Chloe, See by Chloe Eau Fraiche EDT

Chloe, See by Chloe Eau Fraiche EDT

Twórcą nowego zapachu linii `See by Chloe `jest Michel Almairac. `See by Chloe Eau Fraîche` jest bardziej świeżą wersją pierwowzoru z 2012 roku. Również i tym razem pierwsze skrzypce w kompozycji gra kwiat jabłoni, otoczony bukietem świeżych, kwiatowych nut wodnego hiacynta i jaśminu. Bazę tworzą eleganckie akordy wetiweru.
Zapach ma przywodzić na myśl przebudzenie wiosny, symbolizowane przez świeżość i moc kwitnących wiosennych kwiatów.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat jabłoni
nuta serca: hiacynt wodny, jaśmin
nuta bazy: wetiwer

wody toaletowe
kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato, na dzień, na wieczór
50 - 100ml, <50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

• Flakon: 5

Mój ukochany zapach

Na mnie pachnie pudrowo-kwiatowo, niezwykle romantycznie. Nie wiem, ile butli już na siebie wylałam, nie potrafię bez niego żyć.

Niestety ostatnio coraz trudniej je dostać.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Jednorazowa przygoda

Zdecydowanie nie mój zapach - za dużo kwiata, za mało słodyczy. Plus za trwałość, fajny flakonik i to, że całkiem przyjemnie pachnie na świeżym powietrzu i później na ubraniach. Ale coś wciąż mi w nim przeszkadza. Jestem zwolenniczką ciężkich i słodkich zapachów, ten jest zbyt świeży, więc do mnie nie trafia. Zapach ok, aby zuzyxna co dzień, ale na pewno nie skuszę się na ponowny zakup.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 3

Kwiat jabłoni

Przyjemny zapach, kwiat jabłoni dominuje. Najmniej czuje jaśmin. Trwałość jak na wodę toaletową dobra. 6 godzin ! Wyczuwalny na skórze. Naprawdę całkiem dobry zapach. Lekko, romantycznie, nie przesadzone nuty słodkie. Delikatnego dojrzewającego kwiatu. Do używania na co dzień wiosna lato sezon. Jak najbardziej polecam o ile nie będzie wycofany ze sprzedaży.

Słodycz kwiatu jabłoni...

Zapach idealny na wiosenno-letnie dni. Lekki, świeży, pobudzający, choć intensywnie słodki. Całość tworzy niezwykle dziewczęcą kompozycję. Zarówno na dzień jak i na wieczór. Flakonik prosty, aczkolwiek cieszący oko.

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1,2 ml

Kobieca świeżość!

Według mnie perfuma idealna. Lekka, świeża oraz kobieca-jak każdy zapach od Chloe. Idealna na ciepłe słoneczne dni. Odpowiednio trwała. Flakonik wykonany bardzo estetycznie. Cena nawet nie straszy. Prawdą jest to, że jeśli chcemy piękną i trwałą perfumę, musimy dać za nią odpowiednią cenę. Ta jest tego warta. Bardzo polecam :)

ilość opakowań: jedno

Romantyczno-energetycznie

Fajny, owocowo-kwiatowy zapach, idealny na wiosnę i lato. Lekki, delikatny, taki romantyczny właśnie. Przede wszystkim mamy kwiaty, chociaż dominujący zazwyczaj jaśmin tutaj nie daje po nosie i ustępuje pola innym nutom. Ja czuję także trochę coś jakby czerwone owoce, ale delikatne. Zapach jest po prostu ładny, niekontrowersyjny, niedrażniący. Trwałość średnia.

Używam tego produktu od: testy i próbka
Ilość zużytych opakowań: testy i próbka