KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    xnika
    3 lipca 2014 o 15:10
    Fajny
    Lubię wszystko co się świeci i co podkreśla opaleniznę. Balsam: Ma fajna konsystencje, ani gęsta ani lejąca Szybko się wchłania Ładnie pachnie Nie podraznia Drobinki nie są bardzo duże Cena, korzystna Jak najbardziej polecam ten balsam, jest tani, szybko się wchłania, drobinki są małe idealnie podkreślają opaleniznę. Używam tego produktu od: Kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: Jedno

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    cora
    8 lipca 2014 o 19:21
    4 / 5
    Efekt naturalnego delikatnego połysku
    Zawsze latem przydaje się jakiś nabłyszczacz, nawet jeśli zamiast słońca używam samoopalacza. Balsam ładnie się rozprowadza, daje duży komfort, tworzy na skórze ładną taflę i delikatny połysk. Najbardziej zaskoczyło mnie to, iż uzyskujemy po nim efekt bardzo delikatny, drobinki są maleńkie, żaden brokat, a to rzadkość. Porównuję ten balsam z innymi i te inne mają w sobie zwyczajny brokat, drapiący skórę brokat (np. niektóre z Yves Rochera), tymczasem Cztery Pory Roku daje efekt o wiele bardziej subtelny. Ładnie wyglądają muśnięte nim nogi i ramiona, lubię to:) Zapach balsamu jest delikatny, ale mógłby być ładniejszy, przebija z niego aromat masła shea. Opakowanie bardzo ładne, praktyczne, cena przystępna. Używam tego produktu od: około 1 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 x 250 ml

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Miss Hepburn
    22 lipca 2014 o 15:16
    5 / 5
    Piękny zapach, świetne nawilżenie i delikatne rozświetlenie
    mam wrażenie, ze firma wzięła sobie do serca narzekania konsumentek na zeszloroczny balsam rozświetlający ze zbyt dużymi " kawałkami" brokatu i tym razem dostajemy naprawdę delikatny, subtelny i nadający się na codzień produkt. Plusy : - opakowanie bardzo estetyczne i wygodne ( tuba ) - konsystencja w sam raz - zapach dla mnie owocowy ... jablkowy - nawilżenie przez caly dzien/noc Plus/Minus: - delikatne rozświetlenie Już wyjasniam : balsam jest delikatnie perłowy, zadnego paskudnego brokatu - to wielki, wielki plus ! Natomiast perlowy efekt rozświetlający jest tak delikatny, ze imituje po prostu zdrową , zadbaną i młodą skorę, jest supernaturalny. Myślę, ze gdyby byl troszeczkę silniejszy, byłby to idealny balsam do nog , taki do efektow specjalnych. Minusy : Brak Z czystym sumieniem polecam, jesli szukacie dobrego, porządnego nawilżacza na lato z delikatnym efektem specjalnym :-) Używam tego produktu od: połtora m-ca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    pauleta89
    30 stycznia 2019 o 18:16
    Bardzo przyjemny
    Kupilam ten balsam za kilka złotych w osiedlowym markecie. Potrzebowałam czegoś na tu i teraz i padło na ten wynalazek:) I o dziwo bardzo mnie zaskoczył i to pozytywnie! Balsam ma bardzo ładny zapach. Jest dość tresciwy, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach na skórze utrzymuje się długo. Wewnątrz znajdziemy setki tysięcy maleńkich złotych drobinek które pięknie podkreślają opaleniznę. Dodatkowo balsam ten świetnie nawilża i wygładza skórę. Tubka jest bardzo wygodna w użyciu. Design estetyczny i prosty. Na pewno będę do niego wracać
    Zalety:
    • Zapach, efekt nawilżenia, rozświetlenia oraz wygładzenia :)
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Florance
    8 sierpnia 2016 o 19:27
    Jest ok
    Kupiony na szybko za parę złotych. Obawiałam się jakichś mega brokatów, ale nie wiem jak to wytłumaczyć, ale do mojego balsamu chyba zapomnieli go dodać :D Po posmarowaniu całego ciała znalazłam tych złotych drobinek dosłownie KILKA - 4 czy 5. A i tak zaraz odpadają. I dobrze. Balsam dobrze nawilża. Nie lepię się wcale. Używam rano i wieczorem i tyle dla mnie wystarczy - skóra jest odpowiednio nawilżona, jest rozświetlona (nie mylić z brokatowa) i wygląda zdrowo. Zapach jest ok. U mnie długo się utrzymuje na skórze. Podkreśla też opaleniznę, jak obiecuje producent. Za tę cenę naprawdę dobry produkt.
    Szczegóły:
    • Wydajność: