Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Cena PLN 9.00

Preparat przyspieszający łagodzenie zmian potrądzikowych. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji farmakologicznej. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym
Substancje aktywujące odnowę skóry:
- regenerujący kwas glicyryzynowy,
- naprawczo - wygładzająca hydroxyprolina.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- allantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- zawiera wysokie stężenia substancji przyspieszających proces gojenia,
- skraca okres łagodzenia zmian i zapobiega ich ponownemu powstawaniu,
- zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia naskórka,
- wyraźnie wyrównuje powierzchnię i koloryt skóry,
- pozostawia skórę gładką, delikatną i świeżą.

preparaty punktowe
łagodzące, na zaczerwienienia, regenerujące, przeciwzmarszczkowe
trądzikowa, tłusta
w tubce
lekkie
emulsja

Nawilżenie bez większych zmian

Odwiedziłam sklep firmowy ziaja, w którym nabyłam zestaw "Liście Manuka", który zawierał tonik oraz krem rozjaśniający przebarwienia. Po zrecenzowaniu toniku, postanowiłam podzielić się moimi wrażeniami na temat kremu.

Właściwie nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, ale od czasu do czasu wyskakuje mi kilka pojedynczych pryszczyków - niektóre z nich zostawiają po sobie ślady (dzieje się tak, gdy stosuję niewłaściwą pielęgnację, lub gdy dieta wymaga zmian, zdarza się tak równeż tuż przed albo po okresie) szukałam czegoś, co mogłoby rozjaśnić mi te pojedyncze przebarwienia. Lubię ziaję, dlatego zdecydowałam się na reduktora zmian potrądzikowych. Sam reduktor został umieszczony w zgrabnym, szczupłym aplikatorze, zaś aplikator jest umieszczony w ogroooomnym kartoniku. :D Z dziubka wycieka krem o bardzo ciekłej konsystencji. Aplikowany punktowo miał przynieść rezultaty w postaci redukcji przebarwień, a tak prawdę mówiąc nie zauważyłam żadnej różnicy... Mam wrażenie, że te produkty po prostu nawilżyły mi te miejsca, zamiast je rozjaśnić.

Czy się ponownie zdecyduję na zakup tego reduktora? Nie sądzę. Cena teoretycznie dobra, ale co z tego, skoro nie działa? Wolę zapłacić więcej za produkt, z którego byłabym w pełni zadowolona. Oj, coś ta nowsza ziaja zawodzi...

Zaoszczędźcie sobie czasu i pieniędzy, bo nie działa

Jako osoba borykająca się z trądzikiem stwierdzam, że produkt po prostu nie działa. Nieskuteczny. Smarowałam i smarowałam punktowo, bez skutku. Może znajdzie zastosowanie wśród osób z 2 krostkami pojawiającymi się co jakiś czas, ale to z pewnością nie jest kosmetyk dla cer trądzikowych. Odradzam. Ziaja ziają, sama jestem fanką marki, ale bez przesady.

Delikatna różnica

Na cerze: mieszanej, trądzikowej

Produkt ten, choć polepszył stan mojej skóry, to jednak jest produktem stanowczo za małym, w przypadku kiedy zmian jest wiele.

Mój numer jeden <3

Kocham ten krem! Znacznie przyspiesza proces gojenia się skóry po trądziku i dzięki niemu pozbyłam się brzydkich, szarych blizn potrądzikowych. Pryszcz zamiast goić się 6 dni i zostawiać szary ślad na kilka miesięcy, goi się w 3-4 dni i nie zostaje prawie żaden ślad, a po dłuższym stosowaniu zniknęły blizny sprzed kilku lat!!! Hit, hit, hit.
Natomiast, skład jest kiepski, dlatego nie polecam stosować tego na dużą część skóry. Należy stosować tylko punktowo, nigdy nie wysmarowywać w cały policzek/czoło, bo zapcha i wyskoczy więcej pryszczy.
Bardzo szybko usuwa zaczerwienienia, szybko goi się nawet duża rana, szybko tworzy się strupek i jak odpadnie strupek to pod spodem od razu jest gładka i zagojona, a nie dopiero gojąca się różowa blizna.
Mega wydajny, a taki tani <3

produkt idealny dla osób zmagających się z bliznami po trądziku.

Już na samym początku podbił moje serce, a to z kilku prostych powodów:
Przyspiesza łagodzenie zmian potrądzikowych
Produkt jest zawarty w małym i wygodnym opakowaniu
Ma delikatną konsystencję
Jest łatwo dostępny i w przystępnej cenie
I oczywiście jest to produkt od @ziaja.polska z serii #liściemanuka

Reduktor prócz zawartych w nim liści manuka zawiera również substancje czynne nawilżająco-kojące oraz czynne aktywujące odnowę skóry. Dzięki temu reduktor zapobiega również ponownemu powstawaniu zmian, zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia, odświeża, oczyszcza, pozostawia skórę gładką i delikatną oraz wyrównuje koloryt skóry.

Ogólnie produkt przeznaczony jest do stosowania punktowego, jednak jest na tyle wydajny, że ja stosowałam go na większą powierzchnię twarzy.
Na mnie na prawdę zrobił wrażenie i jak zawsze Ziaja okazała się być niezawodna

Totalne zaskoczenie

Trądzik z , którym się borykam od kilku lat w tym roku bardzo się nasilił i postanowiłam coś w końcu zacząć z tym robić. Dlatego szukam produktów które mi w tej walce pomogą.
Reduktor znalazłam przypadkiem w aptece i szczerze wziełam bo skusiła mnie cena około 10 zł.
Nie spodziewałam się niczego tak naprawdę ,ale że mam sporo już blizn i przebarwień w postaci czerwonych plamek to pomyślałam, że warto spróbować.
Zastosowałam go również na dwie "bomby" które utrzymują się bardzo długo i są bardzo bolesne
. Posmarowałam zmiany wieczorem przed spaniem, a kiedy wstałam krost praktycznie nie było i bólu który im towarzyszył. W miarę stosowania widzę, że plamki powoli bledną i jak na razie nie mam nowych krost.
Opakowanie jest faktycznie małe ,ale produkt jest gęsty i nakładam go punktowo więc myślę, że starczy mi na dość długo.
Stosowałam różne maści i bardzo drogi lek z apteki ,które robiły więcej szkód niż pożytku dlatego daje bardzo mocne 5 i produkt ląduje w moich hitach.

nie sprawdził się

Producent dużo obiecuje, niestety nic z tego nie ma, kupiłam go ze względu na to, że marka ziaja ma fajne i dobre kosmetyki, Ten niestety się u mnie nie sprawdził, nie usuwał żadnych zmian. Zależało mi szczególnie na usunięciu zmian na brodzie, bo to moja słaba strefa. Próbowałam nakładać cienką warstwę, ale nic z tego, więc oczyszczałam dokładniej twarz i nakładałam dużo więcej, ale bez efektów.

Działanie takie sobie.

Mam go od dawna, i już prawie nie używam.

Od samego początku nie widziałam żadnych efektów, a moje zmiany nie są zbyt duże, więc tym bardziej nie jest mi potrzebny.

Kiedyś kiedy miałam większe problemy z trądzikiem myślałam, ze faktycznie przyśpieszy gojenie się zaczerwień po pryszczach, ale moim zdaniem z nim czy bez niego goiło się tak samo.

Zero efektów

Małe opakowanie, które bardzo szybko się kończy. Ponadto nie zauważyłam żadnej poprawy skóry , zero efektów, w ogóle nie działa. Mega się zawiodłam. Na pewno nie kupię kolejny raz.

Bez efektów

Kupiłam przez przypadek w Hebe na promocji za 4zl(!). Pojemność malutka - 15ml. Jeżeli chodzi o działanie - nie zauważyłam żadnego. Zero efektu. Nic nie redukuje, nie przyspiesza znikania zmian, po prostu nic. Na szczęście to tylko 4zł...

Średniak

Miałam jedno opakowanie, które wykorzystałam bardzo szybko, przez swoją pojemność. Nie kupiłam następnego opakowania, gdyż po reszcie produktów z tej linii kosmetyków moja cera bardzo się poprawiła. Nie widziałam po użyciu żadnych zmian na lepsze

Tak właściwie....

Tak właściwie to ten reduktor nie robi nic. Kupiłam go gdy oszalałam na punkcie kosmetyków z linii z manukiem. Jednak po kilku bardzo wyczekiwanych razach okazało się, że ten kosmetyk nie robi nic. Zupełnie nic. Ani nie złuszcza, ani nie wysusza, ani nie redukuje plam na cerze po pryszczach. Nie wiem jaki jest cel jego istnienia