Vichy, Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Vichy, Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Idealny dla szorstkiej, popękanej i łuszczącej się skóry. Przywraca jej elastyczność, długo działa. Osobiście używam go do skóry po depilacji, ponieważ mam wrażliwą i zwykły balsam nie wystarcza. Polecam, choć ze względu na cenę będę szukała dalej.

bardzo przydatna rzecz

balsam ten jest jak do tej pory jedynym, który poradził sobie z suchą "kaszką" na moich ramionach, którą mam od zawsze... On jeden jedyny - w połączeniu z porządnym peelingiem lub dobrą luffą czyni cuda :) Jest doskonały na suchą skórę, bardzo bogaty, ale nie jest zbyt ciężki, skóra po nim jest gładziutka. Minusem jest dla mnie mało wyrazisty zapach oraz cena... aczkolwiek kupuję go tylko w promocji w opakowaniach 500ml w cenie 250 ml :D

Znakomity

Kocham ten balsam, nic tak dobrze nie robi mojej suchej skórze jak porcja Lipidose po kąpieli. Należy do tych dziwnych produktów, bez których kiedyś się obywałam, a po spróbowaniu zastanawiam się, jak kiedyś mogłam bez niego żyć... naprawdę cudo.

rewelacja!!!

Istne cudo, miałam strasznie wysuszoną skórę i nie mogłam jej za żadne skarby świata niczym doprowadzić do porządku aż wreszcie trafiłam na to cudo, już po jednokrotnym użyciu skóra wróciła do porządku, jest mięciutka, gładka i przede wszystkim porządnie nawilżona, a nie taka szorstka i ściągnięta jak wcześniej (bleee), obecnie jest taka jak powinna być, czyli super. Gorąco polecam. Jedyną wadą jest strasznie wysoka cena, natomiast do samej jakości kosmetyku zastrzeżeń jakichkolwiek brak! rewelacja!!!!!! :D

Wyśmienity

Najlepszy nawilżający, jaki miałam!!! Rewelacyjnie nawilża, ujędrniając skórę, która staje się sprężysta i mięciutka. Smarowałam nim też moje dziecko o suchej, atopowej skórze i tylko ten kremik doprowadził skórę do porządku!!!

Trzeba go wsmarowywać robiąc przy tym masaż. Wolałabym też dużo niższą cenę i dlatego odjęłabym mu jedną gwiazdkę, ale zostawiam, bo reszta jest bez zarzutu!

Jakoś szybko go zużyłam / Ilość zużytych opakowań: 1, chciałabym następne, ale kasa na razie nie pozwala :(

Ok, ale za tę cenę?????

Jest naprawde dobry, ale po kosmetyku za 58zl spodziewałam sie cudów, a mialam co "leczyć". Z suchoscią skóry poradził sobie ale w czasie i w efekcie podobnym jak wiele innych balsamów za nizsza cene. Wyraznie placi sie przy tym kosmetyku za frme a nie za zawartosc . Wydajnosc jest przeciętna . Przy codziennym uzyciu wystarcza na 1,5 m-ca . Skusilam sie na niego po uzyciu probek ktore wydaly mi sie rewelacyjne ...A juz pelnowymaiarowe opakowanie jest gorszym cieniem tych probek...

Naprawdę godny polecenia

Jeden z kosmetyków, od kórych jestem uzależniona.A raczej byłam bo pomimo tego, ze jest cudowny, nawilża, wygładza-słowem robi wszystko, czego oczekuję od balsamu,znalazałam równie dobry kosmetyk w korzystniejszej cenie- Hydrain 2 firmy Dermedic.

Baardzo dobry

Moja skóra nie lubi zimy i rajstop. Zaczyna się łuszczyć i potwornie przesuszać. Ten balsam świetnie sobie poradził z tym problemem. Wspaniale nawilża i odżywia. Ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Naprawdę dobry, solidny produkt. Nie powiem, że niezastąpiony, bo podobnie działa np. Hydrain 2 Dermedica (który w dodatku jest tańszy). Minusem Vichy jest jego cena. Mnie udało się zakupić w promocji (500 ml w cenie 250 ml). Polecam osobom o naprawdę bardzo wysuszonej skórze.

Jak lekarstwo.

Bardzo dobry kosmetyk, o niebo lepszy niż Lipidiose 1. Mam problemy z przesuszoną, łuszczącą się skórą na dekolcie i tylko to mleczko pomaga mi ją wyleczyć. Ma piękny, konwaliowy zapach i gęsta, kremową konsystencję. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę bardzo przesuszoną. Na lato nie nadaje się niestety, ale zimą jest idealne. Stosuję co 2 dni, bo nie muszę częśćiej. Gdy skóra nie jest naprawde przesuszona, nie wchłania się i wałkuje, dlatego osoby ze skórą normalną nie będą zadowolone. Ja mam 400 ml, kupione w promocyjnym opakwaniu z pompką, ktora jest świetna. Zapach utrzymuje się cały dzień. Jedną gwiazdkę odejmuję za wydajność. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy.

W sumie przyjemny

Ma dość przyjemny delikatny zapach. Ładnie szybko się wchłania pozostawiając na ciele satynową powłoczkę. Nawilżenie jest, ale krótkotrwałe, niewystarczające, skóra szybko prosi o kolejne dawki. Szybko sie kończy.Ilość zużytych opakowań: 1

fajny

Dobrze odzywia skore, srednio nawilza (spodziewalam sie lepszego efektu pod tym wzgledem i dlatego odejmuje 1 *). Pachnie sssuuuper, naprawde rewelacyjnie!!:) Konsystencja jest bardzo przyjemna i gesta, szybko sie wchlania i expresowo odzywia skore, lekko ja natluszcza, ale nie jest to efekt dlugotrwaly:( Poza tym wydajnosc jest fatalna, naprawde duzo go trzeba zeby posmarowac cale cialo i za to kolejna * do tylu :P No i Vichy mogloby skonczyc z tymi aptecznymi opakowaniami w koncu:P:D Ilość zużytych opakowań: 1

jedyny

Jak dla mnie rewelacja.Jedyne mleczko ktore pomoglo mi pozbyc sie przesuszonej i luszczacej skory.Efekt jego dzialania utrzymuje sie caly dzien!A do tego slicznie pachnie.Zadne mleczko nie nawilza lepiej!

Dość dobry

Nie lubię Vichy i rzadko który ich kosmetyk mi odpowiada, do tego balsamu jednak wracam. Zdecydowanie wolę go od Lipidose 1, łagodzi trochę podrażnienia, nawilża i lekko natłuszcza (choć efekt nawilżenia jest krótkotrwały). Niezbyt odpowiada mi zapach, coś mnie w nim drażni, mam w opakowaniu 200 ml i ciężko wydobyć z niego balsam. Głowną wadą jest dla mnie niska wydajność tego preparatu, znika w błyskawicznym tempie.
11.02.2004 - odszczekuję to co napisałam wcześniej - tej zimy potwornie wysuszyła mi się skóra i jestem zmuszona regularnie wklepywać w siebie różne mazidła - jak na razie uważam Vichy za najlepszy produkt, jesli chodzi o nawilżenie i złagodzenie podrażnień. Inne wypadają przy nim zdecydowanie gorzej. Nie jest to balsam mojego życia, ale warto go kupic - zwłaszcza jeśli pojawia się w olbrzymiej butelce o pojemności 500ml z pompką - komfort użytkowania znacznie większy.