pomadki na ustach, czuć bardzo dziwny zapach i posmak. Kojarzy mi się on z zapachami pomadek sprzed 20, 25 lat. Poza tym pomadka trasferuje na zęby i nieestetycznie się zjada. Nie polecam.

Super trwała pomadka

Posiadam 4 odcienie pomadek Rouge Edition Velvet. Jestem z nich mega zadowolona, głównie ze względu na trwałość. Utrzymują się na ustach spokojnie kilka godzin, przy suchych posiłkach nieznacznie się ścierają, ale nie rozmazują się co jest super. Wiadomo, że tłusty posiłek rozpuści trochę pomadkę. Dodatkowo oko cieszy ładne, zgrabne opakowanie. Aplikator jest bardzo precyzyjny, typowy dla tego typu pomadek, skośnie ścięty. Konsystencja płynna, ale nie lejąca. Pomadka zastyga na mat. Trzeba również zaznaczyć, że lepiej nakładać je na wypielęgnowane usta, gdyż w przeciwnym razie mogą podkreślać suchość ust. Pomadki są łatwo dostępne, zarówno w rossmannach, jak i w drogeriach internetowych. Lepiej zamawiać przez internet, gdyż wtedy cena jest dużo niższa.

Uwielbiam ją

Bourjois trzyma jakość, po testowaniu róży tej firmy, postanowiłam kupić szminkę, wybór padł na Rouge Edition Velvet (była akurat promocja). Gdy w domu zorientowałam się, że pomadka ma płynną konsystencję byłam zawiedziona, bo przecież pomadka ma być „w sztyfcie”, a nie być lejąca. A tutaj zaskoczenie. Jakże miłe zaskoczenie, dodam. Nakładanie proste, dzięki aplikatorowi. Konsystencja nie taka płynna jak mi się wydawało, po zastosowaniu szminka wsiąka, nie wysusza, nie rozmazuje się. Ale najważniejsza jest dla mnie u szminki trwałość! A tak jest wybitna, trzyma się naprawdę ze 3-4 godziny.