Lancome, Hypnose Mascara [Mascara Volume sur Mesure] (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Dzięki recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one grubsze, ale jednocześnie niesklejone. Konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:

pół na pół

Miałam dwa opakowania. Jedno sklejało rzęsy, a drugie nie. Feler w opakowaniu? Poza tym, w przypadku pierwszego opakowania bardzo w porządku. Rzęsy były grube i zagęszczone. nic się nie odbijało ani nie osypywało. Do hitu brakuje konsekwencji. Jakby drugie opakowanie było jak pierwsze dałabym pięć gwiazdek

mascara woow

Mascara zawiera prowitaminę B5, wosk Carnauba, olejek jojoba i gumę akacjową. Chroni i wzmacnia rzęsy oraz nadaje im do 8 razy większą objętość. Wosk Carnauba podkręca rzęsy,olejek jojoba sprawia,że tusz ma gładką konsystencję,łatwo rozprowadza się i nie pozostawia grudek. Tusz zawiera unikalną szczoteczkę z ponad 1000 włókien która wydłuża i pogrubia każdą rzęsę od nasady po końcówkę. To co mnie najbardziej przypadło do gustu to możliwość wielokrotnego tuszowania rzęs bez sklejania i grudek. Gorąco polecam tusz Lancome Hypnose szczególnie jeśli chcemy osiągnąć prawdziwy efekt WOW :)

Fajny

Tusz jest bardzo fajny. Świetnie rozdziela i wyczesuje rzęsy. Z założenia jest to tusz pogrubiający. Ja często boję się takich tuszy, bo większość skleja moje rzęsy lub robi pajęcze nóżki. Ten tego nie robi, a w zamian lekko je pogrubia. Troszkę też je wydłuża. Jest bardzo wydajny. Szczoteczka z włoskami- to też lubię w tuszach. Niestety dla mnie zaporowa jest cena tego kosmetyku i raczej nie kupię go. Ale cieszę się że go wypróbowałam.

Miniaturka lepsza niż oryginał.

Mój ulubiony tusz ponieważ spełnia wszystkie oczekiwania: pogrubia, wydłuża oraz ładnie rozdziela rzęsy przy czym nie osypuje się. Przetestowałam miniaturkę po czym zakupiłam pełnowartościowy produkt. Niestety w dużym opakowaniu jest zbyt duża dziurka i przez co nabiera się za wiele produku. To jedyna wada tuszu. Całkowicie wart swojej ceny.

Trochę Meh

No cóż. Tak jak absolutnie KOCHAM perfumy, tak z tym tuszem się nie polubiliśmy. Tusz zwyczajnie skleja rzęsy! Owszem, są czarne i mocno wyciągnięte, ale bardzo się trzeba napracować, by osiągnąć dobry efekt. Na pewno nie nadaje się do makijażu "na szybko", bo jedyne co się zrobi, to "pająki" zamiast rzes.

Świetna, ale cena wygórowana...

Nigdy nie sięgałam po kosmetyki z tak wysokiej półki cenowej. Szkoda mi było wydać aż tak dużą kwotę za jeden kosmetyk. Jednak, gdy dostałam w prezencie miniaturkę tego tuszu, bardzo byłam jej ciekawa. Tusz ma świetną szczoteczkę, którą naprawdę wygodnie się pracuje. Świetnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nigdy też mi ich nie skleił, choć zdarzało mi się nakładać kilka warstw. Nie kruszy się, nie odbija na powiece, ani nie osypuje się w ciągu dnia.
Gdyby jego cena była niższa, to na pewno używałabym go na co dzień.

Sprawdza się

Hypnose sprawdza się.Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie skleja rzęs i ma intensywny czarny kolor.Nie obsypuję się ani nie kruszy.Wystarczy jedna aplikacja i oko staje się wyraźne i uwodzicielskie.Łatwy demakijaż.Jedyne co mi nie pasuje w tej maskarze to,to że mam ją w wersji mini.

Świetny !!!!

Posiadałam tylko 2ml próbkę tego produktu. Mascara bardzo przypadła mi do gustu, przede wszystkim nie skleja rzęs a ładnie je podkreśla. Efekt jest naturalny ale zarazem wyrazisty i nie przesadzony. Produkt ma skłonność że świeżo nałożony może odbić się na powiecie, wystarczy po jego nałożeniu poczekać kilka sekund aby wysechł a nawet jeśli się odbije to nie jest uciążliwy aby go usunąć. Nie zraziło mnie to jednak do produktu bo efekt jaki daje ten produkt jest naturalny a zarazem efektowny. Na pewno kupię pełno wymiarowy produkt.

Mocno średni.

Swoją miniaturę otrzymałam do przetestowania od marki Lancome. Niestety nie powiem jaka była gramatura, bo wszelkie napisy się starły, ale wystarczyła na 2 miesiące stosowania :)

Szczoteczka jest średniej wielkości, ani nie należy do wielkich, ani do małych. Z włosia, a nie silikonu. Jej trzonek jest kwadratowy i wyraźnie widać rozmieszczenie włosia po 4 stronach. Nie wiem jednak co ta szczoteczka w sobie ma, że każde malowanie kończyło się czarnymi śladami zarówno na górnej, jak i na dolnej powiece. Zawsze miałam ślady, czegoś takiego nie przeżyłam z żadnym innym tuszem!

Zapach jest bardzo delikatny, chemiczny, jak to w tuszach, jednak nie czuć go podczas nakładania i w żadnym wypadku nie odtrąca od jego użytkowania.

Moje rzęsy są przezroczyste, proste i krótkie, więc bez tuszu nie ruszam sie z domu. Ten zasługuje na pochwałę za swój odcień - czerń jest głęboką czernią, a nie czarno-szarym czymś i pięknie podkreśla oczy.
Jedna warstwa była delikatna i bardzo naturalna, ale 2 czy 3 robiły bardzo dobrą oprawę oka. Niestety nie uważam by był to pogrubiający tusz, raczej średnio w tej kwestii, trzeba się było trochę namachać by faktycznie coś pogrubił. Wydłużenia zero, podkręcenia zero...

Nie sklejał rzęs. Nie osypywał się w ciągu dnia. Niestety mam wrażenie, że pod koniec dnia nie był tak intensywny jak na początku, jakby blakł.

Zmywa się łatwo, jak większość tuszy do rzęs. Zarówno płyn micelarny, mleczko, żel do twarzy czy stick z olejkiem dały mu bez problemu radę.

Jak dla mnie mocno średni i zdecydowanie nie wart swojej ceny.

NEUTRALNE:
- brak wydłużenia i podkręcenia (w neutralnych, bo producent tego nie obiecuje)

Niestety najgorszy w swoim przedziale cenowym - nieestetyczny efekt sklejenia rzęs to jego potworna wada

Zdawać by się mogło, że tusze z takiego przedziału cenowego, a także marek selektywnych nie mają wad i za każdym razem tworzą wspaniały efekt. Dotąd tak myślałam, zawsze wydawało mi się i byłam przekonana, że droższy tusz będzie gwarancją spektakularnego efektu i niebywałej trwałości.

Miałam okazję przekonać się, że jest zupełnie odwrotnie testując tusz Lancome. Otrzymałam miniaturę produktu, która z powodzeniem wystarczyła mi na ponad tydzień codziennego użycia. Jednak przyznam, że tusz napsuł mi trochę nerwów i używanie go bywało denerwujące, więc nie zdenkowałam go nawet do końca, wyrzucając wcześniej.

Sam tusz zasługuje na jedną pochwałę ponieważ pigmentacja czerni jest bardzo zadowalająca. Głęboka czerń dokładnie pokrywa rzęsy i nadaje im wyrazisty kolor bez prześwitów. Jeśli chodzi o efekt, moim zdaniem porażka.
W moim przypadku tusz strasznie i bardzo nieestetycznie sklejał rzęsy. Mam wrażenie, że tuszu na szczoteczce było zdecydowanie za dużo, bo rzęsy jeśli nie zebrałam nadmiaru z szczoteczki były wręcz 'mokre'. Niestety przez to wykonanie szybkiego i efektownego makijażu, o pracochłonnym wieczorowym nie wspominając, z tym tuszem nie ma szans, tusz długo schnie, często odbijał mi się przez to na powiece, bo ciężko nie mrugać oczami przez minutę czy dwie. Warto zauważyć, że słabo wypada również trwałość tuszu, względem np. maybelline collosal, który bardzo lubię. Tusz od Lancome zaczął mi się osypywać już po południu, gdy makijaż wykonywany był z samego rana.

Jestem mocno zawiedziona tym tuszem bo od kiedy pamiętam był on na mojej liście kosmetyków do wypróbowana i chciałam kupić go w pełnowymiarowej wersji. Na szczęście dzięki przetestowaniu miniatury zaoszczędziłam ponad 100zł.

Daje niesamowity efekt ale jak przeschnie.

Nie polubiliśmy się na początku naszej znajomości. Choć nasycenie koloru było naprawdę dobre, szczoteczka również przypadła mi do gustu, to jednak okropnie sklejał rzęsy. Bardzo duża ilość na szczoteczce dawała efekt odwrotny od oczekiwanego. Odłożyłam na półkę i zapomniałam. Po kilku tygodniach z braku innej mascary postanowiłam dać mu kolejną szansę. I kochani, efekt naprawdę niesamowity. Mascara lekko przeschła, na szczoteczce ilość tuszu dokładnie taka aby pokryć rzęsy. Nie skleja, pięknie wydłuża i pozostawia głęboką czerń. Pięknie podkreślając spojrzenie. Przyznam, że pod koniec dnia trochę się osypuje i to jedyna wada jaką znalazłam. Czy to niego wrócę, nie wiem. jestem dość wygodna i niecierpliwa. Nie lubię czekać na efekty, w tym wypadku 3-4 tyg.. aż tusz przeschnie i spełni swoją funkcję. Znam lepsze i tańsze.

Fajny efekt

Lancome,pogrubiający tusz do rzęs.
Ten kosmetyk otrzymałam w ramach testowania.
Muszę przyznać,że jestem zadowolona z tego produktu,ale mam zastrzeżenia do opakowania.
Tusz jest zamknięty w niewielkim opakowaniu o pojemności 2 ml.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi zajmuję bardzo mało miejsca w torebce.
Szczoteczka jest nie silikonowa,posiada włosie,które jest przyjemne i nie kłuje.
Niestety zdarzało mi się mieć tusz z taką szczoteczką i nie byłam zadowolona,ale tutaj jest inaczej.
Tusz świetnie pogrubia i wydłuża rzęsy.
Nie skleja ich,ale za to świetnie rozdziela.
Efekt jest naprawdę fajny,a do tego kosmetyk jest trwały.
Wytrzymuję prawie cały dzień bez żadnej poprawki.
Tusz się nie kruszy i nie rozmazuję.
Nawet jak pogoda nie dopisuję.
Niestety podczas wyjmowania szczoteczki z opakowania,tusz nie zostawał w środku tylko z niego wychodził.
Dzięki temu miałam upaćkane palce i musiałam czyścić opakowanie.
To jedyny minus tego kosmetyku.